forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 233 - Žezlo Tin-Hinan

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 09/03/2015 : 15:30:45
Scenarij: Mauro Boselli
Crtež: Michele Rubini
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #552

13.03.15. u snk
14.03.15. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 10/04/2015 : 15:38:15
I ja se nadam da će ostatak JA sage biti bolji, uvod je očaj.
adriano Posted - 10/04/2015 : 13:17:24
moram se (opet) složiti sa Guderianom, jer on shvaća samu esenciju Zagora. Pun kufer mi je te šajer i sličnih likova koji su tu samo radi privlačenja novih masa. Dajte nam više mortimera, supermajka..., a šajer nek objašnjava nekom drugom njegovo mitološko porijeklo.
VALTER Posted - 10/04/2015 : 10:52:54
Burattini je dobru vješticu Shyer u 'Nultoj godini' "prepisao" od Bosellija koji je 'Duginom mostu' kreirao gotovo identičan lik.
guderian Posted - 10/04/2015 : 10:45:48
Pročitao povratak u pečinu i sjeme zla.
Ako je to uvod u sagu koja je pred nama onda je stvarno loše.
Koliko sam upoznat to je to.
Uvođenje (opet) Atlantide i Mua u Zagora na takav način je totalni promašaj.
Recikliranje davno pročitanih priča( Martin) i to na poprilično naivan način ne pridonosi popravljanju Zagorove naklade.
Zatim ovo forsiranje Shyer je također jadno.
Ženska izgleda kao da je ispala iz Conana.
Mješanje indijanske mitologije sa iščezlim naprednim civilizacijama jako loše odrađeno, ili uopće nije odrađeno.
Uz to (bez obzira na njene riječi da je samo čovjek iz kolibe od običnih ljudi)neki magloviti pokušaj da Zagor spozna svoju nadljudskost i povezanost sa nadsilama je također nepotreban, bez obzira što neki forumaši upravo to priželjkuju.
Želja da Zagor ne bude Zagor iz Zasjede u šumi, Svemirske braće ili Nestalog istraživaća već polubog iz grčke mitologije bi se možda sviđao Bazileu ali...
Kemijanje sa već viđenim pričama o Atlantidi sigurno neće privuči nove čitatelje i stvoriti nove fanove pogotovu zato jer je odrađeno na smješan način koji bi prošao 1985 ali danas ne.
Neki to ne shvačaju i to ne samo da neće proširiti čitateljsku bazu već će kod zakletih Zagorovaca stvoriti ravnodušnost.
Kupovaćemo ga radi ljubavi i brojnog stanja.
piquet Posted - 09/04/2015 : 13:30:32
di nam je tromislawski s najavama za dalje...
ike666 Posted - 25/03/2015 : 23:19:15
Rubini odličan ovdje
D.J. Posted - 20/03/2015 : 22:52:54
Da, Access Virus, Rubini je Andreuccijev ucenik. Bas sam o tome jucer razgovarao s Kingom u drugom topicu. Samo sto je Rubinijev crtez namjerno tvrdi. Pogotovo u njegovoj slijedecoj, i za sad zadnjoj Zagorovoj prici.
No kao sto vidis neki se ne mogu naviknuti na takav crtez, ali oni koji bi po prvi put uzeli Zagorov strip u ruke bez ikakve nostalgije i raznog "baggagea", vjerovatno bi ga stavili u vrh ili pri vrhu crtaca.
Access Virus Posted - 20/03/2015 : 22:29:43
Andrea uči,da :)
supermark Posted - 20/03/2015 : 22:10:26
Imam a viska :)
supermark Posted - 20/03/2015 : 21:51:11
Andreaucci?
Access Virus Posted - 20/03/2015 : 21:45:01
Ovaj crtač je doktor za dobar dio crtačkog tima. Kad bi barem bilo više ovako pametnih umjetnika. Jako podsjeća na onog fantastičnog što je crtao prvi susret sa Cainom. Nije još na njegovom levelu, ali bit će...
Jednostavno čista kvaliteta unutar stripa
adriano Posted - 20/03/2015 : 07:46:51
ni meni se ne sviđa kako ih crta. bolji je od kjarole, ali daleko je to od iskonskog Zagora.
Tonka24 Posted - 20/03/2015 : 00:33:04
Malo prolistao i uopce mi se ne svida kako rubini crta zagora i chica... no vidjet cemo... nisam cangrizav na sve se naviknem tako i na to.
Džedson Posted - 18/03/2015 : 18:15:55
bome vrlo dobro. nekako sam osjetio sličnu energiju i potrebu da okrenem sljedeću stranicu kao i u doba nestalog istraživača. prilikom bosellijevog prvog povratka zagoru, sumerani jelte, povremeno se osjetio neki zamor kod njega, ali ovdje mi djeluje čilo i poletno, kao u stara vremena. divizije se pokreću, slijedi Velika Pustolovina očito
čiko i rubini na visini, puno jači dojam nego na skenu. odlični iskeženi živi mrtvaci. najžilaviji i najneuštiviji do sad
VALTER Posted - 18/03/2015 : 08:15:54
'Žezlo Tin-Hinan' po svojoj strukturi dosta podsjeća na 'Tajnu Fride Lang' (prvu svesku Bosellijevog 'Vampira'). Ondje smo imali: prolog u zapadnoj Mađarskoj s natprirodnim / horor događajem - pismo pukovnika Korasija Zagoru - večera s Korasijem i Samiš-pašom i noćni napad s otmicom.
velka031 Posted - 17/03/2015 : 22:16:04
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by velka031

