forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Brisanje osvetničkih komentara

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
NESVRSTANI Posted - 30/12/2015 : 01:58:37
Dakle interesira me da li je ovo na snazi budući su moderatori i administrator nekoliko puta naglasili da će se osvetnički komentari brisati.
Prvi put u 10 godina sam doživio potpuno negativno iskustvo jer sam imao posla sa smećem.
Osvojio sam ovu aukciju:
http://www.stripovi.com/aukcije/martin-mystere-gigant-8/11062238/
A dobio sam ovo:




Upakirano u obični karton bez ikakve zaštite zajedno sa trećim takođe precijenjenim MM gigantom.

Ide moj mail:
To: "tomislav senjug" <tomica1982@yahoo.com>
Date: Thursday, December 17, 2015, 1:26 PM

Pozdrav Tomislave,

"Ljudi u crnom"
nisu
očuvani za -5, jer strip koji ima
izudaran svaki ćošak ne može bit očuvan za -5. Ovo je četvorka, i ništa više.
Da si ga
ocijenio sa 4 ja bih ga opet kupio jer strip vrijedi te novce ali od nekoga poput tebe tko ima iskustva s aukcijama očekujem malo realnije ocjenjivanje.
"Grad prozirnih sjenki" je
katastrofa
niti blizu ocjene 4. Kako
možeš vidjeti sa slika strip osim što je dobro izubijan ima silovan hrbat, i nije mi jasno kako si ga na slici uspio natjerati da stoji relativno ravno.

Sve skupa nisam zadovoljan, ali i sam
sam
kriv jer sam imao povjerenja u tvoje ocjenjivanje i tvoje slike pa nisam tražio dodatne slike.

Pakiranje katastrofa. Stripovi u kartonu bez ikakve zaštite. Ne bih se čudio da su oštećenja na stripovima jednim dijelom nastala u transportu.

Pozdrav
Jere

Njegov odgovor:

bok!
žao mi je što nisi zadovoljan.
ja sam stripove ocijenio po svojoj procjeni tako kako jesam. ja se ne bavim preprodajom stripova i ovo su mi bile prve aukcije.
meni je strip sa malo natučenim koricama očuvan za -5, i ta oštećenja se vide na slici.
a grad prozirnih sjenki je za mene očuvan za -4/4. opet, po mojoj procjeni!
zato sam i stavio slike da netko ko ima dručkije kriterije može sam prosuditi sa njih. a i svakom tko je zatražio, slao sam mu dodatne slike!
sve aukcije pakiram na isti način i nitko nije ništa prigovarao pa ne vjerujem da su se oštetili u transportu.
još jednom se ispričavam!
lijepi pozdravi!


Dakle kaže čovjek sa 1080 transakcija da su mu prve aukcije?
Istovremeno, barem kurtoazno ne prihvaća odgovornost za smeće koje je poslao.
Dobio je negativni komentar jer ne zna ocjenjivati i pakirati stripove stripove, i šta se mene tiče mi smo tu priču završili.

E ali nekon negativnog bi čovjek rješavao problem pa kaže:
bok!
pošto vidim da si mi dao negativnu ocjenu za navedenu aukciju mislim da je najbolje da mi stripove pošalješ natrag a ja ti uplatim novce!
molim te da mi pošalješ svoj broj računa da to riješimo čim prije!
lijepi pozdrav!

I onda još jedan mail koji kaže:
kad si već toliko nezadovoljan sa stripovima tako je najbolje! ti dobiš novce natrag a ja "kupus" od stripova i svi zadovoljni!
možemo to nakon božića riješiti!
pozdrav!


Na to mu odgovaram:

Ne znam čemu navodnici
na kupusu?
Strip čije slike sam ti poslao
nije kupus?
Novci mi ne trebaju.
Ovo isto si mogao ponuditi i kad sam javio da si mi poslao smeće. Odbio bih novac isto kao i sada, a ti ne bi ispao pizda i ne bi dobio negativni komentar.
Uostalom, ne dam ti strip nazad jer ćeš prodat muda pod bubrege nekom drugom.

