forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 241 - Put zlata

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 28/10/2015 : 11:00:48
Scenarij: Jacopo Rauch
Crtež: Domenico i Stefano Di Vitto
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #560

04.11.15. u snk
05.11.15. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
adriano Posted - 23/11/2015 : 07:54:42
svidila mi se ova priča. puno kvalitetnih novih likova, a priča je odlično uklopljena u povijesni kontekst prije izgradnje kanala.
velka031 Posted - 15/11/2015 : 21:16:45
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Curunir

ako Rauch ima veliki problem, što li majke ti ga tek ima Burattini, vječnu upalu mozga?



Burattinija ubija hiperprodukcija. Da ne pise ovoliko kolicinski mnogo koliko pise u poslednjih 15 godina bio bi mnogo bolji i cenjeniji scenarista.

A Rauch koji ne pise mnogo opet zezne stvar, sem njegove prve dve price Delaware i Brodolomnici nijedna mi nije ostala u secanju kao vrlo dobra.




Meni je Grad zla izvanredan.
going going Posted - 15/11/2015 : 16:12:35
quote:
Originally posted by Curunir

ako Rauch ima veliki problem, što li majke ti ga tek ima Burattini, vječnu upalu mozga?



Burattinija ubija hiperprodukcija. Da ne pise ovoliko kolicinski mnogo koliko pise u poslednjih 15 godina bio bi mnogo bolji i cenjeniji scenarista.

A Rauch koji ne pise mnogo opet zezne stvar, sem njegove prve dve price Delaware i Brodolomnici nijedna mi nije ostala u secanju kao vrlo dobra.
velka031 Posted - 14/11/2015 : 22:54:29
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by Curunir

ako Rauch ima veliki problem, što li majke ti ga tek ima Burattini, vječnu upalu mozga?






Tako nekako, da, da
legaz Posted - 13/11/2015 : 22:43:10
quote:
Originally posted by Curunir

ako Rauch ima veliki problem, što li majke ti ga tek ima Burattini, vječnu upalu mozga?


Curunir Posted - 13/11/2015 : 18:14:06
ako Rauch ima veliki problem, što li majke ti ga tek ima Burattini, vječnu upalu mozga?
Koresh Posted - 13/11/2015 : 14:33:01
sreća što se mišljenja razlikuju, ali i ideje između ljudi što je dobar a što loš kraj priče
going going Posted - 12/11/2015 : 22:39:25
Isto sam mislio sto i vi i na kraju ostao razocaran.

Rauch ima veliki problem, a to je da odlicno zapocne pricu i covek stvarno pomisli da ce napraviti, ako ne pricu za pamcenje, onda makar vrlo zanimljivu i zabavnu epizodu, ali svaki put kada sam u skorije vreme to pomislio grdno sam pogresio.
Leonid Posted - 12/11/2015 : 18:54:02
quote:
Originally posted by Koresh

došao sam do 70. stranice, za sada odličan strip


Slažem se. Priča mi se sviđa. Negativac je dobro osmišljen i nacrtan.

Di Vittovi su mi solidni, dosta bolji nego u onom Maxiju Zračna banda....kada su previše zabijelili crtež.

Dobar strip. Nastavak bi mogao biti još bolji.
Duke Zill Posted - 09/11/2015 : 12:28:50
Drago mi je vidjeti da ima još ljudi koji, poput mene, polažu velike nade u Raucha.
Jedva čekam njegove "Vampire" i "Prokletstvo Dragovića"
teller Posted - 09/11/2015 : 11:13:36
Odlican Put zlata....Rauch je velemajstor...
DODSFERD Posted - 07/11/2015 : 17:32:31
quote:
Originally posted by Curunir

Zaista se vidi da treba samo dašak kreativnosti bez nedoslovna prepričavanja i Zagor je dobar strip.
Pokojni se Sergio okreće u grobu, bio je izričito protiv neprestanih povrataka.
Sad kad ga nema, ovaj se #"$#$!&%#$& od Bureta raspomamio pa se evo vidimo čak i hvale time (godina velikih sranja).
Očekujmo i petodijelnu sagu Povratak Čikove pokojne prababe (zombie edition).


