forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
DeeCay Posted - 25/09/2013 : 22:49:57


Budući da postoji i zasebni topic o seriji Green Arrow, kao i zasebni topic o Avengers filmskoj franšizi, bilo bi dobro da otvorimo i dedicirani S.H.I.E.L.D. topic!



S lijeva na desno:
Chloe Bennet kao Skye - djevojka civilka, haker, pali se na superheroje.
Elizabeth Henstridge kao agent Jemma Simmons - agent S.H.I.E.L.D.-a specijalizirana za biokemiju.
Iain De Caestecker kao agent Leo Fitz - oružar, agent S.H.I.E.L.D.-a, kolegicom Simmons poznati kao Fitz-Simmons!
Clark Gregg kao agent Phil Coulson - agent S.H.I.E.L.D. za kojeg smo mislili da je mrtav, vraća se živ živcat na male ekrane! Vođa je terenskog tima i bit će glavni lik serije.
Ming-Na Wen kao agent Melinda May - agentica S.H.I.E.L.D.-a, pilot i stručnjak za oružje.
Brett Dalton kao agent Grant Ward - agent S.H.I.E.L.D.-a, crni operativac; kao čovjek od akcije dodijeljen je timu. Na početku sezone dobiva dozvolu nivo 7!

Cobie Smulders pojavljuje se u pilotu kao Maria Hill nakon njezine pojave u The Avengers. Ron Glass (Firefly) pojavljuje se kao dr. Streiten.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Windwalker Posted - 10/12/2014 : 22:37:40
Baš zato.

Koliko je serija porasla u kvaliteti, toliko je gledanosti izgubila.

Možda se ipak izvuče jer je Marvelova, a oni imaju para da je spase.
Mac Posted - 10/12/2014 : 22:34:19
Neka je prebace u CA i Avengerse i svi sretni Uostalom zašto ne bi išla serija, ova sezona je izvanredna?
Windwalker Posted - 10/12/2014 : 22:24:07
Ak bu uopće živa do onda.
Jer serija ne bude.
Mac Posted - 10/12/2014 : 18:44:34
Fenomenalno midseason finale Nisam očekivao da je Skye zapravo Quake Pitam se hoće li je ubaciti u film Inhumans
Windwalker Posted - 03/11/2014 : 22:38:46
Meni nije žao.
Ovak je možda bude više.
Mr. Bushido Posted - 03/11/2014 : 15:14:36
Adrianne Palicki je odlično utjelovila Mockingbird.

Do te mjere da mi je žao što njezin lik nisu čuvali za filmove.

Windwalker Posted - 23/10/2014 : 18:22:10
Pa čekaj i otkrivaj kroz seriju.



Inače, već vidim:
Avengersi slomljeni i beživotno razbacani, Ultron nad njima, a iza njega dolazi Mega-Coulson i smlavljuje ga.
emirem Posted - 23/10/2014 : 16:58:29


Sta bi sad ovo bilo?
Coulson je poceo na kraju prve epizode,druge sezone pisati neke "digitalne rune" bez nekog objasnjenja.



Ovaj "obelisk" je novi "gadget-UFO-relikvija" koji se pojavljuje par epizoda i ceka se odgovor sta je?

emirem Posted - 23/10/2014 : 00:37:23
Ovih dana odgledao iz prve sezone od 16 do 22 i zapoceo drugu sezonu,epizoda prva, 15-ta minuta...nazire se nesto...lab love...
Windwalker Posted - 22/10/2014 : 23:03:54
S.H.I.E.L.D. svakom epizodom sve bolji, broj zanimljivih likova samo raste, MacLachlan genijalan, Coulson opet pokazao master poker skillz,... good stuff!
Johnny Difool Posted - 27/05/2014 : 09:11:05
Sorry, od serije sam odustao nakon par epizoda i više je ne pratim, pa nisam baš ni u toku sa zbivanjima oko nje.

