forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Il ritorno de.....

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Josip2000 Posted - 19/10/2014 : 16:19:10
Za koje od ovih protivnika mislite da najviše zaslužuje povratak, ili kojem bi ste se najviše veselili?

(znam da su neki već u planu ali sam ih svejedno dodao, a što se tiče Murda, sa njim nikad neznaš, malo saveznik, malo neprijatelj :))
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
kostard Posted - 14/05/2023 : 22:34:08
Helingen, ali povratak dostojan lika, a ne ove Buratinijeve bljuvotine koje smo imali prilike čitati zadnjih godina.
Josip2000 Posted - 22/10/2014 : 00:01:03
Sumnjam. Mislim i ja volim Randalla ali čisto sumnjam da će njega vraćati.....mislim da je mrtav i pokopan, stvarno i metaforički :D
going going Posted - 21/10/2014 : 23:56:45
quote:
Originally posted by Josip2000

Aha, agenti iz drugdje? pa neznam, ponovno sklapanje glave mi sad već zvuči budalaština žešća haha, eventualno neko prebacivanje svijesti ili šta li već, ali to bi onda značilo upetljavanje Hellingena u priču



Nema potrebe za Helingenom. Samo mu naucinici iz tajne baze Drugde stave glavu na neko robotsko telo (radi eksperimentisanja) i da on preuzme kontrolu i unisti muzej i zgradu baze Drugde, usput oslobodivsi ko zna kakva sva ekspirementalna bica iz laboratorije, i da krene na Vasington pa da mora Zagor da intervenise. Mogla bi to da bude odlicna epizoda!
DODSFERD Posted - 21/10/2014 : 23:54:56
Morao bi to biti vraški dobar kirurg i vrač koji b mogao vratiti Randalla u život
Josip2000 Posted - 21/10/2014 : 23:53:29
Aha, agenti iz drugdje? pa neznam, ponovno sklapanje glave mi sad već zvuči budalaština žešća haha, eventualno neko prebacivanje svijesti ili šta li već, ali to bi onda značilo upetljavanje Hellingena u priču
raic1922 Posted - 21/10/2014 : 23:50:32
quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by going going

Grej je vrlo zanimljvi neprijatelj, imali smo vrlo dobro prvo pojavljivanje i odlican povratak u Buretovoj izvedbi koji je po mom misljenju i nadmasio prvo pojavljivanje.

Ne treba preterivati, Grej je dobio atraktivnu smrt i ne bih ga vise uznemiravao i ne bih da njegov novi povratak pokvari utiske prva 2 pojavljivanja (kao sto je u slucaju Kralja orlova).


Mislim da bismo mogli da ocekujemo u nekoj skorijoj buducnosti povratak Rendala mutanta.

? Zar on nije mrtav, slomio vrat......a on mi se ne činii kao netko tko bi se petljao s nekim paranormalnim temama uskrsnjivanja



Je al ima kćer( ja mislim ) , pa se moze ona pojaviti kao Zagorov neprijatelj
going going Posted - 21/10/2014 : 23:49:08
quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by going going

Grej je vrlo zanimljvi neprijatelj, imali smo vrlo dobro prvo pojavljivanje i odlican povratak u Buretovoj izvedbi koji je po mom misljenju i nadmasio prvo pojavljivanje.

Ne treba preterivati, Grej je dobio atraktivnu smrt i ne bih ga vise uznemiravao i ne bih da njegov novi povratak pokvari utiske prva 2 pojavljivanja (kao sto je u slucaju Kralja orlova).


Mislim da bismo mogli da ocekujemo u nekoj skorijoj buducnosti povratak Rendala mutanta.

? Zar on nije mrtav, slomio vrat......a on mi se ne činii kao netko tko bi se petljao s nekim paranormalnim temama uskrsnjivanja



Jeste slomio vrat ali pogledaj ponovo poslednjih par strana.
Josip2000 Posted - 21/10/2014 : 23:46:38
quote:
Originally posted by going going

Grej je vrlo zanimljvi neprijatelj, imali smo vrlo dobro prvo pojavljivanje i odlican povratak u Buretovoj izvedbi koji je po mom misljenju i nadmasio prvo pojavljivanje.

Ne treba preterivati, Grej je dobio atraktivnu smrt i ne bih ga vise uznemiravao i ne bih da njegov novi povratak pokvari utiske prva 2 pojavljivanja (kao sto je u slucaju Kralja orlova).


Mislim da bismo mogli da ocekujemo u nekoj skorijoj buducnosti povratak Rendala mutanta.

? Zar on nije mrtav, slomio vrat......a on mi se ne činii kao netko tko bi se petljao s nekim paranormalnim temama uskrsnjivanja
going going Posted - 21/10/2014 : 23:44:09
Grej je vrlo zanimljvi neprijatelj, imali smo vrlo dobro prvo pojavljivanje i odlican povratak u Buretovoj izvedbi koji je po mom misljenju i nadmasio prvo pojavljivanje.

Ne treba preterivati, Grej je dobio atraktivnu smrt i ne bih ga vise uznemiravao i ne bih da njegov novi povratak pokvari utiske prva 2 pojavljivanja (kao sto je u slucaju Kralja orlova).


