forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 232 - Sjeme zla

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 01/02/2015 : 15:16:16
Scenarij: Moreno Burattini
Crtež: Massimo Pesce
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #550


13.02.15. u snk
14.02.15. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
solar Posted - 20/11/2015 : 22:06:04
Da, trebao sam staviti smajlića... :D
Dwayne_Looney Posted - 20/11/2015 : 22:04:10
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Šta radiš crni solaru pa dižeš mrtve topice

Stavljam naziv epizode u ime topica, u prvi post stavljam imena autora kao i broj originala i usput sve to linkam na topic južnoameričke odiseje tako da je priče lakše naći.



Ma bez brige, šalim se ja, ponadao se da je aktivnost od zadnje moje vizite porasla kad tamo...
solar Posted - 20/11/2015 : 21:56:23
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Šta radiš crni solaru pa dižeš mrtve topice

Stavljam naziv epizode u ime topica, u prvi post stavljam imena autora kao i broj originala i usput sve to linkam na topic južnoameričke odiseje tako da je priče lakše naći.
Dwayne_Looney Posted - 20/11/2015 : 21:54:19
Šta radiš crni solaru pa dižeš mrtve topice
DODSFERD Posted - 12/03/2015 : 19:21:32
Prvi dio još nekako ali ovaj je prava katastrofa i kako je priča išla svome kraju bila je sve lošija.
Zadnji maxi Gospodari oluja je dobar primjer kako treba izgledati priča koja se oslanja na elemente nadnaravnog i fantazije a ne ovakva petljancija sa potpuno promašenim scenarijem.
D.J. Posted - 12/03/2015 : 19:19:03
quote:
Originally posted by Tintilinic

Joj je ga Bure zapetljao ovdje, baš nekako u Boselli stilu. Sljedeća epizoda od 5 nastavaka, treba to preživjeti...


Nemas muke. Slijedeca epizoda nema veze s ovom.
mladjo Posted - 12/03/2015 : 18:46:30
Odličan strip.
Dobio sam upravo ono kaj sam i očekivao
"Fantastična priča" at it's best
Cromwell Posted - 12/03/2015 : 18:27:29
Pročitao maloprije i ne znam što reći.
Ova priča je šačica događaja niđeveze. Može li mi netko objasniti kakvu svrhu ima ona plavuša iz baze? Da nije oku ugodna zahvaljujući odličnom Pesceu bio bi u sukobu sa sobom da li da se smijem ili plačem čitajuči. Točno se osjeća da nešto fali u tom dijelu, na primjer neka scena kad ona otiđe sjesti u magareću klupu zajedno sa Burattinijem u cammeo ulozi Pucka uz 3.b razreda.
Tintilinic Posted - 25/02/2015 : 23:12:44
Joj je ga Bure zapetljao ovdje, baš nekako u Boselli stilu. Sljedeća epizoda od 5 nastavaka, treba to preživjeti...
velka031 Posted - 20/02/2015 : 11:53:07
Ferri = poderane hlače, klasika, čudilo bi me da nacrta 5 naslovnica za redom bez svog fetiša :)
DODSFERD Posted - 20/02/2015 : 06:51:37
Jučer uzeo oba nastavka priče i ono što sam vidio kod prelistavanja ne ulijeva mi nikakvo povjerenje, previše je tu scena koje mi se ne sviđaju ali više ću znati početkom idućeg mjeseca kada to dođe na red za čitanje.
King Warrior Posted - 19/02/2015 : 09:05:27
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by mladjo

Kak mu uvijek te jadne hlače nastradaju...



ja sam uvjeren da zagor sam dere nove traperice nakon što ih kupi
da bude IN
to bi objasnilo zasto su poderane na svakoj naslovnici


Ferri je ocigledno veliki ljubitelj osamdesetih godina proslog vijeka. U to vrijeme je poderani jeans bio totalno u modi.
Sjecam se tih vremena, kupim pantole i onda makaze u ruke.
Josip2000 Posted - 19/02/2015 : 00:33:24
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by mladjo

Kak mu uvijek te jadne hlače nastradaju...



ja sam uvjeren da zagor sam dere nove traperice nakon što ih kupi
da bude IN
to bi objasnilo zasto su poderane na svakoj naslovnici

