forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Vrijeme za uzbunu?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 26/08/2015 : 21:13:14
Vasi stavovi o novom svjetskom poretku?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Cromwell Posted - 02/07/2022 : 09:09:36
Nismo mi ljudi govna, samo volimo reprinte.
Ne razmišljajući o posljedicama.
Siljak66 Posted - 01/07/2022 : 22:46:44
Problem je taj što su ljudi generalno govna, obrni okreni, 90% bar.
bvagner3 Posted - 01/07/2022 : 22:33:08
Je,jedino ako se debili poredaju u nizu.Svijet gotovo sigurno ide prema novom masovnom izumiranju kakvo nije viđeno još od doba dinosaura,i to zbog čega,zbog zlobe,gluposti,i pohlepe.Za samo koje stoljeće možda jedino žohari prežive da mogu pričati o tome.Prenapučenost je izmakla kontroli i došli smo do granica prirodnih resursa.Ako su ljudi nastali od majmuna,jedina je razlika što majmuni ne uništavaju planet.

Siljak66 Posted - 01/07/2022 : 17:37:00
Čini mi se da je Novi svetski poredak ponovo u nastajanju...
WOLF-HUNTER Posted - 28/08/2015 : 20:18:06
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako



Ja se cipirat necu... Odoh u prirodu i sprijateljiti se sa zivotinjama... Ako mi sta bude falilo, skoknem u grad i ukradem, nema nikakve frke... A sta ako me budu trazili? Ah da, ne mogu jer nisam cipiran



A to za djecu cemo lako... Postoje metode kako geja pretvoriti u strejta



Popijete jednu "Gricku" i citajte ove postove.
Majke mi, meni ovi ljudi djeluju kao da su pisali napuseni.



Mi kada smo napuseni pisemo sa ljubavlju
WOLF-HUNTER Posted - 28/08/2015 : 20:17:03
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako



Ja se cipirat necu... Odoh u prirodu i sprijateljiti se sa zivotinjama... Ako mi sta bude falilo, skoknem u grad i ukradem, nema nikakve frke... A sta ako me budu trazili? Ah da, ne mogu jer nisam cipiran



A to za djecu cemo lako... Postoje metode kako geja pretvoriti u strejta



i životinje pripadaju NSP-u,štoviše one su njihov tajni adut ako zakaže cijepljenje i čipiranje.
kravlje ludilo,ptičja i svinjska gripa,lastavičin hemeroid,sve je to jedna mašinerija koja radi u korist novog poretka.



Ponavljam: sve se moze svesti na svoju korist... Lako cemo mi sa zivotinjama nego je nama bitno kako da sprijecimo djecu da postanu pederi... Ah znam! Zatvorimo ih u jednu prostoriju svezani i dovedemo striptizete da im plesu u krilima
lwood Posted - 28/08/2015 : 20:09:57
https://youtu.be/TvLZxG6pB6U

KRAS Posted - 28/08/2015 : 18:15:27
Malo ste kontradiktorni...kao NWO vlada svijetom preko korporacija a hoce nas pobit..zar nije cilj korporacija sto vise ljudi.jer onda je veca zarada..ako nas pobiji kome ce prodavat svoje trule proizvode
igor 12 Posted - 28/08/2015 : 18:12:24
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako



Ja se cipirat necu... Odoh u prirodu i sprijateljiti se sa zivotinjama... Ako mi sta bude falilo, skoknem u grad i ukradem, nema nikakve frke... A sta ako me budu trazili? Ah da, ne mogu jer nisam cipiran



A to za djecu cemo lako... Postoje metode kako geja pretvoriti u strejta



i životinje pripadaju NSP-u,štoviše one su njihov tajni adut ako zakaže cijepljenje i čipiranje.
kravlje ludilo,ptičja i svinjska gripa,lastavičin hemeroid,sve je to jedna mašinerija koja radi u korist novog poretka.
KRAS Posted - 28/08/2015 : 17:54:53
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by KRAS

Cilj nsp je covecanstvo da uniste i izgrade novi svet...

Ubijaju nas svim i svacim a nas svaku deceniju za milijardu vise...

Nes ti stakorcica



To jedna od teorija. Mada, možda nisi primijetio, u bogatijim zemljama, ajmo reć Zapadnom svijetu plus Japan, a i Rusija i Ukrajina se mogu slobodno ubrojiti ( ne znam kakva je situacija u Bjelorusiji? ) broj stanovnika ne raste već opada. Po tim teorijama cilj je uništiti Staru Europsku civilizaciju. A onda će lako sa siromašnim zemljama.



