forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 228 - Grad ludila

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 14/10/2014 : 10:23:15
Scenarij: Jacopo Rauch
Crtež: Raffaele Della Monica
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #546 - Recenzija

24.10.14. u snk
25.10.14. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
writer Posted - 27/11/2014 : 20:58:20
Priča je solidna. Bolji je prijevod u Veselom.
DODSFERD Posted - 27/11/2014 : 17:34:40
Sigurno je da će ga opet imati jer je nedavno izašao i vjerojatno je još hrpa neprodanih.
Ne znam koliko često vrše nabavku ali mislim da se može očekivati u skorije vrijeme.
zagorovac Posted - 27/11/2014 : 17:24:29
quote:
Originally posted by DODSFERD

Onda sam ja dobro prošao jer sam ga 18.11. kupio baš u SNK a čini mi se da je tada bilo barem 10-ak primjeraka.



A znaju oni opet naruciti prodane stripove ili ne?Isto tako zadnji Zagor maxi mi je otisao.
DODSFERD Posted - 27/11/2014 : 11:31:10
Onda sam ja dobro prošao jer sam ga 18.11. kupio baš u SNK a čini mi se da je tada bilo barem 10-ak primjeraka.
zagorovac Posted - 27/11/2014 : 09:31:39
Nema ga vise kod stripovi na kvadrat...Bas danas sam htio naruciti sljedeci paket...
Tintilinic Posted - 01/11/2014 : 19:22:20
Ovaj broj ništa manje dobar kao i prvi.
velka031 Posted - 01/11/2014 : 19:07:49
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Tintilinic

Della Monica napreduje u krupnom kadru kod Zagora,sve bolje i bolje.


Pih, ovo se vise zove "usavrsavanje"! Objektivno (koliko je to moguce) mislim da nitko nikada na Zagoru nije ovako dobro nacrtao jednu "obicnu" pricu, znaci pricu bez vanzemaljaca, cudovista i slicno.


Jedan je Della Monica.



Da, Della Monica se već odavno dokazao kao top klasa.
markotamara Posted - 01/11/2014 : 18:39:35
svidilo mi se da je onaj odmetnik ipak osta ziv .....
velka031 Posted - 01/11/2014 : 18:30:56
Izvrsna priča!! Bravo za Raucha, definitivno njegov najbolji rad. A Della Monica je rasturio. Divno osvježenje!
Tonka24 Posted - 27/10/2014 : 22:29:44
Tko bi rekao za regularnu seriju da netko pise " dobra prica "
Meni su vecina 90% dobrih
Koresh Posted - 27/10/2014 : 22:12:43
ali mora se priznati i da je Rauch ovo jako dobro napravio, ostavio je čitateljima da malo razmišljaju, nismo sve dobili na tanjuru. i on nema potrebu da sve naširoko prepričava kao Burattini, već preskakanjem kadrova radi napetost, dok Buratini ubije priču sa previše teksta. kako je samo dobro ubačen ovaj lik Sharpa u priču, stvarno jedna jako dobra priča koja će mi ostati u dobrom sjećanju
legaz Posted - 27/10/2014 : 22:00:52
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Tintilinic

Della Monica napreduje u krupnom kadru kod Zagora,sve bolje i bolje.


Pih, ovo se vise zove "usavrsavanje"! Objektivno (koliko je to moguce) mislim da nitko nikada na Zagoru nije ovako dobro nacrtao jednu "obicnu" pricu, znaci pricu bez vanzemaljaca, cudovista i slicno.


Jedan je Della Monica.
D.J. Posted - 27/10/2014 : 21:48:56
quote:
Originally posted by Tintilinic

Della Monica napreduje u krupnom kadru kod Zagora,sve bolje i bolje.


Pih, ovo se vise zove "usavrsavanje"! Objektivno (koliko je to moguce) mislim da nitko nikada na Zagoru nije ovako dobro nacrtao jednu "obicnu" pricu, znaci pricu bez vanzemaljaca, cudovista i slicno.
Tintilinic Posted - 27/10/2014 : 21:00:54
quote:
Originally posted by Džedson

ima nešto jezivo u vjerskim fanaticima. oni bez problema mogu opravdati bilo kakav zločin, za koji nam svaki djelić našeg uma vrišti da je ogavan i nakazan. kako je lako ovaj nakazni bloom uvjerio svjetinu da treba zatući malog dječaka. pljačkaši, pa i ubojice dođu i prođu, koliku god štetu činili, ali ovi totalitaristi u potpunosti žele odrediti život ljudima, porobiti ih namećući svoja izopačena pravila i praznovjerja, a sve kako bi - kako je to zagor mudro rekao - opravdali okrutnost.

