forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 240 - Ruta za Panamu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 06/09/2015 : 12:14:24
Priča: Diego Paolucci/Jacopo Rauch
Scenarij: Mirko Perniola/Jacopo Rauch
Crtež: Marcello Mangiantini/Domenico i Stefano Di Vitto
Naslovnica: Gallieno Ferri



30.09.15. u snk
01.10.15. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 22/10/2015 : 21:03:12
quote:
Originally posted by Deers

Ova s Cajunima je prilično bezvezna priča sa dosta glupih rupa u pripovijedanju i prigodno glupavih rečenica. Mangiantini i nije toliko loš koliko iritantno nekonzistentan.


bravo, to sam ja htio kazat..samo ne tako stručno.
bezveze prića i crtež...kukci i predator su bingo za ovo sran...je.
Deers Posted - 21/10/2015 : 07:04:11
Ova s Cajunima je prilično bezvezna priča sa dosta glupih rupa u pripovijedanju i prigodno glupavih rečenica. Mangiantini i nije toliko loš koliko iritantno nekonzistentan.
PaoloRivera Posted - 20/10/2015 : 08:04:42
quote:
Originally posted by VALTER

Baljezgaš. Nema se tu šta crpit. Posveta je posveta.


Slušaj, ne baljezgam, govorim iz iskustva. Kreativni proces je jednostavno takav da uvijek crpiš iz nečega, bilo iz vlastitog iskustva, iz nečeg što si vidio, čuo, pročitao, razmišljao, maštao, pa i nečeg što si već napravio. Stvaranje se ne događa u vakuumu, ništa u prirodi ne nastaje iz ničeg - to je čista fizika. A ne vjerujem da je Ferri toliki narcis da je išao sam sebi raditi nekakvu posvetu. Ne, čovjek je vjerojatno shvatio da tih mjeseci trenutno više ne može kvalitetno namaštavati nove kadrove pa je odlučio pomoći si, a usput se malo i zabaviti i prisjetiti se dobrih starih dana. Što je sasvim legitimno.
VALTER Posted - 19/10/2015 : 22:57:20
Baljezgaš. Nema se tu šta crpit. Posveta je posveta.
PaoloRivera Posted - 19/10/2015 : 18:35:27
quote:
Originally posted by VALTER

Nisi me shvatio. Ovdje je riječ o tome da je Ferri zaista napravio posvete naslovnicama Mister Noa, na način da 40-ak kadrova ovog amazonijskog Zagora otvoreno i namjerno vizualno odgovara tim naslovnicama. I to je simpatično.


Pa shvatio sam, shvatio sam... Kao što rekoh, moraš od nekud crpit
tinton Posted - 19/10/2015 : 18:00:58
Ne zezam se.
Čovjek je miljama ispred Vernija, Ferrija, Bignottija, Sediolija, Gambe, pa čak i ispred Nuccia po dosad viđenom.
teller Posted - 19/10/2015 : 17:25:28
quote:
Originally posted by tinton

Mangiantini je dobar crtač, definitivno.
A Paoulucci i Perniola su dobro odradili svoj posao.
Jedino Ferri šteka.




znam da se zezaš...

tinton Posted - 19/10/2015 : 16:52:16
Mangiantini je dobar crtač, definitivno.
A Paoulucci i Perniola su dobro odradili svoj posao.
Jedino Ferri šteka.

teller Posted - 19/10/2015 : 16:51:00
Neznam kako vama ali meni je taj Cajuni najgori strip zadnjih 10 godina a da je Zagorov...
Teški smor več od početka pa sve do samog kraja...ništa zanimljivo,neizvjesno pa kad svoje doda nikakav Mangatini, to je katastrofa od stripa izpala...Ma i prvi najnaivniji Nolitta/Ferri Zagor je bolji od ovog đubr....pardon smeća.
Nadam se da se takva nikakva kombinacija kvaziscenarista i kvazicrtača ne ponovi skoro, a najbolje nikad više.
Rauch i Di Vitto u Ruti za Panamu su bingo kad se usporede sa Cajunima...žao mi, volim Zagora ali to što sam čitao nije bio Zagor...bio je neki degenerirani mladič koji se izdavao za Zagora u degeneriranoj prići degeniranih autora.
Paoluci/Perniola)Magantini MARŠ iz Zagora zauvjek!
VALTER Posted - 18/10/2015 : 18:12:02
Nisi me shvatio. Ovdje je riječ o tome da je Ferri zaista napravio posvete naslovnicama Mister Noa, na način da 40-ak kadrova ovog amazonijskog Zagora otvoreno i namjerno vizualno odgovara tim naslovnicama. I to je simpatično.
PaoloRivera Posted - 18/10/2015 : 17:22:42
quote:
Originally posted by VALTER

Vrlo dobra priča (iako također filler, nema veze s Atlantidom), s nekih 40-ak Ferrijevih omaža samome sebi kao naslovničaru Gospodina Ne.


