forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra na Interliberu 2014.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 31/10/2014 : 23:05:34
Fibra će i ove godine biti prisutna na zagrebačkom sajmu knjiga, Interliberu, koji će se održati od 11. do 16.11.2014. Možete nas pronaći na istom mjestu kao i zadnja dva Interlibera, u paviljonu broj 5 na štandu 5d od 10 do 19 sati, a petkom i subotom od 10 do 21 sati. Kao i svake godine, i ovaj put imamo prigodne popuste za sve naše čitatelje. Imajući u vidu posebno tešku gospodarsku situaciju u kojoj se svi skupa nalazimo, ove smo godine pripremili nekoliko modela popusta i akcija:

POPUSTI:

- popust od 20% ostvaruje se kupnjom bilo kojeg izdanja iz našeg kataloga
- popust od 25% ostvaruje se kupnjom 10 ili više različitih izdanja iz našeg kataloga
- popust od 30% ostvaruje se kupnjom 20 ili više različitih izdanja iz našeg kataloga

POSEBNA AKCIJA:

Pripremili smo posebnu akciju s primamljivim popustima za neka komplete i starija izdanja. Popis svih naslova sa sajamskim cijenama možete pronaći na sljedećem linku: www.fibra.hr/interliber2014.pdf

Stripove na akciji je moguće kombinirati sa stripovima koji nisu na akciji kako bi se ostvario popust na količinu (npr. moguće je odabrati 5 stripova na posebnoj akciji i 5 stripova koji nisu i onda na tih 5 koji nisu na posebnoj akciji ostvariti popust od 25%), uz iznimku Rat-mana koji se ne može kombinirati u nikakvih drugim kombinacijama.

Posebna akcija traje do isteka zaliha, preporučamo da naručite stripove koji vas zanimaju bar dan ranije, tako da vas čekaju spremni na sajmu.

Nadamo da ćete u našem katalogu pronaći nešto za sebe i radujemo se vašem dolasku!
Fibra
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
delboj Posted - 16/11/2014 : 22:24:16
Nisam ni ja spavao, ali ne zbog toga, nego čitavu noć je kiša udarala po prozorima.

Gledam da se izbjegnu takve zabune, ali dešava se.
DeeCay Posted - 16/11/2014 : 21:51:30
BOme ni ja nisam mogao spavati zbog tog 4. Blasta s homepejdža. Pa mislim si, kako to nisam pokupio kad sam uzimao sve s Markovog štanda?!
Poli Posted - 16/11/2014 : 21:08:10
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Poli


Na prvoj stranici s.com vidim naslovnicu Blast 4 - zar je ipak dosao???
Na standu ga nije bilo dok sam bio tamo, a trebao sam trojicu pokupiti.


Ja sam postavljao sve dostupne naslovne, pa i to, ali pomjerio sam datum sad, ispravićemo kad to izađe. Izvinjavam se, ali ne mogu da pamtim 5-6 dana da treba nešto da se postavi, lakše mi je ovako, inače zaboravim.


Ma razumem, samo me skoro strefio slok kad sam posle povratka kuci ugledao naslovnicu gde (jos) nije smela biti, pa pomislio da je kasnije ipak dosao na stand.


tinton Posted - 16/11/2014 : 20:54:19
quote:
Originally posted by trolodtroje

Auu bre koje privilegije imaš ti....kad su ti pripremili prema spisku.



Pa bilo im je lakše nego da im diktiram.
trolodtroje Posted - 16/11/2014 : 20:50:47
Auu bre koje privilegije imaš ti....kad su ti pripremili prema spisku.
tinton Posted - 16/11/2014 : 19:35:34
Na žalost, maloprije sam primjetio da su na Fibrinom štandu previdjeli naslov "Crveni gospodar" s mojeg popisa. Naravno nisu krivi ljudi sa štanda nego glupi ja koji nije provjerio jel' dobio sve s popisa iako su mu savjetovali.

Šteta radi prilike, ali drugi put.
Johnny Difool Posted - 16/11/2014 : 18:02:45
quote:
Originally posted by mladjo

Jadni ovi živi mrtvaci tak si ih nekak stisnul...Mislim, i živi mrtvaci imaju prava




Ti si nešto politički aktivan, mislim u stranci i to, pa daj se raspitaj kakve bi šanse među biračima imala stranka koja bi se zalagala za ljudska prava zombija.

