forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Tisak paket

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jaki Posted - 11/04/2013 : 13:32:42
gleda sam i ne čini mi se baš nešto povoljno:
http://www.tisak.hr/hr-HR/Proizvodi-i-usluge/Tisak-paket.html
21   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
edvin Posted - 07/03/2023 : 08:47:02
evo sad sam zvao, kažu iz Tiska da je bila greška u sistemu, pa da će mi vratiti novac.
ajde, dakle nisu poskupili.
jaki Posted - 06/03/2023 : 21:47:50
To te zajebala djelatnica.
Naplatila ti ambalažu 0,80 centi.
edvin Posted - 06/03/2023 : 20:42:37
Danas sam platio S tiask paket najavaljen preko interneta 3,59eu umjesto 2,79eu, što je poskupljenje od skoro 30%.
Čisto da se zna, obzirom da im online cjenik još nije promjenjen.
Gospođa na Tisku mi je rekla da je danas poskupjelo.
...
Ne vjerujem da su me prevarile jer sam dobio račun.
Trebalo ih prijaviti, kad bi to imalo smisla, za držanje krivih cijena online,(lažno reklamiranje).
ps. vjerojatno su svi već primijetili koliko se S paket smanjio s godinama.
DODSFERD Posted - 01/05/2015 : 21:29:57
Ovo je odlična pogodnost iako vrlo vjerojatno neću koristiti uslugu na međunarodnoj razini, ali imam dosta dobra iskustva sa pošiljkama unutar HR.
jaki Posted - 01/05/2015 : 13:32:31
ja volim ležat
boddhisatva Posted - 01/05/2015 : 12:02:52
quote:
Originally posted by jaki

unutra/vani.
to mi je važnije nego li vani/unutra



ti si misionarski klasičar
jaki Posted - 01/05/2015 : 11:48:33
unutra/vani.
to mi je važnije nego li vani/unutra
boddhisatva Posted - 01/05/2015 : 09:27:41
Vidio sam, ali uzimam sad stvar sa skepsom
Jer ono sto me interesira je da li je to samo jednosmjerno (RH prema vani) ili i dvojsmjerno (+ vani prema Tisak trafikama u RH)
jaki Posted - 01/05/2015 : 00:49:30
Najbogatiji hrvatski biznismen, Ivica Todorić dosjetio se još jednoga načina kojim će proširiti svoj biznis i carstvo. Naime, Tisak je proširio svoju uslugu i od sada svojim korisnicima nudi novu pogodnost – slanje paketa u bilo koju zemlju svijeta s bilo kojeg kioska Tiska. U uslugu je uključena dostava paketa na kućnu adresu primatelja.

Cijena ambalažne kutije uključena je u cijenu slanja paketa, što je još jedna od pogodnosti. Tako će cijena za slanje S paketa (200 x 200 x 150 mm) u zemlje regije – Bosnu i Hercegovinu, Srbiju, Crnu Goru ili Sloveniju iznositi 95 kn, a slanje dokumenata iznosi 85 kn.

http://www.tisakpaket.hr/hr-HR/TISAKpaket-s-kioska-u-svijet.html
Ovo je super povoljno u odnosu na HP
brko17 Posted - 09/05/2014 : 11:21:25
Da,a u par navrata sam doma slozio u svoju kutiju, paket, kartone koje zatim ubacim u onu njihovu TISAK kutiju
Obi-wan Posted - 09/05/2014 : 08:53:25
quote:
Originally posted by brko17

Hm ja sam slao pakete preko Tiska, uredno slozio paket doma, isprintao obrazac i poslao(nisam nista morao vuci u kiosk, vecinu fino obavio doma). Jedino sto dostava ponekad predugo traje.


