forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 prekinuti i nedovršeni bonelli serijali

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
zlatan bihac Posted - 29/12/2015 : 20:38:31
u pitanju su serijali koji su iz raznih razloga nedovršeni kod nas...bilo da je u pitanju slaba prodaja, problemi sa pravima, nepostojanje odgovarajuće originalne forme i slično..koji su tu serijali za kojima žalite što nisu nastavili..možete neku rang listu napraviti od pet, deset, dvadeset, nebitno koliko junaka ili njihovih serijala, bilo da je u pitanju redovna serija, extra, specijali,almanasi i slično...

meni se npr. mora po glavi jedno 20 tih edicija koje nismo vidjeli do kraja..za neke možda i ima nade da se nekada nastave i završe , dok za neke vjerovatno nikada, barem ne u toj formi u kojoj su prvobitno krenuli...neki su bili jako blizu kraja, neki na pola puta, a neki na samom početku...neki su mini serijali, a ima i onih dugačkih...puno je tih neslavnih krajeva bilo...nisam htio da napravim neki topic sa glasanjem, već ovako, pa ko koliko napiše...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 06/01/2016 : 23:40:17
A može i Magični, konačno da netko i to objavi u cijelosti kao SC.
Barem to nije "nostalgičarsko" štivo :)
DODSFERD Posted - 06/01/2016 : 23:15:38
Vjerujem da će biti Judas u neko skorije vrijeme, možda ne baš kiosk izdanje ali kako je serijal vrlo kratak može i HC.
velka031 Posted - 06/01/2016 : 23:00:50
quote:
Originally posted by DODSFERD

PSDZ idu u SC po prihvatljivoj cijeni pa je opet prodaja slaba, kod Tima & Dustyja bi sigurno bila još slabija jer bi bila umanjena za 300-tinjak koji imaju HC.
Da je u pitanju Zagor onda takve stvari ne bi igrale veliku ulogu ali ovdje...



Ionako nisam zagrižen za taj serijal. Volio bi da to prije svega bude Judas ili (zašto ne?) Ken Parker.
DODSFERD Posted - 06/01/2016 : 20:53:52
To ponavljanje je trebalo biti kupovanje vremena dok se ne riješe prava ali je sve ispalo puno kompliciranije.
Meni ne smeta jer to ionako nisu bili pravi specijali koji trebaju doći tek na kraju.
brancika Posted - 06/01/2016 : 20:15:50
Najvise mi je zao mister noa koji mi je bio jedan od najdrazih junaka...sto se tice marka nadam se da ce se to brzo rjesiti, uzasno me nervira sto su ponovili specijale u redovnoj seriji
morski Posted - 04/01/2016 : 16:00:25
quote:
Originally posted by teller

zasto mi i sin nebi kupovao stripove za svog sina na kiocima?


zato što se kaže: "prva generacija stvara, druga uživa, treća uništava..."
drogsy Posted - 04/01/2016 : 12:39:19
Martin Mystere od strip-agenta prije svega
Lazarus, Jan Dix,...
teller Posted - 04/01/2016 : 12:35:59
Dobro je sve novo ali samo ono sto stave na kioske nesto znaci...
Bar probudi nadu da se strip oporavlja i nastavi ziveti kad pocrka jos 200-500 najzagrizenijih ili najimucnijih..
Znam da ne zvuci logicnog od nekog libellus zanesenjaka ali ne zivim sa devizom..posle mene potop..zasto mi i sin nebi kupovao stripove za svog sina na kiocima?
DODSFERD Posted - 04/01/2016 : 10:57:52
PSDZ idu u SC po prihvatljivoj cijeni pa je opet prodaja slaba, kod Tima & Dustyja bi sigurno bila još slabija jer bi bila umanjena za 300-tinjak koji imaju HC.
Da je u pitanju Zagor onda takve stvari ne bi igrale veliku ulogu ali ovdje...
velka031 Posted - 04/01/2016 : 10:44:07
quote:
Originally posted by cronos six

ta manja kolicina ljudi(njih 500-600-ili 700)nemaju pojma niti ih zanima hc izdanje..
to su likovi koji ne jure svaki broj,tako da ima nade za sc tim i dastija....



