forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mirisom i okusom kave i čokolade kroz život.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Just_Charlie Posted - 18/11/2014 : 18:36:19
Braćo moja mila, uvaženi kolege forumaši,
Svoju temu imaju pivo, alkohol, (napušeni Sergej kao posebna kategorija:) ) i ostali poroci.
Ali, nema kave.
Nije moj običaj otvaranje mnoštvo tema, a ne pamtim da sam ikad otvorila nešto ovakvog. (onaj tko me pozna pitao bi što sad smjeram :) )


Kakvu kavu pijete? Kakvu kavu volite?

-toplu
-mlaku
-čistu
-s mlijekom
-gorku
-slatku
-s medom
-umjetnim sladilom
-što god još..

Let`s talk about .. coffee i okolo.






Ja pijem gorku, bez kapi šećera i jaku. S malo mlijeka.
Instant također duplam količinu kave u šalici.
Ne volim da je vruća.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Just_Charlie Posted - 06/10/2022 : 02:38:14
Nije me dugo bilo..
Malo sam se prepustila zivotu, malo se zabila u posao. Ja sam radoholicar. Ne znam jesam to oduvijek, mislim da jesam, samo sam naknadno spoznala da je u radu spas.. dođe mi kao most kojim se lakse prebacim na drugu obalu rijeke..
Kuzite to, ne:)

Probudila sam se nocas, bez razloga, ustala si ugrijati salicu mlijeka i zasladila ga. Nisam odavno to radila.
Onda se sjetim foruma, mjesto gdje mogu doci da ne budem sama. Malo sam tuzna no to sam ocekivala da cu prije ili kasnije biti. Ali, radujem se mnogim stvarima..uskoro pocinje nova liga Hrvatska trci..raduje me sudjelovati. To mi treba, ta odlicna vibra i pozitiva svih timova.
Nedavno sam ispricala u drustvu kako sam pocela trcati..
U dosta sam situacija sebe vidjela kako bjezim u tenisicama poput vihora..
Najcesce mi se to dogodilo u par navrata u kojima sam zaprosena..ono, udaja i taj đir..
Psihicki sam se nasla u tim trenucima doslovno u tenisicama, u trku asfaltom i beskonacnom cestom ispred mene
Onda sam si jednom pomislila, pa sve sam odradila, samo obuj tenisice, mozes ti to. I bilo je tako. Tijelo se samo prisjetilo onog sto je vec psihicki odradilo..
Nemam tu brzinu kao u mislima, ali sto sam izdrzljiva.. nakon 2.7 km prestanem sve osjecati, zagrijem se i ne da mi se vise stati..
Vec sam imala tu situaciju na jednom treningu mačem. Prvi put sam ga uzela u ruke toliko ispravno i savrseno s njim nesto odradila, na sto mi trener mirno rece, kao da je obicna stvar - tijelo se samo prisjeca.
Tada sam shvatila potencijal kojeg nismo svjesni, ako ne iskoracimo i ne istrazujemo van nas, zadanih, blesavih, kakvi inace jesmo.

Pusa, laku noc ♡

mladjo Posted - 10/09/2022 : 18:37:28
Inače knjigu ću kad-tad izdati u papirnatom obliku. Već vidim tiraž od 10 000 primjeraka
Znam da će je, ukupno gkedajući vrijeme do uzdavanja i poslije više ljudi pročitati online nego u papirnatom obliku (pritom prvenstveno mislim na knjižnice, o prodaji niti ne sanjam) ali ipak je meni knjiga izdana tek kada je to u papirnatom obliku. Naravno, ne očekujem nikakvu zaradu, samo je pitanje koliko ću svojih para potrošiti.
Inače, orema nekim mjerilima, cijelu knjigu je dosad pročitalo 50-ak ljudi i još 200-tinjak samo neke djelove što je ako mene pitate velika stvar s obzirom na kulturu čitanja baših naroda i narodnosti.
Just_Charlie Posted - 07/09/2022 : 02:20:07
quote:
Originally posted by mladjo

Nadam se da ne varaš i da je u čaši rakija, a ne Martini:D
Još bi bila veća fora da piješ iz staklenke za krastavce:))



Ne varam, to je ozbiljna stvar da bih varala :)
A i shvatila sam da bi mi pasala rakija pa mi je svejedno iz čega ću ju piti i s čim (pojela sam slaninu uz rakiju)

Pročitala sam više od pola knjige, ne stignem u komadu pa mi stoji otvoreno gdje sam stala..

