forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Spamer Godine 2015.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
WOLF-HUNTER Posted - 13/06/2015 : 22:52:02
Gledajući prošlogodišnje izbore za Forumaša godine 2014., mislim da bi bilo pošteno i da pogledamo one forumaše sa druge strane foruma - odnosno spamere. Bilo bi pošteno, i krajnje vrijeme da i oni dobiju svoje izbore tako da pravila ovako važe:

1. Svako može da izabere po jednoga kandidata za koga glasa
2. Dozvoljeno je samo jednoga da izaberete
3. Kada saberemo glasove za 3 najbiranijih, slijedi poll na kojem ćemo da izaberemo spamera godine

I još jednom, izvinjavam se što kasnim sa ovim topicom, ali je bilo krajnjije vrijeme...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Obi-wan Posted - 03/10/2015 : 18:08:23
Dodsferd je novi superspamer ovog sajta. Mislim da je zezno i Sawitcha i Lelevuda.
Član od 2014 godine, 19. na listi postova, preko 20 postova na dan.
Ovim tempom za 3 godine prvi po ukupnom broju postova.
WOLF-HUNTER Posted - 14/06/2015 : 23:53:57
Da, da, bit ce zanimljivo. Kada si vec usput, donesi i meni jednu pivu i eventualno ako ima onih "Pardon" stapica sa kikirikijem...
boddhisatva Posted - 14/06/2015 : 23:43:01
imam špurijus kuda ovo vodi i da mi je najpametnije otić po par gajbi piva i vagon čipsa, košpica, kokica.... ;o))
WOLF-HUNTER Posted - 14/06/2015 : 19:53:13
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ovo je pravi trenutak za nas spamere da pravimo spamove po topicima da vidimo ko je favorit za ovu godinu. Ali mi se ne zurimo. Trajanje izbora je do slijedece subote. A zatim ide poll...



Da ti nije na pamet palo, toliko si blesav da bi sam sebe diskvalificirao iz utrke za nagradnim banom i dobio pravi?!



Osim nagradnog bana mislim da bi bilo posteno da pobjedniku umjesto "senior member" pise "spamer godine".


...ili "spamer member"



Amen!
Nemam sta vise da kazem
WOLF-HUNTER Posted - 14/06/2015 : 19:52:36
Ides na reply to topic, i gore imas ikonu sa youtube znakom. Odes na yt i ukucas bilo koji klip koji zelia da objavis. Kliknes gore na url video klipa i paste izmedu slova koja se pojave nakon sto pritisnes yt ikonu na post tableu...
Oki Posted - 14/06/2015 : 19:39:46
Nego wolf-hunteru, pitao bih te na onom topicu o novostima iz svijeta gaminga ali ne mogu jer mi se tamo "smrzne" mobitel, pa da pripupitam ovdje...
Kako se uopće postavlja video na forum? Ja sam malo stariji pa se ne kužim u te stvari, al' reko da priupitam za svaki slučaj ako slučajnobudeš baniran na neko vrijeme...neće biti nikoga da postavi novi trailer iz svijeta gameinga...
Oki Posted - 14/06/2015 : 19:25:37
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ovo je pravi trenutak za nas spamere da pravimo spamove po topicima da vidimo ko je favorit za ovu godinu. Ali mi se ne zurimo. Trajanje izbora je do slijedece subote. A zatim ide poll...



Da ti nije na pamet palo, toliko si blesav da bi sam sebe diskvalificirao iz utrke za nagradnim banom i dobio pravi?!



Osim nagradnog bana mislim da bi bilo posteno da pobjedniku umjesto "senior member" pise "spamer godine".


...ili "spamer member"
WOLF-HUNTER Posted - 14/06/2015 : 18:23:31
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ovo je pravi trenutak za nas spamere da pravimo spamove po topicima da vidimo ko je favorit za ovu godinu. Ali mi se ne zurimo. Trajanje izbora je do slijedece subote. A zatim ide poll...



Da ti nije na pamet palo, toliko si blesav da bi sam sebe diskvalificirao iz utrke za nagradnim banom i dobio pravi?!



Osim nagradnog bana mislim da bi bilo posteno da pobjedniku umjesto "senior member" pise "spamer godine".
Just_Charlie Posted - 14/06/2015 : 17:58:23
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ovo je pravi trenutak za nas spamere da pravimo spamove po topicima da vidimo ko je favorit za ovu godinu. Ali mi se ne zurimo. Trajanje izbora je do slijedece subote. A zatim ide poll...



Da ti nije na pamet palo, toliko si blesav da bi sam sebe diskvalificirao iz utrke za nagradnim banom i dobio pravi?!
WOLF-HUNTER Posted - 14/06/2015 : 17:14:54
Ovo je pravi trenutak za nas spamere da pravimo spamove po topicima da vidimo ko je favorit za ovu godinu. Ali mi se ne zurimo. Trajanje izbora je do slijedece subote. A zatim ide poll...
mr murdoc Posted - 14/06/2015 : 17:01:45
quote:
Originally posted by Zlotvor

Kruger.

Čisto da pomrsim račune favoritima.