Slažem se.
Tim prije što je vjerojatno mnogima puno dati 10+ eura za taj strip, pa makar bio i HC.
cronos six Posted - 03/01/2016 : 22:26:02
ta manja kolicina ljudi(njih 500-600-ili 700)nemaju pojma niti ih zanima hc izdanje..
to su likovi koji ne jure svaki broj,tako da ima nade za sc tim i dastija....
DODSFERD Posted - 03/01/2016 : 22:07:30
Baš zbog tog HC izdanja trebalo bi pričekati sa kiosk izdanjem još nekoliko godina jer bi to dosta utjecalo na prodaju.
emirem Posted - 03/01/2016 : 21:57:57
Za ludens tj. strip-agent se nadam da izbace te stare western stripove iz "dodataka" zs i lms.
T&D bi bio stvarno osvjezenje na sceni u novom ruhu po provjerenom receptu sa naslovnicama unutra.
"Dsdz" koji izasao kod drugog izdavaca treba ispitati puls publike i ici po standardnom mekom uvezu tj. izbjeci HC za strip koji je predvidjen za kioske, ukoliko dodje do toga,
Zasad T&D i legendarni Bignotti.
DODSFERD Posted - 03/01/2016 : 21:37:39
Nadam se da ipak neće biti tako, bolje da ide po If edizioni numeraciji gdje je prije T & D nekoliko drugih kratkih serijala.
cronos six Posted - 03/01/2016 : 20:12:06
ocekujem da ce s.agent posle pr.s.zapada izbaciti tim i dastija..
iskreno i logicno je da ce biti tako.
cerichus Posted - 03/01/2016 : 14:24:32
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by cerichus

Jesu li onomad Bela i Bronko završeni? Znam da su se epizode nastavile objavljivati kao dodatak Marti Misteriji, ali ne znam je li sve objavljeno.
Ja bih volio vidjeti taj serijal u nekom novom ruhu. Integralno.


Iako su male šanse možda dobijemo integralno izdanje od Strip Agenta kada se završe PSDZ.


To bi baš bilo super.
DODSFERD Posted - 03/01/2016 : 14:07:35
quote:
Originally posted by cerichus

Jesu li onomad Bela i Bronko završeni? Znam da su se epizode nastavile objavljivati kao dodatak Marti Misteriji, ali ne znam je li sve objavljeno.
Ja bih volio vidjeti taj serijal u nekom novom ruhu. Integralno.


Iako su male šanse možda dobijemo integralno izdanje od Strip Agenta kada se završe PSDZ.
cerichus Posted - 03/01/2016 : 11:53:10
quote:
Originally posted by dzoni

bela i bronko objavljeno je 5 epizoda od 16 koliko ih ima


Jeste 5 u sveščicama. Ali kasnije su ih davali kao dodatak MM. Nisam siguran koliko ih je izašlo kao dodatak. U svakom slučaju, ne vjerujem da je objavljeno svih 16 epizoda.
dzoni Posted - 03/01/2016 : 11:41:49
bela i bronko objavljeno je 5 epizoda od 16 koliko ih ima
cerichus Posted - 03/01/2016 : 10:14:45
Jesu li onomad Bela i Bronko završeni? Znam da su se epizode nastavile objavljivati kao dodatak Marti Misteriji, ali ne znam je li sve objavljeno.
Ja bih volio vidjeti taj serijal u nekom novom ruhu. Integralno.
teller Posted - 03/01/2016 : 05:47:00
quote:
Originally posted by maddjuro

definitivno lazarus ledd; on je jedini bonelli serijal za koji mi je najviše žao da u nas nije zaživio

*sits back and grabs popcorn"


nije bonelli Lazo ali dobro ajde...ko da je.
maddjuro Posted - 03/01/2016 : 03:56:06
definitivno lazarus ledd; on je jedini bonelli serijal za koji mi je najviše žao da u nas nije zaživio

*sits back and grabs popcorn"
petrozza Posted - 03/01/2016 : 03:01:25
lazarus mi je prvi i jos se nadam da ce ga neko ipak uzeti i zavrsit. onda mister no , nathan never , marti misterija i dampir mada neke uzimam u drugim izdanjima. ali nije lako skupit
Zagor12 Posted - 02/01/2016 : 11:24:59
Nathan i Larry nikad prežaljeni.
Tomislav Posted - 02/01/2016 : 11:21:29
Lazaruss Ledd i Dampyr - odlični stripovi i šteta što više ne izlaze!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000