Zašto staklenka za krastvce?
Iz nje sam jedino pila onaj rasol, dobar je kad zatreba

I kavu sam pila iz teglice kad je bila pri kraju, ona instant.
Tako ona iz Doručka kod Tiffanija, pa mi dala ideju kako sredit ostatke na dnu, bila mi se stvrdnula valjda zbog vlage.

Glupost s rakijom sam napravila kad sam mislila da mi je u boci voda za cvijeće pa zalijala.(mama mislila da sam popila) Orhideja je preživjela, božićni kaktus je s vremenom odbio zemlju i odspojio se od svojih dijelova koji su bili u zemlji..čudesno nešto. Onda sam te nadzemne posadila i on opet raste..fotkat ću ga, zaslužuje to..

Inače baš ne volim rakiju, koristim ju samo u ekstremnim uvjetima

Ne mogu zamisliti situaciju u kojoj bi se rakija pila iz teglice za krastavce osim u tvom romanu, ako piše, naići ću..
No, bolje pisati o rakiji nego ju piti zbog egzorcizma
Istjerala sam vraga iz sebe, mislim da je treći dan..ponekad mi dođe kušnja da odgovorim..
Prestala sam se zamarati s tim..
Sve ignoriram i uređujem stan



U stvari došla sam o tome pisati i pokazati,
kad imaš dobar dan za šoping i inspiraciju
To nije sve ali ovo me oduševilo kako je ispalo..(desno gore je moja slika, akril na platnu..i na zidu su moje)



Moram poć, laku noć
mladjo Posted - 06/09/2022 : 16:49:18
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by mladjo

Jesi pročitala cijelu Banija libre?
Kakva ti je?



Upravo čitam
Uzela pauzu da odem do kuhinje i uzmem čašu
Pita me sin što radim
Kažem, režući pancetu, da čitam knjigu starog kompića s foruma i otkrila sam zašto se knjiga zove Banija Libre

- Vi ste svi ludi,
reče on nonšalantno i nastavi svojim poslom.



Nadam se da ne varaš i da je u čaši rakija, a ne Martini:D
Još bi bila veća fora da piješ iz staklenke za krastavce:))
Just_Charlie Posted - 04/09/2022 : 11:24:08
"Dobro jutro lipi moji Balkanci"

Imam tik tok i pratim jednu ženu negdje iz Bosne pod nazivom Balkanka.
Jako mi je zanimljiva u svojim videima zbog svojih osvrta na sve
Uvijek započinje ovim pozdravom, ušao mi je u naviku i nisam mogla odoljeti sad ..

Čim popijem kavu idem se spremiti i kupiti jednu policu za kuhinju, valjda ću ju kupiti..

Jučer sam bila u te butige od namještaja i nekoliko dobrih stvari vidjela, srela kolegicu s posla u istom điru kao i ja.
Ništa nismo posebno kupile, samo se nismo mogle odlučiti pa se vratile u prvu butigu ali ona svoj željeni tepih treba čekati dva tjedna a za moju policu više nije radilo skladište ako ju i kupim odmah..
Tamo to tako urede i slože i sve je lijepo od onog što mi se sviđa pa se ko podvojena ne mogu odlučiti između bijelog i industrijskog dizajna. Polica je industrijski dizajn pa kako stalno zapinjem za to, mislim da ću krenuti u tom smjeru uređenja.

Jutros sam se probudila naspavana i baš dobrog osjećaja, nema više tmurnog raspoloženja.
Par minuta nakon buđenja stigla mi je jedna poručica, mog bivšeg partnera s kojim sam izgubila prilično godina..
Sreli se nedavno, pokazao mi slike s vjenčanja sina, razmijenili smo informacije o djeci, poslovima i tako nekim stvarima..
Kupio je novi auto, iz salona..ima grijana sjedala, pa mi kaže kako se mene sjetio tada jer sam znala gunđati kako mi je zima..
I sad mi u toj poručici nudi ako želim i kad budem imala vremena da dođe po mene i odvede me na večeru ali čisto onako..
Naravno, ne traži ništa, kaže on..

Ne postoje dogovorene večere s bivšima koje ne znače ništa.
Postoje slučajni susreti i ljubazno popričati.

Ali ne mogu vjerovati, jel` ovaj Mars opet ide retrogradno a Venera se napila? Saturn je u konjukciji s kokainom? Jupiter na tabletama?
Svemir ima lošeg dilera?

