forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi zima 2015.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 10/01/2015 : 14:34:00



20.01.15. u snk
21.01.15. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 31/03/2015 : 11:53:11
Meni je bio dobar i drugi dio priče a pogotovo završni obračun sukobljenih strana, samo mi je malo pretjerano da ona klinka ima tolike moći da određene stvari može vratiti na početak.
nightman36 Posted - 31/03/2015 : 11:39:34
Eto, napokon je i ovaj Maxi došao na red za čitanje...pročith ga jučer navečer u komadu, što je već jedan veliki plus.

Sviđa mi se:
Sama ideja / priča
scenarij (pogotovo prvih 100njak stranica)
crtež (općenito, pogotovo kada se dočarava atmosfera, pejzaži i sl.)

Ne sviđa mi se:
crtež (Zagora i Čika; blago rečeno katastrofa)
drugi dio priče koji je razvučen i nikako doći do kraja

Što se tiče naslovnice koja je izazvala dosta polemika, tu sam neutralan...plus bi bio zbog Ferrijevskog stila, a minus zbog "ukočenosti" Zagora u jednoj vrlo dinamičnoj pozi
markotamara Posted - 05/03/2015 : 20:54:05
Dupli
DODSFERD Posted - 05/03/2015 : 19:23:47
Zašto si ga prodavao... duplikat ili ti se jednostavno nije svidio.
markotamara Posted - 05/03/2015 : 19:03:33
http://www.stripovi.com/aukcije/zagor-maxi-br-2-dugo-putovanje/9628211/
adriano Posted - 05/03/2015 : 13:31:04
nisi mogao proć jeftinije, osim na interliberu.
DODSFERD Posted - 05/03/2015 : 12:59:20
Evo, ja baš neki dan osvojio Dugo putovanje na aukcijama za 35 kn, vjerojatno sam negdje drugdje mogao i jeftinije proći ali sam ovdje uzeo još nekoliko drugih maxija za 20 kn po komadu pa mi se isplatilo.
adriano Posted - 05/03/2015 : 12:48:59
bio je teško nabavljiv do ovog interlibera. tamo ga je bilo na tone i to po 10 kn, a mislim da se prodavao čak i za 5. šteta da sam ga ja kupio mjesec prije u striparnici za 65.
quote:
Originally posted by DODSFERD

Mislio sam na striparnice jer ga tamo nisam vidio već dugo ali naravno da ga ima na aukcijama.
Inače ne kupujem preko aukcija ako vrijednost robe nije barem 80-90 kn (zbog poštarine) ali pošto mi fale još neki maxiji mogao bih uzeti više njih ako ih ponudi isti prodavač.
Knjižnica nemam nikakvih u svojoj blizini.

dzoni Posted - 05/03/2015 : 11:29:06
evo procitao sam ovaj maksi broj 20 i mogu reci da sam jako zadovoljan i pricom i crtezom...
DODSFERD Posted - 23/02/2015 : 10:21:31
Mislio sam na striparnice jer ga tamo nisam vidio već dugo ali naravno da ga ima na aukcijama.
Inače ne kupujem preko aukcija ako vrijednost robe nije barem 80-90 kn (zbog poštarine) ali pošto mi fale još neki maxiji mogao bih uzeti više njih ako ih ponudi isti prodavač.
Knjižnica nemam nikakvih u svojoj blizini.
Rahazlam Posted - 23/02/2015 : 02:34:51
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

Uspoređivao sam sa onime što sam ja vidio od njega a to su: Krvavi očnjaci, Prijetnja iz svemira, Brodolomci, Tajanstveni izvor, Lord u Darkwoodu, Veliki turnir gdje je u većini tih priča bio očajan.
Ako ima neka koju nisam čitao a gdje se posebno ističe samo navedi da znam.

Maxi Dugo putovanje!!


Dosta je teško nabavljiv ali uzet ću ga ako naleti.

Ak nisi cito imas u knjiznici,nebi reko da je tesko nabavljiv strip je star nekih 8 do 9 godina!
DODSFERD Posted - 23/02/2015 : 00:42:06
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

Uspoređivao sam sa onime što sam ja vidio od njega a to su: Krvavi očnjaci, Prijetnja iz svemira, Brodolomci, Tajanstveni izvor, Lord u Darkwoodu, Veliki turnir gdje je u većini tih priča bio očajan.
Ako ima neka koju nisam čitao a gdje se posebno ističe samo navedi da znam.

