forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kapetan Miki 22 - Miki i Crni Salamandar

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 21/12/2015 : 11:20:13



22.12.15. u snk
23.12.15. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 13/01/2016 : 06:19:11
quote:
Originally posted by DODSFERD

Znamo mi da bi ti kupovao čak i po takvoj cijeni ali sigurno ne bi uzimao po 3 primjerka.


e, vidim da si me dobro upoznao..svaka cast..nebi...ali da je Teller u pitanju pitam se pitam...
DODSFERD Posted - 12/01/2016 : 21:49:14
Znamo mi da bi ti kupovao čak i po takvoj cijeni ali sigurno ne bi uzimao po 3 primjerka.
teller Posted - 12/01/2016 : 21:24:32
quote:
Originally posted by mogorovic

Kuna. Kuna, telleru. Nitko ih ne bi kupovao za 18 - 25 eura. Barem ne takve.


siguran si da ne bi?
Ja nisam.
DODSFERD Posted - 12/01/2016 : 14:39:19
Toliko bi možda koštali da ih radi Libellus i to pod uvjetom da nema Mastantuona na koricama.
mogorovic Posted - 12/01/2016 : 14:14:30
Kuna. Kuna, telleru. Nitko ih ne bi kupovao za 18 - 25 eura. Barem ne takve.
teller Posted - 12/01/2016 : 13:35:02
Nema opravdanja ali...
Ipak se tu radi o stripovima na preko 200 stranica a takve greske i nisu ceste...mozda je tako i u ifedizioni izdanju...
Zna se da je Dnevnik izbacivao ili cenzurirao vecinu svojih stripova pa smo jih ipak gutali..
Kod Marka,Bleka,Tellera nisam do sada zapazio vecih nepravilnosti pa ono da bas kod esse-geese rade povrsno i ne stoji,koliko je stripova mjesecno objavljeno od strane Ludensa mozemo jim i oprostit..bar dok su ti stripovi po18-25 eura...tezi slucaj bi bio da je to kolekcionarsko izdanje...
Kazem,ne opravdavam ali nije katastrofa.
DODSFERD Posted - 12/01/2016 : 08:29:13
Kada malo razmislim ovo nije takav prvi slučaj. U jednom Bleku od prije par godina su isto bile izmiješane stranice, baš su nemarni kod tih EsseGesse junaka.
goghy Posted - 12/01/2016 : 07:09:09
svi su takvi.
DODSFERD Posted - 11/01/2016 : 22:48:29
quote:
Originally posted by mogorovic

Dat će novce, isti oni koji konstantno, u svakoj epizodi, čitaju zamijenjene oblačiće sa tekstom, i to u pristojno obilatim količinama. Tako im, vama omraženi, Mastantuono neće biti prevelika briga, uz ovaj tekstualni nered. Evo, u ovom zadnjem, 22. broju, je čitava stranica (br. 173.) trebala biti na 176. strani, a dvije iza nje, za po jedno mjesto ispred. E sad, tko je krivac? Talijanski reprint originala, ili Ludensov previd u slogu!?


Iskreno se nadam da je samo tvoj primjerak takav, ma neće valjda nakon Mastantuona još i to...
DODSFERD Posted - 11/01/2016 : 22:44:46
Još bi Mastantuono morao platiti da mu objavljuju takve radove.
Hajo Posted - 11/01/2016 : 22:35:56
Ove naslovnice Mastantuono sigurno crta badava.
mogorovic Posted - 11/01/2016 : 22:30:10
Dat će novce, isti oni koji konstantno, u svakoj epizodi, čitaju zamijenjene oblačiće sa tekstom, i to u pristojno obilatim količinama. Tako im, vama omraženi, Mastantuono neće biti prevelika briga, uz ovaj tekstualni nered. Evo, u ovom zadnjem, 22. broju, je čitava stranica (br. 173.) trebala biti na 176. strani, a dvije iza nje, za po jedno mjesto ispred. E sad, tko je krivac? Talijanski reprint originala, ili Ludensov previd u slogu!?
DODSFERD Posted - 30/12/2015 : 14:49:52
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by DODSFERD

Teško mi je povjerovati da je netko prije 45 godina kupovao određene stripove u 5 ili više primjeraka. Nekako mi se čini da je to više pojava modernog doba i da tako rade oni koji su sigurni da će u skorije vrijeme moći zaraditi na takvim potezima, kao u slučaju Libellus Martina.


ma možda netko i misli zaraditi na njima kad-tad..ali ja nisam taj.


