forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Gluhe laste 2 - Ravno do dna

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 17/11/2014 : 16:44:59


Rock je sirov, lepršav, šaren, maštovit, prgav, druželjubiv, autističan, dobronamjeran, ljut, pravednički nastrojen, romantičan, isfuran, ufuran, odfuran, nafuran, glasan i pun šokantnih trenutaka tišine. Jesam li rekao rock? Htio sam reći - Gluhe laste. Mislim na onaj strip o onim klincima koji rade bend. O klincima lišenim moraliziranja i pouka, ali ipak sa srcem na pravom mjestu kad dođu u pitanje važne stvari. O klincima koje predstavljamo večeras i ovdje, samo za vas... GLUHE LASTE!

Gluhe laste 2 • Ravno do dna • 72 stranica • Kolor • 210 x 297 • Tvrdi uvez • Scenarij Štef Bartolić • Crtež Štef Bartolić • • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 11.11.2014. • Cijena 80 Kn
21   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jerki44 Posted - 29/09/2023 : 14:51:18
Što je uopće s lastama? Pričalo se o još nekim albumima...još davne 2013
Macon Posted - 14/03/2023 : 12:31:55
Juće sam pročitao, nabavio sam u poslednjoj akciji Fibre.

Strip je super u svemu, baš sam se nasmijao. Bravo, Štef.
Shuckey Posted - 02/09/2021 : 19:39:25
Drugi album donosi drukčiji kolor, bit će da je digitala. Ali zato priče postaju zanimljivije nama starim konjima. Hitrec bi rado zamijenio Kumpića i Crnog Džeka za ova dva debila, ali džaba mu trud kad je Štef bolji.



Lik Žutog obećava, ne kažem to samo zato što znam za Macanovu knjigu u kojoj je Žuti glavni lik. Primijećuje se nekakva tužna vibra oko Žutog, tko zna što ga čeka... Čekam nastavke od Fibre, te stripove iz Laste mogu samo čitati u albumima kad se netko smiluje i objavi. Gluhe Laste su super! Kupite ih, ljudi! Prvi album je rasprodan ali ne smeta ništa (a ionako je skoro cio u oglednom PDF-u). Shuckey preporučuje!
ninel Posted - 18/02/2016 : 10:01:55
Drugi album je bolji od prvog, iako su obadva jako dobra, a priča Ravno do dna je genialna!
Ukratko, Gluhe laste su po mom mišljenju najbolji tinejdžerski strip u Hrvatskoj ikad.
Shaner Posted - 18/02/2016 : 09:07:30
Drugi album za nijansu slabiji od prvoga. Priče malo naivnije, a vizualni dojam lošiji zbog prelaska na kompjuterski kolor. Ipak i dalje simpatično i zabavno.

5/10
Oki Posted - 06/12/2015 : 13:42:58
quote:
Originally posted by stbojan


Mozda neka mala zamerka na temu boje... prvi album mi se u tom smislu daleko vise svideo... nekako mi se cini da Gluhim lastama takav pristup bojenja (iz prvog albuma) vise odgovara, daje mu onu dodatnu draz, iskrenost i emociju... steta sto se odstupilo od tog i takvog nacina u drugom albumu... no, ovo shvatiti kao totalno subjektivan utisak... koji realno ne utice na opsti pozitivan utisak... preporuka...


Razlika je u biti u crtežu jer je Štef počeo kompjuterski obrađivati neke vinjete, no meni to kod ovakvog stripa prepunog humora ne smeta niti najmanje...
Jedino mislim da je ova naslavnica trebala ići na treću knjigu ako ćemo pratiti radnju..
Oki Posted - 06/12/2015 : 13:34:57
quote:
Originally posted by stbojan


Strip Gluhe laste, Ravno do dna su naprosto sjajna zabava... jednostavno mami pozitivnu energiju tokom citanja, vraca secanje u mladost u neka druga bezbriznija vremena i nadasve dodaje osmeh na lice... nepretenciozan, duhovit, sarmantan, opustajuci strip za sve uzraste... totalna uzivancija...


Pročitao danas za dobro jutro, pa su mi laste uljepšale dan
Na ovo iznad +1
Markos Posted - 09/12/2014 : 12:28:26
4, ako se ne varam.
SenG Posted - 09/12/2014 : 12:07:04
ali inače su Gluhe laste super. U ovom tomu smo došli do epizoda koje nisam čitao jer sam završio osnovnu školu :) koliko će još tomova biti?
SenG Posted - 09/12/2014 : 11:56:14
i za ovo +1 :)
supermark Posted - 09/12/2014 : 10:12:31
quote:
Originally posted by stbojan

Nakon potpunog uzivanja u prvom albumu sa velikim odusevljenjem sam pristupio i ovom drugom... naslov dovoljno dobar da u startu izmami kod mene pozitivne emocije i pripremi me za jedan apsolutno relax strip tokom (jucerasnjeg, kisnog) nedeljnog popodneva... i pored toga sto nije bio "nogometni dan"...

