forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 11 - Noćna akcija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 16/10/2015 : 16:05:28



23.10.15. u snk
24.10.15. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 21/12/2015 : 13:19:01
Sve to lijepo zvuči ali bi u praksi bilo malo teže izvodljivo zbog toga jer If edizioni još nije stigao do tih kasnijih epizoda pa bi Ludens morao čekati neko određeno vrijeme.
Talijani su trenutno na originalnom broju 86 a kako idu mjesečnim tempom treba im nekih godinu dana da stignu do 110+ brojeva.
mladjo Posted - 21/12/2015 : 12:30:12
Pola serijala ili nešto manje su slabije priče a pola su dobre.
dakle, ako se ide od početka treba čekati godinama da se krene sa dobrim epizodama.
Ako se krene objavljivati one dobre u obliku Odabranih priča - koje objaviti kada su nakon određenog broja sve bar donekle dobre? A ići objavljivati redom pod nazivom tipa Odabrane priče i nije baš logično.
Zaključak - trebao je krenuti od kasnijeg broja, tipa 130 (bez veze sam rekao broj) sa napomenom da je to redovna serija, a da će se po objavljivanju svih preostalih epizoda krenuti sa extra serijom koja bi objavljivala epizode od početka te bi se n kraju spojila sa redovnom.
Time bismo odmah dobili dobre epizode, oni koji žele kupovati i prve (naivnije) epizode isto bi došli na svoje jer bi spajanje extra i redovne serije bilo podnošljivo u smislu kontinuiteta dok oni koji ne vole te naivnije priče jednostavno ne bi kupovali extra ediciju.
DODSFERD Posted - 21/12/2015 : 11:21:56
Svakako, kome je VG preskup može u Ludens izdanju dobiti puno stranica za pristojnu cijenu.
ZoranC Posted - 21/12/2015 : 11:12:46
Prosli tjedan sam bio u striparnici. Prvi put u zivotu da sam mogao na miru listati po kompletnoj ponudi i mogu reci da mi se Ludensov MR veoma dopao. Mnogo bolje izgleda u ruci nego na forumskim fotkama: lakirane korice, dooobar uvez, lijep hrbat, velik broj strana, tempo redovan... Da nemam VG, koji je vec ovako daleko dogurao, bez dvoumljenja bih poceo s Ludensom. No, vec odavno sam prestao s dupliranjem. Ne bi me vise smetale ni naslovne, ni nedostatak druge naslovne od price u stripu.
Samo htjedoh reci: preporuke za neodlucne.
teller Posted - 28/10/2015 : 16:24:17
opet vrhunski Rotundo...sreća da imamo njega a ne nekog Mastertuona ili sličnog.
naravno, mjesečni ritam je i moj san...ako več ne ide bar 6 tjedno izdanje bi bilo odlično rešenje..8 stripova godišnje ili 16 epizoda..ma savršeno.
DODSFERD Posted - 28/10/2015 : 14:36:36
Već je osvanula najava za broj 42 koji će izaći idući mjesec u Italiji.
Da se barem Ludens trgne i prebaci na mjesečni ritam...

teller Posted - 28/10/2015 : 13:28:43
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by teller
podržite kupovinom ove sada epizode i dobit čete i kasnije vrhunske...svi bi neke specijale..kupili ste Zoltana od VG?



ne pada mi na pamet, nek izdavac podrzi mene


dobri duh Casper uvjek za šalu..
kasper Posted - 28/10/2015 : 13:27:00
quote:
Originally posted by teller
podržite kupovinom ove sada epizode i dobit čete i kasnije vrhunske...svi bi neke specijale..kupili ste Zoltana od VG?



ne pada mi na pamet, nek izdavac podrzi mene
teller Posted - 28/10/2015 : 13:23:49
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ludens izdaje po licenci If edizionija a oni su trenutno na broju 41.
Pod uvjetom da Ludens uopće smije napraviti preskok, za neke kasnije priče bi trebao pričekati da ih prvo Talijani objave.



Kakav uzas...


zašto?...
imamo Dnevnikovog LMS Kit Tellera,istina zbrkanog..
imamo Van Goghovih 83 stripova objavljenih od 255 originalnih...nije to tako loše.
i imamo Ludensovog sad več 22 prve epizode kompletirane...
Van Gogh je sada na OKRUTNOJ PENELOPI i ostalim prićama koje su več dosta dobre i polako idemo ka ozbiljnijima...kako god jih gledali več su više od trečine edicije objavili...a obečavaju sad i bolji tempo...podržite kupovinom ove sada epizode i dobit čete i kasnije vrhunske...svi bi neke specijale..kupili ste Zoltana od VG?
kasper Posted - 28/10/2015 : 11:23:16
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ludens izdaje po licenci If edizionija a oni su trenutno na broju 41.
Pod uvjetom da Ludens uopće smije napraviti preskok, za neke kasnije priče bi trebao pričekati da ih prvo Talijani objave.



