forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Možete postati vlasnikom Ferarrija za 46 eura!!!!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 21/10/2015 : 13:38:05
Eto, od danas na Wall streetu dionice Ferarri-a po 46 eura za dionicu:

http://www.zurnal24.si/ferrari-borza-delnice-wall-street-clanek-258571

Zanima me, kako se može kupiti ove dionice? Kupio bi 5 dionica za rođendan svom ocu, ali ne znam kako to ide, nisam nikada kupovao dionice, pogotovo ne na Wall Streetu.....
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
panzer Posted - 28/10/2015 : 09:45:26
http://www.zerohedge.com/news/2015-10-27/not-races-ferrari-crashes-below-ipo-price
ned_lynx Posted - 22/10/2015 : 23:21:37
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Dukidule

Ma hajde, zar to nije suviše riskantno? Nisi još ni 1 Euro na dionicama zaradio a već u startu plaćaš tri taxija?



ma fora je u tome da ne plačaš taxi. Samo naivčine plačaju taxi, sex, piče,....kod piča, ideš "kao" na wc i ne plačaš, kada taksi stane u križišču, otvoriš vrata i biježiš glavom bez obzira, za sex poneseš cviječe sa groblja, cigarete i stripove kupuješ na Trafikama i onda biježiš,automobil tankaš ukradenim registerskim tablicama....ima puno toga besplatnoga.




Hajdžekovanje, beg, potera, rizik, blud te greh, praktični besplatni saveti!

€, ti poput onog noćnog razbojnika iz Alan Forda; di god se pojaviš, užitak garantiran!;)
Dukidule Posted - 22/10/2015 : 21:00:43
quote:
Originally posted by Gru

al me nasmija cijeli ovaj topic, svaka čast!


Ma hajd' ne zezaj, pa što to!?
Gru Posted - 22/10/2015 : 20:28:07
al me nasmija cijeli ovaj topic, svaka čast!
Poli Posted - 22/10/2015 : 19:56:51

... dok te ne baca iz auta sa 80 km/h


1Euro Posted - 22/10/2015 : 18:36:58
quote:
Originally posted by Dukidule

Ma hajde, zar to nije suviše riskantno? Nisi još ni 1 Euro na dionicama zaradio a već u startu plaćaš tri taxija?



ma fora je u tome da ne plačaš taxi. Samo naivčine plačaju taxi, sex, piče,....kod piča, ideš "kao" na wc i ne plačaš, kada taksi stane u križišču, otvoriš vrata i biježiš glavom bez obzira, za sex poneseš cviječe sa groblja, cigarete i stripove kupuješ na Trafikama i onda biježiš,automobil tankaš ukradenim registerskim tablicama....ima puno toga besplatnoga.
Dukidule Posted - 22/10/2015 : 17:30:41
Ma hajde, zar to nije suviše riskantno? Nisi još ni 1 Euro na dionicama zaradio a već u startu plaćaš tri taxija?
1Euro Posted - 22/10/2015 : 17:08:58
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Just_Charlie

uđi u taxi..paziš da te nitko ne slijedi..



Ja mislim da se tim zadnjim korakom priča još ne bi završila, jer pohlepni lopovi dionoca spremni su i na pratnju. Sigurnije bi bilo reći taksisti da nekoliko puta skrene u manje sporedne uličice i provoza koji đir u krugu pa tek onda ponovo na glavnu cestu prema odredištu?





suviše amaterski.....treba promjeniti bar dva-tri taksija.
Znači uđeš u taxi, ideš u jednosmjernu uličicu, taxi blokira uličicu glumeči da ima problema sa automobilom, ja uđem u onaj taksi ispred, dok ovaj taxi pravi zastoj i svaki minut može biti dragocjen, onda u križišču iskočim van i sjednem u drugi taksi koji vozi u suprotnom smjeru, tako oni koji nas prate ne mogu tek tako okrenuti svoje vozilo,....imam ja iskustva sa time, tako sam išao skoro svaki dan na posao i nisu me nikada uhvatili!
Dukidule Posted - 22/10/2015 : 16:16:29
quote:
Originally posted by Just_Charlie

uđi u taxi..paziš da te nitko ne slijedi..



Ja mislim da se tim zadnjim korakom priča još ne bi završila, jer pohlepni lopovi dionoca spremni su i na pratnju. Sigurnije bi bilo reći taksisti da nekoliko puta skrene u manje sporedne uličice i provoza koji đir u krugu pa tek onda ponovo na glavnu cestu prema odredištu?

1Euro Posted - 22/10/2015 : 00:06:23
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Dobar si, glasat cu za tebe zagorologa, veliki trud je tu, steta ne nagradit takavu predanost i prosvjecenost koju crpis iz Duha sa sjekirom.