Strip Gluhe laste, Ravno do dna su naprosto sjajna zabava... jednostavno mami pozitivnu energiju tokom citanja, vraca secanje u mladost u neka druga bezbriznija vremena i nadasve dodaje osmeh na lice... nepretenciozan, duhovit, sarmantan, opustajuci strip za sve uzraste... totalna uzivancija...

Mozda neka mala zamerka na temu boje... prvi album mi se u tom smislu daleko vise svideo... nekako mi se cini da Gluhim lastama takav pristup bojenja (iz prvog albuma) vise odgovara, daje mu onu dodatnu draz, iskrenost i emociju... steta sto se odstupilo od tog i takvog nacina u drugom albumu... no, ovo shvatiti kao totalno subjektivan utisak... koji realno ne utice na opsti pozitivan utisak... preporuka...



sve se slazem sa ovim gore
bas dosao na forum da napisem ovo boldano, jedina zamjerka izdanju, ovo "kopmpjutorsko" bojanje nema onu draž kao boja iz prvog dijela
šteta
supermark Posted - 07/12/2014 : 18:29:37
ne zna se kad jos izlazi
Poli Posted - 07/12/2014 : 18:22:57

Ima mala greska u impresumu, jer pise "Zagreb, studeni 2012".


Procita se vrlo brzo, jos uvijek slatko i duhovito. Vidim na posljednjoj tabli pise "Štef 2001" ... koliko knjiga nas onda jos ceka?


stbojan Posted - 17/11/2014 : 22:19:24
pa jeste da malo zajebano padnu ta dva meseca, ali pregura se nekako... srecom, jos uvek...
sto se tice polica.. selektivna kupovina i po neka rotacija za sada odrzavaju stare u zivotu... mada, svi su izgledi da ce ubrzo da bude potrebe za dopunom...
Poli Posted - 17/11/2014 : 21:10:50

Posle sajma jos Interliber, saka cast!

Nove police? :)


stbojan Posted - 17/11/2014 : 20:38:07
quote:
Originally posted by Poli


To ti neko doneo iz Interlibera ili je vec uvoz kod vas? :o


nije bio uvoz... uzeo na Interliberu... inace svratim redovno, poslednje tri godine...
Poli Posted - 17/11/2014 : 20:18:25

To ti neko doneo iz Interlibera ili je vec uvoz kod vas? :o


stbojan Posted - 17/11/2014 : 19:56:36
Nakon potpunog uzivanja u prvom albumu sa velikim odusevljenjem sam pristupio i ovom drugom... naslov dovoljno dobar da u startu izmami kod mene pozitivne emocije i pripremi me za jedan apsolutno relax strip tokom (jucerasnjeg, kisnog) nedeljnog popodneva... i pored toga sto nije bio "nogometni dan"...

Strip Gluhe laste, Ravno do dna su naprosto sjajna zabava... jednostavno mami pozitivnu energiju tokom citanja, vraca secanje u mladost u neka druga bezbriznija vremena i nadasve dodaje osmeh na lice... nepretenciozan, duhovit, sarmantan, opustajuci strip za sve uzraste... totalna uzivancija...

Mozda neka mala zamerka na temu boje... prvi album mi se u tom smislu daleko vise svideo... nekako mi se cini da Gluhim lastama takav pristup bojenja (iz prvog albuma) vise odgovara, daje mu onu dodatnu draz, iskrenost i emociju... steta sto se odstupilo od tog i takvog nacina u drugom albumu... no, ovo shvatiti kao totalno subjektivan utisak... koji realno ne utice na opsti pozitivan utisak... preporuka...
Poli Posted - 17/11/2014 : 19:28:16

Imam, imam, i zapravo jedva cekam da se bacim na citanje ... opet poznate "majice" (Six feet under, Hypocrisy, vader, Altar, Zeke, Sonic youth ...), bravo Stef!


Johnny Difool Posted - 17/11/2014 : 19:15:37
"Jedinica" je bila izvrsna, a upravo listam jučer uzetu dvojku i koliko vidim ne bi trebalo biti nikakve razlike.



mladjo Posted - 17/11/2014 : 17:17:25
Izvrsno

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000