Jesen ide dunjo moja, drži se ti čvrsto svoje palete i boja..
lwood Posted - 04/09/2022 : 09:11:11
Šta se tiče jeseni ,neka je,bar nije više onoliko vruće.
lwood Posted - 04/09/2022 : 09:08:08
quote:
Originally posted by Just_Charlie



"Usnuo oduvijek žudi da sve pamti dok se budi"

Vrijeme današnje

"Vani su padali pijanci umjesto snijega II"

Mnogi su sati telefonskih razgovora već iza nas, kao što je iza nas nasa ljubavna priča.
Upoznajemo toliko toga novoga jedno o drugom, što prije nismo znali, nismo stigli..jednostavno nismo imali kad ugurati sve teme koje su nas mogle povezati tada, za mene prekasne sada

Povjerenje je nešto što me čini ženom drugačijom, onom koja jesam i želim biti, samo me treba otkriti, ali na vrijeme ..
Nakon toga, ona sam ista ali me nema, ne sudjelujem u zajedničkoj priči..
Mnogo sebe preispitujem, ne njega..
On servira priču četrdesetogodišnjaka s brakom iza sebe, djetetom zbog kog se vrijedi potruditi, životom kakvog si je prostro pa sad na njemu sam leži i bježi..
Bježi u neka drugačija razmišljanja, o tome kako me zavolio onih, naših prošlih dana, ali je imao ego..
Priča mi o sebi, na neki način iskreno
Priča mi o meni, na neki način iskreno
Sve mu zvuči logično
Čak i priča o "mi" mu u rečenicama zvuči prelijepo
Odjednom je shvatio moju vrijednost i ono što je imao

Oduvijek se pitam, treba li u to ponekad i povjerovati

Često se pitam treba li me jer me voli ili
me voli
zato što me treba

Naizgled isto a toliko golema razlika

Baš poput odluke između onih žica na eksplozivu kod deaktiviranja
koje trebaš raspoznati
inače će ti eksplodirati u rukama

Kako ikada sa sigurnošću znati koja je prava

Voljela bih to znati, ne uvijek kao žena razmišljati da se muškarac pokajnički želi vratiti jer prebirao pa zaključio da sam ipak ja najbolja.
Kvaka je u tom "Ipak"
Zbog koje uglavnom, i u pravilu odabirem ostati sama,
s glazbom u slušalicama





vjerovatno ovo?
https://youtu.be/EUWOqr_AJvI
Tutta Posted - 04/09/2022 : 06:28:36
+1
Just_Charlie Posted - 04/09/2022 : 00:23:09
Vani su padali pijanci umjesto snijega IV





Ova fotografija je od jučer, u sumrak, pokraj jezera..
Zapamtit ću ovo mjesto na kom sam istovremeno bila potpuno smirena, istovremeno šokirana istinom koju je slutila moja intuicija..

Mjesec manje dva dana je otkako se odvija ova priča, a čovjeku koji me potražio i upao mi u život iz vedra neba je isto toliko trebalo da se otvori i da mi kaže da mu je umrla majka. Bila je u bolnici kada me potražio, umrla je par dana nakon i to su bili dani kada je nestao, nije se javljao.. Tada se javio u još gorem stanju i ubrzo otišao na turneju po Zagrebačkoj županiji i od svega je najbolja stvar što mu auto ima senzor koji mu ne dopušta voziti pod promilima.
Najčešće su tada započinjali naši razgovori od Poncija do Pilata i nazad u nedogled.
Čula sam za škorpione da se teško otvaraju, teško nekog u sebe primaju, znam dosta i sama jer sam rodila jednu škorpijicu sličnu takvu ali ovo je van svakog razuma..

Danas sam turobna i treba mi mira da si posložim sve ovo i da zatvorim to poglavlje jer i moje razumijevanje za nečije potrebe ima limite.

Treba slušati intuiciju, dobro sam slutila, trebam ju slušati do kraja i ostati sebi dosljedna. Upravo se nisam na njegov poziv javila.

Da, voljela sam ga i ovu priču sam započela tako što sam priznala da je zasjenio sve ostale i da sam u samoći odlučila pričekati da sve, pa i sjećanje na njega, polako izblijedi.
Pa eto, vratio se upravo on, da mi pokaže da ni on sam ni sjena sebe samog više nije.

Znala sam da me treba, sada znam da me jednog dana više neće trebati.
S razlogom je bivši, pa neka onda tako i ostane.

Radujem se jeseni, to je moje vrijeme, voljela bih da me tuga posjeti, odavno nije..

