forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 237 - Alligator Bayou

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 04/07/2015 : 10:06:24
Priča: Mauro Boselli/Diego Paolucci
Scenarij: Mauro Boselli/Mirko Perniola
Crtež: Michele Rubini/Marcello Mangiantini
Naslovnica: Gallieno Ferri

original #556

04.07.15 u snk
04.07.15. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ike666 Posted - 12/07/2015 : 15:01:42
Pročitao.
Nova epizoda obećava, opet neki komplot u Luizijani :-)
Sada u jednoj svesci imamo Rubinija i Mangiatinija jednog pored drugog. Iz viđenoga ja fakat ne mogu shvatiti zašto je R toliko omiljen a M toliko omražen.
Tko nakon ovoga kaže da Manđo ne zna crtati mislim da definitivno nije u pravu!
tinton Posted - 11/07/2015 : 13:50:59
Akomje Boselli vec na pocetku Tajne Sumerana imao ovo u planu, onda stvarno!
Cromwell Posted - 11/07/2015 : 13:47:03
Hmm možda sam ipak trebao ovo pročitati u komadu. Nekako mi je prebrzo završilo premda nemam onaj osjećaj da fali stranica, što je dobra stvar.
Bome fini twist na kraju!
Deers Posted - 09/07/2015 : 10:53:53
Recimo da sam znao što će desiti ali nisam očekivao na taj način. Tako da me to čak i iznenadilo.
tinton Posted - 09/07/2015 : 10:11:59
Da, na to mislim.
Meni je to najbolji dio epizode.
A ne slazem se da nije bio karakteriziran. Jedva cekam da nastave s tom pricom.
Deers Posted - 09/07/2015 : 10:06:18
quote:
Originally posted by tinton

A sto kazes na kraj?



Na koji točno dio misliš? Neočekivani obrat ili? Recimo da mi ni najmanje ne smeta. Do sada lik uopće nije bio toliko karakteriziran da mogu reć da nije u skladu s njegovim ponašanjem.
Boston Jack Posted - 09/07/2015 : 09:34:52


Podsjetio me naslov na ovu super stvar
tinton Posted - 09/07/2015 : 08:29:07
A sto kazes na kraj?
Deers Posted - 08/07/2015 : 22:18:03
Počelo je dobro ali jako sporo. Bio sam sumljičav. Druga sveska nije nimalo pomogla, imala je svega ali i dalje je bilo prokleto sporo. Ali kad od treće sveske kreće ludački trk sve sjeda na svoje i opet je to ona dobra stara Bosellijeva avantura i opet je to napeto kako nekad. Imam zamjerki ali su one preobjektivne za tako subjektivan doživljaj. Rubini savršen, Ferri koma.
solar Posted - 08/07/2015 : 21:31:18
Evo i ja sam ovo (dio Mangiantinijeve priče) ponovno danas pročitao i bilo je sasvim dobro.
tinton Posted - 08/07/2015 : 20:05:18
Mangiantini je cesto dobar, ali u oboj prici mi je neobicno los.
DODSFERD Posted - 08/07/2015 : 19:46:11
Ali Mangiantini baš ne dobija neke kvalitetne scenarije dok su recimo Cassarovi uništili barem 3-4 jake priče.
legaz Posted - 08/07/2015 : 18:55:09
quote:
Originally posted by Leonid

Mangiantini je jako slab.
Skroz mi je srozao priču. Toliko mi je loš da sam zaželio da priču crta Laurenti ili Chiarolla.



Taj čovek je nebrojno priča upropastio kao i onaj debil Sedioli.
Leonid Posted - 08/07/2015 : 18:24:15
Mangiantini je jako slab.
Skroz mi je srozao priču. Toliko mi je loš da sam zaželio da priču crta Laurenti ili Chiarolla.
goghy Posted - 08/07/2015 : 12:44:34
Odlican strip, crtez i sve,... Cak i nastavak, tj crtez od magnaitinija se ne cini los. Jedva cekam nastavak
Tonka24 Posted - 07/07/2015 : 18:18:25
Naravno najprije procitam strip pa recenziju, komentare i onda ostavim komentare.
sergej773 Posted - 07/07/2015 : 16:56:47
I da, kod onih prvih priča od po cca. 40-60 stranica, nemoj ih previše gutati u cugu, sve ćeš pozaboravljati za 2-3 dana, obavezno kada pročitaš te početne napiši neki komentar, čisto da ne bi zaboravio radnju.
Tonka24 Posted - 07/07/2015 : 16:54:21
To je ajmo reci jedna epizoda u prosjeku.
sergej773 Posted - 07/07/2015 : 16:24:20
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


S druge strane ne znam kakoiodakle mi snage odoljevati vec skoro treca godina, uvjekkrenem od zamke u sumi pa ia cilj do troglave adzaje, ali svaki puta ponavljam...jer koliko god tesko mi tako ce biti i slade procitati sve u jednom dahu...kakve samo price cekaju


Ne preporucujem ti to. Sjecam se kad sam prije nekog vremena procitao jedan cijeli americki serijal od 50+ svesaka za nekoliko dana, nakon nekoliko mjeseci blage veze nisam imao o cemu se tu radilo.

Previse informacija odjednom nije dobro, mozak ne uspije sve to da preradi i malo toga ti ostane u glavi. Pogotovo kod slabijih pricica je to dodatni problem, nabacis sebi prebrz tempo, samo da bi sto prije dosao do naredne epizode jer znas da imas jos cijelo brdo stripova ispred sebe.

