forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 243 - Pećina s mumijama

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 13/12/2014 : 10:46:20
Scenarij: Marcello Toninelli
Crtež: Gallieno Ferri
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #236 - Recenzija

23.12.14. u snk
24.12.14. na kiocima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
vknez Posted - 09/01/2015 : 12:46:40
ostalo mi u dobrom pamćenju iz ZS
markotamara Posted - 09/01/2015 : 12:09:47
meni je ova priča vrlo dobra,pogotovo ambijent kako je ferri nacrta pecinu s mumijama,pa i nastavak je odličan
naravno i meni je gigant vrhunac dvojnika
DODSFERD Posted - 09/01/2015 : 11:05:12
Taj gigant je vrlo dobar ali mi je malo zasmetalo odvlačenje radnje u 2 potpuno različita smjera i ''putovanje'' na relaciji sadašnjost - prošlost.
D.J. Posted - 09/01/2015 : 10:41:17
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako ništa drugo, mora biti bolje nego prvo pojavljivanje Olafa.


To je garant! A trece je jos najbolje!
DODSFERD Posted - 09/01/2015 : 10:38:29
Ako ništa drugo, mora biti bolje nego prvo pojavljivanje Olafa.
D.J. Posted - 09/01/2015 : 09:56:31
quote:
Originally posted by Terminator

Priča me nije oduševila.
Sastavljena je od nekoliko već viđenih elemenata (Zagor dobiva počast Indijanaca, Olaf B., Zagor lažno optužen...), ali najgori je od svih - Chico. 'Bem ti selo ako nisam odmah na početku skužio kamo to vodi. Ono se Winter Snake vraća, je l' da? To mi je, pored crteža i štiha klasičnog Zagora, jedino okej.
Prosječna epizoda, 6/10.


Pa da, nije to nikad ni bila neka specijalna prica. Jedina specijalnost nam je bila sto ima Zagorov dvojnik, a to je nam je kao klincima bilo cool. I naravno ima dobra makljaza na nekoliko stranica u drugoj sveci.
Terminator Posted - 09/01/2015 : 09:23:25
Priča me nije oduševila.
Sastavljena je od nekoliko već viđenih elemenata (Zagor dobiva počast Indijanaca, Olaf B., Zagor lažno optužen...), ali najgori je od svih - Chico. 'Bem ti selo ako nisam odmah na početku skužio kamo to vodi. Ono se Winter Snake vraća, je l' da? To mi je, pored crteža i štiha klasičnog Zagora, jedino okej.
Prosječna epizoda, 6/10.
wolf Posted - 02/01/2015 : 22:15:12
Neka ovih priča. Te i jesu odlične, nešto kao Golf duja u cijelom serijalu Golfova
teller Posted - 02/01/2015 : 13:00:48
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by teller

ma pustite vi Cassare...kakva je PEČINA S MIMIJAMA?...u deželu ga još nema a nisam več odavno čitao taj strip?



Pa to je klasik
Podsjetit ćeš se vrlo brzo.


to sam siguran...fala velka031
a što se tiče Brodoloma...nije loš ali moglo je sve bit kraće..tu se slažem...
DODSFERD Posted - 02/01/2015 : 12:56:38
Nadam se da je bolji klasik od one priče "Brodolom na Misuriju" koja mi je bila malo prerazvučena i sa nekim nepotrebnim dijelovima.
velka031 Posted - 02/01/2015 : 11:47:15
quote:
Originally posted by teller

ma pustite vi Cassare...kakva je PEČINA S MIMIJAMA?...u deželu ga još nema a nisam več odavno čitao taj strip?



Pa to je klasik
Podsjetit ćeš se vrlo brzo.
teller Posted - 02/01/2015 : 11:46:19
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller

ma pustite vi Cassare...kakva je PEČINA S MIMIJAMA?...


Ukratko... Mimi i Jama su dugo bile zarobljene u pećini ali ih je Zagor uz puno muke uspio na kraju osloboditi.


spojler...sad neću kupit taj broj.
DODSFERD Posted - 02/01/2015 : 11:22:25
quote:
Originally posted by teller

ma pustite vi Cassare...kakva je PEČINA S MIMIJAMA?...