Windwalker Posted - 27/05/2014 : 01:17:34
Pa znalo se da ide dalje već par tjedana, ako ne i više.
Johnny Difool Posted - 26/05/2014 : 19:40:28
Serija ipak ide u drugu sezonu!
Izgleda da je ponajviše riječ o vezanoj prodaji, tj. suradnji Disneya, ABC-ja i Marvela koji je odlučio da mu se isplati trošiti i na manje gledanu seriju ako ona može pogurati paket-aranžman, a i ime Jossa Whedona je još uvijek dovoljno jako.

Felagund Posted - 10/04/2014 : 20:56:35
Tocno sam znao da je na onoj liniji od May Fury i da ona nije izdajica. I napokon su malo pokrenuli seriju sa mrtve tocke, trebalo im je jako dugo da se zagriju, ali ako sada nastave ovako ja sam i vise nego zadovoljan.
Zlix Posted - 09/04/2014 : 23:38:18
Ova serija, tačnije poslednje dve epizode, u kombinaciji sa filmom Kapetan Amerika... nešto najbolje što sam gledao u skorije vreme. Toliko akcije, zapleta, velika zavera...
Mac Posted - 09/04/2014 : 22:02:36
Spektakl, kakav napredak u odnosu na prve epizode Ja mislim da je Ward triple agent
Ignus Posted - 23/03/2014 : 16:16:36
Samo 3 epizode emitirane u 2014....sljedeća tek 01.04.2014
Masa ljudi i zaboravila da postoji ova serija, a šteta epizode su sve bolje.
Mac Posted - 20/03/2014 : 20:25:47
Meni su zadnje epizode odlične, ne bih volio da ih ukinu iako gledanost opada. Iznenadila me May na kraju
emirem Posted - 06/03/2014 : 19:51:13
quote:
Originally posted by Zlix

Kree!


E da, njih sam zaboravio, znam da su spominjali za "guardians of galaxy" da ce se pojaviti Ronan the accuser....
Skrullse sam davno zamijenio sa Malekhitima (prije nisam za njih niti "a" procitao) u prvom traileru "Thor-dark world"
Zlix Posted - 06/03/2014 : 19:40:45
Kree!
emirem Posted - 06/03/2014 : 16:34:10
quote:
Originally posted by Felagund

I, jel ima ko kakvu ideju sto/tko je ono u tubi na kraju ove zadnje epizode?





Pa,na prvi pogled slici na spacejockeye iz "Prometheus" "Alien" filmova, ziher da je Chitaur jer je vec bilo rijeci o zarazi iz njihove kacige ostale nakon fajta u NY...a iz njihove DNA vjerojatno i rade onaj lijek GH235 sto je Coulsona izlijecilo a tako sada i Sky..
Felagund Posted - 05/03/2014 : 20:35:41
I, jel ima ko kakvu ideju sto/tko je ono u tubi na kraju ove zadnje epizode?
udarnik007 Posted - 21/02/2014 : 19:20:03
Ja sam pogledao prve tri i nisu mi sjele. Glumci su mi totalno loši, osim Gregga.
Posebno me živciraju Benettova i Dalton koji su mi skroz neuvjerljivi.
Dat ću joj šansu do kraja iako znam da ću se razočarati.
emirem Posted - 21/02/2014 : 14:44:38
Pogledao i zadnju 13-tu epizodu....
Utisci?
Bez vidljivih tragova...
Spomenuli Zagreb dvaputa...yeee!
Procitao wikicu i.. mislim si glupo najaviti sta ce biti u slijedecoj epizodi...spojlaju...

Bumo vidli sta dalje....
DeeCay Posted - 23/10/2013 : 18:43:25
Ja čekam da se konačno zalaufaju, ove dvije posljednje bile su korektne, bez trivijalnosti, no sama priča dosadna i neambiciozna! Mislim da ovoj seriji treba malo vremena, nekako ga malo previše otežu s pravim stvarima, još kao da likove uvode u cijeli taj novi SHIELD svijet.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000