Kaže se RIFLE
markotamara Posted - 18/02/2015 : 20:18:45
povratak Caina i to Boseli i Rubini crtaju i piše kroz skoro 5 epizoda,mislim da cu skupiti sve pa procitati da ne cekam 5 miseci strip po strip dok izadju
Koresh Posted - 18/02/2015 : 10:22:37
odličan strip, moram reći, Buratini ovaj put odličan. strip se čita u jednom dahu

ali....

da je ovo razvučeno na 3 epizode ne bi bilo loše

slijedi velika priča, povratak Caina, teško je dočekati ...
vešmašina Posted - 17/02/2015 : 21:05:48
također, priča je vrlo dobra, crtež vrlo dobar, scenarij nažalost kakav je bure i kaj očekivati, čak je i dobar.

markotamara Posted - 17/02/2015 : 19:43:45
Meni je prica ok,volia bi barem da je Shyer malo ugriza :) , no ovo je dobra najava za dalje,JA sagu,pogotova ova sad zezlo traje par epizoda
Leonid Posted - 17/02/2015 : 16:31:51
Meni je sve odrađeno solidno.Crtež je nešto bolji,a priča lošija.
Sve je ok sa poveznicama i civilizacijama,ali bilo bi dobro da u sljedećim pričama to konkretiziraju.Da više odrede kuda idu sa svime.Koja je Zagijeva uloga u tim milenijskim sukobima itd.
Bure je zbilja nabacao nekih frazetina koje su nepotrebne.

velka031 Posted - 16/02/2015 : 20:46:45
Ja još nisam pročitao ni prvi dio, sutra planiram kupiti ovaj, pa da vidim što je tu toliko loše...
Curunir Posted - 16/02/2015 : 19:06:27
quote:
Originally posted by jaki

Haha
Ja sam ga čitao u digitalnom obliku tj.počeo a onda jedva do kraja preskrolao.Smeće!
A vidim ovdje da ga puno njih hvali pa se pitam imaju li ti ljudi imalo stripovskog ukusa?



Daj, molim te. Ako je ovo loše, kako onda nazvati većinu (novijih, a bome i mnogih starijih) Zagora???? Ne bi bilo riječi kojom bi se ta strahota mogla opisati.
Ovo je u nekakvim bonelijevskim okvirima solidno za današnje vrijeme, sasvim probavljivo.
Zakašnjelo jedno 30 godina, da, kao i čitav Bonelli. Ništa nova što se te zamjerke tiče.
Curunir Posted - 16/02/2015 : 18:59:15
quote:
Originally posted by Koresh

inače ne obraćam pažnju na naslove, ali... ovoga puta greška je malo veća..... "Tin-Hinanovo žezlo" je naslov nastavka..... Tin Hinan je žena, znači da ja naslov potpuno kriv. "Tin-Hinanino žezlo" ili "Žezlo Tin-Hinan" bi trebalo koliko ja znam biti ispravno



Točno. Ali mislim da joj ovo možemo oprostiti, naprosto je prevela samo naslov prije nego je dobila sam strip. Valjda će (valjda!) kad prevede strip shvatiti da je riječ o ženi. Ako je Tin-Hinan jedno ime, onda prva opcija, ako je pak to neka vrsta imena i prezimena, onda druga.
legaz Posted - 16/02/2015 : 16:49:04
quote:
Originally posted by dzoni

epizoda je super..i jedan pravi uvod u ja odiseju jer mnogo sta je povezano sa buducim epizodama..bravo buratini


Jesi li ti siguran da pričamo o istom stripu?
dzoni Posted - 16/02/2015 : 16:47:35
epizoda je super..i jedan pravi uvod u ja odiseju jer mnogo sta je povezano sa buducim epizodama..bravo buratini
velka031 Posted - 15/02/2015 : 21:56:57
quote:
Originally posted by Džedson

prvi nastavak je obećavao, ali...dosadno. dosadni bure je dosadan. izgubio je još jednu bitku sa svojim najvećim neprijateljima, rečeničnim konstruktima. mislim da bi ovu štoriju zanimljivije ispripovjedali i totalni amateri...



Džedson Posted - 15/02/2015 : 18:56:35
prvi nastavak je obećavao, ali...dosadno. dosadni bure je dosadan. izgubio je još jednu bitku sa svojim najvećim neprijateljima, rečeničnim konstruktima. mislim da bi ovu štoriju zanimljivije ispripovjedali i totalni amateri...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000