forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor vs Wendigo

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 02/10/2014 : 02:54:24
Sto mislite o ideji da nakon konacne smrti hellingena, ubaci se par epizoda i onda veliki epski okrsaj zagora i Wendiga.
Wendigo se pojavljivao do sada tri puta u dosta sporednim ulogama, mislim da takav negativac zasluzuje epsku pricu, takoder mislim da je wendigo najajaci zagorov protivnik.
Opet s druge strane wendigo je duh zla, a zlo nikada ne umire kao ni dobro... pitanje je kako sve to sklepati jer wendigo zapravo ne moze umrijeti kao duh zla tj Bog zla.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tinton Posted - 03/10/2014 : 17:52:40
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by igor 12

samo,zagor teksa pobijedi jednom rukom zavezanom za leđima,drugom slomljenom,trećom u kojoj batak pečeni drži



Aha, kako da ne.
To eventualno u Divovima dobra i zla, u nekoj Sclavijevoj dimenzji.
Ako ćemo realno, Tex Zagoru zaliječi slomljenu ruku, odveže zavezanu, iz treće otme batak pa mu sve tri ponovno slomije, pojede taj Zagorov batak, i nasmije mu se u facu slađe nego Helingen iz one staklene kutije.

Ma Zagora bez problema riješi i Carson.




ČIni mi li se ili ti sve više dolaziš u ovaj pdf (pogotovo u Zagorove teme)?



Lako šta dolazin na Zagorove teme, nego san potaknut susjednon temon nakon 100 godina pročita 500 stranica Zagora.


Uff.

Ako još počneš navijat za RNK, onda znam da se nešto dogodilo.
NESVRSTANI Posted - 03/10/2014 : 17:40:22
quote:
Originally posted by igor 12

a ne znam baš..taj teksov konjušar,jel mu karson ime? nema neki gastronomski ukus.njegov gurmanluk svodi se na pečeni odrezak debeo dva prsta i gomilu krumpirića.čovjek miješa proteine i ugljikohidrate a to nije dobro za liniju...na čiku se baš vidi da je plemenita,punokrvna roda i da može više izjest



Joj, tek sad ovo vidin.
Šta ima veze plemeniti rod, proteini, i ko može više pojest?
U borbi za batak iz Zagorove treće ruke Čiku poraze Trampy i Dranki Dak.
Čiko riješit Carsona?
Ma daj...
NESVRSTANI Posted - 03/10/2014 : 17:36:03
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by DODSFERD

5 stranica godišnje i nije neki prosjek...


Mislim da nisi dobro pročitao moj upis.


Mislio sam na nekakav prosjek pročitanih Zagora (u šaljivom kontekstu, naravno) a ne na ukupan prosjek svih stripova, junaka, serijala itd...
Ako si ti mislio samo na epizodu ''Demoni ludila'' i ništa drugo onda to mijenja stvar ali opet nije razlog da neki zbog toga stavljaju facepalmove jer je greška u tumačenju više nego mizerna.


To
DODSFERD Posted - 03/10/2014 : 17:21:13
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by DODSFERD

5 stranica godišnje i nije neki prosjek...


Mislim da nisi dobro pročitao moj upis.


Mislio sam na nekakav prosjek pročitanih Zagora (u šaljivom kontekstu, naravno) a ne na ukupan prosjek svih stripova, junaka, serijala itd...
Ako si ti mislio samo na epizodu ''Demoni ludila'' i ništa drugo onda to mijenja stvar ali opet nije razlog da neki zbog toga stavljaju facepalmove jer je greška u tumačenju više nego mizerna.
globinjo Posted - 03/10/2014 : 15:25:21
quote:
Originally posted by DODSFERD

5 stranica godišnje i nije neki prosjek...


NESVRSTANI Posted - 03/10/2014 : 14:10:38
quote:
Originally posted by DODSFERD

5 stranica godišnje i nije neki prosjek...


