forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi 22 - Spasilačka ekspedicija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 04/07/2015 : 10:04:47
Scenarij: Jacopo Rauch
Crtež: Gianni Sedioli
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original maxi #21

24.07.15. u snk
25.07.15. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 26/07/2016 : 14:15:33
Žabe su bile zakon u prvom pojavljivanju ali mislim da ovdje nije bilo potrebe za njima, bilo mi je bolje za vidjeti nešto novo kao npr. one spodobe koje bacaju ubojite bodlje.
igor 12 Posted - 26/07/2016 : 11:37:56
jako dobar maxinjo.naravno,efekt misterioznosti i neočekivanog koji je toninelli u svom remek djelu postigao ovdje blijedi jer već znamo šta nas očekuje u tom i od boga zaboravljenom okolišu.zato rauch pokušava(i uspio je)sa dodavanjem nove mutirane flore i faune(najbolje su mi leteće mesožderke meduze),motivom odlaska grupe ljudi u tu prokletu močvaru,i neočekivanim stagglerovim preobratom u zločinca.ali kako se kaže,pare kvare ljude.(osim zagora).još nisam načisto da li je rauch trebao izvesti onakav apokaliptični kraj uklete zemlje,možda bi neki scenarist kasnije i mogao još nešto izvući.i neću mu oprostiti što nije ubacio toninellijeve a meni najdraže mutirane žabe mesožderke koje hraćkaju kiselinu pogubnu za ljude.ima jedna scena,ključna za prvu ukletu zemlju,no ovdje nebitna za radnju ali je odlično uklopljen simpatičan mali detaljčić.sedioli standardno solidan,a naslovnica najslabija karika ovog maxija.
Dwayne_Looney Posted - 25/04/2016 : 11:34:55
Hvala Dodsferd
DODSFERD Posted - 25/04/2016 : 11:09:12
Riječ je o smoli neke biljke mesožderke iz koje se dobija sredstvo za ublažavanje boli, neka vrsta anestezije koja u to vrijeme još nije postojala u medicini.
Dwayne_Looney Posted - 25/04/2016 : 10:10:26
quote:
Originally posted by DODSFERD

I onaj medicinski razlog koji je doveo do ponovnog odlaska u Ukletu zemlju izgleda mi malo inovativnije nego da se opet posegnulo za stvaranjem nekakvog oružja ili sličnih stvari.



Hmm... čitao prošli mjesec i zaboravio. Može li itko napisati taj medicinski razlog, onako pod "Spojler" žutom bojom
DODSFERD Posted - 07/01/2016 : 16:01:14
I onaj medicinski razlog koji je doveo do ponovnog odlaska u Ukletu zemlju izgleda mi malo inovativnije nego da se opet posegnulo za stvaranjem nekakvog oružja ili sličnih stvari.
teller Posted - 07/01/2016 : 15:43:08
Šta ja znam ,... meni i klincu je bila Spasilačka ekspedicija odlična...
ne volim previše Sediolija ali tu mi je bio dobar..
možda zato jer sam strip čitao usred ljeta na plaži uz more na laganom povetarcu...
nije nevažno i trenutno razpoloženje i okruženje za užitak čitanja.
velka031 Posted - 07/01/2016 : 14:50:36
Svakako zanimljiv Rauchov obrat. Rijedak je prelazak na dark side što se Bonellija tiče.
adriano Posted - 07/01/2016 : 12:52:02
počeo sam sumnjati u njega ranije, ali sam odbijao do samog kraja prihvatiti da je baš on izdajnik. Iz uklete zemlje mi je ostao simpatičan jer je tamo nepravedno optuživan.
DODSFERD Posted - 07/01/2016 : 11:53:06
I mene je iznenadilo, a kada sam u prvom pojavljivanju najviše sumnjao u njega da je izvršio pljačku onda je na kraju ispao poštenjačina, dobro su ga zamaskirali u oba slučaja.
adriano Posted - 07/01/2016 : 09:24:48
malo me iznenadilo da je stegler ispao takvo đubre na kraju.
velka031 Posted - 06/01/2016 : 22:08:44
quote:
Originally posted by cronos six

fala bogu i dalje kupujemo sc.



Uvijek, nađe se i pokoji HC, ali SC je duša stripa
cronos six Posted - 04/01/2016 : 23:21:19
fala bogu i dalje kupujemo sc.
velka031 Posted - 04/01/2016 : 23:19:47
quote:
Originally posted by DODSFERD

I ja sam nakon polovine bio pomislio kako je ovo loše, ali se onda dogodio preokret sa Stagglerom i kada se uz to dodaju još neki detalji priča je na kraju ispala solidna.
Naravno da nije na razini prvog putovanja u Ukletu zemlju ali to nisam ni očekivao.



To je dobar pristup. Spustiš letvicu, ne razočaraš se previše.
DODSFERD Posted - 04/01/2016 : 22:13:58
I ja sam nakon polovine bio pomislio kako je ovo loše, ali se onda dogodio preokret sa Stagglerom i kada se uz to dodaju još neki detalji priča je na kraju ispala solidna.
Naravno da nije na razini prvog putovanja u Ukletu zemlju ali to nisam ni očekivao.
velka031 Posted - 04/01/2016 : 22:01:10
Napokon pročitao ovo. Jedva.
Ako su maxiji poligon za uvježbavanje crtača koji su preloši za redovnu seriju čak ni tada ne ispunjavaju svrhu.
Scenaristički, vrlo loše, prepuno predvidljivosti i nedorečenosti, crtački "sediolijevski".
Dok su Cassarovi ili Gramaccioni u ekipi, čak i nije tako loš, haha.
1Euro Posted - 27/08/2015 : 12:20:20
loš maxi, očekivao sam više, čak mi n esmeta uloga Staglera, jer meni je on bio "sumljiv" že kod prvog pojavljivanja (Nepoznati svijet,...) tako da mi je to bilo nekako očekivano,...šteta što je umro, jer mi je simpatičan lik, mogli su ga strpati u Zatvor pa bi se još nekada pojavio....u biti šteta i za tu Ukletu zemlju, da je tako završilo, jer su sebi zatvorili vrata za neki treči nastavak,....zabili su sebi autogol haha.

