forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolje Rakosijevo pojavljivanje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sergej773 Posted - 12/12/2015 : 20:46:44
1. Šta očekujete od novog najavljenog pojavljivanja koje potpisuju Jacopo Rauch i Raffaele Della Monica?
2. Ko vam je zanimljiviji lik, Rakosi ili Ylenija? Zašto?

3.Koja priča sa Baronom Rakosijem je ostavila najbolji utisak na vas?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mogorovic Posted - 14/08/2019 : 23:32:17
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by ziro

Idem redom stranama podforuma, pa kad naiđem na nešto što mi je zanimljivo, ja odgovorim, prosto ko pasulj.



Pozitiva kod ovoga je sto mozda naides na neku dobru, zaboravljenu temu.



+1
WOLF-HUNTER Posted - 14/08/2019 : 21:37:24
quote:
Originally posted by ziro

Idem redom stranama podforuma, pa kad naiđem na nešto što mi je zanimljivo, ja odgovorim, prosto ko pasulj.



Pozitiva kod ovoga je sto mozda naides na neku dobru, zaboravljenu temu.
ziro Posted - 14/08/2019 : 20:14:11
Idem redom stranama podforuma, pa kad naiđem na nešto što mi je zanimljivo, ja odgovorim, prosto ko pasulj.
WOLF-HUNTER Posted - 14/08/2019 : 20:13:27
Ovaj Ziro je vrh!
Meni nije jasno kako vako nov forumas uspije isplivati ovako stare topice koje je sam Bog zaboravio.
Cromwell Posted - 14/08/2019 : 20:04:22
Bolje pitanje bi bilo koje sergejevo pojavljivanje vam je najbolje.
ziro Posted - 14/08/2019 : 14:15:39
O ovom 4. pojavljivanju ne znam još uvek šta da mislim, moram ga ostaviti da leži, pa ga pročitati ponovo pa sabrati utiske.
ziro Posted - 14/08/2019 : 14:14:36
quote:
Originally posted by solar

1. Povratak vampira (Castelli/Ferri)
2. Vampir (Boselli/Della Monica)
3. Zagor protiv vampira (Nolitta/Ferri)


+1
jasa Posted - 16/12/2015 : 11:50:21
1. Bozeli/Dela Monika - najbolji likovi i prava avantura, dinamičan, moderan, u skladu sa tadašnjim trendovima, ne mogu da vjerujem da je od izlaska te priče prošlo već skoro 20 godina :-) hvata nostalgija, kad je kod nas došao imao sam nekih 9-10 godina, lijepa vremena

2. Kasteli/Ferri - vrhunska Ferijeva tamna varijanta i atmosfera nekog "starinskog" horora, poseban mi je osjećaj čitati takve priče, gradić sa germanskim kućicama, tamna atmosfera, napetost... Ovu epizodu sam prvi put čitao nedavno i svidjela mi se.

3. Nolita/Ferri - Ovdje imamo klasičnu Nolitinu naraciju sa dugim uvodom gdje se polako daje do znanja da se radi o nečemu nesvakodnevnom, taj stil mi toliko nedostaje u novim epizodama... Ova epizoda ima malu dozu neozbiljnosti kada je u pitanju sukob sa Rakosijem, ali je atmosfera vrhunska i u duhu nekog drugog vremena.

Summary: Sva tri pojavljivanja su mi jako dobra i radujem se novom, vjerujem Rauchu. Također epizode s Yleniom su mi jako dobre.

Btw, za kad je predviđeno novo pojavljivanje???
guderian Posted - 15/12/2015 : 17:54:00
quote:
Originally posted by nagor

Barun Rakun? :)

Ali da, taj kadar je stvarno predobar! ;)



Baron RakOn!!!
guderian Posted - 15/12/2015 : 17:51:49
quote:
Originally posted by igor 12



najbolji?definitivno Castellijev,i nenadmašan Ferri.mada ni Bosellijev nije loš,ali on funkcionira samo zato jer je nabacana hrpa novih likova.Castellijev ima onu pravu punokrvnu horror atmosferu.vamirovo uskrsnuće,zaraženo selo,lov na Rakosija...najslabiji mi je Nolittin,ono mi više baca na horror komediju sa Abotom i Costelom u glavnim ulogama.