Tuga pomalo prizemlji, mnogo oplemeni, najljepše je biti žena tugom oplemenjena. Ima nešto posebno u jeseni i tužnoj ženi pokraj jezera koja se ogrne pašminom kad ju studen zebe..
Najljepši prizor kojeg sebi mogu ove jeseni dočarati i doista to želim osjetiti

Jer, što ostane, ako te vlastita tuga napusti
Ljepota tuge kada te napusti, čovjek prestaje dušom pisati i izgubi djelić sebe kojeg je nemoguće vratiti..

A ja, vratila sam se na vrijeme, nakon mnogo godina ..

mladjo Posted - 03/09/2022 : 15:24:45
Xexexe legendarno:))
Just_Charlie Posted - 03/09/2022 : 11:46:23
quote:
Originally posted by mladjo

Jesi pročitala cijelu Banija libre?
Kakva ti je?



Upravo čitam
Uzela pauzu da odem do kuhinje i uzmem čašu
Pita me sin što radim
Kažem, režući pancetu, da čitam knjigu starog kompića s foruma i otkrila sam zašto se knjiga zove Banija Libre

- Vi ste svi ludi,
reče on nonšalantno i nastavi svojim poslom.
mladjo Posted - 02/09/2022 : 18:58:17
Jesi pročitala cijelu Banija libre?
Kakva ti je?
Just_Charlie Posted - 02/09/2022 : 01:55:31
Tema ima zanimljivo ime ali sam trenutno došla s rakijom
Jes, natočila sam si rakiju i došla na forum istjerati vraga iz sebe.
Čula sam da je rakija dobra za te vrste egzorcizma, i ova glazba, slušam to često zadnjih dana, ne opterećuje

"Vani su padali pijanci umjesto snijega III"

https://music.youtube.com/watch?v=87ZKKaoWig4&feature=share

Upravo sam započela s pisanjem kada me nazvao čovjek od kojeg se ovih dana pokušavam očistiti
Pokušala sam napisati o egzorcizmu rakijom da istjeram vraga iz sebe kojim sam nazvala osjećaj u sebi koji me proganja jer sam mu rekla da ga volim ali nije vrijedan mog vremena..

S tim se treba nositi, ali evo ga opet na vezi umjesto glazbe u mojim slušalicama..

Sve ludo, jebeš mi nater - Frojd davno reče

A ja došla ovdje pisati da razbistrim misli i održim zdravim svoje mentalno zdravlje..

Trenutno se osjećam komičmo jer on je opet prekinuo, uskoro će opet nazvati jer tako to ide i nema smisla nešto pametno započeti pisati osim da je bio u pravu kad sam neki dan pokušala ovo prekinuti a on mi reče - Kamo ćeš kad smo jedno drugom ušli pod kožu.

Što drugo mogu zaključiti nego da je čovjek koji je puko i danima pije po Zagrebu, bistriji od mene, jer je to prije od mene shvatio

Frojde, ne okreći se samo u grobu već ustani i pomozi jer ja ću poluditi a on će ispasti normalan

On nešto davno osvojeno želi opet osvojiti a ja se jednostavno ne dam.

Ovo ti je Bože sačuvaj, idem si još rakiju natočiti jer da ostanem normalna bi poludila, kužite vi to, ne?
Just_Charlie Posted - 31/08/2022 : 07:12:50


"Usnuo oduvijek žudi da sve pamti dok se budi"

Vrijeme današnje

"Vani su padali pijanci umjesto snijega II"

Mnogi su sati telefonskih razgovora već iza nas, kao što je iza nas nasa ljubavna priča.
Upoznajemo toliko toga novoga jedno o drugom, što prije nismo znali, nismo stigli..jednostavno nismo imali kad ugurati sve teme koje su nas mogle povezati tada, za mene prekasne sada

Povjerenje je nešto što me čini ženom drugačijom, onom koja jesam i želim biti, samo me treba otkriti, ali na vrijeme ..
Nakon toga, ona sam ista ali me nema, ne sudjelujem u zajedničkoj priči..
Mnogo sebe preispitujem, ne njega..
On servira priču četrdesetogodišnjaka s brakom iza sebe, djetetom zbog kog se vrijedi potruditi, životom kakvog si je prostro pa sad na njemu sam leži i bježi..
Bježi u neka drugačija razmišljanja, o tome kako me zavolio onih, naših prošlih dana, ali je imao ego..
Priča mi o sebi, na neki način iskreno
Priča mi o meni, na neki način iskreno
Sve mu zvuči logično
Čak i priča o "mi" mu u rečenicama zvuči prelijepo
Odjednom je shvatio moju vrijednost i ono što je imao

