forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Upozorenje - VedranG

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
osmo Posted - 26/10/2015 : 08:02:57
Želio bih upozoriti sve one koji prodaju stripove na kupca VedranG.
Kod mene kupio stripove za skoro 900 kuna. Poslao mi lažnu uplatnicu.
Ja naravno povjerovao i poslao stripove.
Nakon toga se on naravno ne javlja na moje mailove.
Ako sam ja ispao budala ne mora niko više.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
trle Posted - 14/11/2015 : 19:54:48
quote:
Originally posted by wolf

Nije li to bio onaj lik što je završio na sudu (ako se dobro sjećam iz Sanskog Mosta ili tako nešto)?


Ne znam, nisam čuo za tog. Mislim da nije jer ovaj živi u Sarajevu, tako mu je i pisalo u adresi računa u banci.
DODSFERD Posted - 27/10/2015 : 16:19:58
quote:
Originally posted by trle

Mene je isto tako izlevatio neki Adi Salčinović alias since1946 (vjerovatno neki navijač FK Sarajeva - da znaju s kim imaju posla odmah bi ga izbacili)


Ako među njima ima stripaša, možda i znaju.
wolf Posted - 27/10/2015 : 15:40:36
Nije li to bio onaj lik što je završio na sudu (ako se dobro sjećam iz Sanskog Mosta ili tako nešto)?
trle Posted - 27/10/2015 : 15:27:52
Mene je isto tako izlevatio neki Adi Salčinović alias since1946 (vjerovatno neki navijač FK Sarajeva - da znaju s kim imaju posla odmah bi ga izbacili) na www.pik.ba iz Sarajeva, prije par godina. Doduše za nekih 20-ak ZG LEX-ova, samo obrnuto. Ja mu uplatio novac (imam i danas uplatnicu negdje) a tip nikad nije poslao stripove. Ja mu nađem mobilni, javim se na SMS i on mi složi neku foru kako mu umrla tetka u Švedskoj tamo/vamo i to se tako završilo (a možda i nije, čudni su putevi Gospodnji). Izgubim poslije taj mobilni i ostanu mi na njemu i SMS-ovi, a nije mi se dalo za toliko nešto juriti, osim što me ne progoni kako me je izlevatio. I ja sebi u DB pribilježio te stripove kao "u dolasku" i dugo mi se to vuklo dok nisam stavio u stanje "potražujem"
Dukidule Posted - 27/10/2015 : 15:15:56
quote:
Originally posted by 1Euro

humor nije za svakoga,...


A bit' će valjda da je tako....kao i uvijek.
1Euro Posted - 27/10/2015 : 15:04:15
quote:
Originally posted by Dukidule

Euro, umjesto što puštaš glazbu, ti samo gledaj da za svaki slučaj naručiš min. tri crvena Taxi-ja i rasporedi ih planski za neprimjetno presjedanje. Al' pobrini se i za to da vozači na INI natoče dovoljno goriva, jer prilikom vožnje gradom na relaciji od Uljanika do ulaza na "Istarski ipsilon" puno je uzbrdica i nizbrdnih ulica, pa da im Ferrari-ji ne crknu usput!



humor nije za svakoga,...
DOMI Posted - 27/10/2015 : 14:47:57
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by dante

Naftni inzenjer na radu vani nema za stripove pa lazira uplatnicu...Sad sam stvarno sve cuo.


Tražio sam Osmana da uslika i postavi tu lažnu uplatnicu, tek toliko da vidimo kako to izgleda, ali ništa od slike
Nego sjetio sam se da čak uplatnica ni ne mora biti lažna...evo, susjed mi je neki privatnik, bavi se servisom i prodajom pumpi, što je dosta rijetko u Hrvatskoj, pa ima dosta posla.
Baš mi je pričao kako mu je čovjek došao u dvorište sa uplatnicom iz fine koja potvrđuje da mu je ovaj uplatio cifru od 7500kn za neku pumpu. Utovarili mu oni tu pumpu u kombi i ode tip sa "kupljenom" robom, no već drugi dan su ustanovili da ovih 7500kn nema na računu od susjedove firme. Naknadnom provjerom u fini su ustanovili da je uplata stornirana t.j. postoji neko vremensko razdoblje u kojem je moguće stornirati uplatu.
Sada susjed ima praksu da nema isporuke dok ne vidi novce na svom računu



