forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Partizani - Jules - Integral

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
vknez Posted - 18/02/2015 : 11:25:47
to bih volio vidjeti u izdanju Fibre ili Libellusa...

''Godine 1975. započinje veliki pustolovno-akcijski serijal iz Drugoga svjetskog rata pod naslovom Partizani za nizozemskog izdavača Oberon iz Haarlema, odnosno za njegov strip-tjednik Eppo. Scenarij za prvu, pilot-epizodu napisao je Zvonimir Furtinger, sljedećih deset djelo su beogradskoga književnika, dramaturga i scenarista Đorđa Lebovića, dok su po jednu epizodu napisali Marcel Čukli i Ervin Rustemagić. Partizani su premijerno objavljivani u Nizozemskoj, a reprinti su tiskani u skandinavskim zemljama, Francuskoj, Belgiji, Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj i Indoneziji. Osim toga, u Nizozemskoj i u Indoneziji sve su epizode objavljene u sedam albuma u boji. Povodom četrdesete godišnjice oslobođenja Zagreba Vjesnik 1985. objavljuje album Partizani s tri epizode u crno-bijelome tisku. Suradnja s Oberonom trajala je sve do 1989. godine.''

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=34609

možda nekom izdavaču zapne ovaj topic za oko...













25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mogorovic Posted - 27/05/2015 : 22:04:28
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by mogorovic

Pa i drže se teme. Zar nije tema - Partizani!?



Zna se na što mislim



Pazi da te ne zatvore zbog delikta mišljenja!
mladjo Posted - 27/05/2015 : 15:22:22
quote:
Originally posted by mogorovic

Pa i drže se teme. Zar nije tema - Partizani!?



Zna se na što mislim
mogorovic Posted - 27/05/2015 : 14:45:20
Pa i drže se teme. Zar nije tema - Partizani!?
mladjo Posted - 27/05/2015 : 11:21:27
Dobro hajmo stati s politikom/partizanima/komunistima.
Držite se teme.
lwood Posted - 27/05/2015 : 11:19:17
pa šta da je formirana? koliko su imali oružanih akcija do napada na sssr?
jel ti stvarno misliš da bi staljin da zeleno svitlo za pobunu lokalnim kp-ima da ga hitler nije napa?
Poli Posted - 27/05/2015 : 11:15:22

To bas i nije istina. Kod nas je formiran OF (Oslobodilacka fronta) 27. aprila (travanj?) 1941, dok je USSR napadnuta tek 2 mjeseca kasnije.


lwood Posted - 27/05/2015 : 10:28:45
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Stvar je u tome što na području Jugoslavije partizanskog pokreta i antifašizma nije bilo, niti je moglo biti, bez komunista. Hebi ga, jedino su komunisti imali hrabrosti otvoreno se i bez kalkuliranja suprotstaviti okupatorima i narode povesti u oslobodilačku borbu, a ne biti oportunisti i čekati razvoj situacije, pa se prikloniti jačemu i nadati se da će ta strana biti pobjednička.

Grijehovi komunista sa samog kraja rata i poslije njega u tome baš ništa ne mijenjaju, jer su stvari jednostavno tako stajale. Tko je Mačeku bio kriv što nije poveo narod, nego je kenjkao, nećkao se i čekao. Hebi ga, prošla baba s kolačima i došao Tito pa kao komunist utemeljio partizanski pokret.





hm,oni su se aktivirali tek kad je hitler napa sssr.
Da nije ko zna šta bi bilo.
jaki Posted - 27/05/2015 : 10:21:59
quote:
Originally posted by adriano

svi ratovi se uvijek vode i radi vlasti, ali nisu svi spremni platiti baš svaku cijenu (prodati teritorij) da bi došli na vlast.


