forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolji Zagorov almanah

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
King Warrior Posted - 19/02/2015 : 09:45:32
Kao što je poznato Zagor je završio sa svojim avanturama u almanah ediciji.
Izašlo je četrnaest stripova, biramo najbolji.


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ziro Posted - 16/08/2019 : 17:12:08
Stazama severa, prvi i ujedno najbolji.
taraba Posted - 25/02/2015 : 10:52:42
Pozdrav svima

Evo da ostavim svoj prvi post na forumu, koji, btw, pratim unazad tri godine, al se tek jučer registrovah.
Dakle, najbolji almanah "Blago Digging Billa" najviše iz sentimentalnih razloga, jer mi je to prvi strip kupljen na kiosku u ovoj novijoj eri, (upravo prije tri godine od kad pratim ovaj sajt i forum). Zbog toga i zbog Bisijevog crteža koji je mome oku puno prijatniji od većine novih Zagorovih crtačkih "snaga". Inače kad je Zagor u pitanju, uvijek prvo gledam ko je nacrtao epizodu, pa tek onda sve ostalo. A što se kvaliteta priče tiče, moram se složiti s većinom, da je "Čovjek koji je došao s kišom" najbolje ispričana priča u Almanah ediciji.
Deers Posted - 22/02/2015 : 17:42:09
Sveta puma
ike666 Posted - 22/02/2015 : 17:24:56
U oluji.
Izvrsna priča i solidan D'Arcangelo.
Da je crtao Verni bila bi remek-djelo
DODSFERD Posted - 20/02/2015 : 14:04:41
Ja sam pročitao prva 4 almanaha i nakon Krvavih očnjaka, gdje sam ostao razočaran svime a najviše crtežom, odustao sam i ništa me više nije moglo natjerati da uzimam dalje.
Danas vjerojatno ne bih tako reagirao ali onda sam bio puno manje tolerantan.
WOLF-HUNTER Posted - 20/02/2015 : 13:39:04
"Krvavo pismo" je stvarno lose ostvarenje, ima ljudi koji su se htijeli da vrate serijalu, ali kada se sjete ove epizode onda...
DODSFERD Posted - 20/02/2015 : 12:39:29
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

"Covjek koji je dosao sa kisom" je sjajna epizoda, mozda je scenarista htio nesta originalno pogotovo jer je u pitanju bio novi i talentovani crtac pa je htio jedan hit od epizode a ne neko sranje kao sto je bilo "Krvavo pismo."


Lakše malo, ima ljudi kojima je dobro i Krvavo pismo.
WOLF-HUNTER Posted - 20/02/2015 : 12:10:26
"Covjek koji je dosao sa kisom" je sjajna epizoda, mozda je scenarista htio nesta originalno pogotovo jer je u pitanju bio novi i talentovani crtac pa je htio jedan hit od epizode a ne neko sranje kao sto je bilo "Krvavo pismo."
djukak Posted - 20/02/2015 : 08:15:53
Bez imalo dvoumljenja to je Čovjek koji je došao s kišom.
Iako je strip relativno kratak, ima apsolutno sve što jedna epizoda treba da ima da bi bila zanimljiva.
tinton Posted - 20/02/2015 : 08:09:29
Kišni bi mi možda ušao i u top20, ostali ni u sto valjda.
adriano Posted - 20/02/2015 : 08:03:03
meni je baš taj sa diging bilom bio dobar
Tintilinic Posted - 20/02/2015 : 00:03:07
Mignacco/Bisi nijednog glasa, zanimljivo.
DzekDenijels Posted - 19/02/2015 : 23:16:24
Kišni čovek...
Mada zaista, baš slaba edicija.
WOLF-HUNTER Posted - 19/02/2015 : 22:49:28
Meni iskreno i nije toliko bila losa Almanah edicija, ali je moj favorit Covjek koji je dosao sa kisom, napeta i dosta emocionalna epizoda sa odlicnim crtezom...
D.J. Posted - 19/02/2015 : 22:37:26
Kisni! Jednostavna, efektna prica i mladi Rubini (u 20-ima) koji se tek zagrijavao.
velka031 Posted - 19/02/2015 : 22:20:29
Covjek koji je došao s kišom
sergej773 Posted - 19/02/2015 : 16:44:28
Krvavo pismo
Zagor12 Posted - 19/02/2015 : 16:39:51
Nema najboljeg, svi su loši. Ali Čovjek koji je došao s kišom je dosta zanimljiv s obzirom na broj stranica, a dodajmo da je Ludens totalno uništio cijelo izdanje i raskupusio ga.
Dwayne_Looney Posted - 19/02/2015 : 16:33:02
Loša edicija i pošteno da kažem čitao sam svaki broj jednom uz muke a radnji se ne sjećam (tako da nisam nikom ni dao glas), kao ni naslova jer mi je glupo da nije na naslovnici.
Shodno tome dvojba: je li s kišom došao dugokosi (slika 6) ili ovaj sa slike 9 pošto se čini da imamo dvije "mokre" epizode?
Naravno, znam da je ovaj u obračunu ali isto tako znam da o radnji nijednog broja ništa ne znam . Toliko o tom da me se dojmila.
Ali nije rečeno da do 2040. neću obnoviti gradivo

johnhartson Posted - 19/02/2015 : 12:38:14
Covjek koji je dosao s kisom. Uz stazama sjevera to je jedini almanah koji sam procitao dvaput.
kandraks Posted - 19/02/2015 : 12:32:55
Čovjek koji je došao s kišom – Colombi-Cajeli/Rubini
King Warrior Posted - 19/02/2015 : 11:51:54
Covjek koji je dosao s kisom je po mom misljenju jedini almanah za koji bih mogao reci da je odlicna epizoda.
U oluji je izuzetno dobra prica. Svi ostali su ispod, na samom dnu je Krvavo pismo, jedna od najgorih Zagorovih epizoda ikad.
PijaniPatak Posted - 19/02/2015 : 11:43:23
Propustio sam četiri Almanaha...prva tri silom prilika i "U oluji" jer mi se tad edicija bila smučila koliko i Chico specijalci...Elem, to je bilo u tom trenutku i sada nadoknađujem preko aukcija da kompletiram ediciju. Ima tu solidan procenat solidnih epizoda. Krvavi ocnjaci, Sveta puma, Covjek koji je došao s kišom, Blago Digging Billa i Sablasni jedrenjak (5/14) su priče koje mi ni najmanje nisu bile dosadne. Veliki plus eiciji su odlični tekstovi u prilogu. Iako konceptom nisu vezani za priču u svesci, opet su za klince (ili neupućene matorce) edukativnog karaktera i interesantne tematike.

Loša edicija, ali zbog onih gore par svesaka je vredela

Glasam za "Čoveka koji je došao sa kišom"

edit: Colombi se možda nije baš najbolje iskazao svojim treperavim stilom, ali je imao i gomilu fantastičnih momenata, a sama priča "Sveta puma" mi je lično odmah ispod "Čoveka...".
roby05 Posted - 19/02/2015 : 11:37:46
Nijedan,lose je to sve.
Tintilinic Posted - 19/02/2015 : 11:30:00
Glasao za "Čovjek koji je došao s kišom".
Bilo je ili to ili "Bijeli vrač" ili "U oluji".
Bijelog vrača se i ne sjećam najbolje, ali znam da je priča bila dobra. A ovog Rubinijevog se ipak bolje sjećam pa zato on pobjeđuje u tom dvoboju.
Ovaj Rauch/D'Arcangelo bi odnio pobjedu samo da je netko drugio dobio zadatak za crtanje.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000