forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Terminator: Genisys - 1.7.2015

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
nagor Posted - 22/05/2014 : 20:43:11


“Kind of like Back to the Future, the Terminator: Genesis script folds into the first film in the series…. There’s a scene in the script where literally, we see the scene in the first Terminator where Arnold steps out, the punks threaten him, he rips Bill Paxton’s heart out and takes his clothes and wanders off. And as soon as that scene ends, another Arnold Schwarzenegger who’s older, and bearded and a very different version of the Terminator, comes walking in from the other side and plays another scene, right at the scene of that first incident.”


IMDB link: TERMINATOR: GENESIS

Prvi dio nove trilogije.

Nekako se stvari vraćaju na početak. Nove zavrzlame sa putovanjem kroz vrijeme, ali misija je ista - zaštititi Sarah Connor i poraziti Skynet. Schwarzenegger ponovno u ulozi, koja je veća i od njega samoga. Navodno će u filmu biti nekoliko posveta prvome i drugome Terminatoru i to na način da će likovi iz ovog dijela, putujući kroz vrijeme, biti prisutni u nekim od najpoznatijih scena iz prva dva filma. Već to je dovoljno za hype među fanovima.

Da li će biti bolje od zadnjeg pokušaja? Teško da može biti gore. Da li će biti solidno? Teško reći. Sumnjam. Znam samo da sam veliki fan serijala i da mi je ovo najiščekivaniji film 2015e.

Redatelj:
Alan Taylor (Thor: The Dark World (2013))

Glavne uloge:
Arnold Schwarzenegger (the Terminator),
Emilia Clarke (Sarah Connor),
Jason Clarke (John Connor),
Jai Courtney (Kyle Reese).











Autori filma neće umjetno pomlađivati Švarcija odnosno scenarij je uzeo u obzir činjenicu da je Arnold ostario.

http://screenrant.com/arnold-schwarzenegger-terminator-reboot-character-aged/

If Terminator flesh ages slower, as Schwarzenegger suggests, that means the older/reprogrammed model will have endured decades worth of adventures and experiences. Recent rumors even suggest those adventures will see the T-800 character secretly watching over an unknowing Sarah Connor her entire life.

The balance between artificial intelligence and human nature has become one of the most intriguing aspects of the series and, given the amount of “humanity” that John Connor’s T-800 learned in Terminator 2: Judgement Day (which occurred over the course of several days), it’s exciting to think about how a reprogrammed T-800 might view its existence after spending decades online.


Ovo mi zvuči jako zanimljivo. T-800 model, koji je u tajnosti čuvao Sarah Connor 30ak godina. Zbog toga je njegovo tkivo ostarilo. Ima smisla. Možemo pretpostaviti da će mu biti uključen onaj čip za učenje emocionalne inteligencije i da će ovaj T-800 biti najljudskiji po ponašanju od svih dosadašnjih modela.

Navodno će J.K. Simmons glumiti detektiva, koji godinama prati i istražuje čudan slučaj Sarah Connor.


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dante Posted - 22/01/2017 : 19:43:23
Vjerojatno ce aktivno sudjelovati na scenariju i definitivno biti glavni producent. Mozda jos T3 prodje u canon, ali ako uklone Salvation i Genisys necu izgubiti sna.
Windwalker Posted - 22/01/2017 : 19:42:42
quote:
Originally posted by dante

Jos kad bi Cameron mogao izbrisati i moje sjecanje da sam ikad gledao Genisys...


Slažem se.
Koliko god Salvation dosadan i nepotreban bio, Genysis je užasno trash govno koje nije smjelo vidjeti svjetlo dana.
doom Posted - 22/01/2017 : 16:52:13
Pise da je moguce da ce biti nastavak dvojke (sto znaci negiranje ovih drugih nastavaka). Sad ko zna koliko ce sam Cameron sudjelovati u tome, samo na svakom scenariju za avatarove nastavke radi nekoliko pisaca dok je on najvise posvecen sequelu koji se spominje za 2018.-tu. Ali vjerujem kako on nebi dopustio da mu se nekakav trash provuce kroz prste. Svi njegovi filmovi koje sam pogledao su u pravilu dobri do odlicni.
dante Posted - 22/01/2017 : 15:00:07
Jos kad bi Cameron mogao izbrisati i moje sjecanje da sam ikad gledao Genisys...
supermark Posted - 22/01/2017 : 14:37:21
quote:
Originally posted by doom

http://io9.gizmodo.com/the-terminator-will-be-back-thanks-to-james-cameron-and-1791450063

Ja zadovoljan ako se Cameron vrati. Cak i da film ne bude u rangu dvojke, sigurno ce biti gledljiv. Samo kako ce to on sve stici kad ima u planu cak cetiri avatara..



u rangu dvojke sigurno neće biti
takva filmčina se stvara jednom u karijeri,
ali svejedno očekujem odličan film
nagor Posted - 22/01/2017 : 14:09:41
Eh, kad bi se barem Cameron vratio. Nadamo se...
doom Posted - 22/01/2017 : 13:38:42
http://io9.gizmodo.com/the-terminator-will-be-back-thanks-to-james-cameron-and-1791450063

