forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Sindrom ''HRČAK'', ima vas puno ovde !!!!!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Timber Bil Posted - 03/10/2014 : 22:26:26
Primetio sam da vas ima puno na ovom forumu sa sindromom ''HRČAK''.
To su oni što sve sakupljaju, sve kupuju što izađe, sve vam kao treba po brojevima, po serijama, sa ovim i onim naslovnicama, u tvrdom i mekom pakovanju, sa bojom i bez boje, sa alternativni i ne alternativnim naslovnicama, na domaćem i stranom jeziku itd.

Treba vam i naivni Blek i dosadni Mark iako ga danas ne bi čitali ni klinci od 5 godina. Treba vam i jebeni Tex iz 1948.godine koji vređa inteligenciju za 400 kn pa još i u boji. Sve vam treba, a u stvari niste svesni da imate sindrom ''Hrčak''. Rasprostranjen sindrom, nema šta. I moja majka ga ima, ima 1000 servisa šoljica za kafu, 1200 tanjira, 1500 čaša, 2000 kašika i viljuški i raznorazne gluposti, nikada ih neće upotrebiti, ali redovno kupuje troši pare uzalud i skuplja, kao treba joj.

Takvi ste i vi, sve vam treba, i Julija i neka glupost Gea i Kapetan Miki i Teler Kit i PSDZ, i prežvakani MM. Sve vam treba i samo kupujete i slažete po policama.

Trošite pare krvavo stečene, a na nogama imate pocepane čarape, nosite kinseke patike i jedete suvi hleb, ali važno je da kupite Saguara, Caravana, Demiana, Adama Wilda i jebenog Šangajskog đavola.

Umesto da dajete novac deci, uložite u nešto pametno vi čekate da Libellus izbaci novu turu i da vam odere kožu petim reprintom Dilana Doga.

Dokle više, da li ste svesni šta radite, ako niste idite u onaj topik voajeri gde se hvalite i pogledajte koliko ste nakupili bezvrednog skupo plaćenog papira sa infatilnim sadržajem priča o kaubojima i indijancima.

I još sada kažite da nisam u pravu ?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
WOLF-HUNTER Posted - 26/10/2014 : 18:04:46
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Ugledajmo se u Zagora - on ima samo jednu majicu, jedan krevet, uvijek hoda, jede zdravo i ne koristi mobitel. :)))



E to brate, tako se govori! Šteta što svi mi nismo u pravome životu kao Zagor, da smo svi takvi sve bi bilo super. Svi bi se hranili zdravo (išli u lov po šumama i pekli zdravu divljač bez onih fuj dodataka što stavljaju u fabrikama), svaki dan bi smo hodali i uvaljivali se iz nevolje u nevolju, svaki dan bi smo od dosade radili sklekove, svaki dan bi smo išli u posjet Indijancima. E daj mi takav život doživjeti, takav život vrijedi svaki Libellus i Fibra strip!
zeraprinc Posted - 26/10/2014 : 13:16:14
S obzirom da sam godinama na Limundu, ocene i nisu toliko relevantne, upravo zbog čuvanja lažnog reda. Lično nisam imao problema, ali dok sam bio baš aktivan sa prodajom, bio sam aktivan i na forumu. Pa, ni Vučić u Srbiji ne zavodi baš toliku cenzuru, kao oni. Sa stripovima sam odavno se preselio na druga 3 sajta, a samo na Kupindo ostavio parfeme.

A, što se tiče samog topika, početni post mi deluje kao tema za razmišljanje, sa namerno ubačenom udicom - tonom obraćanja. Ja lično nikada nisam duplirao, osim za razmenu. 3-5 Kita ili Mikija za Zagora, kada sam ja davao Zagora, a kada sam uzimao onda samo 2. :) To je bio period kada sam skupljao ZS i LMS. E, sada... Sada u kolekciji nemam Zagora. Skupljam Mister Noa, Ken Parkera, Dilana Doga... I to ne skupljam izdavače, nego stripove. Ako imam strip već od jednog izdavača, od drugog ne kupujem. ZS i LMS odavno rasprodajem. Koliko god da sam sentimentalno vezan za njih, ipak su bili previše veliki kasapi.
miskod66 Posted - 19/10/2014 : 18:52:21
Da ne bude zabune, tamo ima jako dobrih stripova. Mislio sam samo na pravila sajta koja baš i ne štite kupca.
DODSFERD Posted - 19/10/2014 : 17:53:43
quote:
Originally posted by miskod66

Kažu mora da ide reklamacija! A to znači: vraćanje stripa nazad (nije definisano o čijem trošku), pa onda prodavac može da kaže ti si ovo sam uništio itd,itd....na kraju sam odustao.