Maxi Dugo putovanje!!


Dosta je teško nabavljiv ali uzet ću ga ako naleti.
Rahazlam Posted - 23/02/2015 : 00:21:28
quote:
Originally posted by DODSFERD

Uspoređivao sam sa onime što sam ja vidio od njega a to su: Krvavi očnjaci, Prijetnja iz svemira, Brodolomci, Tajanstveni izvor, Lord u Darkwoodu, Veliki turnir gdje je u većini tih priča bio očajan.
Ako ima neka koju nisam čitao a gdje se posebno ističe samo navedi da znam.

Maxi Dugo putovanje!!
DODSFERD Posted - 21/02/2015 : 16:43:19
Uspoređivao sam sa onime što sam ja vidio od njega a to su: Krvavi očnjaci, Prijetnja iz svemira, Brodolomci, Tajanstveni izvor, Lord u Darkwoodu, Veliki turnir gdje je u većini tih priča bio očajan.
Ako ima neka koju nisam čitao a gdje se posebno ističe samo navedi da znam.
Rahazlam Posted - 21/02/2015 : 16:08:10
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Magico_Vento

Za mene medju top 3 maxija,od prve do zadnje stranice mi ni u jednom trenutku prica nije bila dosadna,cak mi je i Chiarolla bio podnošljiv što je baš rijetko

Medu top 3 maxija je sigurno,ako gledas top 3 najlosija!!


Čudi me to pošto je u pitanju tvoj omiljeni crtač.
Ja ga jučer kupio i prelistao da vidim što mogu očekivati, iznenadio sam se da se Chiarolla vidljivo popravio unazad nekoliko godina i čini se da bi ovo mogao biti njegov najbolji rad.

Ha,bas je to moj omiljeni crtac,i krivo ti se cini nema sanse da je ovo njegov najbolji rad!!
DODSFERD Posted - 20/02/2015 : 06:43:56
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Magico_Vento

Za mene medju top 3 maxija,od prve do zadnje stranice mi ni u jednom trenutku prica nije bila dosadna,cak mi je i Chiarolla bio podnošljiv što je baš rijetko

Medu top 3 maxija je sigurno,ako gledas top 3 najlosija!!


Čudi me to pošto je u pitanju tvoj omiljeni crtač.
Ja ga jučer kupio i prelistao da vidim što mogu očekivati, iznenadio sam se da se Chiarolla vidljivo popravio unazad nekoliko godina i čini se da bi ovo mogao biti njegov najbolji rad.
Rahazlam Posted - 20/02/2015 : 01:50:38
quote:
Originally posted by Magico_Vento

Za mene medju top 3 maxija,od prve do zadnje stranice mi ni u jednom trenutku prica nije bila dosadna,cak mi je i Chiarolla bio podnošljiv što je baš rijetko

Medu top 3 maxija je sigurno,ako gledas top 3 najlosija!!
Magico_Vento Posted - 13/02/2015 : 17:24:31
Za mene medju top 3 maxija,od prve do zadnje stranice mi ni u jednom trenutku prica nije bila dosadna,cak mi je i Chiarolla bio podnošljiv što je baš rijetko
Zagor i Ogi Posted - 09/02/2015 : 22:02:28
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by ike666

Čitam u krevetu pred spavanje pa zaspem prije kraja ;-)
Sinoć sam opet zaspao ali sam se probudio i rekao - sad ili nikad!
Nije skroz loša priča, ali da bih ti ju preporučio - i ne bih baš
Šestica negdje, od 1 do 10

Cekaj,pa nisi valjda zaspo dok si cito strip???


Što je tu čudno, i meni se to dogodilo nekoliko puta dok sam čitao prethodni maxi Saboteri.

Da zaspem dok citam Zagora??!!Pa nisam lud jebote,nikad nisam zaspo dok sam cito strip a znao sam citat dok sam bio umoran ko...!!


Ti onda ne znaš što je umor ili čitaš stojećki pa je nemoguće zaspati.
Ja sam znao zaspati u situaciji dok slušam glasnu muziku preko slušalica, kod čitanja stripa to ide još puno lakše.

