forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Molim pomoć - Mister No br.52, 53

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mister T Posted - 16/12/2015 : 10:57:44
Ekipo, molim pomoć u vezi Libellusovih izdanja Mister No br.52 i 53.
Naime, došao sam u posjed navedenih brojeva, ali nisam siguran u ispravnost tih primjeraka. Naime, ni jedan od njih ne sadrži originalne naslovnice u boji unutar knjige. Zanima je li tako kod svih primjeraka 52 i 53, ili imam primjerke s greškom. Hvala svima unaprijed !

broj 52 (bez naslovnica u boji)



broj 53 (bez naslovnica u boji)


9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 16/12/2015 : 14:39:22
I ja sam bio naletio na MN 52 bez naslovnica pa sam zamijenio nedavno na Interliberu, izgleda da je bilo vise takvih primjeraka.
mister T Posted - 16/12/2015 : 13:21:43
Ljudi, hvala vam svima na brzom javljanju i pomoći. Dobio sam odgovor koji me zanimao.
Isprika moderatoru što sam malo fulao podforum za ovaj topic
mister T Posted - 16/12/2015 : 13:18:12
quote:
Originally posted by Poli


Ja mogu provjeriti tek doma pa ti se mozda netko vec prije javi, ali jedno pitanje najprije - je li to tkz. "osteceno izdanje", ima li neki zig unutra ili redovno kupljeno (svejedno i ako je sa aukcija)?

Drugo je sto neke knjige nemaju naslovnicu unutra ako je to jedina naslovnica, a ta je vec na samoj naslovnici knjige. Mada kod knjige 53 to nije slucaj.


Nema oznake "oštećeno". Uštedi si trud, ekipa je već provjerila.
Hvala ti najljepša na javljanju.
Villain Posted - 16/12/2015 : 12:48:40
U suštini ako si to kupio jeftino. Najmanje bitno je što nemaš naslovnice. Sve strane za čitanje su tu!
kasper Posted - 16/12/2015 : 12:02:31
sad kad ispadne da nema fiskalnog ili da su stipovi uzeti iz kutije ostecenih primeraka na sajmu
dr.prof. Posted - 16/12/2015 : 11:35:54
Imas primjerke sa greskom :(
igor 12 Posted - 16/12/2015 : 11:32:38
ja provjerio svoje.sve ispravno,imaju oriđiđi naslovnice u boji.gdje si kupio te dvije knjige?

Poli Posted - 16/12/2015 : 11:11:56

Ja mogu provjeriti tek doma pa ti se mozda netko vec prije javi, ali jedno pitanje najprije - je li to tkz. "osteceno izdanje", ima li neki zig unutra ili redovno kupljeno (svejedno i ako je sa aukcija)?

Drugo je sto neke knjige nemaju naslovnicu unutra ako je to jedina naslovnica, a ta je vec na samoj naslovnici knjige. Mada kod knjige 53 to nije slucaj.


morski Posted - 16/12/2015 : 11:10:49
postavi pitanje na njihovom forumu ili im posalji mejl. siguran sam da ce ti neko iz LL-a vrlo brzo odgovoriti.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000