Mislim da nisi dobro pročitao moj upis.
Deers Posted - 03/10/2014 : 12:35:41
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Neznan je li slučajno ili namjerno, al fali ti Tex.
Last man standing je Tex, i nema toga Helingena, Krakena, Kandraksa, duha sa sjekirom ili bez sjekire koj ga može porazit.
Tex i onu Frenki Belevenovu koku riješi bez ikakve frke.

Možda zato i nisi stavija Texa, jer s njin u kombinaciji ti cila priča pada u vodu?



Tako je! Tex je taj koji ostaje, jedno on je prebz čak i za smrt. Lijepo se to vidi u stripu John Doe.
DODSFERD Posted - 02/10/2014 : 23:19:32
5 stranica godišnje i nije neki prosjek...
NESVRSTANI Posted - 02/10/2014 : 23:16:47
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by igor 12

samo,zagor teksa pobijedi jednom rukom zavezanom za leđima,drugom slomljenom,trećom u kojoj batak pečeni drži



Aha, kako da ne.
To eventualno u Divovima dobra i zla, u nekoj Sclavijevoj dimenzji.
Ako ćemo realno, Tex Zagoru zaliječi slomljenu ruku, odveže zavezanu, iz treće otme batak pa mu sve tri ponovno slomije, pojede taj Zagorov batak, i nasmije mu se u facu slađe nego Helingen iz one staklene kutije.

Ma Zagora bez problema riješi i Carson.




ČIni mi li se ili ti sve više dolaziš u ovaj pdf (pogotovo u Zagorove teme)?



Lako šta dolazin na Zagorove teme, nego san potaknut susjednon temon nakon 100 godina pročita 500 stranica Zagora.
Tonka24 Posted - 02/10/2014 : 19:09:22
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nešto se ne sjećam tog Wendiga iako sam čitao Crni plamen, istina bilo je to prije 5 godina pa je potreban i mali podsjetnik.



http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lusp-21-crni-plamen/1237/

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lusp-8-crna-dusa/609/

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sd-40-43-hellingen-je-ziv/24/
King Warrior Posted - 02/10/2014 : 16:36:37
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=2&TOPIC_ID=45161#1726342
tinton Posted - 02/10/2014 : 16:21:28
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by igor 12

samo,zagor teksa pobijedi jednom rukom zavezanom za leđima,drugom slomljenom,trećom u kojoj batak pečeni drži



Aha, kako da ne.
To eventualno u Divovima dobra i zla, u nekoj Sclavijevoj dimenzji.
Ako ćemo realno, Tex Zagoru zaliječi slomljenu ruku, odveže zavezanu, iz treće otme batak pa mu sve tri ponovno slomije, pojede taj Zagorov batak, i nasmije mu se u facu slađe nego Helingen iz one staklene kutije.

Ma Zagora bez problema riješi i Carson.




ČIni mi li se ili ti sve više dolaziš u ovaj pdf (pogotovo u Zagorove teme)?
alen Posted - 02/10/2014 : 15:07:23
quote:
Originally posted by DODSFERD

I onda bi došao Dylan Dog s motornom pilom i sve ih nasjeckao pa pospremio u duboko zamrzavanje.


Groovy!

igor 12 Posted - 02/10/2014 : 14:43:19
a ne znam baš..taj teksov konjušar,jel mu karson ime? nema neki gastronomski ukus.njegov gurmanluk svodi se na pečeni odrezak debeo dva prsta i gomilu krumpirića.čovjek miješa proteine i ugljikohidrate a to nije dobro za liniju...na čiku se baš vidi da je plemenita,punokrvna roda i da može više izjest
NESVRSTANI Posted - 02/10/2014 : 14:34:30
quote:
Originally posted by igor 12

uspio otrgnuti batak iz treće ruke,ali tu bi gladni čiko uskočio i pojeo i batak i teksovu ruku.



