forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Uljepšajmo praznike Stripoljubcima

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
gerilac1 Posted - 29/12/2014 : 22:18:12
Ideja je sljedeća da jedni drugima pošaljemo strip ili neku sitnicu vezanu za strip, kao poklon za Novu godinu. Odaberemo nekoga iz members, zatrazimo njegovu adresu i pošaljemu mu poklon ( pri tome ne otkrivajuči o kojem je stripu riječ). Najbolje je da izaberemo, kolege iz svoje zemlje zbog blizine praznika (jbg kasno sam se sjetio , a i postarina je manja ). Uglavnom znam da se najviše obradujemo stripu, pogotova kad nas iznenadi Ništa nije pod moranje sve je na dobrovoljnoj bazi, ko voli nek' izvoli
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
maddjuro Posted - 31/12/2014 : 21:10:38
jedine mange koje su "šrot" su one koje je večernjak izdavao (izuzev lament of the lamb). A što se tiče algoritma, zasada se čeka da objave ostatak oštrice besmrtnika, koju vrlo vjerojatno nikada nece privesti kraju. A što se tiče onog negime, to sam kupio iz vica kada je algoritam ih prodavao po 1kn za neku godišnjicu. To sam uzeo ionako iz vica pa mi je svejedno sto ce s tim biti.
markotamara Posted - 31/12/2014 : 16:25:32
ja jedino imam Zagorova priča HC i Chico Novinar od Ludensa
Kruger Posted - 31/12/2014 : 14:25:01
da se radilo o HC-u sigurno ih ne bi posudio, ovako ću očito morati prežaliti prvih deset brojeva Zagor klasika ( mekih ).
Kruger Posted - 31/12/2014 : 14:23:27
quote:
Originally posted by raic1922

Ma bolje da sam još jednog zagora kupio...



pa trebao si. zar ne znaš kako je Zagor the best na ovim prostorima?
raic1922 Posted - 30/12/2014 : 23:45:57
Ma bolje da sam još jednog zagora kupio...
DODSFERD Posted - 30/12/2014 : 23:43:51
Pa ti na svašta bacaš novce, bolje da si maloj kupio tangice.
raic1922 Posted - 30/12/2014 : 23:36:13
Imam i ja neke mangice koje sam neki dan kupio mislici da ce bit solidne...
DODSFERD Posted - 30/12/2014 : 23:26:40
Ja često posjećujem striparnice ali nisam vidio te niže brojeve, imam prvih 15 Klasika u HC-u i čuvam ih s posebnom pažnjom iako će u skorije vrijeme sve to Libellus objaviti ali svaka kolekcija je posebna.
Kruger Posted - 30/12/2014 : 23:14:27
nisu, a i to mi je dupla kolekcija baš za posuđivanje. a i ovako gdje da nađem brojeve 1 – 10?
DODSFERD Posted - 30/12/2014 : 23:06:11
Kuda baš Zagor Klasik, nadam se da nisu bili u HC verziji jer su danas već malo teže nabavljivi.
Kruger Posted - 30/12/2014 : 22:58:27
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Just_Charlie



... Niti posudila jer nikad nitko ništa ne voli vratit.




poznato. a i kad ti vrate stripove oni znaju biti umrljani, zgužvani, svakakvi. uglavnom neki se prema stripovima ne odnose baš kako treba.


Takvima se može dati u ruke jedino neke dnevne novine pa neka gužvaju koliko ih volja.



Interesantno je to. Knjiga ili strip su također kapital. Posudiš nekom novac, oprosti se s njim, tako je i sa knjigom. Ne mogu prežaliti jednu posudbu, nikad vraćenu. I što je najgore, ispadneš budala i tko zna kako sitničav i prezren ako tražiš natrag svoje - svoje! Ne dam pare ni knjige, nikome više.I baš me briga kakva sam to "strašna" osoba..
Lijepo je netko rekao: "Svoje ne damo, tuđe nećemo".



neki pojedinci su jednostavno drljavi. ja sam jednom liku posudio Zagor klasik od 1 – 10. nije mi ih vratio a vjerojatno ni neće ( jer je te stripove posudio nekom trećem liku ). ja kod sebe imam njegove dvije knjige vjerojatno u vrijednosti tih stripova ali ću mu vratiti knjige iako mi on najvjerojatnije neće vratiti stripove. razmišljao sam da ga malo ucjenjujem, ali to mi nema nekog smisla.

Kruger Posted - 30/12/2014 : 22:53:58
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Just_Charlie



... Niti posudila jer nikad nitko ništa ne voli vratit.




poznato. a i kad ti vrate stripove oni znaju biti umrljani, zgužvani, svakakvi. uglavnom neki se prema stripovima ne odnose baš kako treba.