Zaspem ko beba dok slusam muziku,strip nikad ne citam dok sam umoran i uvijek ga cijelog odjednom citam neostavljam citanje za drugi dan cak i kad je strip smece,zato uvijek citam stripove kad imam vremena!!


+1!!
Cak i da je strip glup citam ga odjednom, da ne bi morao da se prisecam sta sam procitao,citao opet ako sam zaboravio, ali najgore mi je kada posle mesec dana kupim strip a u predhodnom sam zaboravio sta se sve radilo, mada tada citam dva stripa
Rahazlam Posted - 09/02/2015 : 18:23:34
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by ike666

Čitam u krevetu pred spavanje pa zaspem prije kraja ;-)
Sinoć sam opet zaspao ali sam se probudio i rekao - sad ili nikad!
Nije skroz loša priča, ali da bih ti ju preporučio - i ne bih baš
Šestica negdje, od 1 do 10

Cekaj,pa nisi valjda zaspo dok si cito strip???


Što je tu čudno, i meni se to dogodilo nekoliko puta dok sam čitao prethodni maxi Saboteri.

Da zaspem dok citam Zagora??!!Pa nisam lud jebote,nikad nisam zaspo dok sam cito strip a znao sam citat dok sam bio umoran ko...!!


Ti onda ne znaš što je umor ili čitaš stojećki pa je nemoguće zaspati.
Ja sam znao zaspati u situaciji dok slušam glasnu muziku preko slušalica, kod čitanja stripa to ide još puno lakše.

Zaspem ko beba dok slusam muziku,strip nikad ne citam dok sam umoran i uvijek ga cijelog odjednom citam neostavljam citanje za drugi dan cak i kad je strip smece,zato uvijek citam stripove kad imam vremena!!
ike666 Posted - 09/02/2015 : 08:25:31
Fora mi je kada onaj zli vrač mlati Zagora i usput naširoko objašnjava što se dogodilo i što je on mislio kad je napravio ovo i ono - cijela ispovijest od početka svijeta. Buretu ni 288 stranica nije dovoljno da ispriča jednostavnu priču bez dodatnih prepričavanja ;-)
Nolita i Toninelli su to radili puno elegantnije i tečnije
Elderane84 Posted - 08/02/2015 : 23:50:39
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Elderane84

Meni licno je Chiarolla bolji od Ferija iz najboljih dana. Ali, prezvakali smo tu temu odavno.

A jebote,ti si valjda jedini fan kojemu je Chiarolla bolji od Ferija iz najboljih dana(ako si ozbiljan)!!



Poluozbiljan :)
Ne bi ih poredio, drag mi je i Feri iz najboljih dana, a, opet, od top 10 Zagora, 2 su Chiarollina, plus sam rijetko procitao neku pricu koju on crta, a da mi je bas, bas losa.
DODSFERD Posted - 08/02/2015 : 20:09:51
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by ike666

Čitam u krevetu pred spavanje pa zaspem prije kraja ;-)
Sinoć sam opet zaspao ali sam se probudio i rekao - sad ili nikad!
Nije skroz loša priča, ali da bih ti ju preporučio - i ne bih baš
Šestica negdje, od 1 do 10

Cekaj,pa nisi valjda zaspo dok si cito strip???


Što je tu čudno, i meni se to dogodilo nekoliko puta dok sam čitao prethodni maxi Saboteri.

Da zaspem dok citam Zagora??!!Pa nisam lud jebote,nikad nisam zaspo dok sam cito strip a znao sam citat dok sam bio umoran ko...!!


Ti onda ne znaš što je umor ili čitaš stojećki pa je nemoguće zaspati.
Ja sam znao zaspati u situaciji dok slušam glasnu muziku preko slušalica, kod čitanja stripa to ide još puno lakše.
Kojot Posted - 08/02/2015 : 20:01:01
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Elderane84

Meni licno je Chiarolla bolji od Ferija iz najboljih dana. Ali, prezvakali smo tu temu odavno.

Meni takodjer.



Meni nije.
Tutta Posted - 08/02/2015 : 19:58:43
quote:
Originally posted by Elderane84

Meni licno je Chiarolla bolji od Ferija iz najboljih dana. Ali, prezvakali smo tu temu odavno.

Meni takodjer.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000