forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Oh my gosh...Eurosong!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
manhunter Posted - 08/03/2009 : 23:09:04
Predstavnik Srbije za pesmu Evrovizije.....

http://www.youtube.com/watch?v=xdKYcFxTKMg
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Imrahil Posted - 04/03/2024 : 15:16:47
Još kad bi Breskvica znala da peva.
King Warrior Posted - 03/03/2024 : 13:30:54
@Alex, ne bih rekao da je pozeljno biti u manjini kad se o Evroviziji radi.
manhunter Posted - 03/03/2024 : 13:08:47
Neće Srbija ni ući u finale, kako mi se čini.
alexts Posted - 03/03/2024 : 12:50:28
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by alexts

Kod nas pobedi najbolja pesma. Lepo.


Rekao bih da si u ogrooomnoj manjini s tim misljenjem.
Breskvica je apsolutni favorit kod naroda i izazvala je veliku medijsku paznju i na zapadu. Moderna etno muzika, sjela je ljudima kao budali samar.
Naravno, previse kontroverzan tekst da se s tim ide u Evropu. Stvarno ne znam koja je budala mislila da im ovako nesto moze proci. Steta zbog dobre muzike, samo da je ljubavni tekst ubacen, mislim da bi pjesma imala dobru sansu cak i za pobjedu.
Kasno Marko na Kosovo dodje, tako i ovi iz zirija su morali da naprave kompromis i puste u Evropu neku drugu pjesmu.
Kakve sanse ima jedna pjesma, koja ni tvom narodu nije najbolja.
Ove godine takodje, pisi propalo.



Pa, nije problem biti u manjini, kad je muzika u pitanju. Štaviše, poželjno je.
Samo ne bih rekao da je ogromna manjina, jer je pobednička pesma bila druga kod publike, što znači da je i među gledaocima dobro prošla.
Inače, svako voli da pobedi njegov favorit, makar bio i neprimećen.

Što se čuvene Breskvice tiče, iako nisam fan takve muzike, ova pesma je sasvim dobra, mada ja nisam da takav tip pesama bude na Eurosongu, ni kod drugih zemalja, uopšte. Etno.
King Warrior Posted - 03/03/2024 : 07:09:51
quote:
Originally posted by alexts

Kod nas pobedi najbolja pesma. Lepo.


Rekao bih da si u ogrooomnoj manjini s tim misljenjem.
Breskvica je apsolutni favorit kod naroda i izazvala je veliku medijsku paznju i na zapadu. Moderna etno muzika, sjela je ljudima kao budali samar.
Naravno, previse kontroverzan tekst da se s tim ide u Evropu. Stvarno ne znam koja je budala mislila da im ovako nesto moze proci. Steta zbog dobre muzike, samo da je ljubavni tekst ubacen, mislim da bi pjesma imala dobru sansu cak i za pobjedu.
Kasno Marko na Kosovo dodje, tako i ovi iz zirija su morali da naprave kompromis i puste u Evropu neku drugu pjesmu.
Kakve sanse ima jedna pjesma, koja ni tvom narodu nije najbolja.
Ove godine takodje, pisi propalo.
alexts Posted - 03/03/2024 : 01:58:44
Kod nas pobedi najbolja pesma. Lepo.
Oki Posted - 17/02/2023 : 13:32:47
[url=https://postimages.org/][/url]
Ovogodišnji faŠČnik😁
Oki Posted - 14/02/2023 : 09:35:57
[url=https://postimages.org/][/url]
Oki Posted - 14/02/2023 : 07:56:49
[url=https://postimg.cc/fJZrVGKg][/url]
Deers Posted - 12/02/2023 : 15:32:42
vukozec Posted - 12/02/2023 : 15:10:39
Ko kaže da Let 3 već godinama nisu složili dobru melodiju? Kmečanje raznih dušobrižnika i čuvara dobrog ukusa su naljepša melodija za moje uši :)
manhunter Posted - 12/02/2023 : 15:02:15
Ni najmanje mi se ne dopada ovo od Let 3. Konceptualno može proći jednom (vidi pod Konstrakta), ali ovo je možda isuviše arty. Plašim se da neće ni u finale ući. Jedino ako na nastupu ne budu ponovili performans iz "onog" videa koji je zabranjen.
Oki Posted - 12/02/2023 : 15:01:00
[url=https://postimg.cc/hzSrY8fk][/url]
izivko Posted - 12/02/2023 : 14:58:09
Dobar nastup, moderan pristup. Vidi se da Hrvati pripadaju Zapadu. Za pobjedu ipak neće biti dovoljno, fali ovo: od 1.00

Tonto Posted - 12/02/2023 : 13:55:30
vukozec Posted - 12/02/2023 : 13:49:48
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Tonto

...ili da citiram frenda: ovo je laibach za sirotinju.