Takvima se može dati u ruke jedino neke dnevne novine pa neka gužvaju koliko ih volja.



to su ti likovi koji su naučili čitati ZS i LMS, a njih se često čitalo motajući strip. što misliš kako izgleda strip od ludensa kad ga premotaju? neki se raskupuse da od njega nema ništa, strašno za gledat.
Zagor12 Posted - 30/12/2014 : 20:58:43
quote:
Originally posted by maddjuro

imam ja par alan fordova extra; ako je netko voljan platiti poštarinu, drage mu volje pošaljem te brojeve



E da mi je vidjeti tog koji će to uzeti za badava plus poštarina.
maddjuro Posted - 30/12/2014 : 20:54:53
oboje. imam 3 ili 4 broja viška. Mislim da su dva solidna koje sam poduplao kada sam kupovao naveliko, a dio je bio lošije kvalitete pa sam ih zamjenio nečim unutar granica tolerancije
DODSFERD Posted - 30/12/2014 : 19:26:43
quote:
Originally posted by maddjuro

imam ja par alan fordova extra; ako je netko voljan platiti poštarinu, drage mu volje pošaljem te brojeve


Rješavaš se škarta ili su duplikati
PaoloRivera Posted - 30/12/2014 : 18:55:28
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Just_Charlie



... Niti posudila jer nikad nitko ništa ne voli vratit.




poznato. a i kad ti vrate stripove oni znaju biti umrljani, zgužvani, svakakvi. uglavnom neki se prema stripovima ne odnose baš kako treba.


Takvima se može dati u ruke jedino neke dnevne novine pa neka gužvaju koliko ih volja.


Lijepo je netko rekao: "Svoje ne damo, tuđe nećemo".


Ima i ona varijanta "tuđe poštivam, svoje uživam"
maddjuro Posted - 30/12/2014 : 18:42:47
imam ja par alan fordova extra; ako je netko voljan platiti poštarinu, drage mu volje pošaljem te brojeve
DODSFERD Posted - 30/12/2014 : 14:24:38
Ja se nekoliko puta opekao kada sam posudio novce i sada više ne bih posudio ni rođenom bratu. Ljudi se baš znaju izblamirati bez obzira bilo u pitanju pišljivih 20 kn (imao sam čak i takav slučaj) ili puno veći iznos. To sve ovisi od osobe do osobe, netko će ti vratiti 2000 kn a netko neće ni 20 pa je zato bolje ne istraživati previše tko je kakav.
lwood Posted - 30/12/2014 : 13:18:01
zamisli da ti neko umisto stripa pošalje antrax
Just_Charlie Posted - 30/12/2014 : 13:06:25
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Just_Charlie



... Niti posudila jer nikad nitko ništa ne voli vratit.




poznato. a i kad ti vrate stripove oni znaju biti umrljani, zgužvani, svakakvi. uglavnom neki se prema stripovima ne odnose baš kako treba.


Takvima se može dati u ruke jedino neke dnevne novine pa neka gužvaju koliko ih volja.



Interesantno je to. Knjiga ili strip su također kapital. Posudiš nekom novac, oprosti se s njim, tako je i sa knjigom. Ne mogu prežaliti jednu posudbu, nikad vraćenu. I što je najgore, ispadneš budala i tko zna kako sitničav i prezren ako tražiš natrag svoje - svoje! Ne dam pare ni knjige, nikome više.I baš me briga kakva sam to "strašna" osoba..
Lijepo je netko rekao: "Svoje ne damo, tuđe nećemo".
Just_Charlie Posted - 30/12/2014 : 13:00:46
quote:
Originally posted by ned_lynx

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Nema šanse da bi ja ikad nekome poklonila bilo strip ili knjigu...



Onda nikada nisi bila spisateljica/crtačica;)





Hej, to je druga stvar, kad od naklade pokloniš/poklanjaš u svrhu promocije. Ovo je drugo. Odvojim novac za nešto što želim imati i to mi je dragocjeno i ne kupujem na lager već jedan komad koji nađe svoje mjesto kod mene i kako da se odvojim. Poklonila bih nešto što baš kupim u tu svrhu i odmah zamotam kao poklon, dakle..nije da ne bih, samo ne bih svoje, čemu sam se radovala i radosno isčekivala .. :)
DODSFERD Posted - 30/12/2014 : 12:35:34
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Just_Charlie



... Niti posudila jer nikad nitko ništa ne voli vratit.




poznato. a i kad ti vrate stripove oni znaju biti umrljani, zgužvani, svakakvi. uglavnom neki se prema stripovima ne odnose baš kako treba.


Takvima se može dati u ruke jedino neke dnevne novine pa neka gužvaju koliko ih volja.
trolodtroje Posted - 30/12/2014 : 12:16:57
ja sam več poklonio četvorici prijatelja ono što znam da čitaju. mali trošak i puno veselja. barem za mene. a za njih me bq
tinton Posted - 30/12/2014 : 11:47:51
Ako cete to vec raditi onda nema smislabirati iz membersa. Neka se jave svi koji ce sudjelovati i ondamodredite u tom krugu tko ce kome dati poklon.
DzekDenijels Posted - 30/12/2014 : 11:23:39
quote:
Originally posted by Colt

Poklonis nekom strip, njemu se ne dopadne, zamrzi te. Neko vidi na forumu da si drugom poklonio strip a ne njemu, zamrzi te. Bolje preduprediti besmislene svadje, psihicku torturu i pokusaje likvidacije.


Volim kad se ovako dobro ismejem posle noćne...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000