A gle, moraš crpit od nekud
VALTER Posted - 18/10/2015 : 15:33:39
Vrlo dobra priča (iako također filler, nema veze s Atlantidom), s nekih 40-ak Ferrijevih omaža samome sebi kao naslovničaru Gospodina Ne.
DODSFERD Posted - 18/10/2015 : 14:49:59
quote:
Originally posted by nagor

Neće biti team-upa... Ovo je samo posveta Mister Nou na prvoj stranici. Priča će biti bolja od tvoje, ne brini. :)


I ti vjeruješ da će biti bolja unatoč tome što ju je radio Mignacco.
1Euro Posted - 18/10/2015 : 13:27:53
quote:
Originally posted by nagor

Neće biti team-upa... Ovo je samo posveta Mister Nou na prvoj stranici. Priča će biti bolja od tvoje, ne brini. :)



ma neče
nagor Posted - 18/10/2015 : 13:17:59
Neće biti team-upa... Ovo je samo posveta Mister Nou na prvoj stranici. Priča će biti bolja od tvoje, ne brini. :)
1Euro Posted - 18/10/2015 : 13:08:38
hahaha, nisam znao za ovo, izgleda da sam ipak bio u pravu hahaha, STVARNO, če tako biti hahaha
nagor Posted - 18/10/2015 : 13:00:03




Sigurno nisi ni znao za ovo. Jel ti glava još uvijek na mjestu... nije eksplodirala od uzbuđenja?
1Euro Posted - 18/10/2015 : 12:39:17
Team up Zagora sa Mister No-jem:

"Naučnik Dexter zna da mu je Zagor za petama, bježi koliko ga nose noge i malo prije ga je Zagorova sjekira dohvatila on se pomoču tih kamenja kojih je ukrao transportira u 1950+ i dođe u Manaus i plati Mister nou, da ga vozi u Rio, odakle če iči u Maroko, pa onda pustinjom do Egipta, pa do gaze, Sirije, Iraka, Irana, pa sve do Hormuza, Indije, Pakistana, Kine, Kamčatke, Sibirije, Aljaske,.....Zagor kontaktira vješticu Shyer, Mnogookog, Kiki Manitua, crnu vatru, viječe staraca, Winter Snakeovu ekipu čuvara blaga, trapere, sve šumske životinje,....i svi na kraju naprave neki napoj kojeg Zagor i Chico popiju i oni isto tako se transportiraju u manaus, gdje zagor pronađe Mister No, prebije ga ko pičku, chico drži pištolj n aKrugeru i Zagor sazna od Mister noja, gdje je krenuo Dexter i jurnjava se nastavlja
morski Posted - 18/10/2015 : 12:26:11
Uspravnica?
tinton Posted - 18/10/2015 : 12:21:36
quote:
Originally posted by 1Euro

Čuj ti njega. Zagoru je mijesto u Darkwoodu, da sam htio čitati nešto o Luizijani, Panami, Južnoj americi,...ja bi sebi nabavio turistički vodič ala Lonely Planet,...
Osim Darkwooda odobravam jedino sporedne svijetove ala Gondor, svemir ala Akronijanci i to je to.....sve ostalo su gluposti, u koje se sad amogu i uvjeriti jer me ove nekakve "odisejade" razočaravaju. Dobro, da se radi o nekakvom specijalcu, maxiju pa čak trodijelnoj priči a ne da če 3 godine (ili koliko dugo če to sranje trajati) treba čekati na povratak u Darkwood....
Šta onda? Zagor u Australiji? Zagor na Filipinima? Azijska Turneja Zagora? Zagor i Chico u Mongoliji? Zagor i Afrička odisejada?

Nije mene Zagor prerastao, nego to uopšte više nije Zagor....To je neki turista, odjeven u Zagorovu majicu.....


Zagor raste!
Nema povratka na staro.
VALTER Posted - 18/10/2015 : 12:14:41
Zagor djeluje na uspravnici Karipsko more - Antartika.
nagor Posted - 18/10/2015 : 11:55:20
Da, normalno, Kododiks te ne smeta ali posjet Luizijani, to nije više pravi Zagor, ha?.

Ne smiješ živjeti u prošlosti.
1Euro Posted - 18/10/2015 : 11:48:19
Čuj ti njega. Zagoru je mijesto u Darkwoodu, da sam htio čitati nešto o Luizijani, Panami, Južnoj americi,...ja bi sebi nabavio turistički vodič ala Lonely Planet,...
Osim Darkwooda odobravam jedino sporedne svijetove ala Gondor, svemir ala Akronijanci i to je to.....sve ostalo su gluposti, u koje se sad amogu i uvjeriti jer me ove nekakve "odisejade" razočaravaju. Dobro, da se radi o nekakvom specijalcu, maxiju pa čak trodijelnoj priči a ne da če 3 godine (ili koliko dugo če to sranje trajati) treba čekati na povratak u Darkwood....
Šta onda? Zagor u Australiji? Zagor na Filipinima? Azijska Turneja Zagora? Zagor i Chico u Mongoliji? Zagor i Afrička odisejada?

Nije mene Zagor prerastao, nego to uopšte više nije Zagor....To je neki turista, odjeven u Zagorovu majicu.....
nagor Posted - 18/10/2015 : 11:29:44
quote:
Originally posted by 1Euro

napokon je završila ova "mora" sa tim Cajunima, Luizijanom,....ova južnoamerička odisejada jedno veliko razočaranje do sada, nadam se da če biti boljih priča u nastavku.....iako tehnički Zagor još nije "ušao" u Južnu Ameriku.....i bezvezna mi je ova jurnjava za tim Dexterom (ko da se radi o največem kriminalcu ikada, pa ga je potrebno obavezno uhvatiti, iako prošli cijeli kontinent, samo da ga se uhvati,.....na kraju če i sam Zagor zaboraviti zašto ga uopče goni,...ja kao čitatelj sam to več zaboravio,...znam jedino da je taj Dexter ukrao nešto, neki skupocjeni kamen ili nešto,....). Ma to dosta govori o zanimljivosti priče,....boooooooooooooring!!!!!!!!!!!!



To samo govori da te je Zagor prerastao. Odavno je Zagor prestao biti "kaoboji i indijanci", šteta što to još nisi shvatio.
markotamara Posted - 18/10/2015 : 11:12:59
meni je ok zasada,ova prica i nije toliko losa ali mislim da su braca s rijeke svoje otpivali odavna i da ih nisu tribali vracati

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000