Kakav uzas...
DODSFERD Posted - 28/10/2015 : 11:21:33
Ludens izdaje po licenci If edizionija a oni su trenutno na broju 41.
Pod uvjetom da Ludens uopće smije napraviti preskok, za neke kasnije priče bi trebao pričekati da ih prvo Talijani objave.
kasper Posted - 28/10/2015 : 11:16:27
quote:
Originally posted by DODSFERD

Stvar je u tome da Ludens to ne može napraviti sve da i hoće, barem još koju godinu.



a sto?
DODSFERD Posted - 28/10/2015 : 11:12:15
Stvar je u tome da Ludens to ne može napraviti sve da i hoće, barem još koju godinu.
kasper Posted - 28/10/2015 : 11:09:19
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nema specijala kod Ludensa, samo stroga kronologija.



bravo, da mi to nisi rekao ne bih znao
stoga Ludens, zajebi hronologiju i objavi nesto sto valja
DODSFERD Posted - 28/10/2015 : 11:08:28
Nema specijala kod Ludensa, samo stroga kronologija.
kasper Posted - 28/10/2015 : 11:04:23
ajde bre vise ove specijalce malog rendzera, ubiste sa ovim prvim epizodama
teller Posted - 28/10/2015 : 09:55:58
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sebi si sigurno uzeo glancere a drugima ostavio smežurane kite, lako je poslovati na taj način.


a gledaj...kod nas stižu uglavnom ok stripovi, nemam nekih primjedbi na kvalitetu izdanja...možda su Delovi distributeri ljubitelji stripova ili samo malo pažljiviji na poslu...čuo sam da je Bernard jako zadovoljan sa suradnjom sa Delom...kaže sve profesionalno rade...
da, dobio sam glancere, da tražim najmanju manu-nema je.
a i nesme je bit kod MALOIG RENŽERA.
DODSFERD Posted - 28/10/2015 : 09:44:08
Sebi si sigurno uzeo glancere a drugima ostavio smežurane kite, lako je poslovati na taj način.
teller Posted - 28/10/2015 : 04:33:02
Dojahao i u dezelu...uzeo bi u trafici sva 4 ali sam za sada ostavio 2 za jos kojeg kitoljubca...
Ako ne kupe idu meni i ta dvojica.
DODSFERD Posted - 26/10/2015 : 23:40:40
Znam po naslovnici da sam kupio baš taj broj na kiosku na glavnom kolodvoru u Zagrebu. Bio je samo jedan primjerak pa može biti da je stvarno zalutao tamo, mislim da su u to vrijeme u striparnici već bili dostupni neki viši brojevi od toga 22.
mogorovic Posted - 26/10/2015 : 22:35:16
quote:
Originally posted by DODSFERD

U ovome broju se nalazi epizoda Rendžeri u napadu a ona mi je ostala u sjećanju jer je to bio prvi Van Gogh strip kojega sam kupio.
Nekoliko mjeseci ranije sam se vratio stripovima nakon dugogodišnje pauze, pa sam vidjevši broj 22 na nekom kiosku saznao da ponovo izlazi Kit Teller. Nedugo nakon toga sam u striparnici malo po malo nabavio i prijašnje brojeve.



Teško da si broj 22 našao na nekom kiosku. Zadnji broj na kiosku je bio broj 10, prvi sa originalnom Donatellijevom naslovnicom (kasnije su reizdali i ostalih prvih 9 brojeva sa originalnom naslovnicom) i umetnutim listićem u kojem je čitateljstvo obaviješteno da će se Mali Rendžer prodavati od 11. broja isključivo u striparnicama ili u pretplati. Istina, u ljetnim mjesecima bi se u remitendi, na kiosku našao i neki kasniji zalutali broj, koji je već odavno izašao.
DODSFERD Posted - 26/10/2015 : 17:43:09
Evo kako izgleda obojana naslovnica slijedećeg broja, šteta što IF nema veće slike od ove.

DODSFERD Posted - 26/10/2015 : 17:40:15
U ovome broju se nalazi epizoda Rendžeri u napadu a ona mi je ostala u sjećanju jer je to bio prvi Van Gogh strip kojega sam kupio.
Nekoliko mjeseci ranije sam se vratio stripovima nakon dugogodišnje pauze, pa sam vidjevši broj 22 na nekom kiosku saznao da ponovo izlazi Kit Teller. Nedugo nakon toga sam u striparnici malo po malo nabavio i prijašnje brojeve.
teller Posted - 26/10/2015 : 16:16:46
Velika hvala almonu na obvjesti, curuniru na zajebanciji ,dodotu na podrski ii bernardu da ne posustaje sa MR...
Nije ni ova naslovnica losa a?
Taj crni jahac je ok strip koliko se secam iz Van Gogha...
DODSFERD Posted - 26/10/2015 : 15:42:03
Yes, ipak je ostao dvomjesečni ritam... ako ne bude novih kašnjenja.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000