forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolji hiperproduktivni Zagorov scenarista

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sergej773 Posted - 12/12/2015 : 20:54:43
Ko je po vama najbolji višegodišnje hiperproduktivan scenarista koji je radio na Zagoru?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Kruger Posted - 14/05/2023 : 21:20:14
quote:
Originally posted by kasper

posledice buratinijevog bulaznjenja prepravljuju forum



Koji forum 50 glasača. Dosuše boseli je čak sa 6 skočio na 11. Uh strašno bitno.

Nemam ja ništa protiv ako Zagor postane Zagonero. No ja ga neću pratiti. Ionako smo na granici praćenja, elem , koji luđak prati toliki broj epizoda koji je izašao u recimo Zagora.
kasper Posted - 14/05/2023 : 20:58:38
posledice buratinijevog bulaznjenja prepravljuju forum
Kruger Posted - 14/05/2023 : 20:50:47
Al gle ajmo malo o postavljenom pitanju. Ono je čak i dobro postavljeno ak ćemo o Zagorovom razdoblju. Naravno Boseli i Buratini su u istom razdoblju ali su totalno drugačiji. Boseli totalni bezveznjak i boseli kao što .... new age.

Pa ajmo o razdobljima. Nolita g f unger i sirova koža ... možda možemo dodati nešto starijeg Louis L'Amoura.
Kruger Posted - 14/05/2023 : 20:42:42
lupati ili mlatiti to je poseban dio za razmatrati. mada si ti u pravu što se tiče narodne definicije. Al ja nisam pogriješio!!
Kruger Posted - 14/05/2023 : 20:39:40
quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by Kruger

Krivo si shvatio moje ne-razmišljanje. Ne lupam praznu slamu kao ti.

Nolita je štancer kao i svi u Bonelija, osim KP-a eh to je već viša razina.



Valjda se mlati prazna slama a ne lupa. Izgleda da si ti često krivo shvaćen.

Čupati, mlatiti tak svejedno. Bitno je kako si ti uhvaćen u nebitnom detalju!!




Nolita je štancao, proizvodio Zagora u prvim godinama, on je klasični štancatelj.
Poncho Posted - 14/05/2023 : 18:38:36
quote:
Originally posted by Kruger

Krivo si shvatio moje ne-razmišljanje. Ne lupam praznu slamu kao ti.

Nolita je štancer kao i svi u Bonelija, osim KP-a eh to je već viša razina.



Valjda se mlati prazna slama a ne lupa. Izgleda da si ti često krivo shvaćen.

Nollita je pola karijere bio u modu da izbaci 1-2 priče godišnje to je suprotnost štancanju. U mladosti je bio šancer.
Kruger Posted - 14/05/2023 : 14:06:37
Krivo si shvatio moje ne-razmišljanje. Ne lupam praznu slamu kao ti.

Nolita je štancer kao i svi u Bonelija, osim KP-a eh to je već viša razina.
Poncho Posted - 14/05/2023 : 11:22:10
Nollita je moga bit šancer 70 i neke čovik po karijere bi izbacio 2 priče godišnje ako i toliko.

Krugeru poanta je u tome da žudiš izazvat diskusiju pa onda se povlačiš i svi previše razmišljaju a ti ne razmišljaš o stripu. Nije problem ne razmišljat al čemu onda poanta raspravljanja. Želiš raspravljat al u domeni nabacivanja onelinera.
Kruger Posted - 12/05/2023 : 21:23:28
Ajoj poncho. Tebi Nolitak kao autor stripa koji je u funkciji štancanja nije štancer.

Gle, ako ćemo adriano i ja proširiti svoj vokabular, iako je nama zanimljiv i ovaj tip zabave, što ćemo dobiti? Dobit ćemo titulu: sporedni puzajući pomoćnik čistačice glavnog sporednog urednika koji je u sastavu nebitnog sporednog direktora doktora zagorologije.

Zamisli nekog uzgajivača meda koji bi slučajno škicnuo na ovaj sajt jer se eto prisjeća kako je nekad davno čitao stripove. Dr zagoroligje, rekao bi koje su ove budale. Teško je nekom tko ne pripada ovom svijetu objasniti kako su se odrasla djeca odlučila za neki svoj vid zabave.

