forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Rigor Mortis

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Zagor12 Posted - 01/04/2015 : 00:03:38
Evo čime se bavim u zadnje vrijeme. Nisam htio stavljati, ali eto, neka se nađe. U morbidnom se tonu nastavlja i dalje. Ispričavam se zbog nepisanja čćšđž, ali program u kojemu radim lettering i crtam ne prihvaća naša slova, jebiga.

Vrlo su dobrodošli komentari na crtež i slično.

#1



#2



#3

12   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tinton Posted - 11/05/2015 : 15:50:49
E da, "Kronike pokvarenih smradova". Tamo mi se tvoj crtež čini opuštenijim. Nekako je čišći, a opet ima tu atmosferu koju želiš postići.
Zagor12 Posted - 11/05/2015 : 06:41:59
quote:
Originally posted by tinton

Ma malo podsjeća, ne znači da nije dobro. Meni je kod tebe zanimljiviji crtež od priče. A crtež mi je ipak bio bolji u tvom zadnjem uratku (kako li se zove?) nego ovdje. Ipak, to je samo moj dojam.



Zadnji uradak? Kronike Pokvarenih Smradova? Još ih uvijek crtam, ali sporo ide. Vidiš, meni se baš ovdje više sviđa crtež, više se trudim i manje-više sam zadovoljan nacrtanim s obzirom na moje (trenutne) mogućnosti.
tinton Posted - 10/05/2015 : 18:29:57
Ma malo podsjeća, ne znači da nije dobro. Meni je kod tebe zanimljiviji crtež od priče. A crtež mi je ipak bio bolji u tvom zadnjem uratku (kako li se zove?) nego ovdje. Ipak, to je samo moj dojam.
Zagor12 Posted - 10/05/2015 : 17:48:37
quote:
Originally posted by Deers

u odrazu su ti tetovaže ne krivom mjestu i ne zrcaljene



Moguće da sam se zajebao pošto sam htio da taj kadar promatramo iz prvog lica.

@tinton: Nemam pojma, nisam uzimao Sin City kao uzor. Možda zbog tona.
tinton Posted - 10/05/2015 : 17:11:01
Zašto me ovo podsjeća na Sin city?
Deers Posted - 10/05/2015 : 16:55:25
u odrazu su ti tetovaže ne krivom mjestu i ne zrcaljene
Zagor12 Posted - 10/05/2015 : 16:09:34
#5

Zagor12 Posted - 05/04/2015 : 19:05:13
#4

King Warrior Posted - 01/04/2015 : 16:32:16
Vazi. Samo nastavi, pratimo te. ;)
Zagor12 Posted - 01/04/2015 : 14:35:31
Hvala obojici na lijepim riječima!

@KW: Slažem se da je ubojičin karakter već dosta izlizan, ali opet, mnogo je faktora odlučivalo o takvoj karakterizaciji lika, a zašto je tako filozofski nastrojen ćeš otkriti kasnije (nije bez razloga takav). Ali kužim što si želio reći. Bit će on i maderfaker i pametnjaković!
King Warrior Posted - 01/04/2015 : 14:24:40
Vidi se napredak, solidan crtez i prica izgleda bas zanimljiva. Jedina primjedba je sto je ovaj grozni psihopata kliseiran u poetu i filozofa.
Znam da pokusavas s time da podaris stripu dublji smisao, ali ispada upravo suprotno. Sta ja znam, mislim da bi bolje bilo da je on pravi madafaker, bas onako kako i izgleda, bez razmisljanja i dijaloga u Sekspirovom stilu.
Zox Posted - 01/04/2015 : 13:31:00
Meni se jako sviđa. Tekst je pogotovo vrlo dobro napisan i upečatljiv, a stil crteža odgovara priči. To kako si zamislio stil, iako nije baš moj cup of tea, je isfurano koliko treba.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000