Ja zadovoljan ako se Cameron vrati. Cak i da film ne bude u rangu dvojke, sigurno ce biti gledljiv. Samo kako ce to on sve stici kad ima u planu cak cetiri avatara..
doom Posted - 11/09/2016 : 20:54:23
UF, i ja tek sad pogledao ovaj film. Cetvorka je bila popljuvana od vecine, ali meni je cetvorka u usporedbi sa ovim neusporedivo napetiji film. Cijelo vrijeme kao da se nista ne dogadja. Cijenim sto se pokusalo nesto novo, ali to apsolutno nikako nije funkcioniralo. One fraze poput "come with me if you want to live" se ne bi trebali stalno ubacivati. U ovom filmu mi je to bas diglo zivac. Arnolda treba pomladiti na setu, a to danas, hvala Bogu je itetkako izvedivo. Bolje da se sada svi ostave ovoga i eventualno cekati Camerona 2019. ako se to njemu naravno bude dalo buduci da radi na 4 nastavka Avatara.
Oki Posted - 08/09/2016 : 13:25:09
Već dva mjeseca sam jedva čekao da pogledam ovaj film i evo, konačno sam ga pogledao.
Po komentarima sam očekivao film lošiji od svojih prethodnika, ali da će biti ovako loš, to stvarno nisam mislio.
Pisalo se da je priča konfuznija i kompliciranija, ali ja to ne bih tako nazvao.
Priča je jednostavno slaba i vidi se da je scenarij odrađen brzinski sa ciljem komercijalizacije terminator franšize, t.j. ovo je film bez duše i sada samo mogu nastaviti štancati nastavke u kojima kvaliteta scenarija neće uopće biti bitna.
Još bih rekao pokoju o glumcima...
Ovaj što glumi Kylea Reesa kao da su ga skinuli negdje sa kombajna u nekoj kukuruzi i dali mu ulogu.
Ova mala što glumi Sarah Conor mi se čini kao dobra glumica, ali nekako mi jednostavno nema facu za Sarah Connor iako malo liči na Lindu Hamilton.
John Connor bi trebao imati facu mučenika, a ovaj od prve ima njušku negativca.
Arnold je stari prdonja i nije više za glumu, a sve scene s njim koje su trebale imati neku humorističku notu su isiljene i potpuno neuvjerljive.

Mnogi efekti i kompjuterske animacije u filmu nisu na nivou ovakvog kino "blockbustera", a i potjere, razni dueli i borbe su amaterski i bezlično odrađeni.


nagor Posted - 02/09/2016 : 23:45:48
Arnijev dugo skrivani "grijeh" u u ulozi terminatora.



http://www.etonline.com/news/197066_arnold_schwarzenegger_son_joseph_baena_recreates_iconic_terminator_2_scene/
nagor Posted - 29/08/2016 : 14:56:57
In other news:

https://skynetsarmy.wordpress.com/2016/05/19/terminator-2-3d-2016-new-details-are-announced-including-two-new-video-games/
nagor Posted - 29/08/2016 : 14:54:46




29. avgust

Sretan Judgment Day svima koji slave!
nagor Posted - 11/04/2016 : 18:48:40
Tračak nade.

http://www.theterminatorfans.com/gale-anne-hurd-talks-about-new-terminator-movie-collaboration-with-james-cameron/

Možda jednog dana...

“​Jim Cameron has an exclusive deal with 20th Century Fox, my deal is with Universal, so [right now] there’s no collaborating. On the other hand, we’re still close friends – and I hosted him and his son on the set of The Walking Dead. One day, you never know – maybe one day we’ll get Terminator back.​”
dante Posted - 13/11/2015 : 10:20:40
Prema ovom abortusu T3 je Gradjanin Kane.
Dobar je za usputne i slucajne gledatelje koji inace nisu fanovi serijala, i za Alzheimerove pacijente koji nece skuziti kad im film pljune u lice.
PijaniPatak Posted - 13/11/2015 : 08:41:45
Ali, kao i uvek, pogodiše ga u sredu.
nagor Posted - 11/11/2015 : 23:27:36
https://www.youtube.com/watch?v=VXjz_G6FUrg

Ovo je čak i preblago...
night Posted - 22/08/2015 : 10:35:35
Osim Arnolda i par scena, koje su vecinom omazi, nisam nesto odusevljen. Naravno da je daleko od T1 i T2, ali nije ni totalna katastrofa - moze da se odgleda i ubije vreme.
PijaniPatak Posted - 15/08/2015 : 17:13:13
Pogledao u miru i tišini doma svoga...Menjam mišljenje iz "ok" u "neviđeno đubre"
supermark Posted - 12/08/2015 : 16:28:35
Tonto Posted - 12/08/2015 : 14:44:27
Ne znam jel ja starim pa sam s godinama sve kritičniji, ne znam jel zato imam osjećaj da nisam gledao dobar film sto godina... (dobro ajde, bilo je nekih koji su mi se svidjeli.) Ne znam jel zbog godina il zbog vručine... al jedno znam: ovo je neviđeno SRANJE od filma.


točka
VALTER Posted - 26/07/2015 : 21:54:29
Tu se radi o njuejdžovskom relativizmu koji stremi da uništi kriterije. Ideja je to koju agresivno zastupaju pojedinci na ovom forumu.
manhunter Posted - 26/07/2015 : 19:41:58
quote:
Originally posted by VALTER

Sad će opet početi priča o ukusima, koja je iritantnija i gluplja od ovog filma.



Kada ne bismo diskutovali o ukusima, forumi ovog sveta ne bi ni postojali. I ne samo forumi.
supermark Posted - 26/07/2015 : 19:31:50
Predestination je bolji i od T4 i T5...
VALTER Posted - 26/07/2015 : 19:26:41
Sad će opet početi priča o ukusima, koja je iritantnija i gluplja od ovog filma.
manhunter Posted - 26/07/2015 : 18:47:15
Odgledao ga juče i kao što sam napisao na filmovi & co topicu, film je uvreda za mozak.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000