Sretan božić i nova godina


Čovjek i dalje ne shvaća da jednostavno treba zašutiti pa kaže:

navodnici su na kupusu jer strip to nije! nema poderanih strana i cijeli je, ima spigani hrbat ali ako se stavi teret na njega možda se i izravna. po meni, očuvan za četvorku!
a novce sam ti ponudio natrag kad sam vidio negativan komentar. pa ako si toliko nezadovoljan vrati stripove natrag i dobiš novce. nisam te namjerno zaj., stripove sam ocjenio onako kako ja mislim da su sačuvani.
ljudi daju negativne komentare kad ih ljudi namjerno zajebu za novce i uopće im ne pošalju stripove i prave se glupi. ti si stripove dobio, još napišeš da vrijede te novce koje si platio i onda mi daš negativan komentar!!! koji je tvoj problem? mislim, jebe mi se za negativni komenar ali stvarno te nemrem skužiti?
gigant ljudi u crnom dobiš za 200 kuna (bidao si zadnju ali baš zadnju sekundu) sa malo oštećenim koricama i za njega mi isto daš negativan komentar!?! šta reći?
još jednom, ako nisi zadovoljan stripovima šalji ih natrag! vratim ti novce i svi sretni!

lijepi pozdrav i također sve najbolje!


E ovde me raspizdio pa je dobio ovo:

Jesi li ti glup ko 100 kuraca ili me zajebavaš??????


Pičketino obična, zašto nisi ponudio povrat novca kad sam se žalio da si mi poslao smeće od stripa, jer strip je smeće šta god ti mislio i kako god ga ocijenio?
Jesi li ikad čuo za PRINCIP?
Pičketino obična, kažeš da te nije briga za negativni, a kad sam se žalio si me odjebao dok nisi dobio negativni a onda bi rješavao problem?
Pičketino obična, jeli ti jasno da postoje ljudi kojima je od novca važniji način i fer odnos?
Pičketino obična, nisi dobio negativni nego neutralni za tricu koja je precijenjena i očajno zapakirana.
Pičketino obična, strip koji si ocijenio sa 4 je 5 ljudi kojima sam ga pokazao, a nisam ni spominjao tebe nego sam rekao da sam nabavio strip iz knjižnice i da ga mislim staviti na aukcije kao prijedlog ocjenilo širokom paletom ocjena od kojih je najniža bila "To kurca ne valja", a najviša +2.
Dakle tvoj odgovor da je tebi ono 4 ja doživljavam kao zajebavanje ili da si glup ko 100 kuraca.
I još mi kažeš da neznaš šta ja hoću????
Pa šta ti hoćeš gluperdo?
Ja sam svoju komunikaciju s tobom završio kad sam ti dao negativan komentar, a ti si tek onda kao prava pičketina poželio riješiti problem.
Super ti je taktika. Uvališ ljudima zajeb pa ako prođe prođe. Neko se žali pa mu vratiš pare, a neko se ne žali pa ga propisno zajebeš.
Možeš isto ovako pljačkat banke. Ako prođe prođe, a ako vas dok pljačkate ti i tvoja ekipa banku okruže policajci, samo reci pandurima da neznaš u čemu je problem da si spreman vratiti novce i da je najbolje da se raziđete svak svojoj kući.
Još jedna stvar, kad sam rekao da si loše zapakirao stripove si napisao da nemaš iskustva a imaš preko 1000 transakcija????

Jesam li te možda već pitao jel me zajebavaš ili si glup ko 100 kuraca.
Jesam li ti možda već rekao da si pičketina obična?


Onda smo prešli na švercersko-regionalne šeme pa kaže Tomislav:
koja si ti nekulturna seljacina! mislio si da ces jeftino kupiti strip, preprodati ga i fino zaraditi na njemu pa kad nije ispalo kako si zamislio dijelis negativne komentare! nauci se kulturi tovarcino jedna obicna! fuj! fuj! fuj!


I onda smo završili:

Dakle sve si mi odgovorio.
I glup si ko 100 kuraca i pičketina si obična.
S ovim tovarčino si sve rekao, jer recimo ja tebi nisam rekao da si purgerska pička, nego si jednostavno-pička.
Meni nije bitno ko je odakle nego ko je pička a ako nije.



Tako da, molim moderaturu da mi negativni komentar koji sam dobio iako sam izvršio svoj dio obaveze i platio aukcije izbriše.



25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jaki Posted - 06/01/2016 : 13:28:20
ja ih svaku malo bacam:)
gerilac1 Posted - 06/01/2016 : 13:18:56
OK, bit cu lakši na okidaču sa smajlijima :)
jaki Posted - 06/01/2016 : 13:11:14
to ti je napisa nakon što si ti napisa da su splićani protiv svih a nisi stavija smajli da bi se moglo shvatit da se šališ a iz prethodnog dijela tvog posta koji je bio ozbiljan i kritički usmjeren prema nesvrstanom se nije moglo razumit da je taj dio o splićanima šala kako si to poslije napisao.
gerilac1 Posted - 06/01/2016 : 10:54:31
Da malo pritegneš na svoju stranu si odlučio biti drugi nakon Tomeka koji će u priču koja se vrti oko jedne aukcije ubaciti i red regionalnih predrasuda?
Kad mi neko da etiketu regionalnog mrzitelja, onda je za mene to nacionalizam ili fašizam nazovi ga kako god hočeš.

