forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Largo Winch bookglobe

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Thunderbolt Posted - 15/04/2010 : 21:07:26
Evo, čisto me zanima dal je u planu još koji LW u kakvoj skorijoj budućnosti?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
AleksandarN Posted - 07/12/2020 : 21:42:49
I mene zanima kad ce ostatak pa da se bacim na uzivanje od pocetka do kraja.
DiSkAcH Posted - 26/10/2020 : 13:24:18
Meni je Largo isto super strip i imam svih 16 S-A albuma, čekam da Bernard spuca u šutu tih još 6 albuma (ovih 16 je izdao u dva puta po 8 komada).
Jel ga netko pitao kada i ako uopće misli izdat ostatak?
Peyo Posted - 26/10/2020 : 08:23:33
22 albuma ukupno.

Zadnja 2 nije napisao Van Hamme već Éric Giacometti.
sawitch Posted - 26/10/2020 : 08:11:28
Spucao sam 16 albuma od BG/SA! Pa ovo je vrhunski blockbuster. Nikad ranije nisam citao LW. Koliko ovog ima uopste? Planira li se dalje stampati?

Jedina je steta sto nije islo kod Fibre u integralima ali ne moze se reci da je i ovo lose uradjeno. Sad na akciji u AF 900 dinara po albumu.
DKoor Posted - 05/12/2014 : 23:39:51
quote:
Originally posted by Peyo

Stara priča ...

Sise stvaraju perverznjake, defektne i umobolne osobe ...

Za razliku od toga prikazi masakra, okrutnih ubojstava i razna zlostavljanja, odsijecanje dijelova tijela, vampiri, vukodlaci i zombiji djeluju umirujuće i poticajno, te pomažu u razvoju ličnosti.

Ne kupovati one sa takvim kriterijima, to je bar jasno.
Peyo Posted - 04/12/2014 : 08:37:12
Stara priča ...

Sise stvaraju perverznjake, defektne i umobolne osobe ...

Za razliku od toga prikazi masakra, okrutnih ubojstava i razna zlostavljanja, odsijecanje dijelova tijela, vampiri, vukodlaci i zombiji djeluju umirujuće i poticajno, te pomažu u razvoju ličnosti.
Johnny Difool Posted - 03/12/2014 : 19:23:15
quote:
Originally posted by trolodtroje

sanja svinja o kuruzi....bilo lani govora o eu srecvima za prevode....Cinebook jih dobro štampa. @JDifool - jel su prevodu OK? Lepak dobro drži skupa? Mislim da ču nabavit par, pa još vagam.

Ono što sam dosad pročitao, a to je otprilike trećina serijala, je dosta dobro prevedeno. No ono što je možda nezgodno jest da je na predlistu svakog albuma / dvodijelnog integrala navedeno kako je crtež cenzuriran zbog zaštite mlađih čitatelja. Odnosno, u nekoliko navrata su sise prekrivene grudnjacima, a ako su napravljene veće intervencije u višim epizodama to ne znam, jer ih ne mogu usporediti s originalima.

jaki Posted - 03/12/2014 : 13:34:25
Evo ih

http://www.stripovi.com/aukcije/largo-winch-16-albuma/9468974/
trolodtroje Posted - 03/12/2014 : 12:57:51
sanja svinja o kuruzi....bilo lani govora o eu srecvima za prevode....Cinebook jih dobro štampa. @JDifool - jel su prevodu OK? Lepak dobro drži skupa? Mislim da ču nabavit par, pa još vagam.
Johnny Difool Posted - 03/12/2014 : 11:40:05
Sad kad se BG ili SA raspištolje pa raspale s integralima, zatrpat će nas Largom!

kasper Posted - 03/12/2014 : 11:37:22
poslednja nada za Lagra je Fibra, ako se Marko umilostivi i pogleda ovaj nesrecni serijal
trolodtroje Posted - 03/12/2014 : 11:24:51
Povodom izdaje novog Largo Wincha (osim Vol 18 kojeg kolorira Yoann Guillo), vratiti se koloristi (Fred Besson) na posao na Vol 15, 16 i 17:

Vid Posted - 06/05/2011 : 08:49:24
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Vid

quote:
Originally posted by mike

Ma ko ce da ceka Bookglobe. Kome nije problem nek nabavi Cinebookovo izdanje. Ima jebene cenzure, mekih korica i manjeg formata ali hej, izdali su prvih 12 albuma..