To je to!
nagor Posted - 14/12/2015 : 22:18:39
Barun Rakun? :)

Ali da, taj kadar je stvarno predobar! ;)
Johnny Difool Posted - 14/12/2015 : 21:03:21
quote:
Originally posted by igor 12



najbolji?definitivno Castellijev,i nenadmašan Ferri.mada ni Bosellijev nije loš,ali on funkcionira samo zato jer je nabacana hrpa novih likova.Castellijev ima onu pravu punokrvnu horror atmosferu.vamirovo uskrsnuće,zaraženo selo,lov na Rakosija...najslabiji mi je Nolittin,ono mi više baca na horror komediju sa Abotom i Costelom u glavnim ulogama.




E ovaj kadar, to je ono što mi se prvo ukaže pred očima kad čujem Rakosi.

I zbog toga "dvojka".

dzoni Posted - 14/12/2015 : 19:29:31
drugo pojavljivanje mi je najbolje
Cromwell Posted - 14/12/2015 : 17:32:57
Za razliku od svih onih Hellingenovih pojavljivanja svi vampiri su mi totalno jednako dragi. Razlika je samo u sadašnjem ˝mindsetu˝ gdje ne mogu drugačije ocjenjivati kvalitetu nego po slojevitosti ispričane priče.

1. Vampir - Ono što je najbitnije u ovoj priči je to što se ovdje cijela mitologija stvorenja noći proširuje i to tako da stvara plodno tlo za kasnije priče (koje za sada nisu baš previše rodne, ali nema veze. Baza je plodna!) Akcija je tu, atmosfera je tu- nema greške.

2. Povratak vampira - ovaj je najatmosferičniji. Jedna od najzlokobnijih atmosfera u Zagoru ikad! Čisti otrov!

3. Zagor protiv vampira - Ovo je klasika, jednako kao što je to u filmovima the Fearless Vampire Killers. Izuzetno zabavna (ne nužno i smiješna) priča koja pokazuje da nešto ne treba biti ozbiljno da bude odlično.
kasper Posted - 14/12/2015 : 09:39:42
ja sam odrastao uz drugog vampira zato sam za njega glasao, ovaj treci je svakako najbolji
Space Marine Posted - 14/12/2015 : 08:42:11
I ja glasovao za Bosselijevog
PijaniPatak Posted - 14/12/2015 : 07:52:48
Nolittin je lep ali naivan i crtežom previše čist...
Castellijev je masno atmosferičan ali radnja tupava

Bosellijev vampir ima najbolje od oboje
adriano Posted - 14/12/2015 : 07:50:50
drugi je najbolji.
PijaniPatak Posted - 14/12/2015 : 07:50:41
Nolittin je lep ali naivan i crtežom previše čist...
Castellijev je masno atmosferičan ali radnja tupava

Bosellijev vampir je potpun u oba segmenta
kasper Posted - 14/12/2015 : 07:48:33
drugi,mada ima tu neku glupu ideju da Rakosi zeli da osvoji svet
igor 12 Posted - 14/12/2015 : 07:35:56


najbolji?definitivno Castellijev,i nenadmašan Ferri.mada ni Bosellijev nije loš,ali on funkcionira samo zato jer je nabacana hrpa novih likova.Castellijev ima onu pravu punokrvnu horror atmosferu.vamirovo uskrsnuće,zaraženo selo,lov na Rakosija...najslabiji mi je Nolittin,ono mi više baca na horror komediju sa Abotom i Costelom u glavnim ulogama.
PijaniPatak Posted - 14/12/2015 : 07:24:44
quote:
Originally posted by Gru

Nisam glasao, čekam da Burattini ispriča priču o Rakosijevom djetinstvu


mpavin Posted - 14/12/2015 : 01:12:38
Bosellijev je najbolji.
Gru Posted - 14/12/2015 : 01:05:57
Nisam glasao, čekam da Burattini ispriča priču o Rakosijevom djetinstvu
anto Posted - 13/12/2015 : 22:04:55
quote:
Originally posted by nagor

1. Vampir (Boselli/Della Monica)
2. Zagor protiv vampira (Nolitta/Ferri)
3. Povratak vampira (Castelli/Ferri)



quote:
Originally posted by Koresh

sva 3 podjednako dobra, ali za nijansu najbolji 3. iz zlatnog doba Sl.Dalmacije, onda 1. pa na kraju 2.



ovo!

ali sad da moram da odlučim da samo jedan ostavim u kolekciji,to bi bio Kastelijev - nostalgija je čudo.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000