Oduvijek se pitam, treba li u to ponekad i povjerovati

Često se pitam treba li me jer me voli ili
me voli
zato što me treba

Naizgled isto a toliko golema razlika

Baš poput odluke između onih žica na eksplozivu kod deaktiviranja
koje trebaš raspoznati
inače će ti eksplodirati u rukama

Kako ikada sa sigurnošću znati koja je prava

Voljela bih to znati, ne uvijek kao žena razmišljati da se muškarac pokajnički želi vratiti jer prebirao pa zaključio da sam ipak ja najbolja.
Kvaka je u tom "Ipak"
Zbog koje uglavnom, i u pravilu odabirem ostati sama,
s glazbom u slušalicama
Just_Charlie Posted - 31/08/2022 : 06:09:36
Gle tko se opet probudio prije svitanja
Pijem mini kavicu, gorku i jaku

Upitnici moji, ukoliko vas ima, naša priča se istrošila,
tek tada sam upoznala slikara.

To je posebna priča koja je trajala dok ga nisam ulovila kako bi on malo švrljao dok me nema.
Na pogrešnu ikonu a opet tako istu sam kliknula na laptopu da sufram jutrom uz kavu po novostima.. umjesto Chroma, bila je to prečica do sajta za dejtanje na kojoj je bio ulogiran. Ostala sam šokirana porukama u kojima čavrlja sa ženama, s jednom najviše, te ju zove sebi u dane kad mene nema. Kad sam s njim, laže da je u Njemačkoj kod galeriste.. Nije se vidjelo da je bila, već neka klasika od mogućih posjeta da joj portret naslika.
Bila sam mirna i hladna ko špricer.
Mr murdocu sam u poruci sve napisala i s njim popričala, bio je uz mene, kao uvijek prije, i otpratio me iz ove priče.
Prije toga sam odlučila da ću ostati najbolje što mu se dogodilo.
Servirala sam mu doručak i kavu u krevet, onda sam legla pored njega i pričala o stvarima koje želim i kakvog muškarca želim na što mi on odgovori da je taj. Rekoh mu da nije i da me više neće biti. Mislio je da se šalim, doista je i da će on onda kod mene doći.
Odmahnula sam glavom i shvatio je ali ne i zašto.
Taj dan nije izlazio ali ja jesam jer sam imala nešto za učiniti.
Čekao me s večerom i kad sam ušla u stan pekao je prvu palačinku, da budu tople, svečano serviran stol, čaše i vino..
Nisam mogla za taj stol više sjesti, pojela sam palačinku ko prostakuša, s nogu, da omalovažim njegovu pažnju i taj čin.
Tada sam mu objasnila zašto je princ postao konj a kočija bundeva..
Sutradan sam otišla.
Trebali smo se još negdje zajedno pojaviti ali nisam više mogla podnesti da hoda pored mene. U samom središtu Prešernovog trga sam ga zaustavila, nježno mu usne poljubila i krenula u suprotnom smjeru od njega. Vidjela sam mu suze u očima.
Samo jednom sam se osvrnula; tako ga pamtim..vukao se polako s rukama u džepovima..
Ako nešto dobro znam, stvarno imam stila kad ostavljam
Jebiga
Just_Charlie Posted - 29/08/2022 : 06:21:08
Dobro jutro svijete

Odavno nisam ustala u zoru i otvorila laptop

quote:
Originally posted by Poli


Da li ti se Kras javio?


;)





nego, jel ima na forumu netko tko se toga ne sjeća?

A možda ima netko tko još ne zna da smo negdje 2014-2015 nas dvoje prošli kroz jednu dužu avanturu koja u roman stane.
Ne mislim virtualno već stvarno.
Onda sam u Ljubljani upoznala slikara kog sam zbog jedne njegove slike zavoljela i prije nego sam ga upoznala ..