Btw ova tema je za mene završena, samo sam iznio svoje mišljenje i utvrdio da je Jere reagovao kako ne treba, a sad što je tema otišla u drugome pravcu i izgubila poentu to nije moja krivica. Inače 90 % topica na ovom forumu poslije prve stranice ode u spam, nažalost.
Pozdrav Nesvrstanom, Globinju ,a i tebi Jaki nadam se da čemo jednog dana popiti piče skupa.
globinjo Posted - 06/01/2016 : 10:49:45
quote:
Originally posted by 1Euro




globinjo Posted - 06/01/2016 : 10:48:57
quote:
Originally posted by wolf

Jbg, kako god, to je regionalni pojam pa zato Dalmatincu to i zvuči kao uvreda, kao što je Ličanu uvreda kad ga se naziva međedom (još da opći s bukvama )


Meni to nije uvreda...dapače...
jaki Posted - 05/01/2016 : 18:44:16
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by jaki

pa on ti i nije napisao komentar o bosancima nego upravo suprotno govori kako bi glupo i imbecilno s njegove strane da zbog jedinke uvrijedi cijelu grupu ljudi.
imaš problema sa razumijevanjem.(ti,ne svi bosanci).
by the way ja san iz Solina.Splićani su naši izbjeglice:)


slušaj ako neko ima sa razumijevanjem to je on, opet kažem nisam imao ni najmanju namjeru da koga uvrijedim.


Dakle nakon šta ti je čovjek nacrtao koliko si krivo shvatio šta sam napisao, ti i dalje tvrdiš da sam ja taj koji ima problema sa razumijevanjem?

Korisniče gerilac1 čestitamo, na tradicionalnom novogodišnjem turniru stripovi.com u disciplini skakanje iz aviona bez padobrana ste za poseban stil i atraktivan doskok na čelo osvojili posebnu nagradu žirija.


Apsolutno stojim iza svojih riječi, i nemoj da mi nabijaš etiketu nacionaliste. I btw hvala na prosvjetljenju i "čestitkama".


Pa di ti je on zalipija etiketu nacionaliste?
On ti je samo reka da ne razumiš k....
Ne znam di si ti nacionalizam iskopa?
1Euro Posted - 05/01/2016 : 17:40:37
1Euro Posted - 05/01/2016 : 17:35:01
quote:
Originally posted by wolf

Jbg, kako god, to je regionalni pojam pa zato Dalmatincu to i zvuči kao uvreda, kao što je Ličanu uvreda kad ga se naziva međedom (još da opći s bukvama )




eh, a onda kada je Sawitch globinjota zezao tovarom, nitko se nije naljutio, pogotovo globinjo....
takve stvari ne treba uzimati zaozbiljno,....ono 80% ljudi se zeza sa dalmatincima da su tovari i slično i kao svi se smiju (i Dalmatinci isto i to ) a onda odjedanput se netko nađe uvređen,....dobro ajde da šetaš ulicom pa ti neki turista kojeg si prvi puta vidio (a uz to još iz Zagreba npr) vikne da si tovar to je druga stvar ali ovako na forumu, gdje se ljudi ionako znaju je bez veze ljutiti se zbog toga....
Zar nije tovar simbol Dalmacije ili tako nešto?
Ono simpatična životinja,....nije to valjda neka uvreda, u čemu je problem?
wolf Posted - 05/01/2016 : 15:12:49
Jbg, kako god, to je regionalni pojam pa zato Dalmatincu to i zvuči kao uvreda, kao što je Ličanu uvreda kad ga se naziva međedom (još da opći s bukvama )
paro Posted - 05/01/2016 : 14:39:38
A neš ti uvrede nekome reć da je tovar...
A nisam znao da Jere sluša Metaliku, Motorhed ili Mejden, uvijek mi se činio više kao Oasis kind of guy
globinjo Posted - 04/01/2016 : 09:38:13
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by gerilac1
Kad sam napisao da je Split kontra svih (mislio sam ovo kroz šalu) prvenstveno sam mislio na to što su tvoji istomišljenici iz St (bar mislim da je tako)


nebitno...da je nesvrstani iz špičkovine ili pušće bistre,opet bih napisao isto...da ni vlaja,ne bi splita bilo


