forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 roblje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mamlaz Posted - 19/01/2015 : 20:33:55
imao sam nedavno iskustvo sa tim oblikom robno-novcane razmjene. jedna od tabu tema o kojima bi se trebalo pricati. znaci ovo je topik o seksualnom roblju. dobrodosli na topik. i dabogda vam prisjelo.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Kruger Posted - 21/01/2015 : 10:49:41
mamlaze, ma nemam ja ništa protiv tebe niti tvog pokušaja oživljavanja ovog foruma, ako nešto može oživiti forum to su svađe, a meni nije do svađanja.
mamlaz Posted - 21/01/2015 : 07:52:46
quote:
Originally posted by Kruger

pa ne može svatko svakome odgovarati, e pa kad sam ti naporan i dosadan onda me nemoj spominjati u nikakvom kontekstu za svoje ljigave ispada s elmudom, jel to O.K.?


ne izusti ime njegovo:)
mamlaz Posted - 21/01/2015 : 07:52:02
tvoj sud vec drzim relevantnim:) vjerojatno malo davim, ali mi se ponekad cini na forumu da je zamro pa pokusam tu i tamo ubaciti nekakvu temu o kojoj bi se moglo malo raspravljati. sto ne znaci da i uspijevam uciniti:)
izivko Posted - 20/01/2015 : 16:53:17
quote:
Originally posted by Kruger

gle, ja mislim da si ti naporan u ovim svojima bljeskovima pisanja na forumu i što sad?
ne znam zašto je ovdje toliko negativnosti i zašto svako na svakog reži?
ja ne volim podcjenjivanje, previše sam otvoren i direktan, eto razloga da drugačije gledao na istu stvar ili situaciju, ali to još uvijek nije razlog da se pržimo ili pišemo jedan o drugome ružno.
naporan jesam jer me nitko ne može izbaciti iz takta, težak sam protivnik ako me netko želi izazvati, naravno da sam naporan, a tko ne bi bio ako ga se ne može savladati i ukrotiti, a mnogi bi to željeli. ovdje ima ( općenito na internetu ) dosta površnosti i treba se tome prilagoditi?


Stvarno mamlaze, dosta lutaš i lupetaš. Od građanskog rata u Španjolskoj preko eutanazije do Drakona, preko Kine do nasilja u obitelji, od zapatista do ISIL-a preko Kube...
Dobro Krugi veli
Kruger Posted - 20/01/2015 : 16:46:57
pa ne može svatko svakome odgovarati, e pa kad sam ti naporan i dosadan onda me nemoj spominjati u nikakvom kontekstu za svoje ljigave ispada s elmudom, jel to O.K.?
mamlaz Posted - 20/01/2015 : 16:18:09
pod naporan sam mislio dosadan
Kruger Posted - 20/01/2015 : 16:15:39
gle, ja mislim da si ti naporan u ovim svojima bljeskovima pisanja na forumu i što sad?
ne znam zašto je ovdje toliko negativnosti i zašto svako na svakog reži?
ja ne volim podcjenjivanje, previše sam otvoren i direktan, eto razloga da drugačije gledao na istu stvar ili situaciju, ali to još uvijek nije razlog da se pržimo ili pišemo jedan o drugome ružno.
naporan jesam jer me nitko ne može izbaciti iz takta, težak sam protivnik ako me netko želi izazvati, naravno da sam naporan, a tko ne bi bio ako ga se ne može savladati i ukrotiti, a mnogi bi to željeli. ovdje ima ( općenito na internetu ) dosta površnosti i treba se tome prilagoditi?
mamlaz Posted - 20/01/2015 : 15:49:47
quote:
Originally posted by Kruger

mamlaze od kud ti ideja da me zajedno staviš sa džozefom? O.K. pijan si i imaš potrebu javiti se na ovaj forum, i što sad ja sam ti naporan ( ... očito jesam jer ti baš i ne idem niz dlaku ka elmud ... ).


samo si naporan bez obzira tko ti je sugovornik.
izivko Posted - 20/01/2015 : 00:35:06
quote:
Originally posted by hello

cesto čujem da curama koje namame u inozemstvo oduzmu putovnicu da ne mogu pobjeći. To mi nikako nije jasno. Zašto cura bez putovnice ne bi otišla na policiju, veleposlanstvo i dala podatke o sebi i prijavila otmičare?


U filmovima bi te cure obično završile negdje u kakvom kontejneru, prerezanog vrata, polivene kiselinom...
Kruger Posted - 20/01/2015 : 00:18:54
mamlaze od kud ti ideja da me zajedno staviš sa džozefom? O.K. pijan si i imaš potrebu javiti se na ovaj forum, i što sad ja sam ti naporan ( ... očito jesam jer ti baš i ne idem niz dlaku ka elmud ... ).
hello Posted - 19/01/2015 : 22:12:56
cesto čujem da curama koje namame u inozemstvo oduzmu putovnicu da ne mogu pobjeći. To mi nikako nije jasno. Zašto cura bez putovnice ne bi otišla na policiju, veleposlanstvo i dala podatke o sebi i prijavila otmičare?
Poli Posted - 19/01/2015 : 21:50:32
quote:
Originally posted by mamlaz

imao sam nedavno iskustvo sa tim oblikom robno-novcane razmjene.

Sta si joj napravio?

izivko Posted - 19/01/2015 : 21:37:32
Što, tema je groblje?!
mamlaz Posted - 19/01/2015 : 20:59:42
ja pricam o modernom seksualnom roblju. mada su dobrodosli i konstruktivni postovi o opcenito modernom roblju.
lwood Posted - 19/01/2015 : 20:56:48
prije nekog vrimena stavlja san ja neki prilog o ropstvu na forum.
očito nisi vidija.
ne znan koji topic je bija.možda us civil war.
mamlaz Posted - 19/01/2015 : 20:55:27
sori, ne mislim o tome pricati niti smijem. samo sam htio malo podici svijest o seksualnom roblju, bez obzira bila u pitanju djeca, zene, muskarci ili penzici. dobar tek.
lwood Posted - 19/01/2015 : 20:50:54
a ča je tebi?
ko da na marsu živiš .
zna se ko je glavno sexualno roblje u eu.
nekad moldavke a potom ukrajinke.
mamlaz Posted - 19/01/2015 : 20:49:09
ca ti je?
lwood Posted - 19/01/2015 : 20:47:04
ne.bilo bi manje čudno
mamlaz Posted - 19/01/2015 : 20:44:02
sta bi bilo manje strasno ako nije iz hrvatske vec iz egipta, filipina itd?
mamlaz Posted - 19/01/2015 : 20:42:46
nije vazno odkuda je. vec sama situacija.
lwood Posted - 19/01/2015 : 20:41:33
strašno.

uglavnom doša si u doticaj sa curom/ženom koja je sexualna robinja.
odakle je uopče?
hr ili okolica?
mamlaz Posted - 19/01/2015 : 20:40:00
daj elvude nemoj da pomislim da ti je kruger ili josip hakirao akaunt i da pisu u tvoje ime.
lwood Posted - 19/01/2015 : 20:36:49
moga si malo opširnije ispričat,a ne da sad mi nabadamo šta ti radiš.
mamlaz Posted - 19/01/2015 : 20:35:59
imao robinju za pacijenta. a sada me podsjetio clanak na jednom net portalu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000