forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 244 - Zagor protiv Zagora

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 10/01/2015 : 14:35:14
Scenarij: Marcello Toninelli
Crtež: Gallieno Ferri/Franco Donatelli
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #237 - Recenzija

20.01.15. u snk
21.01.15. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dwayne_Looney Posted - 13/04/2015 : 16:32:03
quote:
Originally posted by guderian

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Slutim da će ovo biti sranje



Ti slutiš?
Strip je izašao prije više od 25 godina a ti nešto sad slutiš.
Ako nisi imao za napisati nešto normalno, nisi trebao ni to.



Slutio sam ja dobro, druže a ti ako nisi imao što pametno nisi trebao to.
Glas zdravog razuma, posljednji komentar na recenziju ove epizode. Hvala lijepa:
http://www.stripovi.com/index.asp?page=review-comment&StoryID=920&action=2&RecID=41151
dzoni Posted - 24/02/2015 : 14:37:06
nesto sto bi ludens mogao ispraviti...posto ovo vise nije tutto serija vec originalna redovna i to period gde su obicno izostajali natpisi na prvoj strani ko je crtac a ko scenarista ludens bi mogao sam upisati autore jer se oni znaju sada...ipak nismo vise u 1986 godini i vremenima kada su u sbe skrivali autore plaseci se pada prodaje po saznanju da nolita vise ne pise za zagora
nagor Posted - 26/01/2015 : 20:48:24
Možda je Levi Strauss pokupio originalni dizajn od Zagora. Sve je moguće. :)
Zagor12 Posted - 26/01/2015 : 20:48:21
Učestalost poderanih traperica/čega god na Zagorovim naslovnicama je primjer Ferrijeve česte nemogućnosti da prenese čitatelju dojam kao da se glavni junak našao u nekoj situaciji gdje i nije prošao bez ozlijeda ili ožiljaka. Ne kažem da na svakoj naslovnici treba izgledati kao da je prošao kroz sito i rešeto, ali taj motiv poderane odjeće je odraz nemaštovitosti.
D.J. Posted - 26/01/2015 : 20:45:02
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by velka031

[quote]
Da, ovo je slijedeća naslovnica, s motivom koji se rijetko viđa, Zagor ima poderane hlače



A sto covjek moze, pre rano je bio roden. Levis kompanija je tek bila stvorena 1853, a plave traperice 1873.



Zagor, znači, ne nosi traperice???!!!






Nosi valjda neki raniji, manje kvalitetan brand, sto se i vidi po poderotinama na svakoj trecoj naslovnici.
nagor Posted - 26/01/2015 : 20:36:17
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by velka031

[quote]
Da, ovo je slijedeća naslovnica, s motivom koji se rijetko viđa, Zagor ima poderane hlače



A sto covjek moze, pre rano je bio roden. Levis kompanija je tek bila stvorena 1853, a plave traperice 1873.



Zagor, znači, ne nosi traperice???!!!












D.J. Posted - 26/01/2015 : 20:11:52
quote:
Originally posted by velka031

[quote]
Da, ovo je slijedeća naslovnica, s motivom koji se rijetko viđa, Zagor ima poderane hlače



A sto covjek moze, pre rano je bio roden. Levis kompanija je tek bila stvorena 1853, a plave traperice 1873.
velka031 Posted - 26/01/2015 : 19:30:40
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nisam još nabavio novi broj ali, ako se ne varam, negdje oko sredine bi trebala započeti nova priča Pakao na granici a u idućem broju ide ona naslovnica sa koje je Verni kopirao Zagorovu pozu na jednoj svojoj ilustraciji.





Da, ovo je slijedeća naslovnica, s motivom koji se rijetko viđa, Zagor ima poderane hlače
Terminator Posted - 26/01/2015 : 11:22:54
Kupio sam zajedno i ovaj broj i regularni Povratak u pećinu. Dok me Povratak razočarao, ovaj je zadovoljio moje zagorovske apetite. Jasno da je naivno kako su presjekli put dvojniku, ali to je klasični Zagor. Početak druge priče veoma mi se svidio; maštovit i originalan misterij s velikim potencijalom.
Jako dobro, 9/10.
DODSFERD Posted - 25/01/2015 : 13:29:23
Nisam još nabavio novi broj ali, ako se ne varam, negdje oko sredine bi trebala započeti nova priča Pakao na granici a u idućem broju ide ona naslovnica sa koje je Verni kopirao Zagorovu pozu na jednoj svojoj ilustraciji.

velka031 Posted - 25/01/2015 : 08:43:07
quote:
Originally posted by Tintilinic

Gledajući broj pogrešaka u prijevodu, ovo nije ništa u usporedbi sa ovim novim maxijem.