Kao što kažeš, i mrtvaci imaju neka prava, i oni su (bivši) ljudi, ispraćamo ih na posljednja počivališta, obilazimo im i uređujemo grobove, mislimo na njih i sjećamo ih se, ali tu sve staje.

Međutim, nitko ne brine o njihovim posthumnim pravima i o mogućnosti da se (ponekad!) vraćaju, a to stvarno nije red.

Jer što ako se sutra počnu vraćati, pa još i u većem broju (možda već ima takvih slučajeva, ali nisu zabilježeni), a njihova prava (i dužnosti, dakako) uopće nisu regulirana.

Kad bi postojala stranka koja bi o tome skrbila sve bi bilo mnogo jednostavnije i praktičnije, svakog koji se vrati odmah se uputi u središnjicu stranke, recimo da bi se ona zvala Hrvatsko društvo zombija (HDZ) ili da ne bi bilo problema zbog kratice Hrvatska demokratska zajednica zombija (HDZZ) - Hrvatska zajednica zombija (HZZ) bi se brkala s HZZO-om - a tamo ih čeka službenica za prijam novih povratnika.

Mislim da je bolje da ta službenica ne bude i sama zombi, već da se među zombijima izabere povjerenica ili povjerenik za njihova pitanja, koja/i bi blisko surađiva/la/o s predsjednicom/kom stranke i službenicom, pa da sve bude protočnije i lakše.

S djelovanjem ove stranke bilo bi mnoštvo prednosti, od preferencijalnog glasovanja na kojem bi glasači dobro znali za koga glasuju (iza nje ili njega je zaokružen životni put i više nema iznenađenja!), kao zastupnici u Saboru koštali bi nas znatno manje od formalno živih, a već imamo i gotove izborne slogane:

Bolje grob nego rob!
Mi vidimo svjetlost na kraju tunela!
Bolji život svima a ne samo zombijima!
Nema nas zemlja!
Kod nas djeca ne gladuju!
U grob ništa ne nosiš
!

Bilo bi toga još oho-ho! Jedini problem koji mi pada na pamet je što bi se crkva vjerojatno pobunila, pa bi se pokrenula pitanja da li ljudski život traje i poslije smrti, kako prebendari raspolažu imovinom pokojnika koji se vraćaju (zamisli da se recimo vrati Adalbert Rebić, pa počne rogoboriti protiv primjerice Jezerinca), a vjerojatno bi se s nekim prigovorima javili i kreacionisti.

Ali mislim da bi svakako vrijedilo o tome razmisliti i pristupiti osnivanju stranke.

delboj Posted - 16/11/2014 : 09:51:26
quote:
Originally posted by Poli


Na prvoj stranici s.com vidim naslovnicu Blast 4 - zar je ipak dosao???
Na standu ga nije bilo dok sam bio tamo, a trebao sam trojicu pokupiti.


Ja sam postavljao sve dostupne naslovne, pa i to, ali pomjerio sam datum sad, ispravićemo kad to izađe. Izvinjavam se, ali ne mogu da pamtim 5-6 dana da treba nešto da se postavi, lakše mi je ovako, inače zaboravim.
supermark Posted - 16/11/2014 : 08:59:54
ma smiješan mi je tajming tiskare,
ali znam da sam iz suosjećanja za kolegu stripofila trebao ubaciti jedan ovakav
Poli Posted - 16/11/2014 : 08:29:50

Kakav ti je to krivi smajli na kraju!?


supermark Posted - 16/11/2014 : 07:53:06
nije došao
doći će par dana poslije interlibera :)
Poli Posted - 15/11/2014 : 23:58:40

Na prvoj stranici s.com vidim naslovnicu Blast 4 - zar je ipak dosao???
Na standu ga nije bilo dok sam bio tamo, a trebao sam trojicu pokupiti.


split85 Posted - 15/11/2014 : 21:21:47
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by split85

Danas oko 11 uri je bilo takvo ludilo na fibrinom štandu da stvarno ne znam odakle im strpljena za cili dan. A kamo li za cili tjedan.