On je za mene vise serijski rafalni spamer, izreseta nas u recenici rastavljenoj na 20 postova i nestane...ili ga baniraju,kako kad
WOLF-HUNTER Posted - 14/06/2015 : 16:45:22
Tinton spamer?
Ej sta necu sve vidjeti...
Zlotvor Posted - 14/06/2015 : 16:30:49
Kruger.

Čisto da pomrsim račune favoritima.
tinton Posted - 14/06/2015 : 15:21:41
Pa, eto, smatraju me spamerom (senokute, Dwayne Looney, izivko), valjda jer puno pišem.

Možda razmisliš o čemu?
paro Posted - 14/06/2015 : 15:16:16
quote:
Originally posted by tinton

Kako stvari stoje, ja sam treći.
Ako te hunter posluša ima da te nema na sljedećem interliberu, CRŠ-u ili slično.



Nek mi neko objasni kakve poveznice sa spamom na ovom forumu imaš, pa možda i razmislim.
tinton Posted - 14/06/2015 : 15:05:15
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by manhunter

Pobednik ovog glasanja dobija ban od sedam dana, ja častim.

Glas za Wolf-Huntera. Mi lovci moramo da se podržavamo.



Dodsferd, vukolovac i svi koji slave jubilarne postove.
Svu tu klinčadiju za ban.
Npr., prva trojica:
1. - mjesec dana
2. - dva tjedna
3. - tjedan dana


Kako stvari stoje, ja sam treći.
Ako te hunter posluša ima da te nema na sljedećem interliberu, CRŠ-u ili slično.
paro Posted - 14/06/2015 : 14:53:08
quote:
Originally posted by manhunter

Pobednik ovog glasanja dobija ban od sedam dana, ja častim.

Glas za Wolf-Huntera. Mi lovci moramo da se podržavamo.



Dodsferd, vukolovac i svi koji slave jubilarne postove.
Svu tu klinčadiju za ban.
Npr., prva trojica:
1. - mjesec dana
2. - dva tjedna
3. - tjedan dana
Zoroasterixx Posted - 14/06/2015 : 14:50:25
quote:
Originally posted by mr murdoc

tinton nije spamer, DODSFERDu sve oprastam posto je metalac



Spam metal
mr murdoc Posted - 14/06/2015 : 14:37:19
tinton nije spamer, DODSFERDu sve oprastam posto je metalac
izivko Posted - 14/06/2015 : 14:32:45
Tinton, WOLF-HUNTER, DODSFERD...
Space Marine Posted - 14/06/2015 : 13:56:22
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Moram priznati da je Lovac na vukove jaka konkurencija, ali ipak glas za DODSFERDA.





+1
tinton Posted - 14/06/2015 : 12:38:40
Čovječe, ušao sam u klub najvećih spamera. Iskreno se uopće nisam tako doživljavao. Ponos mi je oštećen.
Dwayne_Looney Posted - 14/06/2015 : 12:30:34
Dodsferd, lwood, tinton, WOLF-HUNTER.. ne zamjerite ako sam nekog zaboravio a s vama 4 sam išao na random.org (a ni vas 4 ne zamjerite) i:
lwood
Zoroasterixx Posted - 14/06/2015 : 11:13:07
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Gledajući prošlogodišnje izbore za Forumaša godine 2014., mislim da bi bilo pošteno i da pogledamo one forumaše sa druge strane foruma - odnosno spamere. Bilo bi pošteno, i krajnje vrijeme da i oni dobiju svoje izbore tako da pravila ovako važe:

1. Svako može da izabere po jednoga kandidata za koga glasa
2. Dozvoljeno je samo jednoga da izaberete
3. Kada saberemo glasove za 3 najbiranijih, slijedi poll na kojem ćemo da izaberemo spamera godine

I još jednom, izvinjavam se što kasnim sa ovim topicom, ali je bilo krajnjije vrijeme...



To si nabio onih 47 videa od Witchera 3 samo da bi bio siguran da ovdje nemaš konkurencije, je li?
Glasam za Wolf-Huntera.


Ne znam koji video od ponuđenih bi otvorio, pa da priupitam...valja li što taj Witcher 3?



Nisam igrao, ali ako ti se sviđaju prva dva dijela najvjerojatnije će ti se svidjeti, kritike su vrlo pozitivne.
Oki Posted - 14/06/2015 : 11:11:41
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Gledajući prošlogodišnje izbore za Forumaša godine 2014., mislim da bi bilo pošteno i da pogledamo one forumaše sa druge strane foruma - odnosno spamere. Bilo bi pošteno, i krajnje vrijeme da i oni dobiju svoje izbore tako da pravila ovako važe:

1. Svako može da izabere po jednoga kandidata za koga glasa
2. Dozvoljeno je samo jednoga da izaberete
3. Kada saberemo glasove za 3 najbiranijih, slijedi poll na kojem ćemo da izaberemo spamera godine

I još jednom, izvinjavam se što kasnim sa ovim topicom, ali je bilo krajnjije vrijeme...



To si nabio onih 47 videa od Witchera 3 samo da bi bio siguran da ovdje nemaš konkurencije, je li?
Glasam za Wolf-Huntera.


Ne znam koji video od ponuđenih bi otvorio, pa da priupitam...valja li što taj Witcher 3?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000