forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Daredevil

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Windwalker Posted - 12/10/2014 : 11:56:09


Eto ga, konačno više informacija o superhero seriji koju najviše očekujem i koja bi stvarno mogla ispast najbolja.

Kako kažu, serija će se fokusirati kako na Daredevila, tako i na Matta po danu, bit će mračna, mračnija od S.H.I.E.L.D.-a i manje infatilna od Arrowa i sličnih.

Od glavnih glumaca, tu su Charlie Cox, Vincent D'Onofrio, Deborah Ann Woll i Rosario Dawson.

Serija izlazi na Netflixu sredinom 2015., što je i prednost i mana. Prednost jer je mogućnost ukidanja manja i dobiješ svih 13 epizoda odmah. A mana jer će trebat čekat punu godinu za novu sezonu, ako je bude.

Kažu da će epizode biti povezane u stilu velikog 13-satnog filma, dakle vjerojatno bez filera.

Više pročitajte ovdje:
http://www.tv.com/news/daredevil-costume-charlie-cox-netflix-preview-141307468215/


E da, da ne zaboravim najvažnije. Evo slika kostima!
Ne sviđa mi se baš jer je crn (???). Nadam se da je to neka prototip verzija.

http://img2.tvtome.com/i/u/8711a317ed3c4adaca4bec3326aa955b.jpg


PS
Ak sam kaj zaboravio, Bushido raspali!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Mr. Bushido Posted - 11/05/2016 : 22:27:06
quote:
Originally posted by supermark

http://m.24sata.hr/show/deadpool-prica-o-deadpoolu-u-cestitom-traileru-o-deadpoolu-473758


Jesi li ti to namjerno fulao temu?
supermark Posted - 11/05/2016 : 21:40:41
http://m.24sata.hr/show/deadpool-prica-o-deadpoolu-u-cestitom-traileru-o-deadpoolu-473758
Zagor12 Posted - 29/04/2016 : 19:00:41
Windwalker Posted - 29/04/2016 : 18:08:35
Bilo je samo pitanje vremena.
going going Posted - 29/04/2016 : 17:19:21
Zvanicno potvrdjeno, Netflix pravi zasebnu seriju o Punisheru!
http://comicbook.com/marvel/2016/04/29/the-punisher-tv-series-officially-coming-to-netflix/



Jon Bernthal ce biti Paniser i u svojoj seriji ciji ce showrunner biti Steve Lightfoot (Hannibal, Casualty)

“We want to thank the fans who are clamoring for more of Jon’s stunning and powerful performance as Frank Castle from Marvel’s Daredevil, said Executive Producer/Head of Marvel Television, Jeph Loeb, in Marvel’s official statement. “Now combined with Showrunner Steve Lightfoot’s compelling writing, we’re thrilled to bring Marvel’s The Punisher to Netflix.”

“Jon hooked our global audience with his performance as Frank Castle from the moment he stepped on screen in Marvel’s Daredevil, and we are looking forward to seeing more of him in this role under the vision of Steve Lightfoot,” said Cindy Holland, Netflix Vice President of Original Content.

“For me, the complexity and unpredictability of Frank Castle make him an incredibly compelling character and I couldn’t be more excited to dive into his world,” said Executive Producer and Showrunner, Steve Lightfoot. “After watching Jon’s performance in Marvel’s Daredevil I could not be more excited to be working with him to further develop and progress the story of this anti-hero in a show of his own.”



The Punisher will continue to follow Castle as he bring lethal justice to Hell's Kitchen. This will be the sixth Marvel series to find a home at Netflix, following Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist and the crossover miniseries The Defenders.
going going Posted - 29/04/2016 : 17:16:43
edit
trolodtroje Posted - 11/04/2016 : 09:58:07
OK. Because you asked for it.
going going Posted - 10/04/2016 : 21:09:02
quote:
Originally posted by trolodtroje

Nikad nisam čitao Daredevila. Nakon svih reklama i hypa oko serije, odlučio sam skinut i pogledat ovo. Mada mi herojština paše donekle, nakon dva dela, sve mi liči na nešto jeftino i razvučeno....pass = shift&delete.



trolodtroje probaj jos par epizoda, navuci ces se sigurno. Ovo je najbolja superhero serija na tvu ikada.
trolodtroje Posted - 10/04/2016 : 19:48:00
quote:

DD jeftin? Pa što su onda Arrow i Flash?


Arrow sam gledao mislim da do epizode 6 ili 7. I do pretposlednje bio mi je bolji od Daredevila. Prošle godine. Flash još nisam probao.
Zagor12 Posted - 10/04/2016 : 18:12:47
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Zagor12

@going going

SPOILERI...

Sve što smo dosad imali prilike saznati o Black Skyju upućuje na to da se radi o Inhumanu. Kakvom, to još valja saznati.

