forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gentleman

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 02/01/2016 : 19:38:51
Za sve koji jesu i koji se osjecaju tako...lijepo bi bilo da stavljate slike,citate,biljeske,glazbu,osobne slike....
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 15/09/2018 : 14:54:35
https://www.facebook.com/slay/videos/451060722087845/?fref=mentions&__xts__[0]=68.ARCrZf5yGX5knICkQqPu1yu0nwfleIKf8SyLR4crN_VxBNZ6aPUfL0CncR9nMpYVJMaM3gh-xC2g9lFsUn_f2oqdGgVNs6c9n9mgHp8dtnIFQoEJqk3SYv2oxrXZoa_fCrqrUjWnnwUAGBuw2NUS7ZurYN3euwuJBJZNxPO4PaJwKm8LY9TixC6afyzN1yr5TIOTOn-2WrJ2gEfULOq-rhviCXx-O_bwOLX69cB7xQ&__tn__=K-R&fb_dtsg_ag=Adw9dkz4x3_zX8cnEP_3dAD5to4i7cQ0OfikByPMkQv0Og%3AAdyShgR4IOcyZRgL_dt0-vnldOTUk5OObsvmDknF6v6-TA
Tonka24 Posted - 14/09/2018 : 23:46:45
Tonka24 Posted - 14/09/2018 : 23:45:49
Tonka24 Posted - 02/08/2018 : 20:15:25
Samo tregeri
fandango Posted - 02/08/2018 : 08:37:27
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by lwood

quote:

quote:
Originally posted by fandango

Nema na cemu Ja sam tu knjigu dobio za jedan davni rodjendan od dva frenda, vise iz zajebancije s obzirom da preferiram majicu i traperice. Dobro je dosla kad je trebalo kravatu svezati

Ja još nikada nisam nosio kravatu. Ni kada sam se ženio...

ne znaš vezat kravatu? pa di ti živiš jebate?

Naravno da znam, ali mi nije trebalo do sada.
Živim u centru, blizu Konzuma...

Bolje bez kravate, to cudo reducira cirkulaciju krvi u mozak.

Znaci, preferiras leptir-masnu?
fandango Posted - 02/08/2018 : 08:35:32
quote:
Originally posted by Tonka24

Aha, ogradio si se odmah od Gospodstva

Poli Posted - 01/08/2018 : 13:30:41

nema vise đentlmena
https://www.yahoo.com/news/shocking-paris-video-harasser-slaps-033055885.html

Obi-wan Posted - 29/07/2018 : 22:55:52
quote:
Originally posted by lwood

quote:

quote:

Nema na cemu Ja sam tu knjigu dobio za jedan davni rodjendan od dva frenda, vise iz zajebancije s obzirom da preferiram majicu i traperice. Dobro je dosla kad je trebalo kravatu svezati

Naravno da znam, ali mi nije trebalo do sada.
Živim u centru, blizu Konzuma...
lwood Posted - 29/07/2018 : 22:35:30
quote:

quote:

Obi-wan Posted - 29/07/2018 : 17:06:49
quote:

Tonka24 Posted - 29/07/2018 : 13:09:35
Aha, ogradio si se odmah od Gospodstva
fandango Posted - 29/07/2018 : 08:22:31
Tonka24 Posted - 25/07/2018 : 13:26:19
quote:

quote:

@Fandango
Nije mi se za pohvaliti ali eto,iskreno ne znam dovoljno dobro engleski za pročitati knjigu,ipak hvala što si se potrudio.
Da i mene više puta u životu neki ljude iznenade tako ponašanjwm na prvu " čobanski" a nakon reakcije baš gospodski.