Inace, ovo o cemu prica Euro je podrucje o kojem znam neke stvari i osjecam neugodu kad netko trlja ovolike gluposti. Euro zaista nema veze o cemu govori.




Oke, vuče sa wallstreeta. ;)

Topic je zajebancija, a ti ulijećeš ko Gordon Gekko. Biraj bitke. ;)



Balerina je Matthew McConaughey:

https://www.youtube.com/watch?v=UTHlXb0PXh4

a ja sam Leonardo DiCaprio
1Euro Posted - 22/10/2015 : 00:02:15
inače 5 dionica možda se čuje smiješno ali ako je dionica 46 eura to je ipak 230 eura i toliko sam spreman platiti z arođendanski dar i umjesto da kupujem neki prosječni (jeftini) ručni sat, ili nekakvu košulju,...ja ču kupiti ove dionice pa če mi otac biti 0,0000000000000000000000000000000000000000000000000000000001% vlasnik Ferrarija!
Treba priznati da imam ukusa što se tiče darova, iznenađenja,...jednom mi je jedna djevojka rekla, da sa mnom nije nikada dosadno a jedan prijatelj mi je rekao da sam ja majstor u tome što iz svake ne teme napravim temu.
nagor Posted - 21/10/2015 : 23:56:57
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Dobar si, glasat cu za tebe zagorologa, veliki trud je tu, steta ne nagradit takavu predanost i prosvjecenost koju crpis iz Duha sa sjekirom.

Inace, ovo o cemu prica Euro je podrucje o kojem znam neke stvari i osjecam neugodu kad netko trlja ovolike gluposti. Euro zaista nema veze o cemu govori.




Oke, vuče sa wallstreeta. ;)

Topic je zajebancija, a ti ulijećeš ko Gordon Gekko. Biraj bitke. ;)
1Euro Posted - 21/10/2015 : 23:56:25
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Kad bi lik dosao i rekao da hoce kupit 5 dionica ferrarija sa NYSE, broker bi zvao zastitara da ga izbace nogom u guzicu.




sumnjam.Pretjeruješ "balerino"
1Euro Posted - 21/10/2015 : 23:52:40
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Pa odi u jebenu banku ili brokersku kucu i reci da hoces kupovati dionice koje kotiraju na NYSE i prestani se blamirati ovdje. Ne moze jednostavnije.



da u Sloveniji baš vrvi sve od Brokerskih kuča a kod naših banaka trebaš javiti javiti 24 sata unaprijed ako želiš podiči više od 3000 eura, tako da sigurno oni imaju i dionice Ferrarija, u to uopšte ne sumnjam



pa moraju ih naručit, zato je potrebna najava 24 sata prije. I dovezu ih kombijem securitija u koferu s pratnjom. U banci dobiješ privatnog, naoružanog securitija dok obavljaš transakciju, i on te ispraća sve do izlaska iz banke. Na ulici ostaješ sam .. s 5 dionica u torbi. Ne osvrći se..samo hodaj, ili uđi u taxi..paziš da te nitko ne slijedi..



ponavljam u našim bankama se ne može kupovati dionice, barem u mojoj ne može.
A sramota za banku je da trebamo naručiti 24 sata prije za več od 3000 eura, neke mislim da imaju čak za 1000+ eura....kada sam ja kupio novi automobil nisu mi dali 24.000, jer nisam znao da trebam naručiti dan prije, pa sam onda trebao čekati 24 sata pa su mi onda dali a onda su mi na Servisu (tamo gdje sam kupio automobil) rekli da ne smiju primati gotovinu ( a kod sklapanja ugovora prije 5 mijeseci, trebao sam čekati 5 mijeseci na automobil) dali su mi GOTOVINSKI POPUST, a ne smiju primati gotovinu (!???), pa sam opet trebao iči na banku i plačati na njihov transakcijski račun.
Prodavaju automobile i ne smiju primati gotovinu više od 10.000 eura (ili tako nekako),....zato mislim da su svi blesavi!
1Euro Posted - 21/10/2015 : 23:44:35
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Dobar si, glasat cu za tebe zagorologa, veliki trud je tu, steta ne nagradit takavu predanost i prosvjecenost koju crpis iz Duha sa sjekirom.

