forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Marvel - Phase 3

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Mr. Bushido Posted - 26/01/2013 : 20:30:48
Iako druga faza još nije ni počela, već imamo podatke o trećoj fazi. Prvi film će biti Ant-Man, u režiji Edgara Wrighta. Jedan od filmova koji će slijediti svakako će biti o Doctoru Strangeu.

http://splashpage.mtv.com/2013/01/25/ant-man-doctor-strange-marvel/





25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
don_draper Posted - 21/07/2019 : 13:49:21
https://www.vox.com/2019/7/20/20699437/marvel-phase-4-schedule-black-widow-eternals-thor-4-doctor-strange-2
Marvel najavio nove planove za Phase 4, bogmr su se dosta prosirili
Windwalker Posted - 17/07/2019 : 17:54:22
Odlično, bolje nije moglo!

doom Posted - 17/07/2019 : 13:51:41
Najavljen Thor 4
https://www.cbr.com/thor-4-taika-waititi-to-direct/
mogorovic Posted - 10/07/2019 : 23:35:51
quote:
Originally posted by Lucy Liu

Spiderman Far From Home - odličan film, pun akcije i humora, a tek mid-credits scena...



+1
Lucy Liu Posted - 10/07/2019 : 15:56:28
Spiderman Far From Home - odličan film, pun akcije i humora, a tek mid-credits scena...
emirem Posted - 09/05/2019 : 22:40:59
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by emirem

U stripu Bucky nastavlja biti Captain, zar ne?



I Bucky i Falcon.


Tnx, vjerojatno se to sve dogodilo nakon endgame stripa koji sam citao prije tri-cetiri godine, kasnije nisam niti gledao sta se desava u tom univerzumu.
Mogu neki infosi za citanje da vidim ekipu nakon Stevea Rogersa. 🤔🐙
Mr. Bushido Posted - 09/05/2019 : 12:02:04
quote:
Originally posted by emirem

U stripu Bucky nastavlja biti Captain, zar ne?



I Bucky i Falcon.
ivan_micic Posted - 09/05/2019 : 11:20:24
Jedini iz ekipe Communitya koji se nije pojavio u Avengersima Chevy Chase, e da nije bahat...
emirem Posted - 09/05/2019 : 00:32:19
Gledao veceras, prvi sat suhoparno, pa spike o kvantnoj fizici, tek onda ide rasplet.
Od cega li je Thanos kvragu uopce?
U stripu Bucky nastavlja biti Captain, zar ne?
King Warrior Posted - 08/05/2019 : 14:55:35
Pogledao i ja Endgame.
Uvod dosadan, mlaćenje prazne slame sat vremena. Onda su uradili sve kako treba i zaista se radi o jednom od najboljih Marvelovih filmova do sada.
Problem je samo s ovim filmom je sve rečeno, u budućnosti mogu samo da se vrte u krug. Ili možda da pronađu način kako da odu korak dalje i snime AvX film. Jedino to bi imalo smisla.
Windwalker Posted - 06/05/2019 : 18:13:29
O da!
MCU continues!

Beren Posted - 29/04/2019 : 00:25:54
Odgledah sinoć u bioskopu.

Ne mogu da kažem da sam neki poseban fan Marvel univerzuma, ali sam ogdledao skoro sve filmove koji su prethodili ovome. To su sve filmovi čija je glavna svrha zabava, a ciljna publika tinejdžeri. Bilo je tu kroz godine i odličnih filmova (svidjeli su mi se oni o Kapetanu i Čuvarima galaksije).

Ova dva završna dijela su tu da zaključe put (nekih) likova koje smo pratili 10ak godina, i na tom nivou film funkcioniše. Ali pada na priči, i to ne pada, nego ljosne o pod svom silinom.

Prava priča kreće jednom slučajnošću koju prouzrokuje pacov(?), nastavlja nevještim prikazivanjem posledica Tanosovih činjenja, putovanjem kroz vrijeme, neizbježnim paradoksima, selektivnim poštovanjem pravila o vremenskim tokovima koja su sami autori postavili u filmu, ušminkanošću i predvidljiivošću. Ali je sve to zamagljeno emotivnim zadovoljenjem koje gledaoci osjete na kraju, pa se ove stvari koje sam pomenuo uglavnom zanemare.