Mogla (ili trebala) j ebiti to bolja priča, bolje iskorišteno sve skupa,...ali dobili smo nešto bez veze....šteta, upropastili su to
solar Posted - 23/08/2015 : 21:39:26
quote:
Originally posted by Bat Baterton

Ne kupujem Maxije jer je kvalitet sve lošiji, ne treba mi to.
Za ovaj broj sam hteo da napravim izuzetak, ipak je legendarna Ukleta zemlja u pitanju. Čak sam bio spreman i da progutam nekako užasni i iritantni Sediolijev crtež, ali posle ovih komentara da je i priča loša, mislim da ću odustati.


Nećeš ništa propustiti, ustvari hoćeš - lošu priču.

Ako te zanima nešto detaljnije, pogledaj moj komentar.
DODSFERD Posted - 23/08/2015 : 21:06:16
quote:
Originally posted by bjelolasica

Zagor se kupuje makar nemaš novaca za kruh.


Zagor se kupuje makar ti žena nema novaca za always i slične proizvode.
Tonka24 Posted - 23/08/2015 : 20:57:20
quote:
Originally posted by Bat Baterton

Ne kupujem Maxije jer je kvalitet sve lošiji, ne treba mi to.
Za ovaj broj sam hteo da napravim izuzetak, ipak je legendarna Ukleta zemlja u pitanju. Čak sam bio spreman i da progutam nekako užasni i iritantni Sediolijev crtež, ali posle ovih komentara da je i priča loša, mislim da ću odustati.


Gledaj sebe a ne druge...
Uostalom prica je u redu nakon citanja par dana ostaje mi u sjecanju cak je svrstavam u neke legendarne epizode...prica je dobra samo s obzirom na potncijal mogla je biti bas vrhunska...crtez je sasvim dobar...eto necu biti subjektivan pa reci da je vrlo dobar.
legaz Posted - 23/08/2015 : 15:56:52
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Bat Baterton

Ne kupujem Maxije jer je kvalitet sve lošiji, ne treba mi to.
Za ovaj broj sam hteo da napravim izuzetak, ipak je legendarna Ukleta zemlja u pitanju. Čak sam bio spreman i da progutam nekako užasni i iritantni Sediolijev crtež, ali posle ovih komentara da je i priča loša, mislim da ću odustati.


ko ti je kriv kad vjeruješ jednima više nego drugima...
Maxi je vrhunski a crtež podnošljiv.
ako ti žao novca kupi bar kad stignu kompleti pa ti vidi na svoje oči...hvale jednih i gunđanje drugih nije relevantno...
Ja ne gledam na komentare, kad bi se na njih ozirao nebi čitao ni MARKA, BLEKA, MIKIJA a pogotovo ne najbolji strip svih vremena
MALOG RENDŽERA-KIT TELLERA!



Možda je tebi podnošljiv, ali poznavajuću Bata (a poznajem ga dobro) znam da sigurno neće olako progutati Sediolijevo smeće od crteža.
bjelolasica Posted - 23/08/2015 : 14:51:33
Zagor se kupuje makar nemaš novaca za kruh.
teller Posted - 23/08/2015 : 14:14:40
quote:
Originally posted by Bat Baterton

Ne kupujem Maxije jer je kvalitet sve lošiji, ne treba mi to.
Za ovaj broj sam hteo da napravim izuzetak, ipak je legendarna Ukleta zemlja u pitanju. Čak sam bio spreman i da progutam nekako užasni i iritantni Sediolijev crtež, ali posle ovih komentara da je i priča loša, mislim da ću odustati.


ko ti je kriv kad vjeruješ jednima više nego drugima...
Maxi je vrhunski a crtež podnošljiv.
ako ti žao novca kupi bar kad stignu kompleti pa ti vidi na svoje oči...hvale jednih i gunđanje drugih nije relevantno...
Ja ne gledam na komentare, kad bi se na njih ozirao nebi čitao ni MARKA, BLEKA, MIKIJA a pogotovo ne najbolji strip svih vremena
MALOG RENDŽERA-KIT TELLERA!
Bat Baterton Posted - 23/08/2015 : 14:07:31
Ne kupujem Maxije jer je kvalitet sve lošiji, ne treba mi to.
Za ovaj broj sam hteo da napravim izuzetak, ipak je legendarna Ukleta zemlja u pitanju. Čak sam bio spreman i da progutam nekako užasni i iritantni Sediolijev crtež, ali posle ovih komentara da je i priča loša, mislim da ću odustati.
legaz Posted - 21/08/2015 : 23:25:28
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ta spljoštena lica od Sediolija ipak nisu na toj razini kao ona od Gramaccionija, upravo čitam specijal Mjesec kostura i tu je do maksimuma spljošten onaj Doyle.



Gramačoni ima Magnusov sindrom. To ga ubija.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000