Nažalost i sam se prije nekoliko mjeseci morao odlučiti za tu varijantu. A što se Bookgloba tiče, pošto se prvi album rasprodaje unutar kompleta, a štampan je u 300 komada, vjerojatno drugog albuma nečemo ni vidjeti ...

Di se Largov album prodaje unutar nekog kompleta??

Pa znam, da sam vidio na stranici Stripovi na kvadrat i tada odlučio, a kupim Cinebookovo izdanje. Ja mislim, da je to bilo na početku ove godine, no ne sječam se više šta je sve bilo u tom kompletu.
jaki Posted - 06/05/2011 : 06:57:17
Nisi mi puno više kazao
Mr. Bushido Posted - 06/05/2011 : 06:31:56
Ako se ne varam, nedavno se Largo mogao kupiti u kompletu sa još jednim albumom za male pare.
jaki Posted - 06/05/2011 : 06:21:11
quote:
Originally posted by Vid

quote:

Ma ko ce da ceka Bookglobe. Kome nije problem nek nabavi Cinebookovo izdanje. Ima jebene cenzure, mekih korica i manjeg formata ali hej, izdali su prvih 12 albuma..

Nažalost i sam se prije nekoliko mjeseci morao odlučiti za tu varijantu. A što se Bookgloba tiče, pošto se prvi album rasprodaje unutar kompleta, a štampan je u 300 komada, vjerojatno drugog albuma nečemo ni vidjeti ...

Di se Largov album prodaje unutar nekog kompleta??
Mr. Bushido Posted - 05/05/2011 : 23:34:01
Iskreno, meni je žalosno što se ni jedan relativno poznat strip poput Larga ne može prodati u pišljivih 300 komada.

Ja se još uvijek nadam da ne viđamo nove albume Larga jer se spremaju izdavati ove nove integrale. Ali sve sam manje optimističan.
Vid Posted - 05/05/2011 : 22:06:12
quote:

mike Posted - 05/05/2011 : 21:45:10
Mord Posted - 05/05/2011 : 20:43:52
Ovo bi moralo izlaziti po 4 albuma odjednom, kad vec nije moglo u integral.
Aftermath Posted - 05/05/2011 : 18:23:46
Jel se zna kad će drugi album, što se čeka?
Obi-wan Posted - 23/04/2010 : 22:31:03
quote:
Originally posted by Ignus

Po meni najveća bookglobeova greška...otišao je u širinu a ne u dubinu...testiraju šta će se prodavati a kupac testira šta će nastaviti izlaziti...slijepa ulica

Samo neka testiraju...
Pazi što kupujem Bookglobe u zadnje vrijeme.
Thunderbolt Posted - 23/04/2010 : 22:06:38
quote:
Originally posted by mladjo

Nema smisla izdavati albume ako nisu, barem jednom godišnje, makar smatram da bi to bio minimum minimuma od minimuma. Zapravo, za jednogodišnji tempo bi svakako trebali ići integrali, jer će nam ovako trebati 15 godina da dodjemo do dijela gdje je Largo Winch sada (ima ih 15, ako se ne varam, dobro par gore - dolje.)Jedan integral od 5 epizoda, pa jebešga u 2 godine će se prodat. Pa onda drugi i tak...
Naravno, ako se ne prodaje dobro, onda ništa...

Da... slažem se da bi mobli koji integral šibnut...
Thunderbolt Posted - 23/04/2010 : 22:05:49
quote:
Originally posted by Renky

Definiraj "skorija budućnost" u godinama. Jedna, tri, pet...

Ignus Posted - 15/04/2010 : 22:50:33
Po meni najveća bookglobeova greška...otišao je u širinu a ne u dubinu...testiraju šta će se prodavati a kupac testira šta će nastaviti izlaziti...slijepa ulica

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000