forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Razgovor sa BURATTINIJEM

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Barney Posted - 29/09/2015 : 19:06:04
Iz pouzdanih informacija, proslijeđujem najnovije informacijame iz Zagorovog serijala koje je Burattini prezentirao na upravo završenom salonu.

Kada smo kod aktualnih novosti, Burattini kaže da će saga o Hellingenu pokriti 6 brojeva redovne serije. Kao što znate počelo je u srpnju 2015. godine brojem 600 u kojem se vraćaju Akronjani kako bi saznali kako je moguće pobijediti naprednu tehnologiju drevnom magijom.
U broju 601 i dijelom broja 602 imamo Ferijevu uvertiru Hellingenovog povratka, a zatim po Burattinijevim riječima i sam okršaj sa Hellingenom koji se odvija u 3 - 5 sveske, odnosno proteže se na 602, 603, 604 i broj 605.
Broj 603 sa agentima Baze Drugdje je već na kioscima, a u broju 604 koji nosi naziv LUDI DOKTOR saznaćemo sve o Hellingenu. Dobra ideja i napokon upoznavanje sa Helingenom.
Broj 605 je finale okršaja i time se završava ova saga u prosincu 2015. godine u Italiji.
Odlični Venturi koji je na salonu prezentirao svoj autorski rad VELIKI BELCONI (provjereno, zaista jako dobar rad), završava priču sa Smirnofom koji se vraća poslije nekih 40 godina među fanove Zagora. Scenario radi Mignacco. Biće to sigurno priča iznad prosjeka.

Buratini je još jednom najavio povratak Crvenog strijelca, Aleksisa princa iz Rusije i vjerojatnost da će uskoro pisati nastavak priče o Supermajku. Informacija je da trenutno piše scenario za POVRATAK ESKIMA.
Kako je veliki broj priča već u izradi, u narednih 4-5 godina Zagor će se zadržati uglavnom u Darkwoodu i rješavati sporove sa Smirnofom, Crvenim strijelcom, Rakosijem u četvrtom povratku, Takedom, Plavušom iz Tajanstvenog jahača itd.

Međutim poslije toga dolazi poslastica i vjerojatno najiščekivanija saga u serijalu - EUROPSKA ZAGOROVA SAGA... Kako Buratini kaže obrisi ove po njemu ne toliko duge sage već postoje. I ovu sagu otvara Boselli, ovog puta pričom ni više ni manje u samom Londonu.
Saga će se prenijeti i na teritoriju Balkana i očekuje se da se Zagor pojavi na području Srbije i Hrvatske (bio bi red jer Burattini često dolazi ovdje). Kaže da je šetao KALEMEGDANOM. Eto dobrog mjesta da se i tu smjesti dio neke buduće priče o Zagoru.
A FINALE SAGE kao što smo godinama maštali - tadašnja Mađarska (Ugarska), sadašnja Rumunjska i finalni peti okršaj sa Rakosijem u srcu TRANSILVANIJE.
Po Burattinijevim riječima Ferri i dalje radi, ali nije baš sjajnog zdravlja tako da je mala vjerojatnost da ćemo ga vidjeti na ovim prostorima. Opet tu su neki novi autori. Bane Kerac radi novu priču dok čekamo da se ovog mjeseca pojavi njegov prvijenac u Ludensovom izdanju.
Burattini je ipak veliki scenarist, isplanirao je Zagorov put za narednih deset godina sa EUROPSKOM SAGOM, on tada ide u mirovinu a šta će dalje biti vidjet ćemo.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
WOLF-HUNTER Posted - 05/10/2015 : 20:15:11
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ali Zagoru nikada nisu bili važni novci tako da bi sigurno preživio i u Bosni (naravno, u šumskom okruženju).



