forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 131 - Junaci Teksasa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 01/08/2015 : 13:14:18
Scenarij: Mauro Boselli
Crtež: Carlo Raphaël Marcello



04.08.15. u snk
06.08.15. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 18/09/2015 : 07:57:30
Meni je sasvim ok i priča Bijeli Oblak i Matador... Te sam zadnje pročitao, tu sam stao...
Sedmorica ubojica, naravno - klasik.
teller Posted - 17/09/2015 : 09:29:08
Nepobjedivi su do sada meni nepobjedivi u konkurenciji kasnijih najboljih Tex prića.
Tu je još Thonga tiranin, Carsonova prošlost, ona snježna sa vlakom u brdima...ma sad kad pomislim bolje ko da mi je sve najbolje priće nacrtao Marcello.
kasper Posted - 14/09/2015 : 11:48:48
quote:
Originally posted by Koresh
Meni su i "Junaci" dobra priča, kažem, nisu mi najbolje sjeli "Nepobjedivi" pa mi je uz Bannock i "Čitače tragova" ova Boselli-Marcello epizoda negdje u istom rangu samo malo lošija.



Nepobedive sam uzeo citati ove godine, i za razliku od pre 10 godina, sad mi je ovo losnjikava prica, naprona i bezvezna.

Banok i Citaci su i dalje vrhunski. veoma dobra je i ultra zabavna 7 ubojica. a junaci su OK, a mogli su biti vrh
DODSFERD Posted - 13/09/2015 : 12:29:40
Te preskočene epizode će Libellus ionako objaviti u skorije vrijeme a ostalo ih je ''samo'' 12.
Deki86 Posted - 13/09/2015 : 09:18:26
Ajmo dalje od broja 600 :D S nadom da će onda Libellus prestati s izbacivanjem novih epizoda i vratiti se na epizode koje je Dnevnik propustio. Nije za ovu temu? Onda ništa.
kasper Posted - 11/09/2015 : 15:35:54
imam utisak posle broja 475 da se Boseli i nije trudio da radi Texa, ono bio je u kvalitetu Nicija, tirazi su padali. valjda je bio to jedini nacin da padne Nici, a on da dodje. kad se Nici povukao i Boseli se popravio. malo kvarno, al tako svet funkcionise

ako smem da primetim, sto se pravih fanova tice, na Balkanu oni su veoma pomirljivi, bespogovrno sve uzimaju, citaju i zadovoljni su. u Italiji je tu bilo svasta
DODSFERD Posted - 11/09/2015 : 15:23:53
Ali to ne rade pravi fanovi Texa, oni uzimaju sve po redu bez obzira na kvalitetu pojedinih priča.
Dudley Smith Posted - 11/09/2015 : 15:21:40
Ja bih najviše volio da preskoče sve loše epizode. Koji će mi kurac neko smeće od priče? Treba gledati komentare talijanskih fanova i preskakati sve što su oni popljuvali. Vjerojatno bi se i prodaja poboljšala jer bi sve bilo kvalitetno
cronos six Posted - 11/09/2015 : 15:17:02
quote:
Originally posted by Koresh

Istina, Slobodna Dalmacija je imala ponajbolje priče, pa Ludens sa nekoliko vrhubnskih, ali "Junaci Teksasa" obilježavaju jedan nagli pad kvalitete od broja 500 na dalje.....Meni su i "Junaci" dobra priča, kažem, nisu mi najbolje sjeli "Nepobjedivi" pa mi je uz Bannock i "Čitače tragova" ova Boselli-Marcello epizoda negdje u istom rangu samo malo lošija. VČ sam cijeli pročitao i praktički do broja 44 nema vrhunske priče, "Dvojica neprijatelja" nije ponudila ništa specijalno, dosadnjikava je, kao i Colorado Belle. Sviđa mi se epizoda broj 44-45 "Nameštaljka u Klondajku" i to je više manje to. obožavam Texa ali noviji maxiji i epizode iz VČ su daleko iza SD i ludensa



a ludens ide dalje.....samo zbog otiska kupio bih prvih 20 epizoda koje je v.c unistio....sto se tice prica,vecina losee...
Koresh Posted - 11/09/2015 : 11:42:37
Istina, Slobodna Dalmacija je imala ponajbolje priče, pa Ludens sa nekoliko vrhubnskih, ali "Junaci Teksasa" obilježavaju jedan nagli pad kvalitete od broja 500 na dalje.....Meni su i "Junaci" dobra priča, kažem, nisu mi najbolje sjeli "Nepobjedivi" pa mi je uz Bannock i "Čitače tragova" ova Boselli-Marcello epizoda negdje u istom rangu samo malo lošija. VČ sam cijeli pročitao i praktički do broja 44 nema vrhunske priče, "Dvojica neprijatelja" nije ponudila ništa specijalno, dosadnjikava je, kao i Colorado Belle. Sviđa mi se epizoda broj 44-45 "Nameštaljka u Klondajku" i to je više manje to. obožavam Texa ali noviji maxiji i epizode iz VČ su daleko iza SD i ludensa
kasper Posted - 11/09/2015 : 10:40:31
dobro, dok tece lavina suza radosnica jer nema preskakanja, da prozborim koju o ovoj prici