**uglavnom se transakcije provode svakih 90 min, vjerovatno je lik
upoznat s vremenoma obrade transakcija, te je nakon jedne obrade otišao uplatiti i stigao stornirati u sljedećih 60-ak min nakon utovara

AF Ekstra 92 na kioscima
Dukidule Posted - 27/10/2015 : 14:32:50
Pa ne treba tebi biti neugodno samo zato jer si, igrom slučajnosti, išao s njim u osnovnu. I ja sam nekada išao u osnovnu s likovima od kojih su mnogi danas intelektualci, a poneki i kriminalci, pa mene osobno danas boli đon, koliko za jedne toliko i za druge. Svako odgovara isključivo za samog sebe, a onaj tko misli da bilo kakva finta u sredini poput ove može neprimjetno proći, taj se za'ebao i ovdje mu ne smije više mjesta biti, bez obzira da li je tamo neki inžinjer, konobar ili prodavač na kiosku Tiska! Danas zajebe tamo jednog Antu za 15 kuna, sutra zakine Osmana za 900, a prekosutra...? Hajde, mani! Ukoliko možete, gledajte da tip to što prije riješi kako bi trebao, bez obzira u kojem kolu on "igrao", jer svijet je mali, amin!
Bachy Posted - 27/10/2015 : 13:57:33
quote:
Originally posted by osmo

Kontaktirao sam i njgovog poznanika Bachy-a ( Denis Nemeš ) koji mi je rekao da čovjek radi kao inžinjer u INA-i i da je trenutno u Njemačkoj....



Da. Ja sam s Vedranom išao u osnovnu školu, javio je meni Osman odmah o ovoj nemiloj situaciji i zamolio me ako kako mogu doći do Vedrana, ali ja mu isto mogu samo poslati mail, što sam i učinio ali nikakvog odgovora nema. Ono što znam je to da Vedran često nije u RH, odnosno često je po vani. Naravno da ne opravdavam ovaj njegov pokušaj prevare i napravit ću sve da Vedran tu svotu Osmi i uplati na račun jer znam da to Vedranu nije problem jer novaca ima.
Jako mi je neugodno zbog ovoga što se dogodilo, pogotovo što znam kakva je Osmo poštenjačina.
Za kraj mogu još reći da zbilja treba paziti s kim se ide u kolo.
supermark Posted - 27/10/2015 : 11:38:30
tako konzum redovno posluje
neće se oni zezati sa manjim iznosima kad imaju previše dobavljača
ali to sve vodi u začarani krug neplatiša
Oki Posted - 27/10/2015 : 10:46:10
Također, kao što je netko napisao, nepisano pravilo je da ćete prije zajebati netko tko ima novaca nego netko tko nema.
Drugi susjed koji ima pekaru je prije nekih 10-tak godina sklopio jedan veliki ugovor sa konzumom, t.j. pekli su neke suhe kolačiče/kekse za konzum i znam da je susjed kojem inače ne fali love bio ozbiljno zabrinut kada je nakon isporučenih keksića u vrijednosti od nekih 300 000kn isplata od strane konzuma još uvijek bila na 0kn.
Trebalo mu je nekih tjedan dana da telefonski dobije nekog u konzumu koji je zadužen za rješavanje dugova i kada je nakon tjedan dana konačno dobio čovjeka koji radi na tome, ovaj mu je rekao da kod njihove vrste ugovora isplata za robu ne kreće dok cifra duga ne prijeđe milijun kuna.
Znam da je susjed raskinuo taj ugovor nakon što mu je konzum bio dužan približno pola milijuna kuna, a prvo što je dobio na kućnu adresu je račun od konzuma na nekih 20 000kn s kojim treba platiti mjesto na policama u njihovim trgovinama:)
Nažalost, ne znam koji je bio epilog svega ovog na kraju...valjda je bio pozitivan kada susjed više nije kukao po susjedstvu...
DODSFERD Posted - 27/10/2015 : 10:42:56
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by dante

Naftni inzenjer na radu vani nema za stripove pa lazira uplatnicu...Sad sam stvarno sve cuo.