Inace, ovo o cemu prica Euro je podrucje o kojem znam neke stvari i osjecam neugodu kad netko trlja ovolike gluposti. Euro zaista nema veze o cemu govori.





ma nemoj. U Sloveniji NEMA banke u kojoj možeš kupovati bilo kakve dionice, kužiš?
A što se tiče brokerskih kuča, oni najviše trguju domačim dionicama, barem je tako u mom gradu, ne znam kako je u Ljubljani na Burzi, jer se prije nisam nikada interesirao za to. Ni sada me to ne zanima, osim što bi želio kupiti 5 dionica za rođendanski dar svom ocu, pa ne znam čemu ova nekakva nadmenost, ko da svi trebamo znati nekakav postupak kupovanja dionica, ko da je to svima jasno?
Ja sam danas čuo, da je Ferrari pustio dionice na trg i odmah sam pronašao rješenja što kupiti za rođendanski dar i to je sve što me zanima u vezi toga, a u budučnosti se ne kanim time baviti, kužiš sad "španjolče"?
Giuda Ballerino Posted - 21/10/2015 : 23:21:30
Kad bi lik dosao i rekao da hoce kupit 5 dionica ferrarija sa NYSE, broker bi zvao zastitara da ga izbace nogom u guzicu.
Just_Charlie Posted - 21/10/2015 : 23:15:12
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Inace, ovo o cemu prica Euro je podrucje o kojem znam neke stvari i osjecam neugodu kad netko trlja ovolike gluposti. Euro zaista nema veze o cemu govori.





Kako ne kužiš?! Opusti se.. priključi se.
Šuti i trguj..na eurov način
Giuda Ballerino Posted - 21/10/2015 : 23:09:15
Dobar si, glasat cu za tebe zagorologa, veliki trud je tu, steta ne nagradit takavu predanost i prosvjecenost koju crpis iz Duha sa sjekirom.

Inace, ovo o cemu prica Euro je podrucje o kojem znam neke stvari i osjecam neugodu kad netko trlja ovolike gluposti. Euro zaista nema veze o cemu govori.

Just_Charlie Posted - 21/10/2015 : 23:05:20
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Pa odi u jebenu banku ili brokersku kucu i reci da hoces kupovati dionice koje kotiraju na NYSE i prestani se blamirati ovdje. Ne moze jednostavnije.



da u Sloveniji baš vrvi sve od Brokerskih kuča a kod naših banaka trebaš javiti javiti 24 sata unaprijed ako želiš podiči više od 3000 eura, tako da sigurno oni imaju i dionice Ferrarija, u to uopšte ne sumnjam



pa moraju ih naručit, zato je potrebna najava 24 sata prije. I dovezu ih kombijem securitija u koferu s pratnjom. U banci dobiješ privatnog, naoružanog securitija dok obavljaš transakciju, i on te ispraća sve do izlaska iz banke. Na ulici ostaješ sam .. s 5 dionica u torbi. Ne osvrći se..samo hodaj, ili uđi u taxi..paziš da te nitko ne slijedi..
nagor Posted - 21/10/2015 : 22:57:28
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Pa odi u jebenu banku ili brokersku kucu i reci da hoces kupovati dionice koje kotiraju na NYSE i prestani se blamirati ovdje. Ne moze jednostavnije.



Ti se blamiraš ovdje. Smiri se.
1Euro Posted - 21/10/2015 : 22:52:20
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Pa odi u jebenu banku ili brokersku kucu i reci da hoces kupovati dionice koje kotiraju na NYSE i prestani se blamirati ovdje. Ne moze jednostavnije.

ajde bre balerino, nemoj da si partibrejker...samo opušteno.



njahi no njahi, mat kurba
1Euro Posted - 21/10/2015 : 22:51:45
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Pa odi u jebenu banku ili brokersku kucu i reci da hoces kupovati dionice koje kotiraju na NYSE i prestani se blamirati ovdje. Ne moze jednostavnije.



da u Sloveniji baš vrvi sve od Brokerskih kuča a kod naših banaka trebaš javiti javiti 24 sata unaprijed ako želiš podiči više od 3000 eura, tako da sigurno oni imaju i dionice Ferrarija, u to uopšte ne sumnjam
trolodtroje Posted - 21/10/2015 : 22:40:05
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Pa odi u jebenu banku ili brokersku kucu i reci da hoces kupovati dionice koje kotiraju na NYSE i prestani se blamirati ovdje. Ne moze jednostavnije.

ajde bre balerino, nemoj da si partibrejker...samo opušteno.
mladjo Posted - 21/10/2015 : 19:36:25
Kad ide slijedeći uvoz dionica u Hrvatsku?
I hoće biti u SNK?
Giuda Ballerino Posted - 21/10/2015 : 19:19:03
Pa odi u jebenu banku ili brokersku kucu i reci da hoces kupovati dionice koje kotiraju na NYSE i prestani se blamirati ovdje. Ne moze jednostavnije.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000