forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 242 - Žig sramote

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 15/11/2014 : 10:24:00
Scenarij: Daniele Nicolai
Crtež: Gallieno Ferri
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #235 - Recenzija

24.11.14. u snk
25.11.14. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
going going Posted - 14/02/2021 : 21:22:38
quote:
Originally posted by Shuckey

Ovo je onaj pravi Zagor, Ferrijevo blato, grubi muškarci, šuma, noć i nasilje... Sjajna završnica i čvrsti, pragmatični gospodar Darkwooda: Zagorova istina je bolja istina. Aaahjak!



Mozes da ostavis ocene i u komentaru na Recenziju !
Shuckey Posted - 14/02/2021 : 18:19:49
Ovo je onaj pravi Zagor, Ferrijevo blato, grubi muškarci, šuma, noć i nasilje... Sjajna završnica i čvrsti, pragmatični gospodar Darkwooda: Zagorova istina je bolja istina. Aaahjak!
velka031 Posted - 03/02/2015 : 00:07:15
quote:
Originally posted by El Morisco

quote:
Originally posted by DODSFERD

Nicolai je osim ove napisao još dvije priče: "Kandraxovu osvetu" i "Alkemičereve žrtve".


Hvala na infu! Nisu mu loše priče, možda je trebao i više prilike dobiti Nicolai...



Napisao samo 3 priče, ali kakve...
El Morisco Posted - 02/02/2015 : 14:56:22
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nicolai je osim ove napisao još dvije priče: "Kandraxovu osvetu" i "Alkemičereve žrtve".


Hvala na infu! Nisu mu loše priče, možda je trebao i više prilike dobiti Nicolai...
DODSFERD Posted - 01/02/2015 : 18:55:29
Nicolai je osim ove napisao još dvije priče: "Kandraxovu osvetu" i "Alkemičereve žrtve".
El Morisco Posted - 01/02/2015 : 17:34:30
Pročitao s malim zakašnjenjem. Sasvim solidna jednoipolčinka! Kako je scenarist stanoviti Nicolai, molio bih nekoga da neki info o dotičnom nabaci, jel mu to jedini uradak? Inače, ne znam jesu li Ferri i Nicolai imali komunikaciju tijekom nastanka priče, ali ima nekih čudnih situacija u Žigu sramote. U 2-3 tarapane s Indijancima, Chico se žali na glavobolju, a nigdje ni blizu da je dobio po istoj... i taj kraj, pa mislim stvarno da poglavica padne na Zagorovu navlakušu i dođe samo sa tomahawkom do Zagorovog pansiona u močvari, ali ajde, priča je u totalu baš dobra....
Zagor12 Posted - 07/01/2015 : 23:39:55
Solidan početak epizode, Toninelli pretjeruje s Chicovim forama koje su djetinjastije nego inače, a Ferri nekonzistetan, brljavi u close-upovima Zagorovog lica. Sve u svemu, intrigantno.
markotamara Posted - 03/01/2015 : 09:07:22
A uvik je povlacenje bira pred zenama
DODSFERD Posted - 02/01/2015 : 20:25:46
I tako je na kraju poglavicu "ugrizla zmija otrovnica", koje bedastoće Zagor izmišlja samo da ne padne u očima mlade koke.
DODSFERD Posted - 05/12/2014 : 10:46:13
Ja bih možda uzimao samo zbog plastificiranih korica da s vremenom mogu zamijeniti Klasik mat koje lako blijede.
Johnny Difool Posted - 05/12/2014 : 10:38:55
Zapravo da, gledano s čisto poslovne strane to bi Ludensu bio pametan potez: pokrenuti ediciju Super klasik ali u boji i s plastificiranim koricama, s kompletnim pričama i na boljem papiru, recimo kao Chico-kolorci, i naravno od Zagor priča.

Otprilike 70 % forumaša bi sline curile i ne bi mogli odoljeti, bonellijevci i zagorovci osobito, a teller bi opet kupovao po 3 primjerka.

VALTER Posted - 05/12/2014 : 10:14:19
quote:
Originally posted by DODSFERD

Meni je Bernard rekao da se extra vraća na epizodu Zagor priča i to u boji pošto ljudi stalno kukaju da se prebrzo rasprodao Libellus kolorac.