Ko odluči da zažmuri na priču i preda se emocijama, film pruži nešto.
Ko neće da žmuri, film je tek nešto više od prosjeka, čak i u Marvel okvirima.
Windwalker Posted - 28/04/2019 : 21:15:26
350 milijuna u Americi u prvom vikendu.
1.2 milijarde u svijetu u prvom vikendu.
E kad bi još uspio dostići (i prijeći) Avatara sveukupno.


Ima sitnih spoilera ovdje.
vice Posted - 27/04/2019 : 15:29:54
quote:
Originally posted by jaki

Upišite u google tražilicu:
Thanos i onda kliknite na rukavicu desno i gledajte
Pa onda opet kliknite



Hahaha predobro! :)
jaki Posted - 27/04/2019 : 12:34:11
Upišite u google tražilicu:
Thanos i onda kliknite na rukavicu desno i gledajte
Pa onda opet kliknite
Billy_the_Kid Posted - 27/04/2019 : 12:19:49
Volio bi kad bi se pokrenula rasprava o nekim stvarima u filmu sto bi se dalo tumaciti, ali strpicu se za sada.
Windwalker Posted - 26/04/2019 : 23:08:29
Ne znam što reći o ovome, pod prevelikim dojmom sam, riječi mi bježe.
Za mene savršena 'završnica' velikog dijela MCU svemira, izrazito epska i emotivna.
Film koji ću pogledati još milijun puta, i zajedno s Infinity Warom daleko, daleko najbolji SF/fantasy epski blockbuster ovog desetljeća, a i općenito nakon LOTR trilogije.
Zaslužuje sve hvalospjeve.

10/10
don_draper Posted - 26/04/2019 : 23:07:33
Cini se da ce The Force Awakens lagano prestici na all time listi, za Titanic i Avatar nisam siguran skroz
Ernie Pike Posted - 26/04/2019 : 22:14:01
Vidim na Boxofficemojo da je Endgame uprihodio 60 milijuna u četvrtak navečer u Americi (novi rekord) i da su današnje matineje pune pa Disney sad predviđa 300 milijuna za vikend.
PAJDO Posted - 26/04/2019 : 17:47:04
Ukratko, složio bih se 100% oko oba posta poviše.
Humor, akcija i emocije na maximalnom levelu. Priča, ajd recimo ok, valjda sam očekivao nešto drugo ne znam!!Da bi se zaokružili svih 22 filma valjda i nije moglo drugačije, najbolje je Infinity war i Endgame shvaćati kao jedan film od 5+ sati.
Obo šta mi je zaista fenomenalno u filmu je da (barem ja tako mislim) da su glumci dali sve od sebe (koliko je to moguće u superherojskome filmu) i mnoštvo sitnih a važnih detalja (neću sad o tome da ne bi opalio koji spojler) na koje su redatelji pazili i na tome km svaka čast.
Ugl, bude li vremena ići će se opet u kino pogledati ga ko zna kada će ovakav film opet biti snimljen.
vice Posted - 26/04/2019 : 00:12:50
Eto, šta reć osim da je ovo izvrstan primjer filmske krune jedne superherojske epohe. Nije bez mane, ali sva patetika i nelogičnosti su stavljene po strani u svrhu čiste uživancije u zaokruživanju priče određenih likova koje smo toliko dugo pratili.

Infinity war i Endgame čine jedan uradak, i ja ih ni ne razdvajam - ovo je za mene jedan film od gotovo 6 sati.

Ima nekoliko finih iznenađenja, i bez suvišnog komentiranja, moje iskrene preporuke za kino!

Šta dalje slijedi? Čeka nas još Far From Home u fazi 3, a ja se iskreno veselim širenju universea - Eternals, Deviants... ima tu materijala.

Spectre Posted - 25/04/2019 : 19:52:00
Dobar je Endgame, ali Infinity War mi je bio bolji.
Windwalker Posted - 25/04/2019 : 19:22:10
Sutra.
vice Posted - 25/04/2019 : 15:11:23
Gleda se večeras.
PAJDO Posted - 25/04/2019 : 08:48:44
Onda jeli netko gledao Endgame??

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000