Sve je to jalovo..ja da sam sef NWO i da hocu smanjit brojno stanje zapada jednostavno bi isprovociro rusiju
Just_Charlie Posted - 28/08/2015 : 17:54:52
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako



Ja se cipirat necu... Odoh u prirodu i sprijateljiti se sa zivotinjama... Ako mi sta bude falilo, skoknem u grad i ukradem, nema nikakve frke... A sta ako me budu trazili? Ah da, ne mogu jer nisam cipiran



A to za djecu cemo lako... Postoje metode kako geja pretvoriti u strejta



Popijete jednu "Gricku" i citajte ove postove.
Majke mi, meni ovi ljudi djeluju kao da su pisali napuseni.
WOLF-HUNTER Posted - 28/08/2015 : 17:50:43
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako



Ja se cipirat necu... Odoh u prirodu i sprijateljiti se sa zivotinjama... Ako mi sta bude falilo, skoknem u grad i ukradem, nema nikakve frke... A sta ako me budu trazili? Ah da, ne mogu jer nisam cipiran



A to za djecu cemo lako... Postoje metode kako geja pretvoriti u strejta
WOLF-HUNTER Posted - 28/08/2015 : 17:49:24
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako



Ja se cipirat necu... Odoh u prirodu i sprijateljiti se sa zivotinjama... Ako mi sta bude falilo, skoknem u grad i ukradem, nema nikakve frke... A sta ako me budu trazili? Ah da, ne mogu jer nisam cipiran
dcopic Posted - 28/08/2015 : 17:46:58
Nisam baš ljubitelj teorija o namjernoj depopulaciji, a i teško je dokazati takve stvari. A to da je u zapadnom svijetu, preciznije našem kontinentu pad populacije namjeran ne drži mi vodu. Najlogičnije objašnjenje mi je da je razlog slabom natalitetu duže školovanje, pogotovo kod žena u odnosu na prije 5og, kasnije stupanje u brak, problem školovanja i zbrinjavanja većeg broja djece u familiji za sve koji žive u gradovima... Moji baka i deda koji su živjeli na selu na velikoj zemlji nisu se puno sekirali što su imali četiri kćeri i pet sinova. Danas svi hoće u gradove gdje za veći broj djece doslovno moraš biti financijski iznad prosjeka.
Risar_69 Posted - 28/08/2015 : 16:02:55
ako ste gledali Endgame, ide malo tom smjerom

zaboravio dodati svijetom vladaju korporacije, a demokratije nema, tako da ljudi ne odlučuju baš mnogo http://www.collective-evolution.com/2015/08/28/democracy-doesnt-exist-heres-why-voting-doesnt-change-anything/
Willer Posted - 28/08/2015 : 16:00:13
Većinom se sve svodi na moć i novac (baš sam otkrio toplu vodu). A to vidimo od nižih do viših razina, ali uza sve moguće razlike od slučaja do slučaja. Ako su na jednom mjestu neke stvari povezive, ne znači nužno da su i na nekom drugom. Ako su na jednom mjestu posljedice samo loše, na znači da su nužno i na nekom drugom. Nikad ne valja ništa pojednostavljivati, ali ni baš uvijek bježati od "velikih" zaključaka.
Willer Posted - 28/08/2015 : 15:45:12
quote:
Originally posted by DeeCay

Jedan dio teorije zavjera sigurno je istina, a ostatak budulaština. Mislim da nikad nećemo saznati koji je koji.



Nije baš izravno povezano s temom, ali Castelli je u "Spektru" vrhunski isprdao kako "osobe s paranormalnim sposobnostima" tako "profesionalne skeptike".

Recimo da su teoretičari zavjere ekvivalenti prvima, a potpuni negatori baš svake od istih, drugima.

No, s teoretičarima zavjere postoji više problema, što ipak ne znači da su problemi ovih drugih išta manje važni, naprotiv. Često i jedni i drugi rade iste pogreške, unaprijed proglašavaju točnost ili netočnost neke teze pa onda manipuliraju činjenicama kako bi svoj stav "dokazali".

Razmišljajući o "NSP" sa svojih solidarističkih pozicija, nekako sam došao do toga da bi raščlanjenje teorije "Novog svjetskog poretka" na proste faktore, pokazalo njenu istovremenu i točnost i pogrešnost. Samo što bi, u tom slučaju, poprilično propala zabava jednima a i drugima, svakima na svoj način.