Poncho Posted - 12/05/2023 : 13:53:41
Nollita mi nije štancer pa ga nisan uzima u obzir.
RAKOSI4 Posted - 12/05/2023 : 12:43:28
Nolita
kasper Posted - 12/05/2023 : 11:49:05
meni se svidja kod toninelija kako samaraju zagora, stalno zagor leti tamo vamo. steta sto toga nema kod raspalog bureta, to bas nedostaje njegovim glupim scenarijima
adriano Posted - 12/05/2023 : 11:30:30
to je sinonim za bozelija. tonineli je meni među boljim scenaristima
quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by adriano

to su nove generacije odrasle na wonderwomen venom antman ili kako se već zovu filmovima



I to ti je sinonim za Toninellija?

Toninelli je štancer hard boiled priča. I za razliku od Bure ima je obraza shvatit da je njegovo doba prošlo i povuć se.

Od svih štancera on je najbolji.

Poncho Posted - 12/05/2023 : 11:01:57
quote:
Originally posted by Kruger

Poncho, imaš onaj topic kiki manitu vendigo gdje vrlo uspješno mlatite praznu slamu i drž se toga.



Šta si ti neka forum milicija pa vodiš reda
Poncho Posted - 12/05/2023 : 11:01:09
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Poncho

Bilo bi lipo kad bi mogli obrazložiti u 2-3 prosto proširene rečenice, al kako ti Krugeru kažeš ne razmišljaš o tome.



A što možeš objasniti pokvarenoj ploči. Stalno ponavljaš jedne te iste gluposti.



Krugeru projiciraš sebe. Jebiga uvik po istom, niko ne spori tvoj stav nego tu nema obrazloženja, 3-4 iste parole i udri.
Kruger Posted - 12/05/2023 : 10:47:23
Poncho, imaš onaj topic kiki manitu vendigo gdje vrlo uspješno mlatite praznu slamu i drž se toga.
Kruger Posted - 12/05/2023 : 10:45:13
quote:
Originally posted by Poncho

Bilo bi lipo kad bi mogli obrazložiti u 2-3 prosto proširene rečenice, al kako ti Krugeru kažeš ne razmišljaš o tome.



A što možeš objasniti pokvarenoj ploči. Stalno ponavljaš jedne te iste gluposti.
Tonto Posted - 12/05/2023 : 10:22:01
Da nije bilo toninellija ja mozda danas ne bi ni crtao ni citao stripove. Njegove price su bile tocno ono sto je trebalo jednom sedmogodišnjaku da se zaljubi u strip, prepune avanture, šarma i mašte. To nije imao nolitta, to nema ni boselli.
Poncho Posted - 12/05/2023 : 09:56:16
Bilo bi lipo kad bi mogli obrazložiti u 2-3 prosto proširene rečenice, al kako ti Krugeru kažeš ne razmišljaš o tome.
Kruger Posted - 12/05/2023 : 09:49:22
da, taj fensi smenđi.
Poncho Posted - 12/05/2023 : 09:48:51
quote:
Originally posted by adriano

to su nove generacije odrasle na wonderwomen venom antman ili kako se već zovu filmovima



I to ti je sinonim za Toninellija?

Toninelli je štancer hard boiled priča. I za razliku od Bure ima je obraza shvatit da je njegovo doba prošlo i povuć se.

Od svih štancera on je najbolji.
adriano Posted - 12/05/2023 : 09:41:49
to su nove generacije odrasle na wonderwomen venom antman ili kako se već zovu filmovima
Kruger Posted - 10/05/2023 : 17:08:22
Zanimljivo Nolita koji je tvorac ovog dječjeg stripa u stvari zaslužuje najbolje ocijene. No tonineli totalni promašaj ima bolje ocijene od Buratinija ili da ne govorimo onom liku new agea boseliju. Još pri tome je boseli totalno plastični bezosjećajni robot. Ako se to nekom sviđa onda ajde otišli smo u pm. Ma u stvari jesmo.
kostard Posted - 09/05/2023 : 17:30:23
Toninelli, definitivno od onih koji su hiperproduktivni bili, Capone od svih, kao što sam rekao.
velka031 Posted - 13/12/2015 : 17:26:20
Nolitta, ofkors.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000