Ne vjerujem da će se Defendersi boriti protiv Handa, mislim da bi valjalo ostaviti taj storyline pretežito Daredevilu. Brijem da će se raditi o nečemu još gorem ako će se već svi udružiti. Ali do toga ima još jako mnogo vremena zbog toga što nas čekaju još i Luke Cage i Iron Fist (koji definitivno neće izaći ove godine), a i druga sezona Jessice Jones.





Spoileri

Nisam upoznat previse sa pricom o Inhumansima, ali svasta je ostalo nedoreceno u ovoj sezoni. Ne znam da li im je to bila namera, ali ostavljaju utisak da nije tako konzistentna sezona kao prethodna, htelo se svasta ali nisu uspeli u svemu. Nije objasnjena ni ona ogromna rupa. Ali dobro, to ce valjda razresiti u narednoj/nim sezoni/ama.




Zbog uspjeha prve sezone, Marvel/Netflix si to trenutno mogu dopustiti. S prvom su sezonom išli na sigurno, na zaokruženu priču jer nitko nije mogao garantirati nastavak. Sada je Daredevil već popularna serija i mogu prebacivati loose endove za ubuduće.

Slažem se da je prva sezona konzistetnija, ali ova druga mi je draža (ne kažem i bolja) od prve pretežito zbog Punishera koji je genijalan. Također, u ovoj smo sezoni vidjeli dvije najbolje scene u cijeloj seriji dosad (borba na stubištu i Punisher u zatvoru).
Windwalker Posted - 10/04/2016 : 17:59:41
Nabavi Bendisov run. Meni bolji od Millera.
going going Posted - 10/04/2016 : 17:49:54
quote:
Originally posted by Zagor12

@going going

SPOILERI...

Sve što smo dosad imali prilike saznati o Black Skyju upućuje na to da se radi o Inhumanu. Kakvom, to još valja saznati.

Ne vjerujem da će se Defendersi boriti protiv Handa, mislim da bi valjalo ostaviti taj storyline pretežito Daredevilu. Brijem da će se raditi o nečemu još gorem ako će se već svi udružiti. Ali do toga ima još jako mnogo vremena zbog toga što nas čekaju još i Luke Cage i Iron Fist (koji definitivno neće izaći ove godine), a i druga sezona Jessice Jones.





Spoileri

Nisam upoznat previse sa pricom o Inhumansima, ali svasta je ostalo nedoreceno u ovoj sezoni. Ne znam da li im je to bila namera, ali ostavljaju utisak da nije tako konzistentna sezona kao prethodna, htelo se svasta ali nisu uspeli u svemu. Nije objasnjena ni ona ogromna rupa. Ali dobro, to ce valjda razresiti u narednoj/nim sezoni/ama.

Ali opet ono sto mi je malo cheezy jeste to da nindze cas oce da ubiju Matta cas nece, imali su par odlicnih prilika da ga ubiju, ali nisu, a pre toga su vise puta pokusavali da ga ubiju.
Takodje zavrsna tuca je bila mlaka. Hand je predstavljena kao nepobediva organizacija i na krovu je izgledalo da ima oko 100 nindzi najmanje, a Elektra i DD su ih lagano sve sredili. Trebalo je Punisher da se pojavi ranije i da sredi vecinu.

Sveukupno gledano prva sezona je za ocenu 10/10, cista perfekcija. Dok je druga sezona takodje odlicna, ali ipak malcice slabija 9,5/10.

Moram priznati da sam sad u potpunosti zarazen Daredevilom i rado bih pogledao odmah jos 13 novih epizoda! Tako da cu morati da se posvetim stripovima. Imam drugu Fibrinu knjigu i one pocetne epizode koje ne pise Miller su dosta naivne i nezanimljive, procitao sam i Elektrino prvo pojavljivanje i onu epizodu sa Bullseyeom koje je obe napisao Miller ali za sad idalje nije nista posebno. Ali svejedno kupicu i ostale knjige i procitati sve! Nikad dosta Daredevila!
Zagor12 Posted - 10/04/2016 : 16:29:44
@going going

SPOILERI...

Sve što smo dosad imali prilike saznati o Black Skyju upućuje na to da se radi o Inhumanu. Kakvom, to još valja saznati.

Ne vjerujem da će se Defendersi boriti protiv Handa, mislim da bi valjalo ostaviti taj storyline pretežito Daredevilu. Brijem da će se raditi o nečemu još gorem ako će se već svi udružiti. Ali do toga ima još jako mnogo vremena zbog toga što nas čekaju još i Luke Cage i Iron Fist (koji definitivno neće izaći ove godine), a i druga sezona Jessice Jones.

going going Posted - 10/04/2016 : 15:19:28
Ja i dalje ne mogu da se opasuljim od finala sezone. Sjajno!