Pa kaj ne velis prije, majstore

https://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&id_knjiga=41621

Hvala ti što si me bacio u dodatni trošak
stinky Posted - 19/07/2018 : 09:32:45
quote:
Originally posted by vice

Prvi put vidin ovaj topic, pa san malo prelistava i vidin onu nagorovu situaciju iz kina.

ja se nagora bojim
kada sam čuo to iz kina, smrzao sam se. i prije mi je izgledao neki zajebani, ali poslije toga, mislim si "dobro da mu se nisam zamjerio. taj bi me pojeo." inače su mi najstrašniji ti tipovi koji imaju cure i džentlmenski ih brane, trubaduri 21. stoljeća. još dobro to da se tako džentlmenski ponašaju, nego to što imaju cure ----- to je za svisnuti za nas ostale jadnike koji gledamo cure na slikama. a nagor je i među takvima car, mislim, to što je uradio u kinu, živ sam se usrao kad je to ispričao.
Obi-wan Posted - 19/07/2018 : 09:18:29
quote:
Originally posted by King Warrior

Dzaba knjige, dzaba sve...Gentleman se ne postaje, gentleman se radja!

Đavo se ne rađa, đavo se postaje.
Dylan Dog
fandango Posted - 19/07/2018 : 08:39:48
quote:

@Fandango
Nije mi se za pohvaliti ali eto,iskreno ne znam dovoljno dobro engleski za pročitati knjigu,ipak hvala što si se potrudio.
Da i mene više puta u životu neki ljude iznenade tako ponašanjwm na prvu " čobanski" a nakon reakcije baš gospodski.

Pa kaj ne velis prije, majstore

https://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&id_knjiga=41621
Poli Posted - 17/07/2018 : 11:33:01

Tonka24 Posted - 17/07/2018 : 10:33:26
Ta stoji ali isto nitko nije stroj da je savršen i da nema pogreške.
A kontroliranje avojih emocija je pola puta savršenstva.
King Warrior Posted - 17/07/2018 : 10:07:02
Dzaba knjige, dzaba sve...Gentleman se ne postaje, gentleman se radja!
Tonka24 Posted - 17/07/2018 : 09:14:49
Ponekad je zaista izazovno tako se odnositi na taj način kad s druge strane naletiš na uvrede,pa i ponižavanje,nepravdu,pogotovo ako si emotivan,dinamičan i teško kontroliraš emocije.
Tonka24 Posted - 17/07/2018 : 09:09:13
@Fandango
fandango Posted - 17/07/2018 : 07:24:01
quote:
Originally posted by vice

Prvi put vidin ovaj topic, pa san malo prelistava i vidin onu nagorovu situaciju iz kina. Nema tu "cura mi je ode", neće meni niko na moja mista u kinu sidat, makar i sam doša. #kinofrik :P

Inače, ta kina su zajebana. A ako išta mrzin to je bagra koja se još nije naučila di je red A, jel to blizu il dalje od ekrana. Di je desno, di livo u dvorani, i di su ti jebena mista.

Nema tu milosti za te kino razbojnike.

Dodjem u kino gledat IT. Pao mi grah da mi sjedalica bude do tri tinejdzera. Mislim si, e sad sam jebo jeza, ima da uzivam u filmu. Sutim kroz reklame i forspane jer decki komentiraju ko da su doma, i onda fakat, pocne film, joj vidi maloga kak izgleda kakva mu je frizura, joj vidi ovo pa ono. I tu puknem, bolje to odma na to pocetku rijesit. Decki, dajte budite dobri, pa u kinu smo. A decki, onako dzentlmenski, joj pardon, ne budemo vise. I nisu vise. Odgledali film u miru i tisini skupa sa mnom. A ja si na izlasku iz kina mislim, pristojni klinci, al di je taj mladalacki bunt nestao.

Za Tonku, ne znam jel bilo na topiku, knjiga je klasika:

vice Posted - 17/07/2018 : 01:25:35
Prvi put vidin ovaj topic, pa san malo prelistava i vidin onu nagorovu situaciju iz kina. Nema tu "cura mi je ode", neće meni niko na moja mista u kinu sidat, makar i sam doša. #kinofrik :P

Inače, ta kina su zajebana. A ako išta mrzin to je bagra koja se još nije naučila di je red A, jel to blizu il dalje od ekrana. Di je desno, di livo u dvorani, i di su ti jebena mista.

Nema tu milosti za te kino razbojnike.
ivi skoj Posted - 16/07/2018 : 23:24:34
Ja sam rodjen spreman.
xilrion Posted - 16/07/2018 : 04:13:18
ja sam spreman.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000