Ako će biti kao Horror Chico onda bolje da ne dočekamo taj povratak.
Terminator Posted - 07/11/2015 : 16:27:43
E, Put zlata.
Lijepo je završila prethodna epizoda, spomenom Rossa McGunna, kad evo njega na početku ovog broja. Okrutan je, nema šta.
Zagorovo putovanje do grada Paname, tu su malo pretjerali. Ne samo da spasi domoroca, nego je i njegov drugi bijeg još nevjerojatniji od prvog! Kraj broja praktički je isti kao i kraj Rute za Panamu.
Put zlata nije loš broj, ubacivanje povijesnog događaja velik je plus, ali Zagorove akrobacije u jednom trenutku postanu previše.
Čekamo Pacifik.
6/10.
Curunir Posted - 07/11/2015 : 12:43:01
Zaista se vidi da treba samo dašak kreativnosti bez nedoslovna prepričavanja i Zagor je dobar strip.
Pokojni se Sergio okreće u grobu, bio je izričito protiv neprestanih povrataka.
Sad kad ga nema, ovaj se #"$#$!&%#$& od Bureta raspomamio pa se evo vidimo čak i hvale time (godina velikih sranja).
Očekujmo i petodijelnu sagu Povratak Čikove pokojne prababe (zombie edition).
Trebalo bi ga sad u Zagrebu pritvoriti sa Sanaderom jer je on učinio Zagoru ono što je ovaj Hrvatskoj.
Džedson Posted - 07/11/2015 : 11:08:03
mcgunn je njuška i pol. daleki proćelavi rođak wolverinea kako samo kulerski žvače cigaru. i ja jedva čekam obračun
Koresh Posted - 06/11/2015 : 22:17:04


napokon je izmišljen novi negativac - McGunn - u moru "povrataka" by burattini ovo je pravo osvježenje. odličan glavni negativac tajanstvene prošlosti--- ono što je najbolje od svega, uopće se ne spominje kako je i zbog čega on dospio u Panamu, što je samo veliki plus, čitatelj se malo zamisli (pa čak i razvije svoju neku predodžbu o liku) umjesto da dobije kompletnu biografiju prepričanu na barem 5 stranica (bure)

uglavnom jako zanimljiv lik---- kako je samo odvalio Zagora šakom i to na prepad--- biti će to veliki završni obračun u slj. broju
velka031 Posted - 06/11/2015 : 22:06:35
quote:
Originally posted by Curunir

di vittovima ne odgovara ništa, ali priča je dobra.
ugodno iznenađenje.
ovdje bi disovi pejzaži došli kao naručeni...



Ali ne i Disov Zagor... Za pejsaže se slažem, to bi bilo odlično.
Curunir Posted - 06/11/2015 : 22:03:35
di vittovima ne odgovara ništa, ali priča je dobra.
ugodno iznenađenje.
ovdje bi disovi pejzaži došli kao naručeni...
velka031 Posted - 06/11/2015 : 21:56:46
Nisam još kupio. Di Vittovima bi trebalo odgovarati crtanje pejsaža u ovom stripu, ne?
Koresh Posted - 05/11/2015 : 19:02:07
došao sam do 70. stranice, za sada odličan strip
Duke Zill Posted - 05/11/2015 : 12:49:04
Dobar je "Put zlata", dinamična epizoda, lijepo uključena u povijesni kontekst. Jedino mi baš ne sjedi zagorov i chicov izgled,
no priča mi je bitnija. Tko će još čekati 2 mjeseca do kraja priče...
piquet Posted - 04/11/2015 : 12:24:58

stigao
emirem Posted - 28/10/2015 : 23:29:50
Ako je u Mnou bio "Janoame" sad je "Jao nama"😄


Iskreno volio da jednom neko napravi "variant" naslovnice....
DzekDenijels Posted - 28/10/2015 : 20:35:59
quote:
Originally posted by teller

Ko neki stari dobri MISTER NO naslovnica...dobar Ferri!


+1
Koresh Posted - 28/10/2015 : 14:35:31
prijašnji nastavak je završio napeto, tako da jedva čekam ovo pročitati- i koja je pozadina lika McGunna, bivšeg teksaškog rendžera koji sije strah po džungli Paname sa svojim plaćenicima

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000