forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DARKWOOD - Okružen mrtvima 1

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Djole Posted - 21/03/2013 : 13:49:28
Rik Grajms je običan policajac u bezličnom američkom gradiću. Ali kada se nakon ranjavanja Rik budi iz višenedeljne kome, otkriva da je ljudsku civilaziciju uništio užas o kome nije mogao ni da sanja - beskonačne horde zombija. U svtu u kome mrtvi hodaju a čovečanstvo je ugrožena vrsta, Rik i mala grupa preživelih moraju da pokušaju da i sami ne postanu živi mrtvaci - kako bukvalno, tako i gubljenjem sopstvene ljudskosti.

Legendarni serijal Roberta Kirkmana, koji je postigao planetarni uspeh i pre nego što je po njemu počela da se snima jedna od trenutno najgledanijih TV serijal - konačno se vraća na naše tržište...

Okružen mrtvima će imati mekokoričeno izdanje, kao i manji broj tvrdokoričenih primeraka.





144 strane, B5, crno-belo.

Nemrtvi privju:

http://www.darkwood.co.rs/assets/files/pdfdownloads/okruzenmrtvima001privju.pdf

Mekokoričene cene:

Promotivna: 586,50 dinara - važiće dva meseca
Finalna: 690,00 dinara - ne zaboravite da imate mogućnost plaćanja u tri rate!

Tvrdokoričene cene:

Promotivna: 891,00 dinar - važiće dva meseca
Finalna: 990 dinara - ne zaboravite da imate mogućnost plaćanja u tri rate!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
supermark Posted - 21/10/2014 : 21:44:57
Pa mozes reci da su ti neki drugi bonellijevi serijali drazi, ali kvalitetniji ne mozes
Josip2000 Posted - 21/10/2014 : 21:33:48
quote:
Originally posted by supermark

Azurni su, samo nema novih vijesti pa je taj odjeljak prazan. Glavni odjeljci su ti najave i katalog
A fibra je od bonellija izdala ken parkera, najkvalitetniji bonelli strip

A dobro to jel sad Ken Parker najkvalitetniji bonelli strip je za debatu he he
supermark Posted - 21/10/2014 : 21:28:49
Azurni su, samo nema novih vijesti pa je taj odjeljak prazan. Glavni odjeljci su ti najave i katalog
A fibra je od bonellija izdala ken parkera, najkvalitetniji bonelli strip
Josip2000 Posted - 21/10/2014 : 21:20:19
quote:
Originally posted by supermark

Ocito nisi bas pratio fibru jer imaju ponesto za doslovno svakoga
Mange, superheroje, bd, bonelli, sve sto valja

Bonelli? AKo nije Zagor ili MM onda me ni ne zanima.....ali gledao sam im homepage, baš i nisu ažurni.
supermark Posted - 21/10/2014 : 21:10:28
Ocito nisi bas pratio fibru jer imaju ponesto za doslovno svakoga
Mange, superheroje, bd, bonelli, sve sto valja
Josip2000 Posted - 21/10/2014 : 21:05:14
quote:
Originally posted by supermark

Fibra za interliber uvijek daje popust od 20 posto pa bi tako trebalo biti i sada
Ako kupite hrpu izdanja raste i do 25,30 posto


A fibrina izdanja su vrhunska
Gdje zivis ako to ne znas? :p
A nema ti smisla slikati hrbati kad je svaki drugaciji er ovisi o dizajnu izdanja



Ma ja sam ti iz Sl Broda a tek sam prije 2 mjeseca počeo obnavljati kolekciju stripova a na liberu nikad nisam bio, a niti kupovao ništa od Fibre dosad, jednostavno nisu izdavali ništa što bi me zanimalo
supermark Posted - 21/10/2014 : 20:15:34
Fibra za interliber uvijek daje popust od 20 posto pa bi tako trebalo biti i sada
Ako kupite hrpu izdanja raste i do 25,30 posto


A fibrina izdanja su vrhunska
Gdje zivis ako to ne znas? :p
A nema ti smisla slikati hrbati kad je svaki drugaciji er ovisi o dizajnu izdanja
Josip2000 Posted - 21/10/2014 : 20:00:35
Hey Supermark jel to sigurno da bude na Interliberu za 200 kn? Tj kako znaš da će bit čak 50 kn jeftinije?

