forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MojStrip #28

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jurica Posted - 01/01/2015 : 19:38:35
1.1. u 0 sati pokrenuli smo internetski strip časopis koji smo nazvali MojStrip. možete ga virnuti na adresi:

http://www.mojstrip.com/

mi mislimo da je časopis super, ali ne držite nas za riječ! provjerite sami!

u prvom broju:

10-stranična kratka priča nenadmašnog majstora Darka Macana Pisac:




prva epizoda dugometražnog stripa Zlato legende autorskog izloga dr. Duplog u kojem će se pojaviti neke druge legende, ali otom potom:




prva epizoda (ili prve tri epizode?) vizualnog bombončića u nastajanju, stripa Rexy, našeg slikara Ike:




i 1. epizoda stripa mog stripa Ironija:




je li moguće da sve ovo nije vrijedno jednog jedinog klika: http://www.mojstrip.com/?

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivi skoj Posted - 01/05/2020 : 18:47:25
Nije novi broj, samo sam preroštavajući neke svari naletio na Mojstrip.
Ne bi bilo loše da se ekipa ponovo okupi u ova krizna vremena, ako ništa jedan postapokaliptični extra broj.


Što bi napisao Deers imali gdje nastavak Jednom nogom?
Deers Posted - 03/06/2019 : 09:52:27
Kako napreduje El Nino sa svojom epizodom? Ima li netko informaciju?
Deers Posted - 01/02/2019 : 08:52:36
Odličan zadnji broj. Šteta što se Dupli nije vratio, bez obzira da li bi zaokružio priču ili ne.

Nadam se da se čitamo u nakom drugom obliku, uskoro.
ivi skoj Posted - 31/01/2019 : 21:53:11


Ni ja nisam očekivao da će mojstrip ugasnuti.


Valjda će biti povratak otpisanih nakon nekog vremena.
ivi skoj Posted - 01/01/2019 : 18:08:28
Nadam se da je epizoda iz uvodnika sretno završila.
Što se tiče najnovijeg broja, Ironija se vratila, ali osjetno lošije nacrtana, dok mi je El Nino najbolji serijal.
Nešto kao naš Inkal, Sandman i još ponešto.
Meni odlično.
Nije da drugi nisu zaslužili pohvale, ali samo jedan je nogom u grobu.
ivi skoj Posted - 30/12/2018 : 21:44:38
Nisam ni htio komentirati ove loše najave, ali koliko sam razumio u ponoć bi ipak trebao izaći novogodišnji specijal.
Ima li gdjegod mogućnost pregleda Juričine jazz plovidbe?
Torghal Posted - 06/12/2018 : 15:50:30
quote:
Originally posted by mogorovic

Pa, eto, čestitam ti na ulasku u pravi obiteljski život. I nadam se da ćemo imati prilike, uz sve obaveze, koje takva promjena u životu donosi, pročitati negdje, makar na ovom forumu, neki novi tvoj uradak. Jednom si, u razgovoru prije 6 godina, rekao da u tim svojim godinama ne možeš naučiti crtati, a naučio si. I to dobro. Ne odlično, ali stvarno - dobro. Što znači da možeš ti tu ocjenu i podignuti. Pokušaj nas obradovati u tom smjeru.


Hvala na cestitkama.Sta se tice crteza ima tu jos puuuno toga za popravit,pogotovo kad je u pitanju ljudska anatomija ali ide pomalo nabolje.Naucis sa vremenom u cemu si dobar a u cemu los pa nastojis istaknit pozitivne stvari a pokusas prikrit ono lose.Nekad uspijes a nekad ne.
mogorovic Posted - 04/12/2018 : 23:25:13
Pa, eto, čestitam ti na ulasku u pravi obiteljski život. I nadam se da ćemo imati prilike, uz sve obaveze, koje takva promjena u životu donosi, pročitati negdje, makar na ovom forumu, neki novi tvoj uradak. Jednom si, u razgovoru prije 6 godina, rekao da u tim svojim godinama ne možeš naučiti crtati, a naučio si. I to dobro. Ne odlično, ali stvarno - dobro. Što znači da možeš ti tu ocjenu i podignuti. Pokušaj nas obradovati u tom smjeru.
Torghal Posted - 04/12/2018 : 21:37:44
quote:
Originally posted by mogorovic

O, Bože!


