forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sumohrvat Posted - 13/09/2015 : 16:11:24
Trenutno je na aukcijama od člana Darko18 ostalo još samo nekoliko sati do kraja. Cijene su otišle u nebo kao što se i pretpostavljalo.... Međutim,sve najtraženije naslove je bidao jedan te isti član s ukupno do sada 0 ocjena... Pa da ne bi propale čovjeku aukcije možda jer ovo sada je već bidano preko 10 tisuća kuna.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 11/11/2015 : 19:17:10
Postaje ocito da kapetan ne moze drzati taj tempo koji je nametnuo sam sebi... a mozda niti ne pokusava.
Obi-wan Posted - 11/11/2015 : 16:23:01
quote:
Originally posted by capt.JackSparrow

Posto se ovo odnosi na mene, mogu samo da kazem da svako od koga sam kupio i jedan jedini strip dobice svoje novce na racunu. Normalno je da kad je neko nov u neku sredinu da se snevericom gleda prema njemu, ali videcete, (kroz par dana), da nisam nikakav probisvet :)
Jednostavno se uistinu nakupilo malo vise osvojenih aukcija, pa malo sporije ide nego sto bi trebalo. Sto se Aukcija tice gde sam bidao na stripu o Martiju, (gde se slika ne vidi) i stripu o Zagoru sa br 97 dva puta, pa "postovano pucanstvo" tko bi popamtio dali sam ili nisam bidao za taj broj. Jos sam nov, (neiskusan), u ovome pa zato su i nastale te "sitne greske". Pozz i opustite se, uzivajte u ovom nasem zivotu!


Ma nema problema. Samo tako nastavi. Opusti se i bidaj do besvesti. Sasvim je prirodno da novi i neiskusni licitiraju za što više aukcija...
dudo1 Posted - 11/11/2015 : 14:41:27
Evo i prvih negativnih komentara...
Dukidule Posted - 20/10/2015 : 00:54:34
quote:
Originally posted by dudo1

Svaka čast kapetanu. Taj ne odustaje, očito dobio čovjek na lotu pa iz obijesti kupuje sve živo, samo da ne padne drugom u ruke. Neumjesna poruka, ali najbliža istini. Usput kapetan i Filastrip su se prijavili na portal istog dana.


Ma keps doveo i ponekog lešinara do toga da mu usta zasline.
dudo1 Posted - 07/10/2015 : 11:13:26
Svaka čast kapetanu. Taj ne odustaje, očito dobio čovjek na lotu pa iz obijesti kupuje sve živo, samo da ne padne drugom u ruke. Neumjesna poruka, ali najbliža istini. Usput kapetan i Filastrip su se prijavili na portal istog dana.
Casper1 Posted - 18/09/2015 : 03:09:10
Pozdrav. Nisam zelio otvarati novi topic, ali moram naglasiti da je trenutno aktivna moja aukcija (cak se nalazi u vitrini) za strip broj 93 lms Žive mumije. U naslovu pise "99". Zelim naglasiti da se radi o cistom lapsusu.
Nadam se da nece biti problema i da ce ovu objavu vidjeti sto vise clanova. Pozdrav svima :)
DODSFERD Posted - 16/09/2015 : 14:13:57
Samo da se ne preračuna pa kupi 2 ista kapitalca.
Dukidule Posted - 15/09/2015 : 21:33:30
quote:
Originally posted by markotamara

mislim da ovi koji imaju kapitalce na aukcijama mole Boga da im capt.jacksparrow bida



Ma ne trebaju, jer captain će ubrzo napraviti još jedno novo iskustvo, nakon što su vidjeli kakvo sve "šarenilo" kupuje, a to je sortiranje mnogobrojnih privatnih ponuda...
badseed Posted - 15/09/2015 : 21:21:01
btw vidim da su prvi pozitivni komentari upisani kapetanu...
markotamara Posted - 15/09/2015 : 20:44:28
mislim da ovi koji imaju kapitalce na aukcijama mole Boga da im capt.jacksparrow bida
Oki Posted - 15/09/2015 : 19:01:16
quote:
Originally posted by MD72

Bitno je da covjek sebi organizira zivot tako da mu je dusa puna,a prazni dzepovi ne smiju kvarit idilu.
Na kojim meridijanima i paralelama zivis nije od primarne vaznosti.
Sorry za Off-Topic.


...ispravio sam malo topic iznad kako bih se i sam vidio u napisanome
MD72 Posted - 15/09/2015 : 17:18:44
Bitno je da covjek sebi organizira zivot tako da mu je dusa puna,a poluprazni dzepovi ne smiju kvarit idilu.
Na kojim meridijanima i paralelama zivis nije od primarne vaznosti.
Sorry za Off-Topic.
Dukidule Posted - 15/09/2015 : 10:56:49
quote:
Originally posted by MD72

Stoga,cudi me da netko na osnovu geografskog polozaja istog moze da zakljuci da li on "crnci" ili pati od nostalgije.