I htio sam napisati nešto u stilu Let 3 je Laibach, samo nemjerljivo zabavniji, slušljiviji i maštovitiji.

Laibach je Let 3 za zapadnu buržoaziju, kojoj već 40 godina prodaju jednu te istu foru :p


Meni je svejedno, ne volim ni laibach. Spojim vas pa se svađajte.



Jasno da te ne zanimaju ni jedni ni drugi kad su nastali nakon 1975. u kojoj je tvoj ukus ostao :)
Paka01 Posted - 12/02/2023 : 13:48:41
Laibach mi je poprilično hit-or-miss, ovisi od albuma do albuma, neki su mi albumi odlični, neki užasni.
Međutim, mora im se priznati da imaju taj odličan faktor iznenađenja, jednostavno ne znaš šta ćeš sljedeće dobiti. Ne uklapaju se u nikakve okvire i super mi je ta neizvjesnost kod njih

EDIT:
Šta se tiče eurosonga, najveći fak-of eurosongu ikad su napravili crnogorci kad su poslali Ramba Amadeusa E ono je vrh!
Tonto Posted - 12/02/2023 : 13:47:12
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Tonto

...ili da citiram frenda: ovo je laibach za sirotinju.



I htio sam napisati nešto u stilu Let 3 je Laibach, samo nemjerljivo zabavniji, slušljiviji i maštovitiji.

Laibach je Let 3 za zapadnu buržoaziju, kojoj već 40 godina prodaju jednu te istu foru :p


Meni je svejedno, ne volim ni laibach. Spojim vas pa se svađajte.
vukozec Posted - 12/02/2023 : 13:42:31
quote:
Originally posted by Tonto

...ili da citiram frenda: ovo je laibach za sirotinju.



I htio sam napisati nešto u stilu Let 3 je Laibach, samo nemjerljivo zabavniji, slušljiviji i maštovitiji.

Laibach je Let 3 za zapadnu buržoaziju, kojoj već 40 godina prodaju jednu te istu foru :p
Qwertz Posted - 12/02/2023 : 13:35:17
Let 3
Napravili sprdnju od cijelog "natjecanja" i pobijedili hahahahahaha.
Zapravo me podsjećaju na one Talijane koji su bili pobijedili nedavno, samo su puuuuno bolji hahahahaha
Macbeth Posted - 12/02/2023 : 13:33:51
Jebiga, imaju nastup, ali ne i pjesmu.
Dok s druge strane, upravo obrnuto zamjeraju onim curama što pjevaju Neveru - dobra pjesma, stage presence nula.
Da ih je spojiti u jedno, hm?
Tonto Posted - 12/02/2023 : 13:27:46
...ili da citiram frenda: ovo je laibach za sirotinju.
Tonto Posted - 12/02/2023 : 13:19:01
Eurosong je cirkus, parada kiča i neukusa. Let 3 su cirkusanti koji su pogodili suštinu tog glupavog natjecanja. Ova pjesma je njihovo životno djelo jer je to sve što (danas) mogu, glupiranje odvesti do krajnosti. Rekli su europi: "hoćete overteatralne besmislene imbecilne pizdarije umotane u političku poruku - e pa to ćete i dobiti." Za mene su oni već pobjednici eurosonga.

Inače se slažem sa pakom, glazba koja ne može stajati sama za sebe nije dovoljno dobra glazba.
ken2 Posted - 12/02/2023 : 12:19:52
nisam ja ni napisao da je meni ovo njihov top, i meni su oni bolji bili do prije 15ak godina
ali nije baš ni da je zakurac
u dugo vremena nisu imali ništa bolje
Paka01 Posted - 12/02/2023 : 12:09:41
Ma može, naravno da može Uzmi KISS ili Alice Coopera kao primjer, izvođače koji su karijeru praktički izgradili na teatralnosti... No svejedno makneš li sve te elemente i upališ "naslijepo" te pjesme, još uvijek imaš dobre pjesme. Ma uzmi čak i raniji Let3, idalje imaš dobru muziku čak i kad makneš blesave kostime i sve što ide uz to. Ovo što su jučer prikazali nikako ne može u istu kategoriju s njihovim ranijim djelima. Naslijepo ta pjesma jednostavno ne funkcionira.

Mislim, da ne bi bilo zabune, meni su scenski nastupi super inače, ne bježim od toga. Volim što je KISS baš onako over-the-top, volim što koncerti King Diamonda izgledaju kao kazališna predstava s vrhunskom muzikom, Rammstein s onim vatrama i svime što ide uz to, itd itd... No oću reći da čak i kad se makne sve to, kad ostane samo "gola" muzika, to su idalje vrhunske stvari. Novi Let3 to jednostavno nije.

Naravno, sve ovo govorim iz svoje perspektive Poštujem tvoje stajalište, ne pokušavam te uvjeriti u suprotno.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000