Daju ti kutiju da nosiš kući i pakiraš ?
brko17 Posted - 09/05/2014 : 08:43:02
Hm ja sam slao pakete preko Tiska, uredno slozio paket doma, isprintao obrazac i poslao(nisam nista morao vuci u kiosk, vecinu fino obavio doma). Jedino sto dostava ponekad predugo traje.
Obi-wan Posted - 09/05/2014 : 08:12:34
Dugo sam se othrvavao slanju preko tiska i odbijao kupce, no nedavno sam popustio.
I nije tako strašno...
Cons:
- pakiranje na licu mjesta (po potrebi i na podu), dok ljudi gaze oko vas i nestrpljivi su
- nemogućnost urednog pakiranja sa imobilizacijom robe koja se može postići kako treba samo kod kuće
- nešto sporija dostava (nije strašno)
- nije pogodno za vrijednije stvari (iznad 500 kn.)
Pros:
- dobijete kutiju za paket
- cijena je nešto manja (10 ili 15 kn.), a vrijednost možete staviti na 500 kn.
- možete kod kuće ispuniti online obrazac i poslati primatelju pa on može pratiti paket. Također obrazac isprintate pa s njim na kiosk (ne morate popunjavati na licu mjesta)
- u kiosku je nešto manja gužva nego na pošti
- možete birati kiosk sa ljubaznom prodavačicom dok je pošta uglavnom samo jedna
jaki Posted - 12/04/2013 : 22:57:39
zašto ne?dućan,banka,pošta a i prodaju tiskovine još uvijek
wolf Posted - 12/04/2013 : 20:20:40
Ništa od toga.
Pa kako oni zamišljau da će bračni suputnici/ljubavnici slati si erotska pomagala pakirajući na ulici??




Todorić se malo previše usprokletio za profitom, jer sad je uveo i bankomat usluge.
jaki Posted - 12/04/2013 : 10:16:12
quote:
Originally posted by Obi-wan

Amaterizam u svojem najboljem... Baš je zgodno nositi makaze, selotejp, adresu, foliju, novine, stiropor i pakirati na ulici dok ljudi prelaze preko tebe...


Nisu oni računali na nas šta šaljemo glancere
Stvarno je nezgodno nositi materijal za popunu(novine,stiropor,zračne mjehuriće) viška prostora u kutiji po gradu.Selotejp valjda ima na kiosku?
Poli Posted - 12/04/2013 : 09:36:19

Pa treba im kontrola da se ne bi vrsila distribucija koke, horsa, pilsa etc (mozda i konjetine?). preko tih paketica. :DDD

Obi-wan Posted - 12/04/2013 : 09:14:15
Amaterizam u svojem najboljem... Baš je zgodno nositi makaze, selotejp, adresu, foliju, novine, stiropor i pakirati na ulici dok ljudi prelaze preko tebe...
Otto Kraus Posted - 12/04/2013 : 01:31:58
Mislim da ne,moraš pakovati pred njima,a dobijaš kutiju od njih...robna razmjena.Kupiš malu/srednju/veliku kutiju oni ti u znak zahvalnosti prevezu tvoj mali/srednji/veći paket.
Mali_Mate Posted - 11/04/2013 : 18:24:46
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Primio paket prije par dana...Kao prvo ,nisam zadovoljan brzinom dostave(iako su naveli da vrijeme dostave ne vrijedi za otoke),od Slavonskog Broda do Raba putovao je četiri dana(obično preko pošte stiže za dan ili dva).
Deset kuna u promotivnom periodu je ok cijena,jedina glupost što moraš pred njima slagati paket,a i postupanje nježnih vozača tiska mi ne ulijeva preveliko povjerenje.

Ostajem vjeran hp-u,uglavnom.



sta ne mozes donjet doma zapakirani paket i predat ga tamo?
Otto Kraus Posted - 11/04/2013 : 16:45:42
Primio paket prije par dana...Kao prvo ,nisam zadovoljan brzinom dostave(iako su naveli da vrijeme dostave ne vrijedi za otoke),od Slavonskog Broda do Raba putovao je četiri dana(obično preko pošte stiže za dan ili dva).
Deset kuna u promotivnom periodu je ok cijena,jedina glupost što moraš pred njima slagati paket,a i postupanje nježnih vozača tiska mi ne ulijeva preveliko povjerenje.

Ostajem vjeran hp-u,uglavnom.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000