Opet si upa u Sclavijev film.
Pričamo realno.
A realno, iako ne izgleda tako, Carson je veći gladnuš od onog debelog zagijevog priležnika.
Obrni-okreni batak ako nije kod Texa, onda je kod Kita.
igor 12 Posted - 02/10/2014 : 14:32:34
dilana i timothy tatcher namaže ko pekmez na palačinku
NESVRSTANI Posted - 02/10/2014 : 14:28:25
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Zaboravili ste u tom nabrajanju na Dylana Doga.




DD je pussy, on prvi pada, i nebitan je za ovu priču.
DODSFERD Posted - 02/10/2014 : 14:27:45
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Zaboravili ste u tom nabrajanju na Dylana Doga.


Taman si me pretekao dok sam pisao o spremanju friškog mesa.
DODSFERD Posted - 02/10/2014 : 14:26:28
I onda bi došao Dylan Dog s motornom pilom i sve ih nasjeckao pa pospremio u duboko zamrzavanje.
Zoroasterixx Posted - 02/10/2014 : 14:25:48
Zaboravili ste u tom nabrajanju na Dylana Doga.
igor 12 Posted - 02/10/2014 : 14:23:09
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by igor 12

samo,zagor teksa pobijedi jednom rukom zavezanom za leđima,drugom slomljenom,trećom u kojoj batak pečeni drži



Aha, kako da ne.
To eventualno u Divovima dobra i zla, u nekoj Sclavijevoj dimenzji.
Ako ćemo realno, Tex Zagoru zaliječi slomljenu ruku, odveže zavezanu, iz treće otme batak pa mu sve tri ponovno slomije, pojede taj Zagorov batak, i nasmije mu se u facu slađe nego Helingen iz one staklene kutije.

Ma Zagora bez problema riješi i Carson.


..zagor bi svoju slomljenu ruku odrezao cirkularkom i ne bi batrljak podvezao,tek toliko da teksu pokaže toleranciju na bol,ovu zavezanu bi i odvezao, da teksu pokaže prosti prst..možda bi mu u svem tomu koškanju teks i uspio otrgnuti batak iz treće ruke,ali tu bi gladni čiko uskočio i pojeo i batak i teksovu ruku.
NESVRSTANI Posted - 02/10/2014 : 14:10:23
quote:
Originally posted by igor 12

samo,zagor teksa pobijedi jednom rukom zavezanom za leđima,drugom slomljenom,trećom u kojoj batak pečeni drži



Aha, kako da ne.
To eventualno u Divovima dobra i zla, u nekoj Sclavijevoj dimenzji.
Ako ćemo realno, Tex Zagoru zaliječi slomljenu ruku, odveže zavezanu, iz treće otme batak pa mu sve tri ponovno slomije, pojede taj Zagorov batak, i nasmije mu se u facu slađe nego Helingen iz one staklene kutije.

Ma Zagora bez problema riješi i Carson.
igor 12 Posted - 02/10/2014 : 14:02:54
ma fak,zaboravio na starog dobrog teksa dok sam ove nabrajao..samo,zagor teksa pobijedi jednom rukom zavezanom za leđima,drugom slomljenom,trećom u kojoj batak pečeni drži
NESVRSTANI Posted - 02/10/2014 : 13:51:16
quote:
Originally posted by igor 12

najprije ken parker jer ga nitko nije volio,zatim mister no jer nije bio frajer ko zagor,onda kapetan miki i mali renđer,zatim komandant mark i veliki blek,a tek posljednji zagor,probijen desetcima strelica i propucan metcima još vitla sjekirom i pruža otpor


Neznan je li slučajno ili namjerno, al fali ti Tex.
Last man standing je Tex, i nema toga Helingena, Krakena, Kandraksa, duha sa sjekirom ili bez sjekire koj ga može porazit.
Tex i onu Frenki Belevenovu koku riješi bez ikakve frke.

Možda zato i nisi stavija Texa, jer s njin u kombinaciji ti cila priča pada u vodu?
DODSFERD Posted - 02/10/2014 : 13:41:12
Nešto se ne sjećam tog Wendiga iako sam čitao Crni plamen, istina bilo je to prije 5 godina pa je potreban i mali podsjetnik.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000