Ali ostaje problem sto na mnoga pitanja nismo dobili odgovor tako da je dosta ostalo nerazjasnjeno i zbunjujuce. Verujem da ce se ovo razresiti u narednoj sezoni (koja jos uvek nije najavljena).

Pocetak SPOILERA
Idalje ne znamo sta je Black Sky, kakvu moc sadrzi i cemu sluzi, zasto su onu decu drzali i isisavali im krv, nije objasnjeno ni sve vezano za Punisherovu porodicu i Blacksmitha.
Ocekujem da cemo u trecoj sezoni dobiti Bullseyea i povratak Kingpina, a da ce ovo razresenje situacije sa Elektrom i The Hand ostaviti za Defenderse gde ce zajedno Daredevil, Luke Cage, JJ i Iron Fist (mozda uz pomoc i Panisera) da se sukobe sa Handom jednom za svagda.
Ako poredimo prvu i drugu sezonu obe su fantasticne, iako mi je mozda za nijansu bolja prva. Nobu nije toliko interesantan protivnik kao Wilson Fisk i nismo saznali nista o Nobuu i nismo se povezali sa njim za razliku od zastrasujuceg Kingpina. Ali draz ove sezone nije u Nobuu, Elektri ili Punisheru vec u Mattu Murdocku. Mnogo mi se svidja sta su uradili sa likom i kako on odustaje od obicnog zivota jer vidi da Zakon ne pomaze, sve sto ucini pravno bude unisteno i obezvredjeno, prijatelji mogu samo da mu smetaju ili da nastradaju zbog njega, tako da on mora sam da se zrtvuje za sve njih i da radi ono sto mora. Sam.
Svidja mi se sto je za razliku od prve sezone gde je bio hepiend ovde ipak ostalo mracno i finale ostavlja gorak ukus u ustima.
Jon Bernthal kao Paniser je sjajan, nadam se da cemo videti i njegovu posebnu seriju.
Produkcija ostavila stvari tako da mogu seriju da povedu u mnogo pravaca i nadam se da ce uspeti i da ce nam ponuditi i sjajnu trecu sezonu jer je ovo stvarno nesto najbolje sto Superhero zanr moze da ponudi.
Kraj Spoilera
mr murdoc Posted - 10/04/2016 : 14:12:43
quote:
Originally posted by trolodtroje

Nikad nisam čitao Daredevila. Nakon svih reklama i hypa oko serije, odlučio sam skinut i pogledat ovo. Mada mi herojština paše donekle, nakon dva dela, sve mi liči na nešto jeftino i razvučeno....pass = shift&delete.

e svasta
Zagor12 Posted - 10/04/2016 : 13:51:23
quote:
Originally posted by trolodtroje

Nikad nisam čitao Daredevila. Nakon svih reklama i hypa oko serije, odlučio sam skinut i pogledat ovo. Mada mi herojština paše donekle, nakon dva dela, sve mi liči na nešto jeftino i razvučeno....pass = shift&delete.



DD jeftin? Pa što su onda Arrow i Flash?
trolodtroje Posted - 10/04/2016 : 13:26:35
Nikad nisam čitao Daredevila. Nakon svih reklama i hypa oko serije, odlučio sam skinut i pogledat ovo. Mada mi herojština paše donekle, nakon dva dela, sve mi liči na nešto jeftino i razvučeno....pass = shift&delete.
going going Posted - 09/04/2016 : 23:50:14
Auuu sta se desilo u ovoj poslednjoj epizodi
going going Posted - 08/04/2016 : 20:17:27
Stigao do 9. epizode!
Apsolutno ludilo! Taman mislis da situacija ne moze biti zajebanija, a oni te zeznu i bude jos zajebanije.
kandraks Posted - 06/04/2016 : 10:19:42
Ja sam pogledao prvih 6, razvlačim je maksimalno da užitak duže traje...predobra serija...
going going Posted - 06/04/2016 : 00:19:34
Peta epizoda! Najbolja do sada u drugoj sezoni! Potpuno ludilo!
mr murdoc Posted - 29/03/2016 : 14:46:43
Najbolja superhero serija na trzistu
Zagor12 Posted - 29/03/2016 : 14:22:54
Meni je ovo još bolje od prve sezone, tko će sad dočekati treću... Za nju prognoziram povratak Fiska i Bullseyea kao glavnog negativca.
PijaniPatak Posted - 28/03/2016 : 23:30:57
U jednom dahu, do kraja prve Elektrine epizode...sjajno!!!
going going Posted - 28/03/2016 : 00:17:01
Zavrsio cetvrtu epizodu! Sve bolje i bolje!

Iako sumnjam da ce ova sezona uspeti da nadmasi prvu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000