forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Marvel - Phase 3

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Mr. Bushido Posted - 26/01/2013 : 20:30:48
Iako druga faza još nije ni počela, već imamo podatke o trećoj fazi. Prvi film će biti Ant-Man, u režiji Edgara Wrighta. Jedan od filmova koji će slijediti svakako će biti o Doctoru Strangeu.

http://splashpage.mtv.com/2013/01/25/ant-man-doctor-strange-marvel/

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Ernie Pike Posted - 18/08/2018 : 23:45:23
Napokon sam pogledao Antman & Wasp. Bolji mi je od prvog Antmana.
Zabavno i duhovito. Zakašnjela preporuka.
going going Posted - 18/08/2018 : 03:27:19
quote:
Originally posted by fandango

Brijem da ste vec culi da je otpustilo Jamesa Gunna s GOTG Vol. 3 zbog neumjesnog tvitanja: https://variety.com/2018/film/news/james-gunn-fired-from-guardians-of-the-galaxy-vol-3-1202879817/

Kakva ludost i glupost.
doom Posted - 17/08/2018 : 20:49:34
Sto se dublje kopa po infinity waru to je jasnije koliko je zapravo ta cijela prica na klimavim nogama. Ispada da se thanos eto, tek tako pojavio i ko od sale skupio svih 6 kamenja, cuvari galaksije naravno nemaju pojma sta se desava sve dok ovaj ne skupi cak pola kamenja, nista konkretno nije uradjeno da se sprijeci thanosa, na pocetku prvo saznajemo da se nemoze tek tako unistiti kamenje da bi kasnije saznali da ipak moze. Bolje bi se vlada RH pripremila na dolazak thanosa nego ovi u filmu. Sve je nekako ubaceno u zadnji cas tako da avengersi nisu imali nikakve sanse

Film nije los, sigurno cu ga pogledati jos par puta, ali svakakvi hvalospjevi koji se spominju nemaju bas uporista. Na kraju ipak iscekujem taj nastavak jer je tesko za predvidjeti u kojem smjeru ce se nastaviti prica
Windwalker Posted - 10/08/2018 : 15:52:18
Windwalker Posted - 31/07/2018 : 02:39:03
Haha.
Pa shvatio si, i drugi će.

Nije me strah izbacivanja, nego mi se činilo efektivnije tako napisati.
vice Posted - 31/07/2018 : 02:27:50
Opet ti u tim kodovima. :D Napiši "doša na torrente", neće te niko izbacit. :P Sumnjan da misliš na kupnju digitalne legit verzije.
Windwalker Posted - 31/07/2018 : 02:05:19
Thanos je stigao.
vice Posted - 24/07/2018 : 21:03:06
Da, jadno i slabašno. Moga bi povratit kad vidin sve te social network ratnike i pravednike.
Windwalker Posted - 24/07/2018 : 20:41:57
Da, nažalost.
Gadna stvar u kaj se ovaj svijet pretvorio, pun mekušaca i uvredljivaca.

fandango Posted - 24/07/2018 : 18:14:28
Brijem da ste vec culi da je otpustilo Jamesa Gunna s GOTG Vol. 3 zbog neumjesnog tvitanja: https://variety.com/2018/film/news/james-gunn-fired-from-guardians-of-the-galaxy-vol-3-1202879817/

vice Posted - 18/07/2018 : 01:38:51
Ant Man 2 - može, prolazi. Zabavan, ništa specijalno, al neman ni neke posebne pritužbe. Najbolji i jedini hype trenutak mi je u mid-credits sceni. ;) Laganini zabava, mozak na pašu i uživancija zagarantirana. Al opet kažen, MCU mi je sve manje zanimljiv. Ne hejtam, svaki ću film pogledat, al nekako san dojma da im je potriban neki shake up (zato željno iščekujem Captain Marvel), jer mi ovo polako postaje prerecepturno, čak i za superherojsku razbibrigu.
don_draper Posted - 13/07/2018 : 00:49:08
quote:
Originally posted by fler

Znači, u rangu prvog.

Odlično, planiram za vikend,
nisam uspio prije.

ako mene pitaš i iznad ranga prvog, dosta su ga poboljšali i uveli zanimljive novotarije, fight scene su sjajno izvedene i tu je uvijek prisutan marvelovski humor
nećeš požaliti sigurno
fler Posted - 11/07/2018 : 18:26:47
Znači, u rangu prvog.

Odlično, planiram za vikend,
nisam uspio prije.
Mr. Bushido Posted - 11/07/2018 : 18:25:02
quote:
Originally posted by Lucy Liu

Je ko gledao Antman & Wasp? Odličan film.

Da, jako zabavan, s nekim urnebesnim dijelovima.

Inače, nakon filma slijede još dvije dodatne scene.
vice Posted - 11/07/2018 : 16:33:21
Pa napišite koju rič više. Ionako nam je ovaj podforum na samrti.

Ja ga gledan vjerojatno za nekoliko dana, nije mi bija toliko napet da oden (ka i inače za superherojštinu) na pretpremijeru. Oladija san se malo od MCU-a.
Windwalker Posted - 11/07/2018 : 16:31:04
Je, slažem se.
Lucy Liu Posted - 11/07/2018 : 14:00:56
Je ko gledao Antman & Wasp? Odličan film.
fler Posted - 15/06/2018 : 15:11:14
Traje to već dosta dugo,
dobro pa se napokon nešto dešava.
Grozna situacija.
fandango Posted - 15/06/2018 : 03:33:41
Evo i nesto tuzno sto se tice Stana Leeja: L.A. Police Investigate Reports That Marvel Comics' Stan Lee Is a Victim of Elder Abuse

http://time.com/5311818/marvel-comics-stan-lee-elder-abuse-keya-morgan/
Oki Posted - 14/06/2018 : 09:51:23
https://youtu.be/mpkKpbsJ6Zw
Windwalker Posted - 06/06/2018 : 10:06:51
Neslužbeni koncept, ali neka ga.
Ima smisla.