Zagorova narav i duh sigurno ne bi mogla da masi a da ne preda makar jedan udarac pravde njegove sjekire pra pra pra djedovima danasnjih politicara. Ako Zagor bude blizu Sarajeva, sukob sa pra pra pra Izetbegovicem ce biti neizbjezan, ili jos gore ako bude sudjelovao u starom protestu u Tuzli. Tek tada ce sranje da izbije...
igor 12 Posted - 05/10/2015 : 18:07:30
quote:
Originally posted by Elderane84

Tula sigurno nije najbolji Boselijev rad, ali je daleko od toga da je ocajna. Svima smeta dio sa Borkom i ocem, i to je definitivno crna rupa ove price.


nije,crna rupa su vikinzi
igor 12 Posted - 05/10/2015 : 18:06:51
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Elderane84

Tula sigurno nije najbolji Boselijev rad, ali je daleko od toga da je ocajna. Svima smeta dio sa Borkom i ocem, i to je definitivno crna rupa ove price.


Ne znam što je tu toliko strašno.
Meni je taj preokret bio itekako zanimljiv.
Iako mi je najdraža scena kad Zagor traži Felixa i prođe kraj njega dok se ovaj skriva od kiše ispod kamena.
Mene je malo zamorio onaj početak s puno priče o stvarima koje već znamo od prije.
I znam da će me mnogi razapeti, ali mi je Guthrum naporan, jedina zanimljiva scena s njim je kad se posvađaju s Islanđanima i poslije pomire.


iako uvijek volim vidit staru pijanduru guthruma i njegove vikinge, ovoj epizodi doista nisu trebali.bolje da se boselinjo više finalnom dvoboju posvetio,a i mogao je dodat još poneku opaku spravicu u onu pećinu.
a odnos borka i felixa je baš dobro odrađen,isto kao odnos borka,rihtera i oca mu.trokut koji odlično funkcionira.odmah sam pretpostavio da je ispod one maske borkov stari,ali mi to nije umanjilo draž čitanja
tinton Posted - 05/10/2015 : 17:39:18
quote:
Originally posted by DODSFERD

Meni općenito smeta sama pojava Borka a pogotovo dio kada se naganja sa onim malim, kao neki pederko pedofil.



Kasniji pronalazak oca je bila kap koja je prelila čašu, previše je to sladunjavih scena u jednoj priči za mene.


Baš si mačo muškarčina.
tinton Posted - 05/10/2015 : 17:36:56
quote:
Originally posted by Elderane84

Tula sigurno nije najbolji Boselijev rad, ali je daleko od toga da je ocajna. Svima smeta dio sa Borkom i ocem, i to je definitivno crna rupa ove price.


Ne znam što je tu toliko strašno.
Meni je taj preokret bio itekako zanimljiv.
Iako mi je najdraža scena kad Zagor traži Felixa i prođe kraj njega dok se ovaj skriva od kiše ispod kamena.
Mene je malo zamorio onaj početak s puno priče o stvarima koje već znamo od prije.
I znam da će me mnogi razapeti, ali mi je Guthrum naporan, jedina zanimljiva scena s njim je kad se posvađaju s Islanđanima i poslije pomire.
morski Posted - 05/10/2015 : 17:33:50
videli da nije kod kuce, pa resili da se vrate :)
Koresh Posted - 05/10/2015 : 17:22:16
nažalost previše je lutanja-J.Amerika, Europa- i previše povrataka neprijatelja u naredno vrijeme - pretjerali su sa tim stvarima-to je znak bezidejnosti.
DODSFERD Posted - 05/10/2015 : 16:32:48
Ali Zagoru nikada nisu bili važni novci tako da bi sigurno preživio i u Bosni (naravno, u šumskom okruženju).
WOLF-HUNTER Posted - 05/10/2015 : 16:04:11
Ovaj Zagor nije normalan. Tek se vratio iz Juzne Amerike a odmah unaprijed priprema kakva ce ga sranja zadesiti u Europi. Ako posjeti Bosnu onda unaprijed znamo da se serijal zavrsava, ovdje jednom kad udjes nema vise povratka...
DODSFERD Posted - 05/10/2015 : 15:42:55
Meni općenito smeta sama pojava Borka a pogotovo dio kada se naganja sa onim malim, kao neki pederko pedofil.
Kasniji pronalazak oca je bila kap koja je prelila čašu, previše je to sladunjavih scena u jednoj priči za mene.
Elderane84 Posted - 05/10/2015 : 15:31:35
Tula sigurno nije najbolji Boselijev rad, ali je daleko od toga da je ocajna. Svima smeta dio sa Borkom i ocem, i to je definitivno crna rupa ove price.
VALTER Posted - 05/10/2015 : 15:13:10
Nije loša posljednja Thula. Barem prve dvije trećine priče, dok ne krene anabaza po Islandu i pronalaženje izgubljenog oca.
emirem Posted - 05/10/2015 : 14:51:31
Ili "Dark Force rises"..😉
DOMI Posted - 05/10/2015 : 11:23:45
a nakon 5 godina - moj sin predlaže - HELLINGEN OPET NAPADA ili NEVJEROVATAN POVRATAK

