forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog 142 - Legija kostura

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 03/06/2015 : 21:03:55
Scenarij/Crtež/Naslovnica: Angelo Stano

original #315

10.06.15. u snk
11.06.15. na kioscima
19   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Space Marine Posted - 16/07/2015 : 17:40:15
quote:
Originally posted by DragonSlayer

quote:
Originally posted by acestroke

Mediokritet. Crtez dobar, Stano nije ono sto je nekad bio, ali ipak bolji od 80% DD crtaca danas. Sto se tice scenarija, to je druga stvar. Iskreno, ne znam zasto su mu uopste dozvolili da pise scenarije ako to nije ono u cemu je talentovan.
SPOILER ALERT:
Scene sa Morganom i inom tipom nemaju nikakvog smisla niti znacenja, pogotovo jer nikad ne otkrivamo zasto onaj tip Dylanu kaze, "Vec smo se upoznali jednom". Kad? Gdje? Nikad nam prica ne odgovora na ovo pitanje.
Kraj je antiklimatican, prica zaboravna, ali je makar crtez ok. Mislim da cu za otprilike mjesec dana ovu epizodu totalno da zaboravim.



Pa očito je klaun tamo na onoj slici u početku (ili se varam)???



Ne varaš se

Malkice razočaran jer sam očekivao više od ove epizode, ipak je sve radio Stano koji ovdje očito i nije imao nešto inspiracije. Priča stvarno prosječna, unatoč tomu što ima dosta splattera , twist na kraju malo glup. Al zato je Groucho bio legenda

Sljedeća priča Gualdoni/Bigliardo
DragonSlayer Posted - 04/07/2015 : 01:27:22
quote:
Originally posted by acestroke

Mediokritet. Crtez dobar, Stano nije ono sto je nekad bio, ali ipak bolji od 80% DD crtaca danas. Sto se tice scenarija, to je druga stvar. Iskreno, ne znam zasto su mu uopste dozvolili da pise scenarije ako to nije ono u cemu je talentovan.
SPOILER ALERT:
Scene sa Morganom i inom tipom nemaju nikakvog smisla niti znacenja, pogotovo jer nikad ne otkrivamo zasto onaj tip Dylanu kaze, "Vec smo se upoznali jednom". Kad? Gdje? Nikad nam prica ne odgovora na ovo pitanje.
Kraj je antiklimatican, prica zaboravna, ali je makar crtez ok. Mislim da cu za otprilike mjesec dana ovu epizodu totalno da zaboravim.



Pa očito je klaun tamo na onoj slici u početku (ili se varam)???
acestroke Posted - 03/07/2015 : 19:20:16
Mediokritet. Crtez dobar, Stano nije ono sto je nekad bio, ali ipak bolji od 80% DD crtaca danas. Sto se tice scenarija, to je druga stvar. Iskreno, ne znam zasto su mu uopste dozvolili da pise scenarije ako to nije ono u cemu je talentovan.
SPOILER ALERT:
Scene sa Morganom i inom tipom nemaju nikakvog smisla niti znacenja, pogotovo jer nikad ne otkrivamo zasto onaj tip Dylanu kaze, "Vec smo se upoznali jednom". Kad? Gdje? Nikad nam prica ne odgovora na ovo pitanje.
Kraj je antiklimatican, prica zaboravna, ali je makar crtez ok. Mislim da cu za otprilike mjesec dana ovu epizodu totalno da zaboravim.
velka031 Posted - 24/06/2015 : 19:45:21
quote:
Originally posted by maddjuro

Odličan mi je bio grouchov vic u ovome broju "Samci su obično mršaviji od oženjenih. Kad se vrate s posla pogledaju što ima u hladnjaku i odu u krevet... Oženjeni pak pogledaju što ima u krevetu i odu u hladnjak."



maddjuro Posted - 24/06/2015 : 18:17:14
Odličan mi je bio grouchov vic u ovome broju "Samci su obično mršaviji od oženjenih. Kad se vrate s posla pogledaju što ima u hladnjaku i odu u krevet... Oženjeni pak pogledaju što ima u krevetu i odu u hladnjak."
DragonSlayer Posted - 23/06/2015 : 19:59:53
Osrednja epizodica, imam osjećaj kao da je Stano ovdje htio kopirati Sclavia s nekim wanna be otužnim završetkom i besmislenom pojavom Morgane, uspio naravno nije ali makar je Groucho imao relativno veliku ulogu naspram ovih zadnjih epizoda u kojima se gotovo ni ne pojavljuje, tu je naravno i izjava koja djeluje kao da ju je u pijanom stanju Sclavi napisao: "Snovi katkad mogu ubijati, ali nam često pomažu živjeti"
Hajo Posted - 14/06/2015 : 22:51:40
Jest.
velka031 Posted - 14/06/2015 : 22:35:24
Jel se pojavio na kioscima?
Hajo Posted - 13/06/2015 : 17:39:06
Ako je splatter, onda jedva čekam! :D
Deers Posted - 13/06/2015 : 16:10:28
Zanimljiva epizoda i to jedno zato što ju je Stano pisao. Priča je sasvim prosječna i to ponajviše zbog Stanovog crteža i zbog veće količine splattera nego što smo navikli u novim epizodama. Zapravo, kad smo kod crteža, kako se radi o "autorskom" broju očekivao sam malo više inovacije i novosti u njemu. Šteta, iako nemam zamjerki.
DOMI Posted - 04/06/2015 : 12:11:16
KONAČNO !!!!
Jutros na mom kiosku!!

46 god. Alan Forda u HR DD Almanah XIV već na kioscima AF COLOR edicija uskoro
Johnny Difool Posted - 04/06/2015 : 09:39:54
Izgleda da je Stanu ponestalo ideja. Ali nema veze, već samo zbog njega, pa još u dvostrukoj ulozi, ovo spremam.

Barker Posted - 04/06/2015 : 09:32:11
crta i pise Stano. meni dovoljno :)
a ovaj stisak zuba na naslovnici me valjda podseca na onu sa leptirom i bodljikavom zicom oko dilanovog vrata.
zeljko Posted - 04/06/2015 : 09:04:39
vidio sam da je poznata ;D
acestroke Posted - 04/06/2015 : 02:47:56
Naslovnica izgleda kao ona za epizodu "Projekt", samo sto su zamijenili vanzemaljce sa kosturima.

zeljko Posted - 03/06/2015 : 23:14:48
sjajno
samo nek stancaju
Deers Posted - 03/06/2015 : 21:29:06
Ne ubijaj mi nadu! Nisam čitao ovaj, ali mi je Faracijev veliki san simpatična epizoda. Tako da na kraju krajeva nakloni su tu samo zbog Stana.
Giuda Ballerino Posted - 03/06/2015 : 21:27:02
quote:
Originally posted by Deers

U istom mjesecu dva broja koje crta Stano a ovog još i piše



Pretpostavljam da si citao i da su ovi nakloni zbog slucajnosti da ima toliko Stana jer ova epizoda ne donosi nista nezaboravno, cak je i losa, bar meni.
Deers Posted - 03/06/2015 : 21:23:52
U istom mjesecu dva broja koje crta Stano a ovog još i piše

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000