Ja bih ti preporucio da, na primjer, vec sada krenes sa iscitavanjem i svaki dan konzumiras po jednu svesku. To ti ne oduzima mnogo vremena, nije prebrzo i vise ce ti informacija ostati u glavi.
Takodje, nakon procitane price ostavi komentar na recenzijama, to ti moze pomoci ukoliko se prije ili kasnije ne budes mogao da sjetis odredjenih prica. ;)


Onda da pocem od prvog broja? Jedna prica po danu ili sveska, sto preporucujes?


Ja bih ti preporučio do 250 stranica da ti bude dnevni limit, to ti je onako taman, barem meni, nije previše zamorno, a nije ni presporo.
Tonka24 Posted - 07/07/2015 : 16:15:48
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


S druge strane ne znam kakoiodakle mi snage odoljevati vec skoro treca godina, uvjekkrenem od zamke u sumi pa ia cilj do troglave adzaje, ali svaki puta ponavljam...jer koliko god tesko mi tako ce biti i slade procitati sve u jednom dahu...kakve samo price cekaju


Ne preporucujem ti to. Sjecam se kad sam prije nekog vremena procitao jedan cijeli americki serijal od 50+ svesaka za nekoliko dana, nakon nekoliko mjeseci blage veze nisam imao o cemu se tu radilo.

Previse informacija odjednom nije dobro, mozak ne uspije sve to da preradi i malo toga ti ostane u glavi. Pogotovo kod slabijih pricica je to dodatni problem, nabacis sebi prebrz tempo, samo da bi sto prije dosao do naredne epizode jer znas da imas jos cijelo brdo stripova ispred sebe.

Ja bih ti preporucio da, na primjer, vec sada krenes sa iscitavanjem i svaki dan konzumiras po jednu svesku. To ti ne oduzima mnogo vremena, nije prebrzo i vise ce ti informacija ostati u glavi.
Takodje, nakon procitane price ostavi komentar na recenzijama, to ti moze pomoci ukoliko se prije ili kasnije ne budes mogao da sjetis odredjenih prica. ;)


Onda da pocem od prvog broja? Jedna prica po danu ili sveska, sto preporucujes?
DODSFERD Posted - 07/07/2015 : 09:10:24
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tonka24


S druge strane ne znam kakoiodakle mi snage odoljevati vec skoro treca godina, uvjekkrenem od zamke u sumi pa ia cilj do troglave adzaje, ali svaki puta ponavljam...jer koliko god tesko mi tako ce biti i slade procitati sve u jednom dahu...kakve samo price cekaju


Ne preporucujem ti to. Sjecam se kad sam prije nekog vremena procitao jedan cijeli americki serijal od 50+ svesaka za nekoliko dana, nakon nekoliko mjeseci blage veze nisam imao o cemu se tu radilo.

Previse informacija odjednom nije dobro, mozak ne uspije sve to da preradi i malo toga ti ostane u glavi. Pogotovo kod slabijih pricica je to dodatni problem, nabacis sebi prebrz tempo, samo da bi sto prije dosao do naredne epizode jer znas da imas jos cijelo brdo stripova ispred sebe.

Ja bih ti preporucio da, na primjer, vec sada krenes sa iscitavanjem i svaki dan konzumiras po jednu svesku. To ti ne oduzima mnogo vremena, nije prebrzo i vise ce ti informacija ostati u glavi.
Takodje, nakon procitane price ostavi komentar na recenzijama, to ti moze pomoci ukoliko se prije ili kasnije ne budes mogao da sjetis odredjenih prica. ;)


Upravo ovo ja prakticiram i stvarno puno pomogne, jer tko bi se nakon par mjeseci sjetio onih priča iz početne faze serijala gdje dosta njih toliko sliče jedna drugoj.
King Warrior Posted - 07/07/2015 : 08:45:08
quote:
Originally posted by Tonka24


S druge strane ne znam kakoiodakle mi snage odoljevati vec skoro treca godina, uvjekkrenem od zamke u sumi pa ia cilj do troglave adzaje, ali svaki puta ponavljam...jer koliko god tesko mi tako ce biti i slade procitati sve u jednom dahu...kakve samo price cekaju


Ne preporucujem ti to. Sjecam se kad sam prije nekog vremena procitao jedan cijeli americki serijal od 50+ svesaka za nekoliko dana, nakon nekoliko mjeseci blage veze nisam imao o cemu se tu radilo.

Previse informacija odjednom nije dobro, mozak ne uspije sve to da preradi i malo toga ti ostane u glavi. Pogotovo kod slabijih pricica je to dodatni problem, nabacis sebi prebrz tempo, samo da bi sto prije dosao do naredne epizode jer znas da imas jos cijelo brdo stripova ispred sebe.

Ja bih ti preporucio da, na primjer, vec sada krenes sa iscitavanjem i svaki dan konzumiras po jednu svesku. To ti ne oduzima mnogo vremena, nije prebrzo i vise ce ti informacija ostati u glavi.
Takodje, nakon procitane price ostavi komentar na recenzijama, to ti moze pomoci ukoliko se prije ili kasnije ne budes mogao da sjetis odredjenih prica. ;)
DODSFERD Posted - 06/07/2015 : 15:34:00
Ja nikada nisam u istome danu pročitao više od 3-4 redovna broja, ali ja sporo čitam jer mi se oko dugo zadržava na crtežu (ako je dobar).
Tonka24 Posted - 06/07/2015 : 15:30:26
Kao dijete sam znao procitati u cijelom danu po 15 epizoda
Tonka24 Posted - 06/07/2015 : 15:29:44
Mislim svaki dan epizodu dvije

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000