Tražio sam Osmana da uslika i postavi tu lažnu uplatnicu, tek toliko da vidimo kako to izgleda, ali ništa od slike
Nego sjetio sam se da čak uplatnica ni ne mora biti lažna...evo, susjed mi je neki privatnik, bavi se servisom i prodajom pumpi, što je dosta rijetko u Hrvatskoj, pa ima dosta posla.
Baš mi je pričao kako mu je čovjek došao u dvorište sa uplatnicom iz fine koja potvrđuje da mu je ovaj uplatio cifru od 7500kn za neku pumpu. Utovarili mu oni tu pumpu u kombi i ode tip sa "kupljenom" robom, no već drugi dan su ustanovili da ovih 7500kn nema na računu od susjedove firme. Naknadnom provjerom u fini su ustanovili da je uplata stornirana t.j. postoji neko vremensko razdoblje u kojem je moguće stornirati uplatu.
Sada susjed ima praksu da nema isporuke dok ne vidi novce na svom računu


Najsigurnija opcija je kada se nađu u džepu, tada više ne mogu pobjeći protiv tvoje volje.
Dukidule Posted - 27/10/2015 : 10:30:48
Euro, umjesto što puštaš glazbu, ti samo gledaj da za svaki slučaj naručiš min. tri crvena Taxi-ja i rasporedi ih planski za neprimjetno presjedanje. Al' pobrini se i za to da vozači na INI natoče dovoljno goriva, jer prilikom vožnje gradom na relaciji od Uljanika do ulaza na "Istarski ipsilon" puno je uzbrdica i nizbrdnih ulica, pa da im Ferrari-ji ne crknu usput!
Oki Posted - 27/10/2015 : 10:29:52
quote:
Originally posted by dante

Naftni inzenjer na radu vani nema za stripove pa lazira uplatnicu...Sad sam stvarno sve cuo.


Tražio sam Osmana da uslika i postavi tu lažnu uplatnicu, tek toliko da vidimo kako to izgleda, ali ništa od slike
Nego sjetio sam se da čak uplatnica ni ne mora biti lažna...evo, susjed mi je neki privatnik, bavi se servisom i prodajom pumpi, što je dosta rijetko u Hrvatskoj, pa ima dosta posla.
Baš mi je pričao kako mu je čovjek došao u dvorište sa uplatnicom iz fine koja potvrđuje da mu je ovaj uplatio cifru od 7500kn za neku pumpu. Utovarili mu oni tu pumpu u kombi i ode tip sa "kupljenom" robom, no već drugi dan su ustanovili da ovih 7500kn nema na računu od susjedove firme. Naknadnom provjerom u fini su ustanovili da je uplata stornirana t.j. postoji neko vremensko razdoblje u kojem je moguće stornirati uplatu.
Sada susjed ima praksu da nema isporuke dok ne vidi novce na svom računu
1Euro Posted - 27/10/2015 : 09:52:03
ovo je napetije od največeg "krimiča".
Nadam se da čete razkrinkati "Istarsku hobotnicu", da čete razbiti mrežu preprodavača stripova na relaciji Istra-Njemačka, koja ide čak do samog vrha Naftnog Koncerna!
Jedino se nadam da ne bude previše mrtvih i ozlijeđenih na kraju akcije.....

eto da vam podignem moral onima koji čete iči u akciju ovom prigodnom pjesmom:

https://www.youtube.com/watch?v=WhBM9xxkiFA

zvučnike na max dok krstarite ulicama Pule!
dicmanjac Posted - 27/10/2015 : 07:18:42
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Jedna stvar, ako se netko misli obratiti njegovoj djevojci, treba uzeti u obzir da postoji mogućnost kako ona vrlo vjerojatno ne zna što joj dečko radi na aukcijama i tko zna ima li uopće pristup njegovim stripovima.

Također, ako ona nema veze s njegovim aukcijama, zašto bi plaćala za njegove prijevare? Onaj tko joj se obrati mora nekako dokazati njegovu prijevaru, inače će ispasti da ju pokušava prevariti i uzeti joj novac.



Pa normalno... pitati curu jel podigla paket stripova, te poznaje li dotičnog.
Nakon toga ćeš znat na čemu si i kako dalje.
Mr. Bushido Posted - 26/10/2015 : 23:05:45
Jedna stvar, ako se netko misli obratiti njegovoj djevojci, treba uzeti u obzir da postoji mogućnost kako ona vrlo vjerojatno ne zna što joj dečko radi na aukcijama i tko zna ima li uopće pristup njegovim stripovima.