46 god. Alan Forda u HR
tinton Posted - 04/10/2015 : 14:30:16
I više nego solidna...
nagor Posted - 04/10/2015 : 13:32:50
quote:
Originally posted by DODSFERD

Uh, nisi me baš morao podsjetiti na jednu od najdosadnijih sveski unazad x godina.



Kako kome, ali ipak si u manjini. Solidna je to priča sa odličnim crtežem.
DODSFERD Posted - 04/10/2015 : 13:15:16
Uh, nisi me baš morao podsjetiti na jednu od najdosadnijih sveski unazad x godina.
nagor Posted - 04/10/2015 : 12:50:14
quote:
Originally posted by Willer

quote:
Originally posted by Barney
I ovu sagu otvara Boselli, ovog puta pričom ni više ni manje u samom Londonu.



Veselim se ovome jer Boselli je čak i u lošoj islandskoj epizodi, na njenom početku pokazao da i te kako dobro razumije duh (engleskog) romantizma 19. stoljeća.



Yep, dobar je taj početak sa Globetrotters klubom.

DODSFERD Posted - 03/10/2015 : 23:33:10
Ništa nije vječno i zato uživajmo dok traje, a kako smo mi u popriličnom zaostatku u odnosu na Talijane imamo zagarantirane svježe epizode još dosta godina.
nagor Posted - 03/10/2015 : 23:01:50
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by tinton

Pa bitne od ovih informacija smo going i ja već stavili u sticky.



Da, ovo su vec bajate vesti




Goinže, tvoja ekskluziva o evropskoj odiseji mi je poljepšala tjedan. Znao sam da će je biti. Nisam očekivao, da su već sad počeli sa "predprodukcijom".

Iako je to super vijest, bojim se da će to biti labuđi pjev našeg junaka. To bi mogao biti početak kraja. Boselli se neće vratiti za glavno kormilo, a Burattini odlazi. Hmmm....

velka031 Posted - 01/10/2015 : 06:38:29
Odličnih nekoliko godina slijedi.
Koresh Posted - 30/09/2015 : 15:24:24
povratak za povratkom, ko na traci, meni osobno je to jako loše i radi toga sam svojevremeno preskočio 40-ak brojeva Zagora od ludensa
kasper Posted - 30/09/2015 : 14:41:51
quote:
Originally posted by Barney
A FINALE SAGE kao što smo godinama maštali - tadašnja Mađarska (Ugarska), sadašnja Rumunjska i finalni peti okršaj sa Rakosijem u srcu TRANSILVANIJE.



u jeeeee u jeeeeeee
markotamara Posted - 30/09/2015 : 13:20:21
mislim da ce to Moreno i Mauro napraviti vrhunski,sto se tice povrataka svidaju mi se sve jedan od navedenih,pogotovo crveni strijelac
1Euro Posted - 30/09/2015 : 13:19:17
volim povratke "starih poznanika" tako da woooo-hoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!
A još Zagor u Darkwoodu 5 godina (tamo gdje mu je i mijesto!), UŽIVAT ČEMO!!!!!!!!!!!!!!!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000