obrnija si tezu.
nije ništa prodano nego poklonjeno a ko je kome poklonija je jasno.
vknez Posted - 27/05/2015 : 08:39:51
u stripu nema politike pa nemojmo niti na forum je dovlačiti...
adriano Posted - 25/05/2015 : 08:01:04
svi ratovi se uvijek vode i radi vlasti, ali nisu svi spremni platiti baš svaku cijenu (prodati teritorij) da bi došli na vlast.
mogorovic Posted - 24/05/2015 : 23:22:42
Amen.
jaki Posted - 24/05/2015 : 22:03:22
nije istina.
nema u nas antifašista.
svi su htjeli vlast i samo zbog nje su se borili.
prijašnji saveznik je sadašnji neprijatelj ili obratno i tako to.
Johnny Difool Posted - 24/05/2015 : 21:49:15
Stvar je u tome što na području Jugoslavije partizanskog pokreta i antifašizma nije bilo, niti je moglo biti, bez komunista. Hebi ga, jedino su komunisti imali hrabrosti otvoreno se i bez kalkuliranja suprotstaviti okupatorima i narode povesti u oslobodilačku borbu, a ne biti oportunisti i čekati razvoj situacije, pa se prikloniti jačemu i nadati se da će ta strana biti pobjednička.

Grijehovi komunista sa samog kraja rata i poslije njega u tome baš ništa ne mijenjaju, jer su stvari jednostavno tako stajale. Tko je Mačeku bio kriv što nije poveo narod, nego je kenjkao, nećkao se i čekao. Hebi ga, prošla baba s kolačima i došao Tito pa kao komunist utemeljio partizanski pokret.

Risar_69 Posted - 24/05/2015 : 19:35:18
S veseljem čuvam original- koji je glanc, od Vjesnika. Baš danas sam kupio i jednu zvijezdu na buvljaku, da je imam za uspomenu, dok sam živ. Poštujem sa svim srcem partizane(imam i albume sa sličicama pune, kao i Hitlera-njegov život i od Tite), dok komuniste ne poštujem, kao naravno ni fašiste i naciste. Sad je to opet u modi, juče su u Gorici marširali fašisti i protiv fašisti. Da vam kažem, ni danas ne znam šta hoče?
Pun mi ih je ..... idemo dalje u 21 stolječu, žalostno je što svi gledaju nazad, a ne šta če biti sutra.
Strip mi je jedan izmedju NAJ, kao i strip knjiga Hrvatski antifašistički strip. Imam ih na častnom mjestu izmedju stripova
mladjo Posted - 24/05/2015 : 18:39:16
Tako je.
Ja baš jutros uzeo Blueberryja i onda si pomislim - da u 21. vijeku čitam o kaubojima i indijancima?!
Svašta. Od sad samo Nathan Never.



Ajd' ne sramoti se više.
vronski 3 Posted - 24/05/2015 : 18:32:29
Da u 21. veku čitam o Partizanima??!! Neka hvala!
DODSFERD Posted - 24/05/2015 : 16:34:12
Nadam se da ipak nije pred rasprodajom i da će biti dostupan barem još idući mjesec kada planiram slijedeći shoping.
anto Posted - 24/05/2015 : 16:06:10
zahvaljujući Rozenkrancu i Strip Forumu,i mi u Srbiji ćemo moći da dođemo do Partizana.
Kako čujem,album se sjajno prodaje u Hrvatskoj,i maltene je pred rasprodajom;što je lepa vest i ovaj odličan strip itekako to zaslužuje.

split85 Posted - 01/05/2015 : 11:18:32
http://www.stripforum.hr/novosti/partizani-konacno-u-koloru-i-na-hrvatskom-jeziku/
DODSFERD Posted - 30/04/2015 : 23:59:10
Izgleda zanimljivo iako bih više volio da ide sve u 1 integral, eventualno 2.
dino alic Posted - 30/04/2015 : 23:34:36


anto Posted - 30/04/2015 : 23:31:40
znači biće u boji ?
pa dobro svakako mi je drago,mada je cena poprilično jaka;kao uostalom i ostalih SF albuma.
split85 Posted - 30/04/2015 : 23:16:52
-9.5. je predstavljanje prvog integrala u Mariboru
-idu tri integrala ove godine(drugi u devetom i treći u dvanestom misecu)
-cijena 150kn
-128 stranica u boji

Tako stoji na drugoj stranici novog broja Strip revije večernjeg lista
anto Posted - 30/04/2015 : 23:05:23
Čekaj,gde su izašli u boji?
Ernie Pike Posted - 30/04/2015 : 22:53:56
Partizani su na samom vrhu liste stripova koje sam želio u kolekciji.
Drago mi je da su izašli u boji iako bih bio zadovoljan i s CB izdanjem.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000