nemaš pojma koliko si promašio


A tek ti...
Ceo fudbal...
gerilac1 Posted - 04/01/2016 : 09:05:18
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by gerilac1
Kad sam napisao da je Split kontra svih (mislio sam ovo kroz šalu) prvenstveno sam mislio na to što su tvoji istomišljenici iz St (bar mislim da je tako)


nebitno...da je nesvrstani iz špičkovine ili pušće bistre,opet bih napisao isto...da ni vlaja,ne bi splita bilo


nemaš pojma koliko si promašio
gerilac1 Posted - 04/01/2016 : 09:04:16
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by jaki

pa on ti i nije napisao komentar o bosancima nego upravo suprotno govori kako bi glupo i imbecilno s njegove strane da zbog jedinke uvrijedi cijelu grupu ljudi.
imaš problema sa razumijevanjem.(ti,ne svi bosanci).
by the way ja san iz Solina.Splićani su naši izbjeglice:)


slušaj ako neko ima sa razumijevanjem to je on, opet kažem nisam imao ni najmanju namjeru da koga uvrijedim.


Dakle nakon šta ti je čovjek nacrtao koliko si krivo shvatio šta sam napisao, ti i dalje tvrdiš da sam ja taj koji ima problema sa razumijevanjem?

Korisniče gerilac1 čestitamo, na tradicionalnom novogodišnjem turniru stripovi.com u disciplini skakanje iz aviona bez padobrana ste za poseban stil i atraktivan doskok na čelo osvojili posebnu nagradu žirija.


Apsolutno stojim iza svojih riječi, i nemoj da mi nabijaš etiketu nacionaliste. I btw hvala na prosvjetljenju i "čestitkama".
globinjo Posted - 04/01/2016 : 09:00:06
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Neki su ovde kao zasticena vrsta. Cim nesto kazes protiv njih moderatori reaguju :)


Krivo mislis...ne volim nevjernike i ateiste i anarhiste
A i non stop sere po hajduku...



Ja recimo ne volim raštiku
Ne mogu to razumno objasniti, znam da je ultra zdrava ali kad je nitko od mojih nije volio vjerojatno zato ne volim ni ja


A vidis,moj stari i mater se dave u njoj...
A ja kad je vidim
fikus Posted - 04/01/2016 : 08:56:21
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Neki su ovde kao zasticena vrsta. Cim nesto kazes protiv njih moderatori reaguju :)


Krivo mislis...ne volim nevjernike i ateiste i anarhiste
A i non stop sere po hajduku...



Ja recimo ne volim raštiku
Ne mogu to razumno objasniti, znam da je ultra zdrava ali kad je nitko od mojih nije volio vjerojatno zato ne volim ni ja
globinjo Posted - 04/01/2016 : 00:47:56
quote:
Originally posted by gerilac1
Kad sam napisao da je Split kontra svih (mislio sam ovo kroz šalu) prvenstveno sam mislio na to što su tvoji istomišljenici iz St (bar mislim da je tako)


nebitno...da je nesvrstani iz špičkovine ili pušće bistre,opet bih napisao isto...da ni vlaja,ne bi splita bilo
NESVRSTANI Posted - 04/01/2016 : 00:06:14
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by jaki

pa on ti i nije napisao komentar o bosancima nego upravo suprotno govori kako bi glupo i imbecilno s njegove strane da zbog jedinke uvrijedi cijelu grupu ljudi.
imaš problema sa razumijevanjem.(ti,ne svi bosanci).
by the way ja san iz Solina.Splićani su naši izbjeglice:)


slušaj ako neko ima sa razumijevanjem to je on, opet kažem nisam imao ni najmanju namjeru da koga uvrijedim.


Dakle nakon šta ti je čovjek nacrtao koliko si krivo shvatio šta sam napisao, ti i dalje tvrdiš da sam ja taj koji ima problema sa razumijevanjem?

