forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Američki noviteti

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tornadomaster Posted - 04/12/2014 : 23:11:44
Ovo bi mogao da bude topik gdje ćemo objavljivati najave novih američkih stripova.


A new era begins for Todd McFarlane's Spawn with a new creative team and the return of an old character in February's Spawn: Resurrection #1

Al Simmons, the Spawn introduced by McFarlane in 1992's Spawn #1, is back -- and wherever he has been, whatever he has done he changed him, made him smarter, faster, stronger. New York City's criminal underworld has seen a lot, but it hasn't seen anything like the returned Al Simmons. And just beyond the crime infested streets, there's something darker lurking in the shadows, something beyond the usual good-versus-evil battle, something that will challenge Simmons as he has never been challenged before!

Brian Wood, the acclaimed writer of The Massive and Star Wars for Dark Horse Comics, takes the reins of McFarlane's signature character, and joined by artist Jonboy, Spawn: Resurrection #1 offers new readers a jumping-on point and launches a new direction for the character that will continue into March's Spawn #251!


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Mr. Bushido Posted - 29/09/2022 : 23:52:35
Ovaj je tjedan objavljen prvi broj serijala Briar, koji potpisuju Christopher Cantwell i German Garcia.

Strip izgleda super i ima intrigantnu premisu. Što se dogodi kada se uspavana ljepotica ne probudi iz svojeg začaranog sna?













naker Posted - 29/09/2022 : 14:57:26
Dao bih levu ruku da Gaiman & Buckingham umešno odrade novog Miraclemana
Paka01 Posted - 29/09/2022 : 14:52:36
Nova grafička novela Kurta Busieka, izgleda poprilično interesantno:
https://bleedingcool.com/comics/kurt-busiek-brent-andersons-the-gods-on-sunday-morning-for-may-2023/
ridiculus Posted - 30/03/2021 : 19:15:58
Mislim da nismo pominjali ovde novog izdavača AWA (Artists, Writers & Artisans), kojeg su osnovale neke "prebeglice" iz Marvela, a finansirao ih je, među ostalima, milijarder James Murdoch, što znači da im je džep STVARNO dubok.

Ono što mi je privuklo pažnju je Grendel, Kentucky. Nije to bilo teško (privući mi pažnju). Dve stavke:

- Beowulf
- Tommy Lee Edwards

Edwards je jedan od najvećih američkih crtača svoje generacije - stavio bih tu još J.P. Leona, možda i J.H. Williamsa III (samo "možda" zato što je on ipak nešto stariji po godinama) - koja je počela da objavljuje 90-ih, u vreme najveće krize dobrog ukusa (u stripu).

Neko je postavio pitanje koji crtači (i upisivači) rade sa ručnim upisivanjem teksta, i eto odgovora: Tommy Lee Edwards je jedan od retkih, jer sa njim uvek ide John Workman. Ovaj put je Edwards radio i kolor.

Sam naslov me podseća na Banshee, Pennsylvania, i verovatno ima nekih sličnosti tu i tamo, ali ruralna atmosfera me više podseća na Justified, koji sam dosta gledao prošle godine. S tim što Grendel, KY ima natprirodnu osnovu pa je rezultat drugačiji. Četiri epizode, i završeno je.



Scenario pisao Jeff McComsey, koji mi prethodno nije bio poznat. Ne mogu još da zaključim iz prve epizode da li je jaka karika ili ne.
Poli Posted - 17/03/2021 : 12:59:41
quote:
Originally posted by split85

Two Moons



Po napisanom pomalo baca na naseg Magicneg, ali vjerujem da je sam strip ipak drugaciji, mozda vise "klasican" horror...

fler Posted - 17/03/2021 : 00:43:12
Naletio sam prije nekog vremena na najavu
Tarzan: The Buscema Years Omnibus Hardcover -
nisam dosad imao prilike čitati,
no bilo što od kombinacije Thomas/Buscema/Alcala
me odmah razveseli i plaćam koliko god treba.
70+ E u ovom slučaju .. ali hej, to su samo pare.