ostavila je priča dojam na mene, jer sam alergičan na totalitarne vjerske štetočine, a takvih kao bloom i još gorih nam ne fali ni u stvarnom svijetu. isil bradonje i slična bagra. radije bih da me bez odjeće iskrcaju na antarktik, nego da moram i minutu tolerirati takve nakaze. bar bih umro okružen ljepotom

eto, malo se emotivnije raspisah, mada epizoda i nije neka bitna za zagora, spada u red malih. rauch je baš fino pripovjedao, a ovo je della monici najbolji crtež na zagoru ikad. čovjek je razvalio, ubio. krasota od crteža.


Isto tako i u prvom dijelu, kako je samo taj fanatik opravdao to što su zadržali onaj novac od pljačkaša.
Tintilinic Posted - 27/10/2014 : 20:59:00
Della Monica napreduje u krupnom kadru kod Zagora,sve bolje i bolje.
legaz Posted - 27/10/2014 : 20:28:16
Njih dvojica su odličan tandem. Bar meni. Neki ovde ne vole triologiju Crna krila noći ali su meni ova dvojica sasvim lepo vodili priču. Della Monika. Najbolji trenutno od celog Zagorovog crtačkog tima. Zato što je postojan.
Koresh Posted - 27/10/2014 : 20:04:44
Rauch i Della Monica su ovdje strašno dobri, Rauch jako napeto vodi priču a Della Monica ga prati isto tako odličnim kadrovima, stvarno se slažem sa komentarom da je ovo Della Monicino remek-djelo, ali cijela priča je za 10, oduševljen sam
goghy Posted - 27/10/2014 : 19:37:41
jedan od boljih stripova u zadnje vrijeme, crtež fenomenalan.
Džedson Posted - 27/10/2014 : 18:16:21
ima nešto jezivo u vjerskim fanaticima. oni bez problema mogu opravdati bilo kakav zločin, za koji nam svaki djelić našeg uma vrišti da je ogavan i nakazan. kako je lako ovaj nakazni bloom uvjerio svjetinu da treba zatući malog dječaka. pljačkaši, pa i ubojice dođu i prođu, koliku god štetu činili, ali ovi totalitaristi u potpunosti žele odrediti život ljudima, porobiti ih namećući svoja izopačena pravila i praznovjerja, a sve kako bi - kako je to zagor mudro rekao - opravdali okrutnost.

ostavila je priča dojam na mene, jer sam alergičan na totalitarne vjerske štetočine, a takvih kao bloom i još gorih nam ne fali ni u stvarnom svijetu. isil bradonje i slična bagra. radije bih da me bez odjeće iskrcaju na antarktik, nego da moram i minutu tolerirati takve nakaze. bar bih umro okružen ljepotom

eto, malo se emotivnije raspisah, mada epizoda i nije neka bitna za zagora, spada u red malih. rauch je baš fino pripovjedao, a ovo je della monici najbolji crtež na zagoru ikad. čovjek je razvalio, ubio. krasota od crteža.
markotamara Posted - 17/10/2014 : 06:41:12
Posto pricate od te dvije price prije JA sage, na aukcijama Dina Alica ja sam osvojia te aukcije u izdanju VC ali mi je poslao br 69 i 70 a trebao je 79 i 80
Culi mo se i covik je prva liga reka jeda ce viditi tko je osvojia te aukcije pa ih zabunom meni posla i onaj tko je te br moje dobia da se javi
Eto ja ga molim i u njegovo ime ako ovo cita da risimo to
Tonka24 Posted - 16/10/2014 : 11:36:55
Mislim da je zadnja.
Onda jos dvije naslovnice i napokon pocetak tj uvod u JA
zagorovac Posted - 16/10/2014 : 10:45:44
Lijepa naslovnica.Jedino mi smeta da naslovnica nije nacrtana ravno.
Zavrsava prica u toj epizodi?
velka031 Posted - 15/10/2014 : 21:17:34
Slažem se da je Ludensov naslov puno bolji - za promjenu :)
Curunir Posted - 15/10/2014 : 15:11:34
quote:
Originally posted by delboj

A u izdanju Veselog četvrtka je Selo bezumlja?! Grad ili selo? Nije velika razlika.



selo je prilično loš odabir za izražajnost naslova.
ali Grad bezumlja svakako mi je najbolja kombinacija.
Tonka24 Posted - 14/10/2014 : 21:04:00
Znaci popovi u điru, cudno... neka sve se vise blizimo JA

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000