Korisniče gerilac1 čestitamo, na tradicionalnom novogodišnjem turniru stripovi.com u disciplini skakanje iz aviona bez padobrana ste za poseban stil i atraktivan doskok na čelo osvojili posebnu nagradu žirija.
dicmanjac Posted - 03/01/2016 : 22:32:14
quote:
Originally posted by jaki

pa on ti i nije napisao komentar o bosancima nego upravo suprotno govori kako bi glupo i imbecilno s njegove strane da zbog jedinke uvrijedi cijelu grupu ljudi.
imaš problema sa razumijevanjem.(ti,ne svi bosanci).
by the way ja san iz Solina.Splićani su naši izbjeglice:)



A vi naši izbjeglice (iz zagore), hahahaha
gerilac1 Posted - 03/01/2016 : 22:29:58
quote:
Originally posted by jaki

pa on ti i nije napisao komentar o bosancima nego upravo suprotno govori kako bi glupo i imbecilno s njegove strane da zbog jedinke uvrijedi cijelu grupu ljudi.
imaš problema sa razumijevanjem.(ti,ne svi bosanci).
by the way ja san iz Solina.Splićani su naši izbjeglice:)


slušaj ako neko ima sa razumijevanjem to je on, opet kažem nisam imao ni najmanju namjeru da koga uvrijedim.
jaki Posted - 03/01/2016 : 22:24:36
pa on ti i nije napisao komentar o bosancima nego upravo suprotno govori kako bi glupo i imbecilno s njegove strane da zbog jedinke uvrijedi cijelu grupu ljudi.
imaš problema sa razumijevanjem.(ti,ne svi bosanci).
by the way ja san iz Solina.Splićani su naši izbjeglice:)
gerilac1 Posted - 03/01/2016 : 22:11:59
[/quote]
Da malo pritegneš na svoju stranu si odlučio biti drugi nakon Tomeka koji će u priču koja se vrti oko jedne aukcije ubaciti i red regionalnih predrasuda?
Jesi li svjestan koliko bi imbecilno bilo da ja sada tebi odgovorim da od bosanca pametan odgovor nisam ni očekivao?
Jesi li svjestan koliko je ovo glupo i nisko?
Jesi li svjestan da je ovo nepristojnije i neprimjerenije nego 100 puta forumu napisati Pička?
[/quote]
Kad sam napisao da je Split kontra svih (mislio sam ovo kroz šalu) prvenstveno sam mislio na to što su tvoji istomišljenici iz St (bar mislim da je tako) i na nikakvu uvredu nisam ni pomišljao nego samo konstatovao činjenicu a ni na kraj mi nisu bile neke predrasude (nit sam nacionalista nit rasista) i gnušam se takvih ljudi. A sa tim komentarom o bosancima, vidim da nisi samo primitivan več još nešto što ne bi imenovao...
Willer Posted - 03/01/2016 : 21:46:12
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Willer

Sve što se nadam je da NESVRSTANI nije u nikakvoj zavadi sa suludim slikarima...



Sretna nova svima!!!!


Willeru nisi valjda????

Šalim se, nemam problem sa suludim slikarima. Naravno, osim ako uz to šta su suludi slikari, nisu pičketine obične ili glupi ko 100 kuraca.



Ja ne, ali znam neke... ljudine.

Edit: Ja sam samo "suludi" bez "slikar"... uostalom kaže se "s kim si, takav si".
NESVRSTANI Posted - 03/01/2016 : 21:40:35
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Dakle curice slušaju Bon Jovija, dječaci Iron Maiden i Metallicu a muškarci Motorhead.


Nikad nisam posebno volio nikoga od ovih, a motorhead mi je gomila nesnosne buke... sto nije u redu sa mnom.



Motorhead ti je otprilike ka Sandman u kojega da bi uša triba skidat sloj po sloj, kako kaže Mr.Višeslojni.
Meni je Motorhead uvik bija dobar, ali uvik samo jedan od brda bendova koje san sluša. Meni su kompletno legli, i recimo da me "prosvitlilo" negdi u drugoj polovici mojih dvadesetih, a šta iden stariji sve su mi bliži i bliži. Slušat Motorhead je ka da slušaš roditelje koji pričaju neke stvari koje ne razumiš, i misliš da pričaju gluposti dok sam ne doživiš stvari o kojima se priča, a onda kako vrime odmiče kužiš da priča i te kako drži vodu. Mene je "Stay clean" pogodila u pravome trenutku, pa mi se složila "Just 'cos you've got the power", pa me "I got mine" ubola u srce u pravome momentu, pa san doživija "Bite the bullet", pa san bija "Heart of stone", pa san skužija da "No voices in the sky" nije dobra pisma, nego način na koji funkcionira svit, pa san onda skužija "Orgasmatron", itd...

I nema tu ništa racionalno i nedvojbeno dokazivo.
Nekoga pogodi Mišo, nekoga Grdović, a mene je pogodija Motorhead.

globinjo Posted - 03/01/2016 : 21:17:54
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Neki su ovde kao zasticena vrsta. Cim nesto kazes protiv njih moderatori reaguju :)


Krivo mislis...ne volim nevjernike i ateiste i anarhiste
A i non stop sere po hajduku...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000