Prvima to više ne bi izgledalo tako skrovito, moćno-sveobuhvatno i konspirativno-ujedinjeno. Pa bi spektakl naziva "NSP" neslavno propao; dokazalo bi se, između svega ostalog, i da se neki sudionici "zavjere" između sebe strašno mrze i mrse jedni drugima planove. A to znači da i oni pokazuju ljudske osobine te obavljaju veliku i malu nuždu: prava katastrofa za svakog teoretičara zavjere. Drugi bi se pak malo bolje suočili s užasima koje svjetski moćnici na ovaj ili onaj način, javno ili tajno rade. I kako je na posljedicama te tobožnje "zavjere" utemeljen velik dio sustava, a posljedice čega, putem medija, do javnosti dopiru relativizacijom, banalizacijom i slavnom Chewbacca defense.

Itd. Itd.
igor 12 Posted - 28/08/2015 : 15:27:16
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...



na svakog vakcinacijom čipiranog čovjeka dolazi jedna klonirana žena iz labaratorija NSP-a.
oni će živjeti u izvanbračnoj zajednici(rušenje samih temelja institucije zvan brak)
a djeca će im biti gejevi(puj,puj,puj,sačuvaj me bože),

i dalje se neće razmnožavati(starobiblijsko plodite se i množite je i tu ugroženo)

eto,to ti je to nekako,otprilike tako
WOLF-HUNTER Posted - 28/08/2015 : 14:53:45
A de realno gledano - kako ce kontrolisati svakoga covjeka na Zemlji? Pa to je nemoguce, hajd manipulacija ali nisu ljudi tako glupi kako oni misle...
Kruger Posted - 28/08/2015 : 14:53:24
quote:
Originally posted by KRAS

Cilj nsp je covecanstvo da uniste i izgrade novi svet...

Ubijaju nas svim i svacim a nas svaku deceniju za milijardu vise...

Nes ti stakorcica



To jedna od teorija. Mada, možda nisi primijetio, u bogatijim zemljama, ajmo reć Zapadnom svijetu plus Japan, a i Rusija i Ukrajina se mogu slobodno ubrojiti ( ne znam kakva je situacija u Bjelorusiji? ) broj stanovnika ne raste već opada. Po tim teorijama cilj je uništiti Staru Europsku civilizaciju. A onda će lako sa siromašnim zemljama.
lwood Posted - 28/08/2015 : 14:46:12
baš bi se usrečija s tin
DODSFERD Posted - 28/08/2015 : 14:41:01
Apsolutna kontrola nad svakim čovjekom... iz koje je bajke ovaj izašao.
WOLF-HUNTER Posted - 28/08/2015 : 10:42:34
quote:
Originally posted by igor 12

http://www.dnevno.hr/planet-x/vazno-savjetnik-britanskog-premijera-uznemirio-slijedi-kolaps-pocnite-skupljati-hranu-vodu-gotovinu-evo-zasto-825517

evo ga,stižeeeee



Cek, cek, cek na sekundu malo... Ja kako znam, odnosno kako internet kaze, taj navodni krah bi se trebao da dogodi krajem 9 a ne u 10 mjesecu. Zatim, i ako se taj krah i desi - kakp su uopste sigurni da ce im se svi porobiti? Valjda ima ljudi koji nece da budu dio tog poredka i koji ce se pobuniti... Mislim, da li je moguce stvoriti to u jednoj zemlji? Da. Ali po cijelome svijetu? Kako oni sada mogu da tako odjednom sruse sile poput Amerike, Britanije, Rusije i Kine? I kakvo je to glupa rijes da svi moramo taj poredak da prihvatimo? Ako su neki tokom rata mogli da prezive sijajuci, onda valjda mozemo i ovo da sredimo... Odnosno, ako ga uopste i bude
Zlotvor Posted - 28/08/2015 : 10:26:56
Depopulaciju će uspješno provest jedino antivakseri.
lwood Posted - 28/08/2015 : 10:01:31
quote:
Originally posted by KRAS

Cilj nsp je covecanstvo da uniste i izgrade novi svet...

Ubijaju nas svim i svacim a nas svaku deceniju za milijardu vise...

Nes ti stakorcica



svake godine opale 80 milijuna ljudi više.
baš su super ti planovi o smanjenju populacije.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000