mogla je da bude jedna od bolji, ali nije. boseli je ovde usao duboko u fazu 'neke smor korektnosti', potpuno se covek pogubio gde, ko, sta. tako imamo situaciju da Indijanci osvajaju teritoriju gde zive pitomi beli. ono, indijacni su svi do jednog tupavi, ubijaju se na tone ko komarci i slicno. drugi - je previse teksta, aman cemu oviko trljanje.

sad neke pozivitne strane, iako je debelo zasao u smor fazu, jos su ponegde tragovi dobrog Boselija, pa sve to ume da bude nekako napeto. zavrsnica ono, svidja mi se kad se gine na sve strane i kad je sve do zadnje kapi krvi. ovi beli su ok prikazani, skroz zanimljivi likovi, odnosi tamo. i najveci + to sto je Tex baja samo takav, a i Dinamit za znanje

marcelo dobar

ono sve u svemu, Tex je vec ovde u dubokoj krizi (zadnja 1/4 na 400), ova epizoda je samo odlaze strmoglavi pad koji sledi. jebem li ga, kad se setim samo Citaca tragova i kako je to nekad bilo, tuga...
teller Posted - 10/09/2015 : 08:04:02
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja se razmišljam da iz principa počnem uzimati po 2 primjerka od idućeg broja, samo što me muči kronični nedostatak prostora.


ja uzimam po 3 primjeraka ali ne iz principa več što želim da Tex na kioscima obstane...mala je to žrtva ali svaki primjerak prodan je važan kod tako malih naklada....
Radije to trostruko nego da mi ostane samo opcija Libellus knjiga po 150 kuna...uzimam i te ali Tex ja strip ko za kioske stvoren.
DODSFERD Posted - 09/09/2015 : 22:44:32
Ja se razmišljam da iz principa počnem uzimati po 2 primjerka od idućeg broja, samo što me muči kronični nedostatak prostora.
anto Posted - 09/09/2015 : 21:11:24
PaoloRivera Posted - 09/09/2015 : 20:57:48
...kad bih kupovao
jaki Posted - 09/09/2015 : 20:55:52
imat ćeš priliku održat obećanje.
PaoloRivera Posted - 09/09/2015 : 20:20:02
Ja bih samo zbog ovakvog Ludensovog stava prestao kupovati, iz principa...
anto Posted - 09/09/2015 : 20:09:39
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by jaki


Nema preskoka.To je Bernard reka davno i nema potrebe vise kombinirati.


NAJBOLJI POTEZ BI BIO DA LUDENS SKOĆI NA TRENUTNO AKTUALNA IZDANJA TEXA U ITALIJI, TO JE RECIMO NA BROJ 650...Time bi ostavili


Teller zna znanje!!
anto Posted - 09/09/2015 : 20:09:00
quote:
Originally posted by jaki


Nema preskoka.To je Bernard reka davno i nema potrebe vise kombinirati.


Eh,šta je sve Bernard rekao.
teller Posted - 09/09/2015 : 15:22:33
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by jaki

Koji dio nepitrebno je kombinirati o preskoku ili ne jer je vec odluceno nisi shvatio:)
NEMA PRESKOKA!


Koji autoritet?


ako nisi znao, Jaki je reinkernacija samog velikog i neponovljivog visočanstva grofa Radovćić Bernardića..(bez brade)
tinton Posted - 09/09/2015 : 15:12:42
quote:
Originally posted by jaki

Koji dio nepitrebno je kombinirati o preskoku ili ne jer je vec odluceno nisi shvatio:)
NEMA PRESKOKA!


Koji autoritet?
teller Posted - 09/09/2015 : 13:04:07
quote:
Originally posted by jaki

Mozemo sad. svi napisati sta bi tili ali nema koristi.:)



ima,ima...meni je lakše.
jaki Posted - 09/09/2015 : 12:58:08
Mozemo sad. svi napisati sta bi tili ali nema koristi.:)
teller Posted - 09/09/2015 : 12:53:49
quote:
Originally posted by jaki

Koji dio nepitrebno je kombinirati o preskoku ili ne jer je vec odluceno nisi shvatio:)
NEMA PRESKOKA!


ma znam, nisam debil...samo pišem kako bi ja htio...
jaki Posted - 09/09/2015 : 11:39:10
Koji dio nepitrebno je kombinirati o preskoku ili ne jer je vec odluceno nisi shvatio:)
NEMA PRESKOKA!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000