Ukratko... Mimi i Jama su dugo bile zarobljene u pećini ali ih je Zagor uz puno muke uspio na kraju osloboditi.
teller Posted - 02/01/2015 : 10:35:26
ma pustite vi Cassare...kakva je PEČINA S MIMIJAMA?...u deželu ga još nema a nisam več odavno čitao taj strip?
markotamara Posted - 02/01/2015 : 09:33:33
Ma bolje i oni nego Darcangelo
solar Posted - 02/01/2015 : 00:42:51
quote:
Originally posted by Zagor12

Bez obzira što nemam problema s crtežom Cassarovih, znam da će svaka priča koju oni nacrtaju biti bezveze jer jednostavno im daju takve scenarije, a kad tek vidim koliko priča imaju u pripremi... Neka nam je Bog na pomoći.


Što ćeš kad su dvojica, ljudi moraju od nečega živjeti.
Zagor12 Posted - 02/01/2015 : 00:19:47
Bez obzira što nemam problema s crtežom Cassarovih, znam da će svaka priča koju oni nacrtaju biti bezveze jer jednostavno im daju takve scenarije, a kad tek vidim koliko priča imaju u pripremi... Neka nam je Bog na pomoći.
DODSFERD Posted - 01/01/2015 : 22:51:00
quote:
Originally posted by ike666

I tako je Ferrija zamijenio Chiarolla


A Chiarollu će zamijeniti Verni i povratiti djelić starih vremena.
velka031 Posted - 01/01/2015 : 22:50:58
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by ike666

I tako je Ferrija zamijenio Chiarolla, Toninellija Paolucci, a naš Zagor je u 25 godina nazadovao za cijelo stoljeće.




Ma nije Zagor nazadovao... ti si ostario... to je problem.



Ima istine i u jednom i u drugom, omatorili smo i neke aktualne priče koje bi, da su izašle '85, 'ladno imale kultni status, danas pljujemo, a neke koje su izašle '85 i dan danas dižemo u nebesa, jer nas za njih vežu i one druge stvari, ne samo strip kao takav, većć i djetinjstvo, uspomene...
Ipak, kad staviš na sve minus i plus, ipak je taj "extra" Zagor bolji od ovog danas, da ga j... Ne valja ovo sada, scenaristi su blagi užas, uz povremeni bljesak Burattinija ili sada već gostovanje Bosellija, ovi novi (Rauch, Paolucci) ne obećavaju ništa dobra. O crtačima da i ne govorim. Samo iz razloga što je to ZAGOR, kupujem škrabotine koje potpisuju Cassaro, D'arcangelo, Chiarolla... Koji će im toliki crtači, priča treba ostati na Verniju, braći Esposito, Torricelliju, Della Monici, Bisiju, Nucciu, Priscu, Ferriju dok može... Ma ima tu materijala. Baš mi je muka vidjeti Zagora kojega su nacrtali te nesretni Cassarovi. Ali još mi ga nisu zgadili
Ma koliko se trudili
ike666 Posted - 01/01/2015 : 22:42:01
i to, samo što nema mladih koji ga čitaju pa smo opet mi relevantni
nagor Posted - 01/01/2015 : 22:10:09
quote:
Originally posted by ike666

I tako je Ferrija zamijenio Chiarolla, Toninellija Paolucci, a naš Zagor je u 25 godina nazadovao za cijelo stoljeće.




Ma nije Zagor nazadovao... ti si ostario... to je problem.
ike666 Posted - 01/01/2015 : 22:00:50
I tako je Ferrija zamijenio Chiarolla, Toninellija Paolucci, a naš Zagor je u 25 godina nazadovao za cijelo stoljeće.
Unatoč svim manama i nelogičnostima koje kao klinci ionako nismo obadali, ovo je vrhunska zabava a aktualni redovni Zagor je čisto sranje. I tako manje-više iz broja u broj...

Toninellli vrati se! Skuvat ću ti paštašutu

teller Posted - 31/12/2014 : 14:10:08
quote:
Originally posted by DODSFERD

Izgleda da takvi ''muškarci'' čitaju samo Milu i Gloriu, možda čak i za Zagora misle da je neko trač štivo.


vi te ljude nazivate muskarcima???
DODSFERD Posted - 31/12/2014 : 11:21:43
Izgleda da takvi ''muškarci'' čitaju samo Milu i Gloriu, možda čak i za Zagora misle da je neko trač štivo.
markotamara Posted - 31/12/2014 : 10:25:59
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kladim se da su babe radile na tim prodajnim mjestima jer one ne vide razlike između stripova i 24 sata.


nisu babe,nego 2 muškarca,i još se čudi kad sam mu reka da se to ne radi po stripovima

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000