Mislim da bismo mogli da ocekujemo u nekoj skorijoj buducnosti povratak Rendala mutanta.
Josip2000 Posted - 21/10/2014 : 23:42:14
Zato što je Hellingen nemesis broj jedan i fan favourite
Zoroasterixx Posted - 21/10/2014 : 23:40:14
Ako može Hellingen 7 puta, zašto ne bi mogao i Gray 3-4?
nagor Posted - 21/10/2014 : 23:34:48
Eksluzivno iz buretove radionice:
"Povratak Graya"
WOLF-HUNTER Posted - 21/10/2014 : 23:06:01
quote:
Originally posted by nagor

Gray se više neće vraćati. Valda ste vidjeli kako je Gray završio. ;)



Ma bnije ono ništa, može se on vratiti
DODSFERD Posted - 21/10/2014 : 22:50:46
Kvalitetna pancirka rješava takve sitne problemčiće.
raic1922 Posted - 21/10/2014 : 22:41:00
Je dobia je samo 5-6 metaka u prsa , nije to ništa
nagor Posted - 21/10/2014 : 22:39:10
Gray se više neće vraćati. Valda ste vidjeli kako je Gray završio. ;)
WOLF-HUNTER Posted - 21/10/2014 : 19:56:41
quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Robert Gray.
Moj najdraži negativac.


Bojim se da za njega nema nade osim ako Wendigo ne uplete svoje prste



Možda. Ali mislim da će Burattini nekako da sredi ovu stvar...
Josip2000 Posted - 21/10/2014 : 14:44:03
Yup, apsolutno se slažem, da ne govorimo o naslovnici Zagor Protiv Supermikea koje je vrh vrhova....
velka031 Posted - 21/10/2014 : 13:54:54
Prvi Supermajk je kult, prejaka epizoda gdje nam Nolitta, kao mozda nikad do tada prikazuje jadnog, ponizenog i pobijedjenog Zagora... I jos oni pecati po licu... Top 5 svih vremena.
going going Posted - 20/10/2014 : 21:03:52
quote:
Originally posted by tinton
Jel' ovo neki vic?
Supermike u prvom pojavljivanju odličan? Govorimo o epizodi gdje je najveće uzbuđenje bilo hoće li Zagor ili Mike dići veći kamen. Ne možemo takvu priču teretiti kao ozbiljnu, a kamoli kao dobru. A tek glavni negativac - čovjek koji je u svemu najbolji. Kakva debilana. Što je najbolje, Zagor je na kraju pobijedio čovjeka koji je u svemu najbolji (čisti paradoks).

Supermike mene zanima isključivo iz crtačke perspektive. Ako bi ga crtao neko iz novije garde, recimo Della Moinca, ili recimo Laurenti, Prisco. Rijetko koji stariji lik je povraćen uz crtež nekog tko odstupa od Ferrijeva stila (recimo kao Grey uz Chiarollu).



Ne mogu da se slozim.
Prvo pojavljivanje je sjajna epizoda! Jeste da sam je citao odavno pre jedno 5 godina, ali se idalje secam odusevljenja tom epizodom.

Zagor je naisao na nekog ko mu je fizicki ravan, ali problem nije u tome sto je on jaci od Zagora nego zato sto on izludjuje Zagora svojom nadmenoscu i ponasanjem. On zeli da osramoti i srusi Zagora kao ideal.
A to u Zagoru budi one osobine koje svi volimo i koje ga cine ljudskim, a to je nervoza, ljubomora i neverovatni bes! Nolitta je bio majstor jer je odlicno mogao da docara osecanja junaka i Zagora je prikazao kao nadcoveka, ali ipak i on ima granice.


Zagor je pobedio na kraju jer je plemenit i velikodusan, a te vrline nije imao Supermike.
Zagor je otelotvorenje ideala kome svi treba da stremimo. Setimo se samo njegove zrtve u ,,Zimskoj zmiji" kada je on zrtvovao svoj zivot zarad spasenja svih ostalih iz ekspedicije, ili iz novijeg doba kada se bacio na Rendala mutanta sa onog krova znajuci da i on moze da pogine zajedno sa njim samo da bi ga sprecio.

bjelolasica Posted - 20/10/2014 : 20:44:16
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Oh, per tutti intrugli del mio nonno farmacista! Non avevo i dubbi che ti sputerai fuori, vecchio camello


Ovo čak i ja razumijem, ako si solara nazvao starom kamilom onda i taj dio mogu razabrat.

Za sve ostalo tu je mastercard
raic1922 Posted - 20/10/2014 : 20:30:43
quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by raic1922

Uprav sad citam prvog supermikea , odličan je ,al mi je glupo kaj sam zato kaj ga je zagor lupil par put u glavu on se njemu ide osvecivat tak da mu pokušava uništit sve za kaj se borio

Zaboravljaš da je Mike Gordon lik sa ogromnim egom, tj Superegom



Eh ,da
Josip2000 Posted - 20/10/2014 : 20:25:51
quote:
Originally posted by raic1922

Uprav sad citam prvog supermikea , odličan je ,al mi je glupo kaj sam zato kaj ga je zagor lupil par put u glavu on se njemu ide osvecivat tak da mu pokušava uništit sve za kaj se borio

Zaboravljaš da je Mike Gordon lik sa ogromnim egom, tj Superegom
raic1922 Posted - 20/10/2014 : 20:24:46
Je, ak te neko izmlati izmlatiš ti njega još jace i to je to
DODSFERD Posted - 20/10/2014 : 20:20:53
Pa kud ćeš boljeg razloga od toga kada te netko izudara i to još pred svjedocima.
A Mike je htio dokazati da njega nitko u ničemu ne može pobijediti.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000