Pogrešno si shvatio. Riječ je ediciji Zagor SuperKlasik koja zaista kreće od 'Zagor priča' (napokon, prošlo je osam i pol godina od prvog Klasika), ali crno-bijelo.
premujanin Posted - 03/12/2014 : 16:05:26
Ja sam čuo da će Vlada RH zabranit Zagor Extra dalje jer se Zagor kao bori za narod i ravnopravnost što u ovoj državi nije slučaj pa da se kao nove generacije ne naviknu na to kako smo i mi odrasli uz stripove... e sad, možda je glasina :)
DODSFERD Posted - 03/12/2014 : 10:30:54
Meni je Bernard rekao da se extra vraća na epizodu Zagor priča i to u boji pošto ljudi stalno kukaju da se prebrzo rasprodao Libellus kolorac.
Tintilinic Posted - 03/12/2014 : 09:49:30
Je je.
VALTER Posted - 03/12/2014 : 09:19:45
Iz pouzdanih izvora sam načuo da će 'Pećina mumija', epizoda koja slijedi iza 'Žiga sramote', izaći u redovnoj seriji u siječnju.

Redovna serija nastavlja s južnoameričkom sagom tijekom 2021., kada dođe do epizode 'Lov na vuka'.
PijaniPatak Posted - 01/12/2014 : 11:47:31
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by PijaniPatak

djukak, ćuti malo...pusti ih da zapomažu još par strana :)



Da, interesantno je sve ovo


Dođi na kavu da čitamo zajedno
djukak Posted - 01/12/2014 : 08:53:18
quote:
Originally posted by PijaniPatak

djukak, ćuti malo...pusti ih da zapomažu još par strana :)



Da, interesantno je sve ovo
Tonka24 Posted - 01/12/2014 : 08:49:08
Patak vadis mast na slamku ha?
PijaniPatak Posted - 30/11/2014 : 23:17:18
djukak, ćuti malo...pusti ih da zapomažu još par strana :)
djukak Posted - 30/11/2014 : 23:01:42
Ma kakvih izmena. Sve ide dalje redovno. U jednom periodu ludens je koristio naslovnice i materijale iz originalne a ne tutto serije. Pa su se.opet vratili na tutto. Tako da nema brige.
Tonka24 Posted - 30/11/2014 : 21:53:37
Nece, idu dalje samo pitanje je hoce li biti kakvih izmjena.
Josip2000 Posted - 30/11/2014 : 20:03:52
I šta sad? Nije vrag da će ukinuti Extra ediciju? NE DAO BOG! Iskreno, čisto sumnjam da će ukinuti......
markotamara Posted - 30/11/2014 : 18:39:41
onda smo bili jedna zemlja i jedan izdavac
teller Posted - 30/11/2014 : 14:46:01
quote:
Originally posted by guderian

quote:
Originally posted by teller

Je neandretalac java nije naivan,naivan je frenki beleven...
Da se razumemo, kupovao sam ja sve te na kioscima odpisane junake...sve trostruko da bi se odrzali ali badava...
Marti do broja 120 je odlican,poslje jad i beda...
Nathan je dobar ali fantazi danas vise ne pali izgleda...
Pilotovo najbolje vec je izaslo ili izlazi kod libellusa, ovo pred kraj jad i beda...
Te odpisane junake kupovalo je u najbolje vrijeme 800-1200 ljudi,danas nebi ni toliko...
Ne sumljam da su i prava bonelli/panini skuplja od onih ifedizioni...sve je to razlog da je stanje na kioscima takvo kakvo je...
Da ne izlaze marti,nathan,pilot,lazarus..nisu krivi ni navedeni junaci ni citatelji..mozda samo njihov/nas ne(ukus)....
Mozda ljudi u stripovima traze laku,naivnu zabavu a ne teske teme i previse mozganja...
Da jim ti zamerimo?...mozda ali nema smisla...a ni potrebe,zasto ljudima mjenjati ukus? Pustite jim zabavu.


U najbolje vrijeme, u osamdesetim godinama te junake su kupovale desetine tisuća ljudi!


znan znan...u doba Yuge i Dnevnika bili su ogromni tirazi...kad sam mislio najbolja vremena mislio sam ona period slobodne i pocetak ludensa...zadnjih godina tirazi padaju...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000