MD, nemam pojma kako je kod drugih "gastarbajtera" no mene baš drmnula nostalgija pa rekoh, hajd' ti fino koju godinu na zapadu crnčiti, taman toliko da sastaviš kolekcije Z. S. i LMS-a pa kako bude. Eto ti mene danas i malo duže neg' kalkulirano, kolekcija još ni pola i umjesto njih, proširio sam ionako već bogatu kolekciju svakodnevnih računa!
MD72 Posted - 15/09/2015 : 07:23:39
Jacka osobno ne poznajem,niti prirodu njegovog posla.Stoga,cudi me da netko na osnovu geografskog polozaja istog moze da zakljuci da li on "crnci" ili pati od nostalgije.
Dosta se toga promijenilo od 60-ih/70-ih,kada je neciji stric polazio u pecalbu,a strina bacala vodu iz loncica za sretan put.
Trebalo bi predloziti nekim veleposlanstima da organiziraju edukativne ekskurzije na Zapadu,tek da bi neki razbili stereotipe o "Gastarbeiterima"
Vec odavno stranci ovdje ne rade samo "zadnje" poslove vec su integrirani u sustav i zaposleni cak i u drzavnim institucijama.
E sad,ovaj poslednji val koji dolazi nakon prosirenja Unije,ima losije karte ali snalaze se kako umiju i znaju i to je OK.
zlatko900 Posted - 14/09/2015 : 22:01:20
Tooo dečki, pozitiva i samo pozitiva. Ovdje smo da se družimo preko stripova,a ne da sipamo zlu krv. Mada-moram priznati da sam i ja bio malo skeptik jer se sjećam još onoga francuza koji mi je skinuo nekoliko komada. Čestitke Jacku na osvojenim aukcijama,koji crnči u tuđini,pa će sada barem imati nešto opipljivo da ga podsjeća na (vjerujem) ljepše i bezbrižnije dane...
Dukidule Posted - 14/09/2015 : 13:47:02
Eto, onda sve super.
A kad si stvoriš uvid i dobiješ pregled nad svim duplo kupljenim aukcijama, odn. ustanoviš u koliko slučajeva si "platio školu neiskustva" pa tako (među ostalom) ustanoviš da su ti i "moja" dva broja višak, evo ja se ovim putem dobrovoljno javljam za preuzimanje dotičnih LMS brojeva 96 i 97.
sumohrvat Posted - 14/09/2015 : 13:38:07
Eto riješeno :)
Cestitam kolega na kupljenim stripovima....
capt.JackSparrow Posted - 14/09/2015 : 13:27:19
Posto se ovo odnosi na mene, mogu samo da kazem da svako od koga sam kupio i jedan jedini strip dobice svoje novce na racunu. Normalno je da kad je neko nov u neku sredinu da se snevericom gleda prema njemu, ali videcete, (kroz par dana), da nisam nikakav probisvet :)
Jednostavno se uistinu nakupilo malo vise osvojenih aukcija, pa malo sporije ide nego sto bi trebalo. Sto se Aukcija tice gde sam bidao na stripu o Martiju, (gde se slika ne vidi) i stripu o Zagoru sa br 97 dva puta, pa "postovano pucanstvo" tko bi popamtio dali sam ili nisam bidao za taj broj. Jos sam nov, (neiskusan), u ovome pa zato su i nastale te "sitne greske". Pozz i opustite se, uzivajte u ovom nasem zivotu!
alen Posted - 14/09/2015 : 12:41:41
Čovjek je prije 2 tjedna osvojio kod mene 4-5 aukcija u vrijednosti 63kn. Kako mi se nije javio danas sam mu poslao mail i u roku par sati mi je uplatio na Paypal traženu svotu s poštarinom, što je i više nego poduplalo konačnu cijenu.

Želim kazat da kod mene ima čisti "5++".
sumohrvat Posted - 14/09/2015 : 12:37:54
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Covjek je kupio vec 198 aukcija od raznih prodavaca, ocito je dobro cim se nitko od njih nije zalio???


Nitko se nije žalio,ali ga nitko još nije niti pohvalio..... od 198 aukcija niti jedna pohvala ?????
Ne znam,samo mi je sumnjivo.....
Dukidule Posted - 14/09/2015 : 12:12:53
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ne pišem ja u ime Darka jer ne znam čovjeka niti imam ikakvog interesa.... Stavio sam topic jer sam sudjelovao u aukcijama pa mi se izgubio smisao ako je netko nabio cijene onako iz zezancije ili zlobe.... Vidio sam da je čovjek bidao čak i iste stripove pa sam mislio da se možda može nekako reagirati jer mi ovo baš sumnjivo.... a i smisao foruma je valjda da se raspravlja....



U pravu si naravno, sorry. Napisao sam u nastavku kako mi se, prilikom detaljnijeg pogleda, i samom učinilo sumnjivo.

Nego, pošto je neke aukcije, kao npr. ovu

http://www.stripovi.com/aukcije/zagor-predstavlja-chico-story-u-boji-br-1/10716873/

kupio i kod redovnog forumaša poput Oggy-ja, a i to već prije 8 dana, po svakom normalnom pravilu trebao je s njim već stupiti u kontakt po pitanju finaliziranja transakcije, pa tako bi i sam Oggy sigurno trebao znati nešto više?
igor 12 Posted - 14/09/2015 : 12:12:19
ovo je napetije od dinastije,

treba ovo pratit
sumohrvat Posted - 14/09/2015 : 12:02:36
Ne pišem ja u ime Darka jer ne znam čovjeka niti imam ikakvog interesa.... Stavio sam topic jer sam sudjelovao u aukcijama pa mi se izgubio smisao ako je netko nabio cijene onako iz zezancije ili zlobe.... Vidio sam da je čovjek bidao čak i iste stripove pa sam mislio da se možda može nekako reagirati jer mi ovo baš sumnjivo.... a i smisao foruma je valjda da se raspravlja....
Dudley Smith Posted - 14/09/2015 : 11:51:58
Covjek je kupio vec 198 aukcija od raznih prodavaca, ocito je dobro cim se nitko od njih nije zalio???
zeljko Posted - 14/09/2015 : 11:48:59
mirise na bot prema imenu ili mladu osobu
možda oće da preprodaje :D pa je iste kupio

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000