Usput, kakvi su Fibrini tvrdi uvezi (nisam nikad kupovao) ako može netko uslikati neki njihov tvrdi uvez sa bokova čisto da imam dojam kako bi trebao izgledati TWD.
Hajo Posted - 21/10/2014 : 19:44:20
quote:
Originally posted by supermark

Na interu ide po 200kn


Holy fuck!!!!!!!!!
supermark Posted - 21/10/2014 : 08:51:50
quote:
Originally posted by raic1922

quote:
Originally posted by supermark

Na interu ide po 200kn



Stvarno il?




stvarno
Josip2000 Posted - 20/10/2014 : 23:44:24
quote:
Originally posted by Hajo

quote:
Originally posted by Josip2000

Da, poprilično aljkavo od Darkwooda.....ništa, da vidiš kakav tvrdokoričeni Omnibus sprema Fibra za 20 dana na 1088 strana.....ljepota! U HR će se zvati Živi Mrtvaci.


Ozbiljno? Otkud ti ta vijest?!



http://www.fibra.hr/index.asp?cat=6&SeriesID=51&TitleID=306

I to samo 250 kn, takvi Compendiumi od 1088 strana od amerikanaca i to u mekom izdanju mislim da neide na amazonu ispod 50 eura. Ovo uzimam obavezno! Inače kontaktirao sam ih, omnibus broj 2 izlazi sredinom iduće godine.

Edit-prestigne me Supermark :D

Edit2-baš gledam malo su pojeftinili, sad su 45 eura iliti 350 kuna

http://www.amazon.co.uk/Walking-Dead-Compendium-Volume-Stories/dp/1607060760/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1413841580&sr=8-1&keywords=the+walking+dead+compendium+1
raic1922 Posted - 20/10/2014 : 23:25:17
quote:
Originally posted by supermark

Na interu ide po 200kn



Stvarno il?
supermark Posted - 20/10/2014 : 23:21:11
Na interu ide po 200kn
raic1922 Posted - 20/10/2014 : 23:20:02
quote:
Originally posted by supermark

Evo i link

http://www.fibra.hr/index.asp?cat=6&SeriesID=51&TitleID=306




Oplaa! , hvala

A šanse su nikakve da se to pojavi na interliberu po malooo nižoj cijeni ? Ali i 250 kn za 1000 str. je jeftino

supermark Posted - 20/10/2014 : 23:16:49
Evo i link

http://www.fibra.hr/index.asp?cat=6&SeriesID=51&TitleID=306
Hajo Posted - 20/10/2014 : 22:57:07
quote:
Originally posted by raic1922

Ako sam dobro shvatio okružen mrtvima je zapravo 'the walking dead' a fibra ce za par mjeseci izbaciti 'the walking dead' u kjižurini od 1000 stranica?


Ako je Josip u pravu, da!
raic1922 Posted - 20/10/2014 : 22:51:56
Ako sam dobro shvatio okružen mrtvima je zapravo 'the walking dead' a fibra ce za par mjeseci izbaciti 'the walking dead' u kjižurini od 1000 stranica?
Hajo Posted - 20/10/2014 : 22:51:34
quote:
Originally posted by Josip2000

Da, poprilično aljkavo od Darkwooda.....ništa, da vidiš kakav tvrdokoričeni Omnibus sprema Fibra za 20 dana na 1088 strana.....ljepota! U HR će se zvati Živi Mrtvaci.


Ozbiljno? Otkud ti ta vijest?!
Josip2000 Posted - 20/10/2014 : 22:47:40
Da, poprilično aljkavo od Darkwooda.....ništa, da vidiš kakav tvrdokoričeni Omnibus sprema Fibra za 20 dana na 1088 strana.....ljepota! U HR će se zvati Živi Mrtvaci.
Hajo Posted - 20/10/2014 : 22:43:36
Evo fotki:





Na prvoj se lijepo vidi različita visina stripova, a na drugoj različita dužina.
Hajo Posted - 20/10/2014 : 11:24:16
jaki, samo sam čekao dok netko neće takvo što pitati! I vidim da nisam morao dugo čekati!