A sta je tu je.Bilo je lipo dok je trajalo.Ekipa se raspala.Jurica se bacia u jazz,Dupli je ako san dobro razumia poslom priselia u Pariz,Sonja i Iko su dobili dite i vjerovatno im trenutno strip nije u prvom planu,Macan ne moze opet sve sam,Djeska je svoj strip stavia na cekanje i posvetia se drugim projektima,Petrusa je bia samo gost itd itd.A bez ovih teskasa ne moze se od nas ostalih očekivat da nosimo projekt.A i ja san se ozenia i nemam vise slobodnog vrimena za crtanje ka i prije.Uletim tu i tamo.
mogorovic Posted - 04/12/2018 : 14:23:18
O, Bože!
Torghal Posted - 04/12/2018 : 00:00:17
quote:
Originally posted by mogorovic

Kraj čega? MojStripa!?


da
mogorovic Posted - 03/12/2018 : 23:34:47
Kraj čega? MojStripa!?
Torghal Posted - 03/12/2018 : 15:31:36
Novi broj Mojstripa je od 01.12. na webu.U ovom broju je cak pet stripova.Jos dva broja i kraj.
mogorovic Posted - 07/11/2018 : 11:59:31
Mogu reći da me je El Ninjo prilično obradovao u ovom broju MojStripa. Možda, ipak, ima neke nade za oporavak ovog izdanja!
zmcomics Posted - 01/11/2018 : 12:03:55

Šta bi? Ipak se ide dalje sa MojStripom???!!!!
To neki novi info???
ivi skoj Posted - 01/11/2018 : 10:05:19
Nije loše da je Jurica odlučio nastaviti dalje sa projektom.
Ipak je jazz previsoka stepenica za njega, pa neka se drži mojstriparenja.
U najnovijem izdanju znatno proširen broj autora, a uz vodič kako do sigurne mirovine u stripu nemere biti loše.
Svi smo mi Jurica i još da je Macana i podcastova život bi bio zabavniji.
Manabo Posted - 01/09/2018 : 16:09:08
Niti ti jedini pratioc, ti samo jedini vjerno komentiraš.
Znat će Jurica najbolje, ali po meni ne treba Moj strip gasiti, nego objaviti ono što ima, pa makar to nekog mjeseca bio i jedan blip. Ali tko će se s tim zafrkavati.
ivi skoj Posted - 01/09/2018 : 11:17:19
Još smo samo Coyle i ja ostali na braniku stripovine.
Doduše Coyle je trenutno u nezavidnom položaju, ali nadamo se u nastavku pobjedi dobra nad zlom.
Valjda će našstrip dogurati do broja 50 iako su se nadvili crni oblaci, šteta.
Naravno puno se napravilo u 45 broja, tako da ako bi bili pošteni za jedan ovakav projekt čudo.
Ja kao posljednji vjerni pratioc sa ovog foruma se iskreno nadam da je ovo samo trenutak slabosti i da bumo nastavili druženje i dalje.
Ako imam pravo na posljednju želju, onda ako projekt Jurica strip ode u nezasluženu penziju jedan selfi svih likova koji su nas uveseljavali svakog prvog u mjesecu, a da nije plaća.
ivi skoj Posted - 04/08/2018 : 15:54:29
Macanov strip me podsjetio na jedan vic, ali mi ga se ne da natipkavati jer ionako nema baš više čitatelja na ovoj temi.
Igor mi je čudno spremio u istu jakosnu skupinu Janjevce, Šiptare i cigane.
Valjda je politički sve korektno.
Coyle ko Coyle, žuto bijelo u boji.


Kad će se Jurica i Dupli povratiti?
ivi skoj Posted - 02/07/2018 : 23:39:57
Ubi me ovaj tabletić.

ivi skoj Posted - 02/07/2018 : 23:39:01
Malo se skratila ekipa.
To zbog sp-a ili ljetnih praznika?
Deers Posted - 02/06/2018 : 16:13:20
Umorni uredniče, da ne biš slučajno!
ivi skoj Posted - 08/05/2018 : 22:52:29
Sramota me priznati, ali tek sam danas bacio oko na najnovije izdanje.
Opet poneki fale, uglavnom isti dezerteri i šverceri, no i bez njih se sakupilo more stranica.
Da su i oni nabacili pokoju, ne bi se dalo sve izlistati u jednoj noći.
mogorovic Posted - 02/04/2018 : 22:43:35
quote:
Originally posted by ivi skoj

Kaj sam ostao usamljen u praćenju mojstripa?
Jurica je obznanio da je otplovio u jazz vodovod, ali mojstrip uspješno plovi dalje.
Doduše fale neki autori kao na prvom mjestu dupli i još prvijem Sonjička, no ipak je tu Macan koji predvodi jake snage stripa, tako da se isplati baciti pogled.




Prati se. Prati. Samo, očigledno, svatko prati za sebe...
K.R. Posted - 02/04/2018 : 12:55:14







forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000