Također, ako ona nema veze s njegovim aukcijama, zašto bi plaćala za njegove prijevare? Onaj tko joj se obrati mora nekako dokazati njegovu prijevaru, inače će ispasti da ju pokušava prevariti i uzeti joj novac.
Dukidule Posted - 26/10/2015 : 22:39:15
quote:
Originally posted by dicmanjac

Ima li neko iz Pule da ode na tu adresu (od cure mu) i ispriča što se dogodilo, te pokupi stripove. Ja bi prvi otišao, al daleko mi je Pula. Jbg.


Ima, koliko ja znam, četvorica: Andrej K., Elvis Rakić, onaj član "histrion", te u neku ruku i moja malenkost.
No isto tako ima i poneki "handicap". Elvis već neko vrijeme nije aktivan pa time i teško dostupan (dečko je preokupiran privatnim stvarima), Histriona ne poznajem osobno, ja trenutno nisam čak ni na Balkanu, pa ostaje jedino Andrej kojem sam u međuvremenu poslao Viber poruku. Eto, zamolit ću ga ja u ime Osme, pa ćemo vidjeti dalje.

P. S. Kod adrese prvo nisam ni vidio da je mala iz Pule.
dicmanjac Posted - 26/10/2015 : 20:50:29
Ima li neko iz Pule da ode na tu adresu (od cure mu) i ispriča što se dogodilo, te pokupi stripove. Ja bi prvi otišao, al daleko mi je Pula. Jbg.
ivan_micic Posted - 26/10/2015 : 20:24:04
pa zar nitko sa foruma s tog područja Hrvatske ne pozna dotičnu osobu?
osmo Posted - 26/10/2015 : 20:08:18
Ipak nisam za upotrebu sile. Njemu neka ide na čast i obraz njegovo poštenje. Ja sigurno neću propasti za taj novac niti će on biti bolji za par stripova.
Ipak je činjenica da je 99 % poštenih ljudi ovdje i da se rijetko naleti na nekog ovakvog tipa, koji srećom kratko traju i vrlo brzo se otkriju.
osmo Posted - 26/10/2015 : 20:01:34
Priznajem da sam pogriješio što sam vjerovao čovjeku. Ali eto uvijek idem s tom logikom da su svi pošteni dok se ne dokaže suprotno.
Ovaj put me je skupo koštalo ali nema veze svaka škola se plaća pa i nakon 12 godina ( mislim da ima toliko ) koliko sam na ovom sajtu....
zeljko Posted - 26/10/2015 : 19:53:23
ne duguje onaj ko nema nego ko je navikao
ne placa onaj koji ima vec ko je navikao
ne donira onaj koji ima nego onaj sto je navikao
Dukidule Posted - 26/10/2015 : 19:36:37
quote:
Originally posted by Obi-wan

Osmo ja sam se slično opekao preko Njuškala par puta kada sam vjerovao nepoznatim osobama. Dosta mućaka je ovo nevrijeme izrodilo. Ako čovjeka ne znaš, obavezno čekati da novac sjedne na račun. Znam da je lako sada mudrovati, ali tako ja radim bez obzira kakvu sliku uplatnice dobio ili zaklinjanja da će uplatiti sigurno odmah sutra (danas ne stigne, a treba mu roba odmah). Naravno kod ljudi koje znam (preko ovoj sajta) šaljem bez obzira na uplatu...


Al' Osmo druže, šta je...je, ovo ti stoji. Lik ti je još prije kupovine kod tebe imao par negativa, na šta bi se kod "starog lisca" puput tebe senzori upozorenja trebali odmah aktivirati. Hajd' kod stripa-dva za nekih 20-ak kuna, al' kod skoro "hiljadarke"? 'Ebeš ti tu uplatnice i njima slične shitove, lova na račun i amin!
Eto vidim maloprije, za'eb'o je i Bokija, no on mu nije slao unaprijed ni tri stripa.

P. S. Obi, zar meni nisi jednom poslao kupovinu preko njuškala prije plaćanja a račun bio oko 700,- kuna?
Zoroasterixx Posted - 26/10/2015 : 19:34:16
Je li već bilo puno ovakvih sličnih slučajeva na sajtu? Ja sam slao stripove ranije, ali uvijek sam bio pošten :)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000