Ukratko sajt je sra%%e i žalosno je što je preuzeo primat na stripovi.com kad su stripovi u pitanju.


Onda se tu ne isplati kupovati ništa ozbiljnije od kile limunova.
trolodtroje Posted - 19/10/2014 : 17:04:29
Mladjo otključaj Svađalicu pa nek se mudonje tamo pičkaraju.
Josip2000 Posted - 19/10/2014 : 15:16:51
Jebo ti taj limundo onda........leglo korupcije
miskod66 Posted - 19/10/2014 : 15:03:37
Kažu mora da ide reklamacija! A to znači: vraćanje stripa nazad (nije definisano o čijem trošku), pa onda prodavac može da kaže ti si ovo sam uništio itd,itd....na kraju sam odustao.

Ukratko sajt je sra%%e i žalosno je što je preuzeo primat na stripovi.com kad su stripovi u pitanju.
miskod66 Posted - 19/10/2014 : 14:59:06
Ne bih da ulazim u polemiku ko je kriv a ko nije ali što se tiče limunda ti je sajt za prodavce (koji donose pare) i kupci su obespravljeni. Meni je čovek prodao "glanc" strip. Ja mu dao POZITIVAN komentar sa blagom kritikom i njega mi izbrišu
Josip2000 Posted - 19/10/2014 : 13:42:11
quote:
Originally posted by velka031

Joj, ljudi, moram vam reći da imate PM za rješavanje osobnih "stvari"

a ne, ne, prevaranti moraju biti otkriveni narodu....
velka031 Posted - 19/10/2014 : 13:37:54
Joj, ljudi, moram vam reći da imate PM za rješavanje osobnih "stvari"
Josip2000 Posted - 19/10/2014 : 13:09:33
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by Timber Bil

Ajmo ovako, profesor-inz(Timber Bil na ovom forumu jer sam ja jedini koji je doživotno isključen) je jedan od najboljih i najsavesnijih prodavaca na tom sajtu Limundo. O tome govore i brojke:

http://www.limundo.com/Clan/profesor-inz

Znači trenutno 538 različitih ljudi i nijedan protiv rekli su da TO JE TO. 1612 predmeta je otišlo i ko zna koliko van aukcija i niko nije rekao da sam ga zajebao.



Ti si u jednom trenutku imao 3 negativna komentara na Limundu, pa su ti ih ovi što drže taj sajt obrisali. Te fore prodavaj nekom drugom.

A tu smo znači......timber uhvaćen u laži.....
goksi Posted - 19/10/2014 : 13:05:34
quote:
Originally posted by Timber Bil

Ajmo ovako, profesor-inz(Timber Bil na ovom forumu jer sam ja jedini koji je doživotno isključen) je jedan od najboljih i najsavesnijih prodavaca na tom sajtu Limundo. O tome govore i brojke:

http://www.limundo.com/Clan/profesor-inz

Znači trenutno 538 različitih ljudi i nijedan protiv rekli su da TO JE TO. 1612 predmeta je otišlo i ko zna koliko van aukcija i niko nije rekao da sam ga zajebao.



Ti si u jednom trenutku imao 3 negativna komentara na Limundu, pa su ti ih ovi što drže taj sajt obrisali. Te fore prodavaj nekom drugom.
Timber Bil Posted - 19/10/2014 : 11:36:36
quote:
Originally posted by Josip2000

Nebi me cudilo da je to i prije pakovanja bila krpa, ipak se zna tko je i sto je timber

Ko je to Timber? Da čujem, mozda nisam znao. Ti bre ne znaš ni dva Zagorova stripa da nabrojiš, a praviš se pametan.
Josip2000 Posted - 19/10/2014 : 11:29:07
Nebi me cudilo da je to i prije pakovanja bila krpa, ipak se zna tko je i sto je timber
DODSFERD Posted - 19/10/2014 : 10:21:56
Sada sam bacio pogled i stvarno je profesor-inz uzoran limundovac.
Izgleda da je ono poštar svojom nepažnjom zajebao strip.
Timber Bil Posted - 19/10/2014 : 09:38:55
Inače stan je itekako uredan, sve je na svome mestu, kod mene postoje red i disciplina, a paštetu ne jedem nikako.
Timber Bil Posted - 19/10/2014 : 09:36:46
quote:
Originally posted by stasa10

Čitam topic i ne verujem..