Na temelju listanja mogu reći da je Rubini stvarno odličan. Jedan od onih crtača koji nije ferrijevac, ali ga se mora voljeti.



cek da vidis kako je uradio epizodu sa T-Reksom



Vidio sam i to na forumu, dobri ljudi uvijek sve postave
Tako mlad, a već tako dobar crtač.
kasper Posted - 17/03/2015 : 22:11:58
quote:
Originally posted by velka031

Na temelju listanja mogu reći da je Rubini stvarno odličan. Jedan od onih crtača koji nije ferrijevac, ali ga se mora voljeti.



cek da vidis kako je uradio epizodu sa T-Reksom
velka031 Posted - 17/03/2015 : 22:06:16
Na temelju listanja mogu reći da je Rubini stvarno odličan. Jedan od onih crtača koji nije ferrijevac, ali ga se mora voljeti.
kasper Posted - 17/03/2015 : 20:11:37
quote:
Originally posted by velka031

Obavezno od Rubinija pročitaj Kameni div... Nećeš se razočarati



odlican
velka031 Posted - 17/03/2015 : 19:59:13
quote:
Originally posted by DODSFERD

Danas sam ga uzeo ali ću čitati tek kada se kompletira priča. Za sada nisam odolio iskušenju pa sam ga barem prelistao, čini se da bi moglo biti zanimljivo ali ne sviđa mi se baš kako su Zagor i Chico nacrtani, možda je ipak potrebna faza privikavanja na crtača od kojega do sada još nisam ništa čitao.
Najvažnije da priča ne zakaže, ionako sam što se tiče crteža počeo prihvaćati sve, pod uvjetom da nije neka teška brljotina.
Nadam se dobrim stvarima ali neću podignuti letvicu previsoko u očekivanjima da ne bude razočaranja.



Obavezno od Rubinija pročitaj Kameni div... Nećeš se razočarati
DODSFERD Posted - 17/03/2015 : 19:04:00
Danas sam ga uzeo ali ću čitati tek kada se kompletira priča. Za sada nisam odolio iskušenju pa sam ga barem prelistao, čini se da bi moglo biti zanimljivo ali ne sviđa mi se baš kako su Zagor i Chico nacrtani, možda je ipak potrebna faza privikavanja na crtača od kojega do sada još nisam ništa čitao.
Najvažnije da priča ne zakaže, ionako sam što se tiče crteža počeo prihvaćati sve, pod uvjetom da nije neka teška brljotina.
Nadam se dobrim stvarima ali neću podignuti letvicu previsoko u očekivanjima da ne bude razočaranja.
tinton Posted - 17/03/2015 : 18:06:45
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by D.J.

Obrnuto od Morske Strave, koja ima fantasticnu prvu svesku, ali kasnije pada pogotovo u drugoj svesci, berem meni.
Ovdje od druge pa do kraja, gas do daske.




Meni je Morska strava neuporedivo bolja od Skiptra Tin Hinan. I to ne govorim ni zbog kakve nostalgije, jer sam Morsku stravu prvi put procitao u izdanju Odabranih prica Veselog cetvrtka. Morska strava je prava pravcata avantura, dok je Skiptar Tin Hinan veliko razocarenje.
Lepo je videti Bosselija ponovo na serijalu ali mogao je da napravi i mnogo bolju pricu od ove.


Ma nas dvojicu su zeznule najave i očekivanja.
Sad ću ponovno ovo pročitati da budem u toku s Ludensovcima i nekako mislim da će biti bolje.
dzoni Posted - 17/03/2015 : 17:58:44
cekaces tako na svakoga zagora u narednih 3 godine i vise
Cromwell Posted - 17/03/2015 : 17:26:09
Za sada sam jako zadovoljan premda je ovo samo preview. Iz nekog razloga sam u Darwood dijelu stripa imao osjećaj čitanja Vampira SD 61. Ne znam zašto, vjerojatno ista šablona pripovjedanja.
Rubini fenomenalan!
Nakon dugo vremena opet jedva čekam sljedeću epizodu! A to je zapravo najbitnija stvar u cijeloj priči.
going going Posted - 17/03/2015 : 15:35:27
quote:
Originally posted by D.J.

Obrnuto od Morske Strave, koja ima fantasticnu prvu svesku, ali kasnije pada pogotovo u drugoj svesci, berem meni.
Ovdje od druge pa do kraja, gas do daske.




Meni je Morska strava neuporedivo bolja od Skiptra Tin Hinan. I to ne govorim ni zbog kakve nostalgije, jer sam Morsku stravu prvi put procitao u izdanju Odabranih prica Veselog cetvrtka. Morska strava je prava pravcata avantura, dok je Skiptar Tin Hinan veliko razocarenje.
Lepo je videti Bosselija ponovo na serijalu ali mogao je da napravi i mnogo bolju pricu od ove.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000