forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 superheroji.com.hr - trebamo suradnike (opet)!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Zagor12 Posted - 15/02/2015 : 15:09:30
Da odmah raščistimo, ne pokušavam se reklamirati na forumu ili oteti istome publiku, to mi nije ni nakraj pameti, nego trebam pomoć.

Ja i moj prijatelj planiramo startati website o superherojima s naglaskom na comic book filmove i serije, ali i stripove, kao što rade neki strani sajtovi, a mi sada želimo napraviti nešto naše. S obzirom na količinu aktivnosti koju želimo postići, trebaju nam suradnici koji su voljni pisati vijesti za stripove i recenzije za TV serije o superherojima ili općenito stripovima, a pošto zaista nikoga ne poznajemo u našemu okruženju tko bi bio voljan to raditi primorani smo okrenuti se članovima ovog foruma. Pa, ako netko želi pomoći, nek' se javi na PM.

Evo linka na radnu verziju sajta na kojemu još nema ništa (free domena, ako sajt uspije budemo kupili pravu) i link na forum koji je (također free) već sad u pogonu i na njega se može registrirati tko hoće. I spameri su dobrodošli.

http://superheroji.weebly.com/
http://superherojicom.boards.net/

I još jednom da ponovim, nije mi do reklame, već do suradnje i pomoći. :)
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Zagor12 Posted - 24/08/2015 : 21:37:15
Hvala sergeju i profi na aktivnosti!
Zagor12 Posted - 23/08/2015 : 23:52:56
Forum je napokon sređen i prilagođen novome sajtu: http://superherojicom.boards.net/

Tko želi, neka dođe, treba nam podrška - još uvijek.

Šest mjeseci kako radimo ovo i bez ikakve promocije imamo oko 200 ljudi koji nas prate, 251 objavu na (novom) sajtu i solidan broj sesija po tjednu. Ide sporo, ali bit će bolje. Uskoro idu oglasi po lokalnim sajtovima, glas će se proširiti, a s time i naša misija.
WOLF-HUNTER Posted - 31/03/2015 : 14:15:11
Mogo bi ja tu uskociti ali trebam se prvo incormisati oko nekoliko tih stranica...
Zagor12 Posted - 30/03/2015 : 22:39:06
Ljudovi, treba nam netko tko je voljan općenito pisati novosti na našem novom sajtu jer ne stižemo sve sami http://superheroji.com.hr/ . Potrebna je osnovna gramatička pismenost i upućenost u relevantne izvore novosti u vidu sličnih stranih sajtova itd.
Zagor12 Posted - 19/02/2015 : 15:50:21
Evo ga! Napokon je ušminkan i u potpunoj funkciji, a sad hoće li propasti ili će zaživjeti budemo vidjeli.

WOLF-HUNTER Posted - 18/02/2015 : 23:55:23
Ma napredovat će stranica i forum, evo već se okupljamo...
IGMAN2 Posted - 18/02/2015 : 23:01:23
Nemam baš taj tvoj utisak, ali sviđa mi se da si čvrsto odlučio
U svakom slučaju želim da ti sajt zaživi (ako zbog ničeg drugog, onda zbog mene- volim SH)
sergej773 Posted - 18/02/2015 : 22:51:42
Kako nemaju publiku u nas, kad su bioskopi od osamdesetih na ovamo gotovo uvek puni kada se prikazuje superherojština?
Zagor12 Posted - 18/02/2015 : 22:51:09
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by sergej773

Jel dobar ovaj što sam ga otvorio o Iron Man- u (2008)



Jel pitaš za Iron Mana kojeg si pisao u Hulkovom topicu, ili...

Zagorče, ne znam koliko si svjestan činjenice da superheroji nemaju baš nikakvu prođu na području ex Yu; i da je Hrvatska je jedna od rijetkih zemalja na svijetu u kojoj ne može opstati ikakvi superherojski strip.
Čemu onda otvarati novi website o stvarima koje ovdje nikog ne zanimaju?
Isto to si mogao raditi i u sklopu Stripova.com, ionako će to većina čitatelja i suradnika biti sa ovog sajta.
Lijepo je što si si našao hobi, ali...



Stripove nitko ne čita, doista, ali filmove i serije svi gledaju, posebno mlađa populacija, a na tome se baziramo. Superjunaci su jako popularni, ali ne u papirnatom obliku. Isto tako želimo zastupati i stripove i ne zapostaviti ih pored ova dva neusporedivo jača medija, ali trenutno okupljamo tim koji će se baviti time.
IGMAN2 Posted - 18/02/2015 : 22:44:41
quote:
Originally posted by sergej773

Jel dobar ovaj što sam ga otvorio o Iron Man- u (2008)



Jel pitaš za Iron Mana kojeg si pisao u Hulkovom topicu, ili...