Naravno, tko bi uopće htio dati velike novce za Mikija sa naslovnicom od Mastantuona, tu neće biti zarade ni nakon 100 godina.

teller Posted - 30/12/2015 : 13:51:42
quote:
Originally posted by DODSFERD

Teško mi je povjerovati da je netko prije 45 godina kupovao određene stripove u 5 ili više primjeraka. Nekako mi se čini da je to više pojava modernog doba i da tako rade oni koji su sigurni da će u skorije vrijeme moći zaraditi na takvim potezima, kao u slučaju Libellus Martina.


ma možda netko i misli zaraditi na njima kad-tad..ali ja nisam taj.
više je to podržka izdavaćima kiosk stripova da strip na kioscima poživi što duže, ili bar za vrijeme mog života.
ako dodam da hoću u svojoj kolekciji imat glancere, da sakupljam još jednu kolekciju za sina i jednu za čitanje, da su mi kiosk stripovi još uvijek jeftini naspram nekih Libellus/Fibra čak badava...
tako da i moja ludost ima bar malo opravdanje, bar meni samom.
a da Tellera uzmem 4-5 primjerka po broju mislim da nije ništa čudno...prva ljubav zaborava nema...meni ni previsoke cijene.
DODSFERD Posted - 30/12/2015 : 12:28:33
Teško mi je povjerovati da je netko prije 45 godina kupovao određene stripove u 5 ili više primjeraka. Nekako mi se čini da je to više pojava modernog doba i da tako rade oni koji su sigurni da će u skorije vrijeme moći zaraditi na takvim potezima, kao u slučaju Libellus Martina.
teller Posted - 30/12/2015 : 12:03:26
quote:
Originally posted by ZoranC

@teller: Et vidis, jos uvijek ima na forumu ljudi koji potezu pitanje:"Otkud ovome samo glanceri starih LMS i ZS na aukcijama, to je sigurno muljaza. I to vec mjesecima isti brojevi?"
A vidi, kad strip-scena i u narednih 50 godina nadzivi tehniku i ti potegnes te svoje trostruke i petostruke brojeve s alternativnim naslovnicama i sto sve ne...
Telleru, uz malo srece, za 50 godina si bogat covjek. Hajde dobro, tvoji unuci, ali ostaje u familiji.


tvoj post u božje uši.
ZoranC Posted - 30/12/2015 : 10:51:56
@teller: Et vidis, jos uvijek ima na forumu ljudi koji potezu pitanje:"Otkud ovome samo glanceri starih LMS i ZS na aukcijama, to je sigurno muljaza. I to vec mjesecima isti brojevi?"
A vidi, kad strip-scena i u narednih 50 godina nadzivi tehniku i ti potegnes te svoje trostruke i petostruke brojeve s alternativnim naslovnicama i sto sve ne...
Telleru, uz malo srece, za 50 godina si bogat covjek. Hajde dobro, tvoji unuci, ali ostaje u familiji.
teller Posted - 30/12/2015 : 10:23:41
quote:
Originally posted by DODSFERD

A gdje se zagubio treći primjerak.


a čekaj, ne mogu sve odmah uzet..nek se zameni prodavaćica...
ako več misli da sam lud zbog stripova nek bar ne misli da sam trostuko lud.
DODSFERD Posted - 29/12/2015 : 21:41:36
A gdje se zagubio treći primjerak.
teller Posted - 29/12/2015 : 21:04:18
quote:
Originally posted by almon

Na kioscima.


i kod nas, 2 komada vec prodana.
almon Posted - 28/12/2015 : 09:39:12
Na kioscima.
DODSFERD Posted - 27/12/2015 : 08:54:10
Stigao u SNK, za kioske ne znam. http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.a15be6f9b0db4284acbd92aca67ac760.kapetan-miki-022-miki-i-crni-salamandar.aspx
almon Posted - 24/12/2015 : 16:21:55
quote:
Originally posted by roby05

Je li ovo doslo na kioske?




Ne.
roby05 Posted - 24/12/2015 : 14:48:07
Je li ovo doslo na kioske?
PaoloRivera Posted - 22/12/2015 : 01:29:15
Sadržajno naslovnica nije toliko loša, David protiv Golijata.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000