Uglavnom, trebalo bi uskoro (27.04.) i može se naručiti, ali:
malo sam čačkao po netu i saznao da je Dynamite
u više navrata izdanje najavio (promaklo mi ),
no iz nekog razloga se nije desilo.
Nadajmo se da neće i ovaj put ubrljati.
split85 Posted - 31/01/2021 : 08:47:56
Two Moons


Mr. Bushido Posted - 22/01/2017 : 07:30:08
quote:
Originally posted by doom

Jel postoji neko mjesto gdje se moze vidjeti sto se sve kuha u izradi tamo u marvelu, dc-u, vertigu itd.? Moze li se i kod njih vidjeti nekakva neobjavljena tabla i koje price su u izradi za koje heroje? Takodjer, ima li za vidjeti negdje podatke o prodajama u amera, trazio bih nesto po cbr forumu, ali to je sve malo i nista.


Što se tiče informacija:

http://www.cbr.com/

http://comicsalliance.com/

http://www.newsarama.com/

Što se tiče prodaje:

http://www.comichron.com/monthlycomicssales.html

Naravno, za dodatne informacije možeš pogledati i službene portale izdavačkih kuća.
doom Posted - 05/01/2017 : 21:22:19
Jel postoji neko mjesto gdje se moze vidjeti sto se sve kuha u izradi tamo u marvelu, dc-u, vertigu itd.? Moze li se i kod njih vidjeti nekakva neobjavljena tabla i koje price su u izradi za koje heroje? Takodjer, ima li za vidjeti negdje podatke o prodajama u amera, trazio bih nesto po cbr forumu, ali to je sve malo i nista.
Kornboy Posted - 30/08/2016 : 22:47:46


X-Out / The Hive / Sugar Skull trilogija Charlesa Burnsa dobiva svoje integralno izdanje naslovljeno Last Look. Ovo se uzima bez rezerve, iako se iskreno nadam i domaćem izdanju u nekoj skoroj budućnosti (nudge nudge, wink wink).

Charles Burns’ epic trilogy that began with X’ed Out, continued in The Hive, and concluded in Sugar Skull is now in one volume. Last Look, from Penguin Random House, is the long strange trip of Doug in all its mind-bending, heartbreaking totality. There will be a limited edition signed and numbered bookplate available with the sale of the book to benefit the Comic Book Legal Defense Fund.
split85 Posted - 16/07/2016 : 21:25:45
Wolfman Posted - 30/06/2016 : 12:11:50
U rujnu dolazi prvi broj Love & Rockets Vol. IV.

Time se, ususret 35. godišnjici serijala, L&R nakon gotovo desetljeća izlaženja u formatu godišnjeg trade paperbacka (L&R: New Stories) vraća magazinskom formatu, a tempo izlaska novih brojeva bi trebao biti jedan broj svaka 4 mjeseca.



http://fantagraphics.com/flog/love-rockets-magazine-returns/
Peyo Posted - 21/05/2016 : 22:35:24
Ivica i Marica od Gaimana i Mattottia!

Nije baš prefriško, ali djeluje vrlo zanimljivo, barem vizualno:

http://www.toon-books.com/hansel-and-gretel.html
Peyo Posted - 17/06/2015 : 23:06:37
quote:
Originally posted by Ignus





Novi Age of Reptiles!!!

Hvala na informaciji!
Ignus Posted - 17/06/2015 : 21:04:09
Ignus Posted - 17/06/2015 : 21:02:19
Ignus Posted - 17/06/2015 : 21:01:01
Ignus Posted - 17/06/2015 : 20:59:48
Ignus Posted - 17/06/2015 : 20:58:15
Ignus Posted - 17/06/2015 : 20:56:59
Ignus Posted - 17/06/2015 : 20:55:59
Ignus Posted - 12/06/2015 : 13:40:46
Ignus Posted - 12/06/2015 : 13:39:17
All-Star Section Eight #1
Story by Garth Ennis
Art by John McCrea

Ignus Posted - 12/06/2015 : 13:36:33
Ignus Posted - 12/06/2015 : 13:35:03

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000