Obi-wan Posted - 03/05/2018 : 22:17:00
Ni na drugo gledanje, mišljenje o Black Panther mi se nije popravilo. Iako se mnogima sviđa, meni u donjem domu MCU-a. Bolji mi je CA: The first Avenger od ovoga i to znatno.
PAJDO Posted - 02/05/2018 : 08:15:35
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by vice

Avengers Infinity War - 6.5/10

Totalno nedojmljiv film. Razočranje.

Sutra detaljna recenzija.

wow, 1 od milijun. Ali dobro, ukusi su subjektivni. Izgleda da je danas popularno hejtati fenomenalne filmove.

PAJDO ne kontam ovo "usprkos efektima Brolin ga je vrhunski odradio". O čemu pričaš? Efekti, pogotovo Thanosa su briljantni. Mene su definitivno uvjerili kao da je stvarno biće. A cio je motion capture. Apsolutno broj jedan negativac od svih stripovskih negativaca, bolji i od Jokera iz Dark Knighta. Vice, reci mi u kojem filmu neznaš da će sve biti OK tj da će biti happy end? U ovom slučaju će se to desiti u drugom filmu za godinu

A gdje sam napisao da su efekti loši????
Eto spomenuo si Ledgerovog Jokera i Brolinivog Thanosa. Ja ću uvijek stati uz Ledgera jer tu osim šminke nema nikakve animacije i efekata, samo glumac. Ako si gledao dokumentarac o nastanku Jokera trebalo bi ti biti jasno koliko je truda uloženo u takvu ulogu. Redatelji su Thanosu mogli promjeniti izraze lica, mimiku, dok kod Jokera bi trebali pola filma snimati nanovo kad bi nešto htjeli mjenjat.
Pročitaj koji post prije ovog vidjet ćeš da sam oduševljen kako je Thanos napravljen, odglumljen kako god hoćeš.
Mali savjet, nemoj nužno odbacivati tuđe mišljenje, a tu mislim koliko su se naložio na vicino viđenje filma.
Meni je film dobar, i vjerovatno ću ga opet pogledati u kinu (ako bog da da uvatim vrimena), ali da mi je najbolji MCU film i nije. Bolji su mi prvi Avengersi, Winter solider, prvi Iron man.
Windwalker Posted - 01/05/2018 : 16:34:41
Treba nam ovo da si vratimo malo lighthearted osjećaja i nade, nakon gomile epike i depresivnih emocija uzrokovanih Infinity Warom.

Ghost izgleda kao neki Hunter iz Destinyja (video igra, za one koji ne znaju).
Obi-wan Posted - 30/04/2018 : 22:13:19
quote:
Originally posted by Golub

Uf!

Jel' film zbrkan? U nekim trenucima jest. Jesu neke stvari mogli napraviti drukčije, a time i bolje? Mislim da da. Jel' bilo klasičnog marvelovskog isforsiranog humora? Pa naravno da je. I najbitnije (SPOILER): hoće li na kraju sve biti ok? Naravno da hoće.

No, film je jebeno zabavan, ultimativni blockbuster i ultimativni comic book movie. Čak i da proširimo sferu, mislim da mi je ovo najcool fantasy film valjda još od Gospodara Prstenova, a tu brojim i sve Harryje Pottere kojih sam ogromni fan. Epski na n-tu potenciju. Ima mana, kad se slegnu ljudima dojmovi brzo će početi i pljuvačine i prozivanje onoga ili ovoga, ali kakva je ovo katastrofa mogla ispasti da ju je radio neki drugi studio/scenaristi/redatelji (WB, khm, DC, khm, Snyder, khm), mislim da možemo biti vrlo, vrlo zadovoljni.

IPAK, a sada ću zaći u spoilere pa čitajte na vlastitu odgovornost, zbog svega nabrojanog, a i kraja koji mi ovako na prvu ostavlja samo jednu moguću konkluziju - a to je vraćanje ljudi u život Days of Future Past style, imam ozbiljne sumnje u Avengerse 4. Hoće li uspjeti zadržati tu razinu adrenalina, hoće li uspjeti napraviti pametnu priču? Ako im to upali, ma jebeš i Star Warse i Gejm of Thronese i sva druga sranja koja nam tovare u naša proždrljiva geekovska usta.

Svaki film ima svoje mane pa tako i ovaj. No, gledajući ucijelo, ovo je remek djelo podžanra. Možemo tražiti dlake u jajetu, ali svodi se na to da bismo mi možda neke stvari napravili drugačije. A da li bi to bilo i bolje? Režiseri su majstorski posložili kockice i napravili najbolje što se moglo. I garantiram da će većina gledatelja biti zadovoljna ovim filmom. Što se ne može reći za The last jedi, gdje je skoro pola ljudi jako razočarano. Ovaj film stavlja jagodu na šlag na torti koja je pravljena 10 godina i osobno sam oduševljen. Nisam se dosađivao ni sekunde, naježio sam se nekoliko puta. Film ima sve što meni treba, i emocije i akciju.
9.5/10

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000