Zagorče, ne znam koliko si svjestan činjenice da superheroji nemaju baš nikakvu prođu na području ex Yu; i da je Hrvatska je jedna od rijetkih zemalja na svijetu u kojoj ne može opstati ikakvi superherojski strip.
Čemu onda otvarati novi website o stvarima koje ovdje nikog ne zanimaju?
Isto to si mogao raditi i u sklopu Stripova.com, ionako će to većina čitatelja i suradnika biti sa ovog sajta.
Lijepo je što si si našao hobi, ali...
Zagor12 Posted - 18/02/2015 : 22:13:53
quote:
Originally posted by sergej773

Jel dobar ovaj što sam ga otvorio o Iron Man- u (2008)



Sasvim je u redu, samo što bismo se prvo trebali orijentirati na ove nadolazeće! :)
sergej773 Posted - 18/02/2015 : 22:02:33
Jel dobar ovaj što sam ga otvorio o Iron Man- u (2008)
Zagor12 Posted - 18/02/2015 : 20:40:47
quote:
Originally posted by sergej773

Mogu ja otvarati teme, samo preciziraj kakve, odnosno o čemu.



Pa, pošto ima npr. gomila filmova/stripova/tv-serija o superherojima, treba mi netko tko će pored mene i Prleta otvarati teme s uvodnim postovima kao što su recimo http://superherojicom.boards.net/thread/16/flash-2014 , ništa fancy: samo uvodni post, fotka i kratki opis, link od IMDb-a i to je to. Kada obuhvatimo sve moći ćemo pičiti po raspravama koliko hoćeš. Možemo već sada po ovima koje su otvorene.
sergej773 Posted - 18/02/2015 : 20:35:29
Mogu ja otvarati teme, samo preciziraj kakve, odnosno o čemu.
Zagor12 Posted - 18/02/2015 : 20:32:22
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Zagor12, evo ja se javljam da ti pomognem oko foruma :)



Odlično, registriraj se pa ćemo se dogovoriti!

Btw. ono što je tinton pitao, zašto mora navesti svoje ime, datum rođenja itd. - možete napisati nešto bezveze ako želite ostati anonimni.

I sada zaista trebam vašu pomoć, nije nikakva varka. Jel' mi netko može baciti kakav savjet kako da promoviram sajt i/ili forum? Jer mi se dogodilo nešto na mjestu gdje ima zaista mnogo publike (opširnije na http://superherojicom.boards.net/thread/18/kako-promovirati-website-forum), a pojma nemam što da sada radim.
WOLF-HUNTER Posted - 18/02/2015 : 20:28:07
Zagor12, evo ja se javljam da ti pomognem oko foruma :)
Zagor12 Posted - 18/02/2015 : 17:46:45
Eto ga, nakon par dana i već smo se ušaltali, pale su i prve dvije recenzije na sajtu, javilo se nekoliko ljudi za suradnju... Počelo je i bolje nego što smo očekivali. Hvala svima koji su pružili podršku!

Btw. trebaju mi ljudi koji bi uređivali forum i otvarali nove teme. Ako vas zanima registrirajte se i pošaljite mi pm (nickname Gole) pa ćemo se dogovoriti.
Zagor12 Posted - 16/02/2015 : 21:22:26
quote:
Originally posted by sergej773

#Zagor12 Samo trebaš biti strpljiv i ne posustajati, vremenom ćeš steći članove...



Ma forum mi čak i nije toliko bitan, iako bih bio jako sretan da dobije mnogo članova, koliko je website odnosno Facebook stranica preko koje se može privući najviše publike.
Zagor12 Posted - 16/02/2015 : 21:04:23
quote:
Originally posted by tinton

Zašto moram upisati pravo ime i datum rođenja?



Budem to pokušao srediti, čekaj.

Fakat ne znam, ne pojavljuje mi se nikakva opcija, jel' su ovo i drugi morali učiniti za vrijeme registracije?
tinton Posted - 16/02/2015 : 20:48:59
Zašto moram upisati pravo ime i datum rođenja?
sergej773 Posted - 16/02/2015 : 20:45:17
#Zagor12 Samo trebaš biti strpljiv i ne posustajati, vremenom ćeš steći članove...
Zagor12 Posted - 16/02/2015 : 20:35:02
Za podatke nema frke, imam desetak stranica s kojih crpim izvore, kao i raznih YouTube kanala itd. :)
Cuvam starudije Posted - 16/02/2015 : 19:48:59
Mislio sam na bazu podataka koja vec postoji. To bi ti sigurno moglo pomoci.
Zagor12 Posted - 16/02/2015 : 19:45:07
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Mislim da ovde mozes naci gomilu toga sto ti treba:
http://www.darkwood.co.rs/forum/index.php?board=69.0



Nisam aktivan baš na Darkwoodu ali ako netko jest može slobodno prenijeti poruku ako se ne sjetim svog passworda.
Zagor12 Posted - 16/02/2015 : 19:44:11
quote:
Originally posted by Felagund

Evo, javljam se i ja. Probat cu sudjelovat koliko budem imao vremena.



Odlično! Javi mi se na PM o tome što želiš pisati.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000