"Bili smo u điru" nije greška, samo je stavljeno u krivi kontekst, krivi vijek i krivi kontinent
Tintilinic Posted - 25/01/2015 : 03:32:20
Gledajući broj pogrešaka u prijevodu, ovo nije ništa u usporedbi sa ovim novim maxijem.
velka031 Posted - 23/01/2015 : 18:17:42
quote:
Originally posted by goghy

Bože, koji prijevod : " bili smo u điru". ,.. Stvarno naš zagor govori sve jezike




Ludens
markotamara Posted - 23/01/2015 : 17:58:14
danas uzet ,vrlo dobra prica ,cak me malo podsjetila na vrata straha kada rone ponornicom
premujanin Posted - 22/01/2015 : 15:55:37
quote:
Originally posted by goghy

Bože, koji prijevod : " bili smo u điru". ,.. Stvarno naš zagor govori sve jezike



Još malo pa će Gambit tamo govorit "ala ma ća si lipa mala"...hahaha
goghy Posted - 22/01/2015 : 10:19:21
Bože, koji prijevod : " bili smo u điru". ,.. Stvarno naš zagor govori sve jezike
premujanin Posted - 21/01/2015 : 20:44:01
A onda se ispričavam ako sam falija jer računam po onoj tutto i original numeraciji. A dugo vremena i jesu tako ispisivali. Sve u svemu samo neka izlazi i nadam se da ne pogoršaju kvalitetu papira neka reciklaža jer sad su sve odlične epizode.
Tintilinic Posted - 21/01/2015 : 20:25:26
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by premujanin

Kupio danas u trafici. Ono što uvijek primjetim je da promaše originalni broj. Ovdje je broj 288. Mislim, ovo im se često dešava...ne kužim kako taj detalj ne obrate pažnju?!!


Ti si taj koji je falija.


Yap, dva puta je rečeno da je numeracija pogrešna (odnosno točna) zbog zenith izdanja
jaki Posted - 21/01/2015 : 20:23:48
quote:
Originally posted by premujanin

Kupio danas u trafici. Ono što uvijek primjetim je da promaše originalni broj. Ovdje je broj 288. Mislim, ovo im se često dešava...ne kužim kako taj detalj ne obrate pažnju?!!


Ti si taj koji je falija.
Darkwood Monty Posted - 21/01/2015 : 19:44:49
Uistinu šteta da je Toninelli ispucao Olafa i Zmiju na samo 140 stranica epizode.
premujanin Posted - 21/01/2015 : 17:55:57
Kupio danas u trafici. Ono što uvijek primjetim je da promaše originalni broj. Ovdje je broj 288. Mislim, ovo im se često dešava...ne kužim kako taj detalj ne obrate pažnju?!!
matthew Posted - 21/01/2015 : 10:38:45
Stigo u trafike.
piquet Posted - 20/01/2015 : 16:31:27


SNK
velka031 Posted - 11/01/2015 : 23:12:09
quote:
Originally posted by Gru

quote:
Originally posted by emirem

Koji je nas? Lijevi ili desni?
Ni Betty ih ne bi razlikovala.
Mora da je desni, jer ovaj lijevi kao da igra kazachok..



Da jedan od njih ima rasparane hlače, ne bi bilo nikakve sumnje koji je pravi Zagi



Gru Posted - 11/01/2015 : 23:09:26
quote:
Originally posted by emirem

Koji je nas? Lijevi ili desni?
Ni Betty ih ne bi razlikovala.
Mora da je desni, jer ovaj lijevi kao da igra kazachok..



Da jedan od njih ima rasparane hlače, ne bi bilo nikakve sumnje koji je pravi Zagi

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000