Da se vratim jedno godinu dve unazad. Od ovog člana "prof inz" kupio sam na sajtu "limundo" jedan strip. Kena Parkera mislim, ocena odličan.
Sve ok- komunikacija, molba da se sve lepo upakuje i obezbedi. Stiže strip. Čovek je obmotao samo dužu ivicu stripa belim A4 fotokopir- papirom i na istom nečitko ispisao adresu. Poštar valjda videvši tu brljotinu nad brljotinama (i pomislivši ko zna šta) ugurao ga u sanduče onako da viri na pola. Jedva sam ga izvukao. Ako je strip i bio odličan od njega je ostala krpa.
Od svih kupoprodaja na svim sajtovima ova mi je ostala br. 1 u svakom smislu.

Slobodan zaključak: ovakav lik se verovatno ne kupa, ne brije, nosi iscepanu garderobu, budjave patike, znojavu majicu. Stan je neuredan, sudovi neoprani, frižider prljav sa otvorenom paštetom, u WCu nema toalet papira.
I svakako poslednji koji bi trebalo da daje dijagnoze i nekom drži predavanja o bilo čemu.

pozdrav svima!

Ajmo ovako, profesor-inz(Timber Bil na ovom forumu jer sam ja jedini koji je doživotno isključen) je jedan od najboljih i najsavesnijih prodavaca na tom sajtu Limundo. O tome govore i brojke:

http://www.limundo.com/Clan/profesor-inz

Znači trenutno 538 različitih ljudi i nijedan protiv rekli su da TO JE TO. 1612 predmeta je otišlo i ko zna koliko van aukcija i niko nije rekao da sam ga zajebao.

Dobro pakujem a to što je tamo neki maloumni poštar probao da ugura strip u sanduče ipak nije u mom domenu, on bi to uradio i da sam strip spakovao u sendvič od čelične ploče.

Zato ti savetujem da ne lupaš mnogo i usput bilo bi lepo da se predstaviš pod kojim si nikom na Limundu.
Otto Kraus Posted - 19/10/2014 : 02:56:17
quote:
Originally posted by stasa10

Čitam topic i ne verujem..

Da se vratim jedno godinu dve unazad. Od ovog člana "prof inz" kupio sam na sajtu "limundo" jedan strip. Kena Parkera mislim, ocena odličan.
Sve ok- komunikacija, molba da se sve lepo upakuje i obezbedi. Stiže strip. Čovek je obmotao samo dužu ivicu stripa belim A4 fotokopir- papirom i na istom nečitko ispisao adresu. Poštar valjda videvši tu brljotinu nad brljotinama (i pomislivši ko zna šta) ugurao ga u sanduče onako da viri na pola. Jedva sam ga izvukao. Ako je strip i bio odličan od njega je ostala krpa.
Od svih kupoprodaja na svim sajtovima ova mi je ostala br. 1 u svakom smislu.

Slobodan zaključak: ovakav lik se verovatno ne kupa, ne brije, nosi iscepanu garderobu, budjave patike, znojavu majicu. Stan je neuredan, sudovi neoprani, frižider prljav sa otvorenom paštetom, u WCu nema toalet papira.
I svakako poslednji koji bi trebalo da daje dijagnoze i nekom drži predavanja o bilo čemu.

pozdrav svima!



Pa si sada nakon dvije godina to odjednom odlucio podijeliti s nama...sta se nisi ranije javio pa da jos neki ne naprave takvu gresku.
Ovako mi se samo cini da se opet netko pravi pametan sa duplim nickom.