Šteta što se nismo vidili.


Žurija san na bus, tako da bar konačno nakon 5 dana ospavan kako triba.
tinton Posted - 15/11/2014 : 21:15:50
quote:
Originally posted by split85

Danas oko 11 uri je bilo takvo ludilo na fibrinom štandu da stvarno ne znam odakle im strpljena za cili dan. A kamo li za cili tjedan.


Šteta što se nismo vidili.
split85 Posted - 15/11/2014 : 21:11:32
Danas oko 11 uri je bilo takvo ludilo na fibrinom štandu da stvarno ne znam odakle im strpljena za cili dan. A kamo li za cili tjedan.
jaki Posted - 15/11/2014 : 19:10:58
U četvrtak kad sam bio gori,Marko je bio vrlo zadovoljan prodajom a ostala su mu dva udarna dana(petak i subota)+nedjelja.
Stekao sam dojam da je kod njega najviša gužva i da ljudi najviše kupuju Fibrine stvari od stripova.To nije ni čudno s obzirom koliko je objavio stripova u ovoj godini a i ti stripovi zahvaćaju širok spektar stripovske publike.Ove godine čak i bonellijevce s obzirom na akciju na Ken Parkera.
Friki Posted - 15/11/2014 : 18:52:53
Bio sam u srijedu na sajmu. Zadnjih 200-njak metara prije ulaza sreo sam petero ljudi koji su odlazili sa sajma s vrećicama. Dvoje od njih je imalo Fibrine vrećice. Jedan frend je kupio nešto i rekao mi je da je bilo šestero ljudi prije njega u redu za kupnju. Kad je bila tolika gužva u srijedu,mogu si zamisliti kako je bilo danas. Drugi frend koji rijetko kupuje stripove je odmah iskeširao 200 kuna čim je vidio TWD omnibus. Izgleda da će biti rekordan promet Fibri ove godine. Lijepa nagrada za uloženi trud...



----------
Trenutačno se sluša: Gabi Novak - Hrabri ljudi
mladjo Posted - 15/11/2014 : 01:58:08
Jadni ovi živi mrtvaci tak si ih nekak stisnul...Mislim, i živi mrtvaci imaju prava
DeeCay Posted - 15/11/2014 : 00:36:25
Fibra na mojoj polici 2014.

Johnny Difool Posted - 14/11/2014 : 23:51:18
Jergović u Jutarnjem hvali Markosa i Fibru:


http://www.jutarnji.hr/specijalni-izvjestaj-s-najveceg-nacionalnog-sajma-previse-self-help-i-tres-literature--a-premalo-knjiga-na-interliberu-/1236145/

supermark Posted - 13/11/2014 : 22:10:26
Ne moraju
Gea Posted - 13/11/2014 : 22:01:52
Moraju li se i Živi mrtvaci naručivati ili će ih na štandu uvijek biti?
Naime planiram doći na interliber u subotu, pa da ne ostanem bez ovog must have stripa...
supermark Posted - 13/11/2014 : 14:10:48
Vidio i ja englesku verziju druge knjige
Cijena: 490kn! Uffff....
Prema tome je fibra sa cijenom od 500kn za obe knjige prakticki besplatna :p
markolar Posted - 13/11/2014 : 13:56:08
Nisam bio na Interliberu ali mi je prijatelj uzeo ova dva izdanja i jos ovim putem mu se zahvaljujem - hvala ti Dejan!



Htio sam uzeti englesku verziju ali su OMNIBUSI preskupi (oko 100 € jedan), tako, da za 500 kn je ovo
Johnny Difool Posted - 12/11/2014 : 23:51:08
Zujao oba dana, ne dugo zbog manjka vremena, ali planiram i sve slijedeće, duže.

I pazario, dakako, zasad popunjavam rupe i kompletiram serijale (Jerome Bloche 3 i 4, Hitman, Y the Last Man, Transmetropolitan...), a noviteti će doći na red idućih dana.

Na štandu uvijek gužva, tolika da je manjak papirnatih vrećica, ali to se traži!

I odlična atmosfera, prijateljska i baš onako stripofilska, s međusobnim razgovorima, komentarima i zafrkancijom.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.13 seconds. Snitz Forums 2000