P.S. Nije polica u pitanju.
Hajo Posted - 20/10/2014 : 11:22:39
quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by Hajo

Nedugo sam nabavio prvih 5 trejdova (SC) Okružen mrtvima od Darkwooda. I neugodno sam se iznenadio kad sam ih stavio na policu! Ne znam da li se o tome već diskutiralo ili ne, ali svejedno... Pa praktički su sve knjige različite veličine! To na polici jako ružno izgleda, pogotovo dok uzmeš u obzir sliku koju (de)formiraju hrbati! Knjiga br. 2 je bolje uvučena u odnosu na ostale knjige, 4. je viša od ostalih knjiga... Mislim, čisti šlamperaj! To nije Darkwood kakvog ja poznajem. Sad mi je žao što sam uopće ovo kupovao i jako ću dobro razmisliti o tome hoću li kupovati trejdove koji slijede!

Vrlo čudno.....moji američki trejdovi su svi isti....ajde uslikaj da vidimo kako izgledaju na polici jedno pokraj drugog


Samo si rekao... Tvoji su američki. Uslikat ću kad smognem vremena.
jaki Posted - 20/10/2014 : 03:31:53
quote:
Originally posted by Hajo

Nedugo sam nabavio prvih 5 trejdova (SC) Okružen mrtvima od Darkwooda. I neugodno sam se iznenadio kad sam ih stavio na policu! Ne znam da li se o tome već diskutiralo ili ne, ali svejedno... Pa praktički su sve knjige različite veličine! To na polici jako ružno izgleda, pogotovo dok uzmeš u obzir sliku koju (de)formiraju hrbati! Knjiga br. 2 je bolje uvučena u odnosu na ostale knjige, 4. je viša od ostalih knjiga... Mislim, čisti šlamperaj! To nije Darkwood kakvog ja poznajem. Sad mi je žao što sam uopće ovo kupovao i jako ću dobro razmisliti o tome hoću li kupovati trejdove koji slijede!


A možda ti je polica kriva
Josip2000 Posted - 20/10/2014 : 03:26:45
quote:
Originally posted by Hajo

Nedugo sam nabavio prvih 5 trejdova (SC) Okružen mrtvima od Darkwooda. I neugodno sam se iznenadio kad sam ih stavio na policu! Ne znam da li se o tome već diskutiralo ili ne, ali svejedno... Pa praktički su sve knjige različite veličine! To na polici jako ružno izgleda, pogotovo dok uzmeš u obzir sliku koju (de)formiraju hrbati! Knjiga br. 2 je bolje uvučena u odnosu na ostale knjige, 4. je viša od ostalih knjiga... Mislim, čisti šlamperaj! To nije Darkwood kakvog ja poznajem. Sad mi je žao što sam uopće ovo kupovao i jako ću dobro razmisliti o tome hoću li kupovati trejdove koji slijede!

Vrlo čudno.....moji američki trejdovi su svi isti....ajde uslikaj da vidimo kako izgledaju na polici jedno pokraj drugog
Hajo Posted - 20/10/2014 : 02:07:42
Nedugo sam nabavio prvih 5 trejdova (SC) Okružen mrtvima od Darkwooda. I neugodno sam se iznenadio kad sam ih stavio na policu! Ne znam da li se o tome već diskutiralo ili ne, ali svejedno... Pa praktički su sve knjige različite veličine! To na polici jako ružno izgleda, pogotovo dok uzmeš u obzir sliku koju (de)formiraju hrbati! Knjiga br. 2 je bolje uvučena u odnosu na ostale knjige, 4. je viša od ostalih knjiga... Mislim, čisti šlamperaj! To nije Darkwood kakvog ja poznajem. Sad mi je žao što sam uopće ovo kupovao i jako ću dobro razmisliti o tome hoću li kupovati trejdove koji slijede!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000