REJS Posted - 19/10/2014 : 00:23:42
Ok,svako ima pravo da radi sta hoce,ali poenta price je bila,da recimo jednu istu Zagorovu pricu na primer kupe u 5 razlicitih izdanja.
Sustina svega toga je kupovati iz nekog drugog razloga a ne kupovati zbog citanja i ljubavi,jer ako je imas u Hc izdanju zasto onda meke korice i obrnuto.Zato opet mnoge kolekcije pucaju i zavrsavaju na aukcijama,jer su jednostavno bile suvisne.
Kao i ova tema manje vise,jer svako raspolaze svojim novcem.Ali cemu bi onda sluzili forumi ako ne bi bilo svakakvih tema.
markotamara Posted - 18/10/2014 : 20:34:07
ja cu ipak neke pricekati na aukcijama
velka031 Posted - 18/10/2014 : 13:21:02
Ljudi, čemu ljubav prema stripu uzdizati na nivo krucijalnog egzistencijalnog problema, u sfere visoke filozofije... Izašao je Zagor maxi, želim ga imati, želim ga pročitati, ali on dođe 49 kn, nije malo, dapače. Ako se preračunam i imam love za to, kupit ću ga odmah, ako ne, sačekat ću ga u remitendi ili na aukcijama barem u pola cijene. Nema tu velike priče. Ima stvari koje su daleko važnije od stripova, a kupovina stripova mora se uklopiti u ono što ostane (ako ostane) kada se namire prioriteti.
Josip2000 Posted - 18/10/2014 : 12:33:36
quote:
Originally posted by REJS

Zasto Hrcak ?
Hrcak to sakuplja da bi pojeo,a ljudi to rade iz vise razloga.
Pomodarstva,Neipunjenog i praznog zivota,zato sto vole da idu za tudjim idejama i prate gomilu,zato sto ubede sebe da tako treba i u to 100 posto veruju,a da tom prilikom nista ne osecaju za stvarima koje poseduju.
Strip nikada nije bio u goroj fazi.Neznam sta je opasnije,nemati i zeleti ili imati previse i osecati mucninu od gomila svega toga.
Na zalost u vecini stvari u zivotu samo mali deo ljudi prati i radi od srca ono zasta je predodredjen i rodjen,ostali su samo sateliti,koji su promasili svoju pravu planetu.

Ma nije uopće poanta u tome tko i zašto to radi, već što si neki likovi poput timbera daju za pravo da drugima sole pamet....odakle njemu pravo, kao da nam je on svima tata i dao nam taj novac kojeg trošimo na stripove.
vope Posted - 18/10/2014 : 11:53:44
quote:
Originally posted by REJS

Zasto Hrcak ?
Hrcak to sakuplja da bi pojeo,a ljudi to rade iz vise razloga.
Pomodarstva,Neipunjenog i praznog zivota,zato sto vole da idu za tudjim idejama i prate gomilu,zato sto ubede sebe da tako treba i u to 100 posto veruju,a da tom prilikom nista ne osecaju za stvarima koje poseduju.




Ili zato što im je to merak i nemaju potrebu da od toga prave egzistencijalno-filozofski problem. Ljubav prema stripu nije toliko nedokučiva da bi se morala objašnjavati na ovako jadan i patetičan način kako se može pročitati iz gore navedenog posta.
REJS Posted - 18/10/2014 : 11:27:02
Zasto Hrcak ?
Hrcak to sakuplja da bi pojeo,a ljudi to rade iz vise razloga.
Pomodarstva,Neipunjenog i praznog zivota,zato sto vole da idu za tudjim idejama i prate gomilu,zato sto ubede sebe da tako treba i u to 100 posto veruju,a da tom prilikom nista ne osecaju za stvarima koje poseduju.
Strip nikada nije bio u goroj fazi.Neznam sta je opasnije,nemati i zeleti ili imati previse i osecati mucninu od gomila svega toga.
Na zalost u vecini stvari u zivotu samo mali deo ljudi prati i radi od srca ono zasta je predodredjen i rodjen,ostali su samo sateliti,koji su promasili svoju pravu planetu.
DODSFERD Posted - 18/10/2014 : 09:08:11
Kao što bi rekli stari ljudi "vuk dlaku mijenja ali ne i ćud".

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000