Ostalo je već povijest daleka

lwood Posted - 28/08/2022 : 09:12:43
Nadan se da se vidimo. pon,uto,sri mi odgovara.
tihomirduras Posted - 28/08/2022 : 08:16:38
quote:
Originally posted by lwood

Dokad si tu i os dolazit do Sta?
[/quote]

Svakako planiram doći do Trogira i Splita po jedan dan pa ako imaš vremena za pivo ili čaj
jaki Posted - 27/08/2022 : 21:01:39
quote:
Originally posted by emirem

@tihi

Pozdravi jakog! 😁


Grrrrr....
lwood Posted - 27/08/2022 : 20:11:55
quote:
Originally posted by tihomirduras

@mladjo
Daleko sam od diva, ali🙂 razlika u visini je solidna 🙂

@jaki
Moraš doći jednom baš je lipo🙂

@lwood
Navrati, crtat ćemo zajedno

@Charlie
E ako budeš u blizini Rogoznice navrati, ima kave, čokoladne torte i likera od višlje 😉

Dokad si tu i os dolazit do Sta?
Just_Charlie Posted - 27/08/2022 : 13:20:57
Dobro jutro :D

joj što to volim reći oko podna, možda i malo kasnije :D

Vrijeme je relativno i meni je jutro sve dok se tako osjećam i guštam u piđami uz kavu, uživam u okusu i osjećaju prvog dana godišnjeg odmora.
Ovih dana sam radila doma sve što sam stigla tako da me ovo jutro dočeka u normalnom, pospremljenom domu, bez prljavog veša i s ovim dobrim osjećajem. Ne služi godišnji za pospremanje i čišćenje, pa čak ni kuhanje. Smislit ću nešto usput, doručkovala sam čokolino, kruha nemam, zanimljivo je koliko ga malo jedem ali kad ga nemam, sve u frižideru mi pada u vodu. Nemam s čime.
Sinoć se malo popilo, simbolično, s dragim kolegama s posla i došla sam kasno, baš kako treba završiti jedan lijepi ciklus rada, za kog sam nagrađena. Često znam reći da biti ja ima svoju cijenu ali je dobro biti ja. Taj drugi dio rečenice sam jučer potvrdila i osjetila kako to izgleda u mom životu. Naš "direktorčić", kako od milja naziva sebe i mi ponekad njega, zadužen za takve stvari, jučer me pozvao da pođem za njim na koju minutu. kad smo se našli nasamo, izvadio je kovertu, održao mi prigodni govor o meni, rekao da onda množe i zagrljaj,pružio mi kovertu s nagradom, pružio mi ruku uz čestitke i raširio ruke na zagrljaj.. i pružili smo si topao, snažan i dug zagrljaj.. Lijepo je dobiti nagradu kao potvrdu koliko negdje značim i lijepo je uzvratiti zagrljajem koji kaže da sam sretna i ponosna biti dio tog "kontroliranog kaosa", kako ga je nazvao, koji mi se sviđa jer funkcionira svjetski i u njemu se osjećam savršeno. Savršeno zbog toga što je nepotrebno ovdje uopće spomenuti da sam žena i da nema staklenog plafona, nema ništa.
Ili jesi ili nisi, bez obzira na spol.
I zbog toga je vrijedilo napisati ovo.

Sad ću polako smisliti što s ostatkom dana, bez plana

emirem Posted - 24/08/2022 : 20:58:33
@tihi

Pozdravi jakog! 😁
tihomirduras Posted - 24/08/2022 : 18:08:34
@mladjo
Daleko sam od diva, ali🙂 razlika u visini je solidna 🙂

@jaki
Moraš doći jednom baš je lipo🙂

@lwood
Navrati, crtat ćemo zajedno

@Charlie
E ako budeš u blizini Rogoznice navrati, ima kave, čokoladne torte i likera od višlje 😉
mladjo Posted - 24/08/2022 : 12:05:00
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by tihomirduras

E sad odmak od realnosti i uživanje u kavi u moru sa pogledom na zalazak sunca





Recimo da je žena pored tebe prosječne visine za žensku osobu što znači da si ti div.



fotograf može stajati na kamenu u moru, može sjediti na obali i s tog položaja ispadne takva fotografija osobe u moru, ne kužim kaj ne štima tu


Baš istražujem po internetu putovanja, gledam kamo bih mogla otputovati za koji dan na koji dan..



Ma naravno, šalim se malo:))
A za putovanja preporučam Istru makar mislim da si tamo već bila
Just_Charlie Posted - 24/08/2022 : 01:19:15
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by tihomirduras

E sad odmak od realnosti i uživanje u kavi u moru sa pogledom na zalazak sunca





Recimo da je žena pored tebe prosječne visine za žensku osobu što znači da si ti div.



fotograf može stajati na kamenu u moru, može sjediti na obali i s tog položaja ispadne takva fotografija osobe u moru, ne kužim kaj ne štima tu


Baš istražujem po internetu putovanja, gledam kamo bih mogla otputovati za koji dan na koji dan..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000